PDA

View Full Version : идеи за 18-ти рожден ден



randi
08-18-2011, 11:33
от софия съм и искам да е наистина незабравим рожден ден, но има малък проблем.. дадоха ми някои идеи като да отидя на дискотека с приятелите си но някои от тях жсе още нямат 18 за това не става, не искам да е вкъщи защото знам че ще стане мазало,... за това ви моля да ми дадете някои идейки.. :wink:

reni7o0o
08-18-2011, 11:48
На палатка :grin:

randi
08-18-2011, 11:54
имах тази идея но ние ходим на палтка почти всяка седмица и просто не знам вече къде да идем.. иначе благодаря

oddphi
08-18-2011, 13:52
Еми човек... в повечето готини заведения се влиза с лична карта и трябва да имаш 18.. Бих ти предложил "На края на вселената". Ако отидеш там в петък, за 18 лева пиеш водка и уиски на корем ^^ Но там също искат лична карта.

В бар "Петък" и в "3 уши" не мисля, че ще има проблеми, ако има непълнолетни. И двете места са готини, малки са, така че ако сте повечко хора само с вас ще се съобразяват ^^

tonie__
08-18-2011, 17:41
аз за моя 17ти наех цяло заведение,събрахме се 60 и малко човека и в интерес на истината не ми излезе толкова скъпо,защото заведението не искаше капаро,само консумация.разпитай из заведенията дали и какво капаро ще ти искат и можеш да запазиш нещо :)

за 18тия ми рожден ден нямам идея какво ще правя-може би този път ще запазя ресторант и после на бар :)

DesireToFire
08-19-2011, 06:17
Взимай вила, там ще може да си правите мизериите :Д.

Sectumsempra
08-19-2011, 09:59
първо за да е хубаво партито трябва да си с приятели нали но не е и да поканиш 100 човека . Затова ти предлагам една оферта за около 5 -6 приятеля - може да се разходите до боровец ,а ако не сте марзеливи и да се качите до мусала после на вечерта да си направите парти в някой от хотелите . ще ти излезе горе долу колкото голям купон с 30 човека но все пак ти си решаваш :):):) приятно прекарване :):)

mechetyy
08-19-2011, 12:27
наеми някоя вила с басейн и покани много приятели момичета момчета с пиячка гарантира ти че ще е яко

Anesha17
08-19-2011, 15:28
Най-най-най-най-яките купони според мен стават вкъщи!Понеже ако ви се дослуша точно определена песен можеш да я изтеглиш веднага..на заведение никога няма да ти пуснат това,което ти искаш.Може би бих го направила малко по-откачено като купя храни и алкохол,които не сме опитвали,за да ни е интересно на всички...Пък и вкъщи можеш да надуеш музиката колкото искаш,стига да предупредиш съседите и да са съгласни.И щом си с подходящата компания няма как да не си изкараш незабравимо :)

kyon
08-19-2011, 17:43
http://prikachi.com/images/220/3713220a.jpg


П.П. Ако не си разбрал посланието.. Не те стрелям, а ходете на painball..