PDA

View Full Version : харесвам едно момче.....



gers98
08-18-2011, 11:52
харесвам едно момче... но не знам как да му го кажа... мисля, че той също ме харесва, но няма никакъв напредък... снощи като чатихме му казах, че днес ще му кажа нещо, тоест ще му кажа, че го харесвам...... но незнам как точно да му го кажа.. :(

pakmebannaha
08-18-2011, 11:58
не му казвай - покажи му

elysunny
08-18-2011, 12:00
пич, кефиш ме

gers98
08-18-2011, 12:07
не му казвай - покажи му


е да.. но как, като ние не сме излизали до сега..... смисъл виждали сме се и то не 1 път, но не сме излизали само двамата, а и приятелите и приятелките му не ми хареват, защото си мисля, че дори и да ходим, приятелките му ще ни разделят, тъй като преди ходих с едно момче и 1 негова фр. ми пращаше някви си смс. и мисля, че точно тя ни раздели и така :(

Vikencheto
08-18-2011, 12:07
"Виж какво, падам си по теб" или просто "харесвам те"

kyon
08-18-2011, 12:14
Прави малки неща чрез, които да видиш дали и той те харесва. Не направо да скачаш в блатото. 8-)

Прати му по скаип например нещо такова (и изчакай да видиш какво ще каже):

http://prikachi.com/images/820/3707820c.jpg

Приятелят ми често с подобни неща ме изненадва :D На мен ми се вижда супер сладурско :oops:

Exidee
08-18-2011, 12:23
Ако мислиш, че и той има симпатии към теб просто му кажи " От еди колко си време съм хлътнала по теб, не мога да те изкарам от мислите си" и няк'ви такива и виж как ще реагира ..

П.С: По скайп не е много "яко" да му признаваш, но както решиш ..

SmilezZz
08-18-2011, 14:11
Само недей да му казваш,чрез фейсбук,скайп и телефон. Най-добре си е очи в очи. Първо можеш да му намекнеш. Или просто му кажи какво чувстваш към него. Недей да наизустяваш някакви фрази,кажи това,което ти идва от сърцето.

sunman
08-18-2011, 14:48
Покани го навънка и не му го казвай директно,прави леки намеци,ако и той отвръща......Честито! :)

bloodyred
08-18-2011, 16:38
Ами.. ако той те харесва ти вече ще си разбрала, ако си разбрала, че те харесва - давай направо .. или примерно.. ако много си пращате целувки в скайп или някъде си .. пиши му - трябва и да си ги взема.. 8-) не му казвай директно - харесвам те, той ще разбере сам .. :))

Luidgie
08-18-2011, 16:50
Кажи му по фейсбук или скайп! Така ще можеш да видиш реакцията му с емотиконка и няма да ти е трудно да разгадаваш някакво си лице. Жълти човечета ФОРЕВЪР!!!!! (незнам какъв ти е умствения капацитет, за това: Направи обратното на това, което ти казах. Да му кажеш в интернет пространството е мега простотия!)

InloveAgain
08-18-2011, 17:03
:razz:
Брей ,я излезте на по една бира и ще видиш,че всичко ще си дойде от самосебе си :D

HotLife
08-18-2011, 17:10
ама толкова ли не можеш да правиш някви намеци, за да разбереш дали те харесва!?

Luidgie
08-18-2011, 18:04
:razz:
Брей ,я излезте на по една бира и ще видиш,че всичко ще си дойде от самосебе си :D
so true! :smt116

Colouring
08-18-2011, 18:16
На колко си изобщо?Защото това държание все едно,че е на четвъртокласник..
"Искаш ли да станем гаджета?" :oops:
8-)

SmilezZz
08-18-2011, 19:14
На колко си изобщо?Защото това държание все едно,че е на четвъртокласник..
"Искаш ли да станем гаджета?" :oops:
8-) Предполагам,че е 98 набор. Т.е. 13 годишна. Нормално.
А това "Искаш ли да станем гаджета" е мега банално. Един от бившите ми ме беше попитал "Искаш ли да ходим" и аз моментално му отговорих "До магазина ли ?" ,но все пак тръгнахме ,де. Това беше един вид шегичка.

mechetyy
08-18-2011, 20:04
Излезте на кафе и му кажи харесвам те а ти мен

liliii
08-18-2011, 20:36
Ами.. ако той те харесва ти вече ще си разбрала, ако си разбрала, че те харесва - давай направо .. или примерно.. ако много си пращате целувки в скайп или някъде си .. пиши му - трябва и да си ги взема.. 8-) не му казвай директно - харесвам те, той ще разбере сам .. :))Това е най- добре. Не му го казвай директно след като не знаеш дали ще ти отвърне :)

jeezloxxy
08-18-2011, 21:47
Излезте на кафе и му кажи харесвам те а ти мен

:razz:

ccdesigns
08-19-2011, 00:48
харесвам едно момче... но не знам как да му го кажа... мисля, че той също ме харесва, но няма никакъв напредък... снощи като чатихме му казах, че днес ще му кажа нещо, тоест ще му кажа, че го харесвам...... но незнам как точно да му го кажа.. :(

Аз лично си падам по точните, кратки и ясни неща. А именно - "Еби ме!"

LeprikonA
08-19-2011, 08:35
харесвам едно момче... но не знам как да му го кажа... мисля, че той също ме харесва, но няма никакъв напредък... снощи като чатихме му казах, че днес ще му кажа нещо, тоест ще му кажа, че го харесвам...... но незнам как точно да му го кажа.. :(

Аз лично си падам по точните, кратки и ясни неща. А именно - "е** ме!"

даа, точно :D :D

все повече ви се чудя на глуповатите мозъчета на вас 13 годишните ... :?