PDA

View Full Version : Връзка от разстояние ...



Gabriellchetyy
08-18-2011, 08:29
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите, а просто защото имам нужда да споделя и да чуя мнението на странични хора. На 17 съм и имам приятел на 19. Заедно сме от 7-8 месеца. Всичко беше наред, докато той не се премести в друг град, за да играе в друг футболен отбор. В повечето връзки колкото повече сте заедно, толкова повече се привързвате един към друг, но ние все повече се отдалечаваме, защото той не живее тук. Виждаме се 1 път в седмицата, чуваме се рядко... От скоро започнах да си пиша с друго момче. Той е с 5 години по-голям от мен, има си приятелка. Започнахме да излизаме с него, идва в нас, а на мен все по-мъчно ми става за моят приятел. Като се замисля сега нямам чувства към нито един от двамата, но знам, че разделя ли се отново с моят приятел пак с месеци ще плача.. сякаш просто сега го приемам за даденост, а когато го няма започвам да го ценя.. Знам, че нищо няма да стане и с другото момче, защото той не се интересува от сериозни връзки, но някак си ме привлича нещо в него. Много съм объркана и не зная как да постъпя с нито един от двамата. Знам, че проблемът си е мой, но може да ми помогне и вашето мнение ...

Priceless
08-18-2011, 08:31
Моето мнение е да спреш да се занимаваш и с двамата.

sexa_na_kompleksa
08-18-2011, 08:39
Ти и сама можеш да си отговориш.
Не се виждаш и чуваш с приятеля ти, започваш да го забравяш, чувствата ти към него изстиват.
Второто момче си има приятелка, но не иска сериозна връзка => само се играе с теб, би те използвал за единия секс.

icetoo0
08-18-2011, 08:46
Моя съвет е да направиш всички и ако имаш истински чувства към приятела ти и го обичаш да се бориш .... Няма по хубаво от това да си с любимия човек .... Представям си моята приятелка сега да плаче като теб ... никога няма да мога да го преживея .....

kyon
08-18-2011, 08:52
Изясни си какво искаш. Това, че е в друг град променя доста нещата, но аз в моята връзка като препятствие го приемам. А иначе, ако обичаш лесното и си мислиш, че любовта е само от щастие тръгвай с този новия.

fenkaaa
08-18-2011, 08:54
Спри да се разправяш с другото момче :?

marin4itu
08-18-2011, 09:11
Спри да се разправяш с другото момче :?

Да, ти сама каза, че е несериозен, най-много секс да иска от теб. При положение, че имаш човек до теб, за когото ти пука, защо се занимаваш с друг и твърдиш, че те привлича?

tuzaro
08-18-2011, 09:13
Моя съвет е да направиш всички и ако имаш истински чувства към приятела ти и го обичаш да се бориш .... Няма по хубаво от това да си с любимия човек .... Представям си моята приятелка сега да плаче като теб ... никога няма да мога да го преживея .....ти на колко си майна??

Anesha17
08-18-2011, 09:25
Значи ти сама трябва да избереш какво искаш,трудно е когато си с момче от друг град,но пък любовта не е всичко,само ни прави по-щастливи,в повечето случаи.Аз на твое място не бих се занимавала с обвързано момче,не бих причинила мъка на приятелката му,все пак ако ходят от доста време,значи тя има силни чувства.Плюс това е доста по-голям.
Бих си останала с моя приятел и бих поговорила с него дали иска да сме заедно,така от разстояние,защото на момчетата също не им е лесна такава връзка.И бих направила така,че поне да се чуваме по-често.

Gabriellchetyy
08-18-2011, 09:34
Ами моят приятел много иска да сме заедно и казва, че това, че е в друг град няма да ни раздели, просто вижда нещата по друг начин... Може би наистина не знам какво искам, защото се радвам, че съм с него и има някой, който да е до мен винаги, но просто сякаш сме разделени... Знам, че ако скъсаме ще ми е много трудно, вече съм свикнала с него, явно имам чувства към него, но тръпката я няма вече. Все едно вече сме си омръзнали, докато с другото момче е нещо ново и със сигурност има тръпка и това още повече ме обърква ... А колкото до приятелката на другото момче - те са заедно от скоро и са в нещо като отворена връзка, не мисля, че им пука един за друг ..

DeviL_AsS
08-18-2011, 09:34
Като се замисля сега нямам чувства към нито един от двамата


Тва е достатъчно.Като нямаш чувства към нито един от двамата,не се занимавай с тях.

kyon
08-18-2011, 09:36
докато с другото момче е нещо ново и със сигурност има тръпка и това още повече ме обърква ...

Миличка в началото винаги е по хубаво.. С който и да тръгнеш рано или късно тръпката се губи...

sexa_na_kompleksa
08-18-2011, 09:40
те са заедно от скоро и са в нещо като отворена връзка, не мисля, че им пука един за друг ..

А ако тръгнеш с това момче какви мислиш ще са вашите отношения? Устройва ли те такава "връзка"?

BaffaLsc
08-18-2011, 10:06
Никога повече няма да се излъжа да водя връзка от разстояние, поне аз.. моят съвет е да оставиш и двамата, щом нищо не чувстваш, а винаги хората приемат дадено нещо за даденост и когато вече го няма, тогава го оценяват..

xPafx
08-18-2011, 11:32
олее... ти не знаеш кво искаш.. заслужаваш и двамата ти теглят по една майна, да се осъзнаеш.

LeprikonA
08-19-2011, 08:44
безсмислено е да се надяваш от нас да чуеш какво да правиш.. става въпрос за чувства! не може който и да е да ти каже какво да чувстваш, съответно да направиш.. ти трябва да решиш, да седнеш, да помислиш, да чувстваш (макар че така като чета те са едни чувства...)

InloveAgain
08-19-2011, 09:06
Най-хубавото,което можеш да направиш и за 3мата е да не се занимаваш повече с нито един от двамата.От всичко накрая ти ще страдаш,недей..прекрати всичко. :)

vikiraa
08-19-2011, 18:13
Много глупаво от твоя страна е да се занимаваш с обвързано момче,на което не му пука за теб и то като толкова "държеш" на приятеля ти... Вярно е,това,че е далече е гадно,но ако наистина искаш да си с него и той също ще намерите начин...

Разбери какво искаш!

fUcKsMiLe
08-19-2011, 18:22
Остави ги и двамата настрана и си изясни всичко от-до, че като гледам и сама не знаеш какво искаш.

SonataArctica
08-19-2011, 18:22
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите

Ей тука ме загуби...

elysunny
08-19-2011, 18:46
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите

Ей тука ме загуби...

Лъчко го каза преди мен :o

SonataArctica
08-19-2011, 18:47
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите

Ей тука ме загуби...

Лъчко го каза преди мен :o
мани после прочетох, че тоя играел футбол :lol: :razz: Отчаях се! :razz:

elysunny
08-19-2011, 18:50
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите

Ей тука ме загуби...

Лъчко го каза преди мен :o
мани после прочетох, че тоя играел футбол :lol: :razz: Отчаях се! :razz:

сто про е от наще любимци с бръснатите крака и без вежди :lol: да живеят футболягите !

LeprikonA
08-20-2011, 07:50
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите

Ей тука ме загуби...

Лъчко го каза преди мен :o
мани после прочетох, че тоя играел футбол :lol: :razz: Отчаях се! :razz:

сто про е от наще любимци с бръснатите крака и без вежди :lol: да живеят футболягите !

пропусна лепнатите дънки и розовата тениска 8-) :D

Gabriellchetyy
08-22-2011, 10:48
Определено не е такъв : ) . Както и да е, разделих се с него, дано да е за добро...

fen7asy
08-22-2011, 11:01
просто исках да ти пиша в темата

fenkaaa
08-22-2011, 11:10
Като си се разделила с него какво стана с другото момче :?

sasha_90
08-22-2011, 11:11
Защо всички,които си имате приятели и уж ги обичате,имате взимане-даване с друг?Нямате ли съвест?Знам,че вероятно ви звучи банално или старомодно,но като имате любим до себе си,трябва най-малкото да го уважавате.
Съветвам те и с двамата да не се занимаваш.Защо?Имаш приятел,а се занимаваш с друг,освен това е в друг град и така или иначе нищо няма да излезе.За другия хич няма да обяснявам.Има си приятелка човека и това трябва да е достатъчно,че да сложи граница на отношенията ви.Може да сте си приятели,но нищо повече.

BrainlessROCKBABY
08-22-2011, 12:54
Здравейте! Пиша ви, не защото се надявам някой да ми разреши проблемите

Ей тука ме загуби...

Лъчко го каза преди мен :o
мани после прочетох, че тоя играел футбол :lol: :razz: Отчаях се! :razz:

сто про е от наще любимци с бръснатите крака и без вежди :lol: да живеят футболягите !

пропусна лепнатите дънки и розовата тениска 8-) :D

а в Бургас - с очертаващите "пакетчето" гащи на адидас 8-)

bubblef93
08-22-2011, 14:26
Връзките от разстояние са доста тежки,но ако се обичате защо не опитай се просто по често да се чувате ако наистина се обичате връзката ви ще оцелее.А онзи другия не се занимавай с него нищо няма да излезе според мене с него и само ще си прецакаш връзката.......

XTREMEFREERIDE
08-22-2011, 14:32
Авторке, ще осъзнаеш каква глупачка си, ама след време. На момчетата им е по-трудно да водят връзка от разстояние, а щом той е задържал връзката си с теб, значи си означавала нещо за него.

Минало свършено.

ПП: xPafx, Кърт на аватара, Bullet в подписа...Доволно!

Gabriellchetyy
08-23-2011, 05:06
Защо всички,които си имате приятели и уж ги обичате,имате взимане-даване с друг?Нямате ли съвест?Знам,че вероятно ви звучи банално или старомодно,но като имате любим до себе си,трябва най-малкото да го уважавате.
Съветвам те и с двамата да не се занимаваш.Защо?Имаш приятел,а се занимаваш с друг,освен това е в друг град и така или иначе нищо няма да излезе.За другия хич няма да обяснявам.Има си приятелка човека и това трябва да е достатъчно,че да сложи граница на отношенията ви.Може да сте си приятели,но нищо повече.

Напротив, имам огромно уважение към тоя човек. От една година се занимавах с него и никога не съм го лъгала, изневерявала и така нататък..дори след като той ми беше изневерил по най-долния начин с моя позната.. всичко му прощавах, но и той не е безгрешен.

Разделих се с него, не заради другия, а защото просто нямаше повече накъде. Преди 1 година тръгнах с него, направихме много грешки и се разделихме. След време осъзнахме, че искаме да сме пак заедно, дадохме си още един шанс, но пак не се получи. Раздялата дори не беше от моя страна.. попитах го дали иска да е с мен и той замълча.. това ми беше достатъчно. Той каза, че въпростът не бил за това кой какво иска, а това, че и двамата няма да се променим.. и е прав. Не искам сериозна връзка, или поне не с другото момче, а колкото до неговата приятелка.. мисля, че той носи отговорност за нея... Знам, че съм означавала много за него, както и той за мен, но всичко си има край, не можехме да продължаваме така.