PDA

View Full Version : Когато момиче ви потърси... (Въпрос към момчетата)



zvezdichkaaa
08-18-2011, 09:40
Момчета как ще реагирате, ако някое момиче ви вземе номера и то ви издири, за да ви покани на среща.Т.е. то поеме инициативата?Приемате това, като нещо досадно/отчаяно или се чувствате поласкани и се радвате, че Тя не чака от Вас да направите първата крачка?
Интересно ми е мъжкото мнение по този въпрос.
Мерси предварително за отговорите :)

sexa_na_kompleksa
08-18-2011, 09:43
Момиче съм, но искам и аз да се изкажа. ;D
Момчетата са различни - на едни това ще им се хареса, на други - не. Ако говориш за някое конкретно момче, което ти си харесала - ако той си пада сваляч/играч/женкар, няма да му се хареса, защото ще бъдеш "лесна" в неговите очи. Но ако момчето е сериозно, ще се зарадва, че не чакаш той да направи първата крачка.

Exidee
08-18-2011, 17:32
Момчетата са различни - на едни това ще им се хареса, на други - не..

+1

Иначе на мен жеста би ми харесал. Това означава, че момичето наистина има интерес към мен и с радост бих излязъл с нея. :)

Auriss
08-18-2011, 17:42
Това е дъвкано ,предъвкано и изплюто вече 300 пъти в този форум.
Еднозначен отговор няма - всеки си има мнение. На едни не им прави впечатление ,за други е сладко ,за трети - смешно.

KniGhT
08-18-2011, 17:44
ем...би ми харесало... :P

FrostHammer
08-18-2011, 17:47
Момчета как ще реагирате, ако някое момиче ви вземе номера и то ви издири, за да ви покани на среща.Т.е. то поеме инициативата?Приемате това, като нещо досадно/отчаяно или се чувствате поласкани и се радвате, че Тя не чака от Вас да направите първата крачка?
Интересно ми е мъжкото мнение по този въпрос.
Мерси предварително за отговорите :)

Имал съм такъв случай но просто резнах момичето по телефона,защото бях на мрежа в комп.зала xDDD И много се израдвах защото и стана гадно 8-) 8-) 8-)

funkey
08-18-2011, 17:52
Ако си хубава няма абсолютно никакъв проблем :D

icetoo0
08-18-2011, 17:54
Ако нямам гадже и момичето е хубава и знам че може да се получи нещо много бих се зарадвал ,даже ще ми стане малко тъпо, че тя ме търси а не аз (казвам го от личен опит не е приятно).Но ако не ми харесва просто ще и кажа че нямам време или имам работа (и това съм го изпитал, пак не е приятно да отказваш).

jghgh
08-18-2011, 18:00
Ами не вярвам много да се оплакват.
Последния човек, който харесвах, аз го търсих и не забелязвам да си е променил отношението към мен. Даже сякаш се окуражи.. Ддз 8-)

Е, нещата пропаднаха по нелеп начин - не във връзка с това че съм го търсила,просто да отбележа.


Др. момче, което съм търсила сякаш охладня от интереса ми. Наистина много зависи.

Най-вече дали момчето те харесва. Ако не те, е много вероятно наистина да те вземе за досадница или за отчаяна. Или ако е от тези хора, които искат да има игра, да спечелят момичето, да се борят за него и т.н.
Но един тип, който те харесва, ще се зарадва на вниманието. И особено ако не държи много-много на интригите.

Специфично е, дам... Щеше ми се да има еднозначен отговор!

MysteryOfMan
08-18-2011, 19:48
Момчета как ще реагирате, ако някое момиче ви вземе номера и то ви издири, за да ви покани на среща.Т.е. то поеме инициативата?Приемате това, като нещо досадно/отчаяно или се чувствате поласкани и се радвате, че Тя не чака от Вас да направите първата крачка?
Интересно ми е мъжкото мнение по този въпрос.
Мерси предварително за отговорите :)

Имал съм такъв случай но просто резнах момичето по телефона,защото бях на мрежа в комп.зала xDDD И много се израдвах защото и стана гадно 8-) 8-) 8-)

Поклон

TheNewReligion
08-18-2011, 19:50
Ако си хубава няма абсолютно никакъв проблем :D
Самата истина.

xBadxApple
08-18-2011, 22:03
Еми симпатично е, що не. Напоследък женския пол около мен като отношения е доста директен. О.о

Audiophile
08-18-2011, 22:25
Ако момичето ми допада - да, ще се изкефя. Едно странно чувство на щастие ще ме обладае. И ще видим как ще се развият нещата.

Ако не ми харесва си е чиста доза досаждане.

jeezloxxy
08-18-2011, 22:29
Не би ми станало досадно като на моториста отгоре. Все пак съм ФоревърАлоун, всяко внимание се приема. :-D

FantaMen
08-18-2011, 22:37
Най-малкото ще ме заинтересува...Защото щом момиче прави първата крачка значи има нещо наум.. а от това по добра първа стъпка няма !
Извод:Да но все пак зависи и от момичето.. :)

DiabolicalSoul
08-19-2011, 00:29
ХАресва ми ито много!!! (само че ще ми е гадно ако момичето не ме кефи да й го кажа :/ ) аааа и не обичам да говоря по телефона, има фб, скайп, риъл лайф, кви са тез телефони :D

ccdesigns
08-19-2011, 00:47
Момчета как ще реагирате, ако някое момиче ви вземе номера и то ви издири, за да ви покани на среща.Т.е. то поеме инициативата?Приемате това, като нещо досадно/отчаяно или се чувствате поласкани и се радвате, че Тя не чака от Вас да направите първата крачка?
Интересно ми е мъжкото мнение по този въпрос.
Мерси предварително за отговорите :)

Сигурно 98% от мъжете предпочитат те да направят всичко. Едно е да намекне, че иска да е с него, друго е тя да направи всичко. Губи се кефа, тръпката, че сам си си я спечелил.

NomNomNom
08-19-2011, 00:55
Ако търсиш момче, на което принципно обича да доминира в една връзка - означава, че то ако те е искало , е щяло да те потърси , но няма да му хареса твоята активност , защото по този начин заплашваш пишката му от изчезване.
Ако момчето е по-свито и принципно избягва контакти с хора - трябва да нахалстваш.

Има и ситуации , в които просто не знаеш с какво си имаш работа и тъкмо тогава трябва да решиш с какво действие/бездействие ще рискуваш
8-)

Alabalaportokala
08-19-2011, 00:56
Лично на мен не би ми харесало. Аз съм си ловец. Искам аз да преследвам момичето, да я сваля, да я ухажвам, а не обратното. Не, че бих отказал на момиче което проявява интерес към мен, но евентуалния секс по късно няма да ми е толкова сладък от колкото ако аз я бих забил. По приятно ми е аз да положа усилие от колкото да я получа на готово :)

tuzaro
08-19-2011, 06:21
няма нищо лошо особено ако момичето е хубаво

dimitar_ak
08-19-2011, 06:38
Живеем в 21 век и не намирам нищо ненормално инициативата да бъде поета от момичето. От глупава срамежливост няма смисъл.

jump897
08-19-2011, 09:28
Ако нямам гадже и момичето е хубава и знам че може да се получи нещо много бих се зарадвал ,даже ще ми стане малко тъпо, че тя ме търси а не аз (казвам го от личен опит не е приятно).Но ако не ми харесва просто ще и кажа че нямам време или имам работа (и това съм го изпитал, пак не е приятно да отказваш).
И аз мисля така..Аз ще го приема като предизвикателство, още повече ако познавам момичето и ще знам ,че има някакъв шанс..Не знам, аз не бих отказал и все пак това е предизвикателство :grin: .. Ако имах и аз такава възможност да ми се обади някоя сладурана :D
OffTopic: и аз се казвам Ицо (към този,който съм цитирал)

wankata7
08-24-2011, 18:52
Ще ми стане приятно!

Shia
08-24-2011, 18:58
Правила съм го.Запознах се с него чрез общи приятели,хареса ми и те ми дадоха номера му.След седмица му се обадих и го попитах дали иска да се видим и опознаем.Е,видяхме се след 2 месеца(той не се обади да потвърди и се бях отказала) и станаха нещата.

mArMaLaDkA
08-24-2011, 19:03
вЕрно, че днешните мъже в по-голямата си част са някакви супер бавни и неосъзнати, и се нуждаят от побутване, ама чак па толко'... Ако те харесва, все ще намери някакъв начин да те заговори, да ти привлече интереса, кво е тва ти да му вземаш номера, ти да го каниш на срещи, а той да чака само на готово :?

Amazin
08-24-2011, 19:28
Ще ми стане приятно!
на мен също :)

Violenza
08-24-2011, 19:38
Аз не съм звъняла първа никога. Съмнява ме да се престраша. Винаги чакам мъжът да направи първата крачка, после е мой ред. Звъняла съм на мъж да се видим само след като той вече ме е потърсил, излизали сме и ми е допаднал.

Niakoitam
08-25-2011, 10:06
Ще ми стане приятно!
на мен също :)

И на мен.Ако ми допада момичето разбира се. :)