PDA

View Full Version : Тема за бързи отговори на всякакви въпроси.



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8

bloodyF
08-18-2011, 12:30
Или иначе казано, когато не искате да пускате тема, но имате въпросче питайте тук. Хем после, някой може да прегледа лесно и да намери отговор на своя въпрос, ако е бил зададен преди това.
Надявам се идеята да ви допадне..
Може да питате ВСИЧКО-от дали даден потник си отива с полата ви, през дали лилави сенки ви отиват та чак до как да си сварите картофи, ако случайно не ви е ясно..
*Ако някой мод прецени, че идеята не струва да я заключи.. :)

DesireToFire
08-18-2011, 12:43
Идеята е добра :Д Ако бях видяла темата по-рано щях да питам за спагетите, но се оправих вече :D

musiic
08-18-2011, 12:47
И на мен ми допадна идеята. :D

SmilezZz
08-18-2011, 15:18
На мен също.
Даже май ще бъда първата,която питам.

Та,кое е по - добре: кристалите или термозащитния спрей на Syoss ?
Тъй като някои ми казват,че кристалите също са за предпазване на косата от "горещината" на пресата, а доколкото знам са само за заглаждане. Та,затова питам.

darrie
08-18-2011, 15:28
На мен също.
Даже май ще бъда първата,която питам.

Та,кое е по - добре: кристалите или термозащитния спрей на Syoss ?
Тъй като някои ми казват,че кристалите също са за предпазване на косата от "горещината" на пресата, а доколкото знам са само за заглаждане. Та,затова питам.

Кристалите за против цъфтеж и се слагат само в краищата.
Протектора е, за да не ти се изтощи косата от пресата/сешоара/машата.
Две напълно различни неща са.
Аз в момента също ползвам спрея на Сайъс, но прочетох, че момичетата тук са по-доволни от протектора на Лореал и смятам като свърша този на Сайъс да си взема на Лореал, за да ги сравня сама за себе си.

SmilezZz
08-18-2011, 15:32
^ Благодаря ти много. :-)

darrie
08-18-2011, 15:37
:-)

LoveChocolate
08-18-2011, 15:52
Искам да попитам нещо за тривитаминола (така ли се пишеше :lol: )

-Наистина ли понякога може да се обърне действието и да останем без коса ..

не съм сигуна точно в коя тема видях нещо подобно че не бил полезен или че бил за овце :D

XxInn0cencexX
08-18-2011, 15:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=370650

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=196007&highlight=%F2%F0%E8%E2%E8%F2%E0%EC%E8%ED%EE%EB

Ето ти теми за тривитаминола,в които са писали доста момичета доволни от нея.А обратен ефект може да се получи само ако косата се пренасити на витамина А който се съдържа в тривитаминола.

darrie
08-18-2011, 15:57
Да, едно време се е инжектирало на овцете, за да имат гъста и хубава вълна, сега не знам дали го правят по този начин. Не съм чувала за случай, в който ефекта да е обратен, но не го и използвам и не мога да кажа със сигурност. Но все пак 1-во това са витамини и 2-ро няма да се инжектираш, а ще се мажеш с него. Не вярвам да има обратен ефект. ЛИЧНО МНЕНИЕ!

08-18-2011, 16:03
къв е смисъла на темата като може да има други.. аз въпроси не задавам! :razz:

Hilary_
08-18-2011, 16:13
Та,кое е по - добре: кристалите или термозащитния спрей на Syoss ?
Тъй като някои ми казват,че кристалите също са за предпазване на косата от "горещината" на пресата, а доколкото знам са само за заглаждане. Та,затова питам.
Два продукта за различни неща.
Кристалите - приглаждат временно нацъфтелите краища.
Термозащитата - предпазва косата от преси/сешоари.

и още нещо: избери си друга фирма за термопродукт .. ;)


Наистина ли понякога може да се обърне действието и да останем без коса ..
Чак за оставане без коса не съм чувала, НО може да предизвика силен косопад от вит. А, който се съдържа в него (наред с другите 2 витамина) в количества предназначени за животни.

bloodyF
08-18-2011, 16:59
тривитаминола може да обърка много неща, така че като ползвате вижте точното количество за маската или там каквото е (съжалявам че не съм точна, но не съм използвала)

радвам се че ви допадна на тези, които сте писали :-)

marin4itu
08-18-2011, 17:12
Косопад от Тривитаминола може да се получи, ако се прилага по-често от необходимото. Нормално е един път на една или две седмици.

darrie
08-18-2011, 17:16
Така.. Моя въпрос е за фон дьо тен-а на Буржоа (healthy mix) :-o
Знам, че не е много покривен и точно това търся - лек фдт, който да става за ежедневието. Въпросите ми са следните: Омазнява ли много? Ще издържи ли от сутринта до следобед без да стане на петна? Отразява ли се зле на кожата? Мога ли да го купя от ДМ? И каква е разликата м/у:

http://www.bourjois.com.au/var/storage/images/catalogus/our_products/complexion/foundation/healthy_mix_foundation/836506-3-fre-FR/healthy_mix_foundation.jpg

И

http://2.bp.blogspot.com/-dR57sjbC_hY/Tf6KYsKbP_I/AAAAAAAAAU4/FJk1SLf_Emg/s1600/Bourjois_HEALTHY_MIX_Serum.jpg

Hilary_
08-18-2011, 17:37
Въпросите ми са следните: Омазнява ли много? Ще издържи ли от сутринта до следобед без да стане на петна? Отразява ли се зле на кожата? Мога ли да го купя от ДМ?

След като се води лекичък не мисля, че ще омазнява или да се отразява зле. Колкото до издръжливостта .. сама каза, че не е много покривен. За петната - на мен не ми е правил. Не съм сигурна, но мисля, че в ДМ го имаше. :-o

Каква им е разликата?
Едното е течен серум, а другото фон дьо тен. :)

darrie
08-18-2011, 18:23
^ Че едното е серум, а другото фдт и аз прочетох, но кое е по-добре да си взема? Аз мисля, че фдт, но все пак да се посъветвам.. :-o

shanell1
08-18-2011, 18:56
Тези два продукта на Буржоа ми харесаха, и аз се интересувам кое е по добре и за цената също ? :)

Vikencheto
08-18-2011, 19:07
Не знам кой от двата е по-добър, но мисля, че и двата са 16-17 лева.
Аз искам да попитам дали някой пазарува от ebay.co.uk, доволени ли сте? Ако мжете да ми разясните как става плащането...и видях, че всеки продукт си има отделна цена за доставката. Вярно ли е, или аз нещо не съм разбрала.

the_best_f
08-18-2011, 19:24
Браво за темата! :-)

XxInn0cencexX
08-18-2011, 19:39
Не знам кой от двата е по-добър, но мисля, че и двата са 16-17 лева.
Аз искам да попитам дали някой пазарува от ebay.co.uk, доволени ли сте? Ако мжете да ми разясните как става плащането...и видях, че всеки продукт си има отделна цена за доставката. Вярно ли е, или аз нещо не съм разбрала.

След като си избереш нещо натискаш Buy It Now,после попълваш адреса,имейла и паролата с които си се регистрирала в Пайпал,където трябва да си направиш регистрация ако нямаш,като за целта трябва да имаш международна карта и пари в сметката си.

Vikencheto
08-18-2011, 19:54
Мерси много!!! :)

billytalent
08-18-2011, 19:58
И аз ще използвам темата....
Предложете ми хубав, матиращ фдт. Използвала съм само 2 фдт през живота си и изобщо не съм запозната с марките и т.н. :-o
Цената няма значение, важното е да е покривен.

FreshJuice
08-18-2011, 20:22
И аз ще използвам темата....
Предложете ми хубав, матиращ фдт. Използвала съм само 2 фдт през живота си и изобщо не съм запозната с марките и т.н. :-o
Цената няма значение, важното е да е покривен.

И аз искам да попитам за ФДТ само, че да е анти бактериален... повече от 15 лв не давам :oops:

Sintya
08-18-2011, 21:59
Аз използвам на Revlon за мазна кожа, матира и е покривен доста...
иначе през лятото е по добре, да използвате такъв с по леко покритие, или направо пудра... Max Factor, L'oreal и Revlon са добри решения за добри цени ( говорим за не повече от 30 лв. ) :)

Infinity
08-18-2011, 22:36
За фон дьо тена на Буржоа - серумът е за суха кожа. :)
Аз лично него го използвам, но сега по жегите не съм особено доволна, затова избягвам да го слагам.. :-o Става на петна и омазнява, да. :?

sunshine01
08-18-2011, 22:57
Препоръчайте ми наистина хубава пяна за чуплива коса. Имахме някаква, която много рядко ползвахме и сега не знам къде е. Мисля, че беше такава -> http://www.astra.bg/p_extra_225.htm
Мислех да опитам с някоя на Seri, защото имам кристали на същата марка и съм доволна от тях ( макар че не разбирам кой знае колко ;д ). Та реших първо да попитам тук и да чуя вашите мнения. :)

Harmonyy
08-19-2011, 06:24
Ох хора и аз да питам..Някой правил ли си е маската за черни точки с желатин и мляко?Действа ли ви ? Чета толкова мн. позитивни мнения,но при мен нищо не става,вече два пъти пробвам,но без успех..:( А би било толкова по-лесно да си правя тази маска,отколкото да се стискам по цял час :( Ако може някой на който му е подействала да сподели как точно я нанася,колко време стои и тнт.

musiic
08-19-2011, 09:01
Относно желатиновата маска - два пъти съм си я правила и не съм много доволна. При мен имаше съвсем малък ефект. Нанасях я с четка за фон дьо тен и стоях с нея 20мин. Но веднага след нанасянето четката трябва да се измие с гореща вода, защото желатинът засъхва много бързо. :)

SunT
08-19-2011, 09:04
Ох хора и аз да питам..Някой правил ли си е маската за черни точки с желатин и мляко?Действа ли ви ? Чета толкова мн. позитивни мнения,но при мен нищо не става,вече два пъти пробвам,но без успех..:( А би било толкова по-лесно да си правя тази маска,отколкото да се стискам по цял час :( Ако може някой на който му е подействала да сподели как точно я нанася,колко време стои и тнт.
Аз я правих онзи ден.Ми...Махна това-онова, но не всичко.Трябва да сложиш по-обилно количество и да я изчакаш да изсъхне хубаво.Аз само това ми беше грешката, че първия път сложих невероятно тънък слой и познайте как се наложи да я махам... :D Ааа, и не си мажете цялото лице, много е гадно! :D

fakesmiles
08-19-2011, 09:05
Кой е най-добрият фон дьо тен за суха кожа?
Особено като мине септември до към март кожата ми е ужасно суха,независимо какъв крем ползвам.И като сложа фдт и стои гадно на люспички.Бих дала до 30-40 лв :)

Anichkaxxwee
08-19-2011, 09:06
Някой знае ли учител по китара в Бургас :) :)

bloodyF
08-19-2011, 09:15
Браво за темата! :-)

мерси :-)



Ох хора и аз да питам..Някой правил ли си е маската за черни точки с желатин и мляко?Действа ли ви ?


аз и не ми действа.пробвай да си вземеш лентички за черни точки, четох много позитивни мнения за тях


Кой е най-добрият фон дьо тен за суха кожа?


http://www.clinique.com/images/products/250x250/clq_6JPK_250.jpg

clinique supermoisture, и за него четох и хората го препоръчват за суха кожа..обаче не знам дали го има в българия, в един сайт видях 24$ че е :)
а по-евтин, афинитона се води moisturising и го дават и за суха кожа, но пък откъм цветове е беден
http://beautycosmetic.biz/images/Maybelline%20Affinitone%2024h.jpg

fakesmiles
08-19-2011, 09:28
мерси много! сега потърсих в ибей и май ще го пробвам този на клиник :)

PullMeCloser
08-19-2011, 10:47
Този на Clinique съм го виждала в България по магазините, в които продават тази марка. По-добре да се пробва, защото може да не си олучиш цвта.

Harmonyy
08-19-2011, 11:04
Ох хора и аз да питам..Някой правил ли си е маската за черни точки с желатин и мляко?Действа ли ви ? Чета толкова мн. позитивни мнения,но при мен нищо не става,вече два пъти пробвам,но без успех..:( А би било толкова по-лесно да си правя тази маска,отколкото да се стискам по цял час :( Ако може някой на който му е подействала да сподели как точно я нанася,колко време стои и тнт.
Аз я правих онзи ден.Ми...Махна това-онова, но не всичко.Трябва да сложиш по-обилно количество и да я изчакаш да изсъхне хубаво.Аз само това ми беше грешката, че първия път сложих невероятно тънък слой и познайте как се наложи да я махам... :D Ааа, и не си мажете цялото лице, много е гадно! :D

Оф аз и това пробвах.. първия път надъхана такава и си мазах цялото лице,което няма да ви казвам каква грешка е..!После се наложи да я мия,не можех да я махна иначе :Д Втория път пробвах и с по-дебел слой,пак нищо не стана..явно си е до кожа..нз отказвам се :Д

vesito95
08-19-2011, 11:21
Да питам добър ФДТ за мазна кожа, освен на Виши ?

PullMeCloser
08-19-2011, 11:31
^ Clinique Anti Blemish Solutions.
http://3.bp.blogspot.com/_NcOXRy_07QY/TQkNNvmPIQI/AAAAAAAABTg/zV8WbAqYrQA/s1600/Clinique+anti+blemish+foundation.jpg

templesofgold
08-19-2011, 11:38
.. nvm

darrie
08-19-2011, 11:40
За фон дьо тена на Буржоа - серумът е за суха кожа. :)
Аз лично него го използвам, но сега по жегите не съм особено доволна, затова избягвам да го слагам.. :-o Става на петна и омазнява, да. :?

Аз ще го използвам през зимата. Просто ми трябва нещо леко колкото да ми изравни тена, понеже съм ужасно бледа. Имам тук-там някоя пъпка, но не е фатално. Четох много добри мнения за него и ти си 1-вата с лошо... 8-) Офф.. Сега какво да правя? Кожата ми е нормална, склонна към омазняване. Не искам матиращ фдт!! Не съм доволна от тях, ползвам пудра. Искам фдт, който да е лек, издържлив, да не омазнява и да е до 20 лв, понеже вече имам скъп. Много съм сложна май.. 8-)

mynichka
08-19-2011, 11:55
.. nvm
не

anonymous708973
08-19-2011, 12:49
За фон дьо тена на Буржоа - серумът е за суха кожа. :)
Аз лично него го използвам, но сега по жегите не съм особено доволна, затова избягвам да го слагам.. :-o Става на петна и омазнява, да. :?

Аз ще го използвам през зимата. Просто ми трябва нещо леко колкото да ми изравни тена, понеже съм ужасно бледа. Имам тук-там някоя пъпка, но не е фатално. Четох много добри мнения за него и ти си 1-вата с лошо... 8-) Офф.. Сега какво да правя? Кожата ми е нормална, склонна към омазняване. Не искам матиращ фдт!! Не съм доволна от тях, ползвам пудра. Искам фдт, който да е лек, издържлив, да не омазнява и да е до 20 лв, понеже вече имам скъп. Много съм сложна май.. 8-)

Взимай си Буржоа-та. Прекрасен е.

EДИТ: Хора, как изглежда четката за коректор?

xoxodessitoo
08-19-2011, 13:32
EДИТ: Хора, как изглежда четката за коректор?
http://www.mivraki.com/product_images/z/355/EL003__98124_zoom.jpg :)

anonymous708973
08-19-2011, 13:43
Имам тройния на Есенс, ще се получи ли с тази?
Доколкото знам, с тази се и преливат цветове при сенките.

darrie
08-19-2011, 13:54
http://www.belladonna-bg.com/2010/09/chetki-za-grim-makeup-brushes.html

Коригираща четка

Тази четка е безценна, когато се налага прецизно да нанесете декоративен коректор, кремообразни или мазни сенки. Тя позволява перфектно да прикриете съществуащите недостатъци или да гримирате очите, без излишно количество от грим.

http://4.bp.blogspot.com/_uieTAO5W_lg/TJDe53XqjaI/AAAAAAAAHNU/2nUas8YmGGY/s1600/concealer_brush.jpg

Infinity
08-19-2011, 14:04
darrie използвам трета опаквка вече от Буржоа-то, смятай дали съм първата с лошо мнение. 8-)
Фон дьо тена си е идеален за цената, просто не е особено подходящ за лятото. :)
След като ще го използваш зимата - взимай него и не се колебай !

iiordanova
08-19-2011, 14:05
И аз искам съвет за фон дьо тен.
Значи.. искам да е покривен,но да не стой като маска. И да не си личи,че имам фон дьо тен. Цената да е до 20 лева.
Имам Ревлон Colorstay, но искам да ми препоръчате различен от този.

darrie
08-19-2011, 14:13
darrie използвам трета опаквка вече от Буржоа-то, смятай дали съм първата с лошо мнение. 8-)
Фон дьо тена си е идеален за цената, просто не е особено подходящ за лятото. :)
След като ще го използваш зимата - взимай него и не се колебай !

Еее благодаря ти! :-)

shanell1
08-19-2011, 15:21
Останаха ли хубави неща по моловете ( главно за New Yorker, Bershka, Tally Weijl, Terranova, Calliope, Kenvelo, Fox .. ) :) :)

bloodyF
08-19-2011, 15:27
^летни ли?

shanell1
08-19-2011, 15:34
Ми да, като цяло дали е изграбено вече всичко ? 8-)

bloodymirror
08-19-2011, 15:45
С какво е по-добре да нанасяме фон дьо тен-с четка или с гъбичка?
И какво ви е мнението за Revlon Photoready :-D

DesireToFire
08-19-2011, 16:07
Ами аз в повечето клипове в ютуб момичетата обясняват, че имат четки, но им е по-удобно с пръсти да нанасят фон дьо тена.

Иначе по моловете мисля че все още си има неща. Нещо не ми хареса новата колекция на Кенвело никак обаче :д

darrie
08-19-2011, 16:29
И аз предпочитам с пръсти. По-лесно ми е да "регулирам" количеството фдт.

bloodyF
08-19-2011, 16:36
момичета, как точно става нанасянето на фдт с гъбичка?

starr21
08-19-2011, 16:50
Някой използвал ли е Л-карнитин и помага ли :?

anonymous708973
08-19-2011, 17:31
Останаха ли хубави неща по моловете ( главно за New Yorker, Bershka, Tally Weijl, Terranova, Calliope, Kenvelo, Fox .. ) :) :)

В Теранова има супер роклички, намалени от 30 на 10 и блузки по 6-10 кинта, супер сладки, нищо ярко и отблъскващо :)

taamara
08-19-2011, 17:55
Някакви идеи как да го изчистя?
http://prikachi.com/images/939/3708939Z.jpg
кожено е

anonymous708973
08-19-2011, 17:56
Мокри кърпички? Течен сапун? Пералня? От какво е петното?

Пробвай с лакочистител на място, което не се вижда, че може да изтрие цвета на кожата.

taamara
08-19-2011, 18:03
..

brutaLxxbunny
08-19-2011, 18:04
момичета, как точно става нанасянето на фдт с гъбичка?
Ами,цръкваш малко от фдт върху гъбичката и нанясяш.

kyon
08-19-2011, 18:06
Доста добра идея.

taamara
08-19-2011, 18:07
Мокри кърпички? Течен сапун? Пералня? От какво е петното?

Пробвай с лакочистител на място, което не се вижда, че може да изтрие цвета на кожата.

Изцапа се с майонеза, минах отгоре с мокра кърпичка и стана така ... и да,,,по кърпичката остана боя, от това се притеснявам ..

Audiophile
08-19-2011, 18:52
Ифи, искам изключително бързи отговори от теб :lol:

- кво правиш?
- кажи ми някъв хубав филм
- ако си запозната с мъжките парфюми да ми препоръчаш някъв

bloodyF
08-19-2011, 18:57
Ифи, искам изключително бързи отговори от теб :lol:

- кво правиш?
- кажи ми някъв хубав филм
- ако си запозната с мъжките парфюми да ми препоръчаш някъв


Ди, и в скайпа можеше да ме попиташ ама няма значение :lol: простено ти е :-)


-чакам да ми се обадят
-Gone in 60 seconds, The next three days, No strings attached, Friends with benefits
-на мен лично ми допадат почти всякакви мъжки парфюми, но най- са ми: ultraviolet by paco rabanne, the one- D&G, armani code, bulgari aqua, acqua di gio-armani, и по-свежичък за всеки ден in2u-CK,

надявам се да съм ти помогнала

iiordanova
08-19-2011, 18:58
И аз искам съвет за фон дьо тен.
Значи.. искам да е покривен,но да не стой като маска. И да не си личи,че имам фон дьо тен. Цената да е до 20 лева.
Имам Ревлон Colorstay, но искам да ми препоръчате различен от този.

Никой ли не може да ме посъветва?

FuCKkK13
08-19-2011, 19:03
И аз искам съвет за фон дьо тен.
Значи.. искам да е покривен,но да не стой като маска. И да не си личи,че имам фон дьо тен. Цената да е до 20 лева.
Имам Ревлон Colorstay, но искам да ми препоръчате различен от този.

Никой ли не може да ме посъветва? affinitone - ползвала ли си го.. аз имам него и ми харесва :)

bloodyF
08-19-2011, 19:04
Йорданова, изчетох хубави неща за тези двата, но цени не знам.
http://zachoveka.com/userfiles/productimages/variant_818_2775.jpg
http://www.mersi63.ru/images/4/400163.jpg

ама кажи де, за суха или мазна кожа?

iiordanova
08-19-2011, 19:06
FuCKkK13 - Имам го и него. Друго искам. :Д

Кожата ми е смесена,по-скоро суха,ама мазна понякога! в Т-зоната.
Този Bourjois как се казва? И колко струва?

bloodyF
08-19-2011, 19:11
http://www.ebay.com.au/itm/Bourjois-Brush-Foundation-36-Ambre-Rose-NEW-SEALED-/310316772159?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DDLSL%252BPSSI%252BSI%26its%3DI%26 itu%3DUCI%252BUA%252BUCK%26otn%3D20%26pmod%3D31028 8136679%252B310288136679%26po%3D%26ps%3D63


ето ти го, pinceau brush foundation, но не знам има ли го в БГ

iiordanova
08-19-2011, 19:15
Тц,в България го няма,а искам да отида да си пробвам цветове и т.н.
А този на MaxFactor и аз го гледах. Той ми е единия вариант.
Мислех за Bourjois Healthy Mix,ама нали казвате,че не е покривен. Аз искам да прикрива само някоя червена пъпка и като цяло не искам пълна промяна,ама да скрива червените пъпчици.

starr21
08-19-2011, 19:16
Някой използвал ли е Л-карнитин и помага ли :?
anybody :[

anonymous708973
08-19-2011, 19:17
[quote="iiordanova"]Тц,в България го няма,а искам да отида да си пробвам цветове и т.н.
А този на MaxFactor и аз го гледах. Той ми е единия вариант.
Мислех за Bourjois Healthy Mix,ама нали казвате,че не е покривен. Аз искам да прикрива само някоя червена пъпка и като цяло не искам пълна промяна,ама да скрива червените пъпчици. [/quote

Взимай го. Преди него слагай коректор и си пърфект.

bloodymirror
08-19-2011, 19:25
Някой ползвал ли е кокосово масло/олио за коса? Искам да си купя,обаче не знам дали просто едно обикновено масло да си взема или трябва да е специално за коса? :-D

iiordanova
08-19-2011, 19:28
Да,точно и аз за коректор си мислех. Ама още се чудя.
Иначе имам Ревлон Colorstay,който без коректор ми прикрива червенките и е окей. Ама е по-тежък.
А за Bourjois 10h sleep effect какво мислите?
А за Loreal true match?

bloodymirror
08-19-2011, 19:33
А за Bourjois 10h sleep effect какво мислите?

Не е много покривен :)

Harmonyy
08-19-2011, 19:49
Трябва ми ефикасен начин за заличаване на белези от пъпки :((( Цяло лято по плажове,пека се,но мясотто където е имало пъпка остава бяло..няма да ви казвам на какво приличам :(

bloodymirror
08-19-2011, 19:50
Трябва ми ефикасен начин за заличаване на белези от пъпки :((( Цяло лято по плажове,пека се,но мясотто където е имало пъпка остава бяло..няма да ви казвам на какво приличам :(
Фон дьо тен?

Harmonyy
08-19-2011, 19:54
Не на лицето обаче..по ръцете са :( Имах алергия,самите пъпки се махнаха,но останаха белези,които така и не се махнаха,а уж лекарката ми изписа гел за тва..

iiordanova
08-19-2011, 20:00
Контратубекс :)

xpreciousx
08-19-2011, 22:24
Някой може ли да ми предложи покривен фон дьо тен и хубав коректор? :-o

Biskfitka
08-19-2011, 23:05
Някой може ли да ми предложи покривен фон дьо тен и хубав коректор? :-oМатиращия фдт на Манхатън (черна опаковка) ...За коректор,аз имам на Джулиан,на Есенс също са хубави :)

SmilezZz
08-19-2011, 23:08
Контратубекс :) Или Мелабел на Биотрейд. http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=10
Мисля,че струваше около 10-15 лв. Можеш да потърсиш и мнения за него в интернет. (:

XxInn0cencexX
08-20-2011, 09:46
Някой да ми препоръча добър ексфолиант за тяло и за лице ?

kalpazanka
08-20-2011, 09:48
Контратубекс :) Или Мелабел на Биотрейд. http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=10
Мисля,че струваше около 10-15 лв. Можеш да потърсиш и мнения за него в интернет. (:
В последната седмица ми се изприщиха пръстите да пиша едно и също като идиот. Излющването на кожата изобщо не е желателно в летния сезон. Плюс това момичето се връща от море. С Мелабел ще си събори тена от лицето за отрицателно време и после ще се чуди защо е тази фрапираща разлика с тена на тялото!

iiordanova, за корекция на петната мога да ти препоръчам слънцезащитен крем Юсърин- тониран е и предполагам, че ще ти свърши работа за след морето. Вземи си тестер от аптеката и пробвай дали ще си изравниш тена и дали ще има контраст.

DesireToFire
08-20-2011, 09:50
Тц,в България го няма,а искам да отида да си пробвам цветове и т.н.
А този на MaxFactor и аз го гледах. Той ми е единия вариант.
Мислех за Bourjois Healthy Mix,ама нали казвате,че не е покривен. Аз искам да прикрива само някоя червена пъпка и като цяло не искам пълна промяна,ама да скрива червените пъпчици.
Ами давай с коректор.

Kotarachetooo
08-20-2011, 10:32
Мацки питам всички от Пловдив знаят ли къде мога да си намеря естествена косичка за удължение и сгъстяване на приемливи цени? :) :) :)

brutaLxxbunny
08-20-2011, 10:45
Какво мислите за парфюмите на Ейвън Little Black Dress и Far Away?Аромат,издръжливи ли са,т.н. ??

Sintya
08-20-2011, 10:46
Имала съм ги и двата, Little Black Dress по ми харесва, другия е много тежък. Държат до 8 часа, все пак не са маркови и тн... но за цената си 20 лв, според мен - стават. Иначе първият е най добрият парфюм на ейвън, така че ако го вземеш, според мен няма да сгрешиш ;)

SunT
08-20-2011, 11:46
Какво мислите за парфюмите на Ейвън Little Black Dress и Far Away?Аромат,издръжливи ли са,т.н. ??
Far away си го взех, защото миришешe страхотно в каталога, но на живо направо ме боли носа от него.С две ръце за Little black dress!

Sevdito
08-20-2011, 12:12
Някой ще може ли да ми предложи хубава домашна маска за лице?(А,ако е пробвана още по-добре)-за нормална кожа

Maaggiiee
08-20-2011, 12:20
http://krasota.rozali.com/prirodni-sredstva/p198.html Тук има много, но не съм използвала нито една. :)

SladkaZagadka
08-20-2011, 12:35
След като нанеса Acne Out лосиона колко време трябва да изчакам преди да си измия лицето и препоръчително ли е въобще да го мия след нанасянето му? Eто за този става въпрос http://biotrade.pixelflower.com/img/gallery/page_44.jpg?1803382724.jpg

XxInn0cencexX
08-20-2011, 12:40
След като нанеса Acne Out лосиона колко време трябва да изчакам преди да си измия лицето и препоръчително ли е въобще да го мия след нанасянето му? Eто за този става въпрос http://biotrade.pixelflower.com/img/gallery/page_44.jpg?1803382724.jpg

Не е нужно да си миеш лицето,но ръцете задължително.

kalpazanka
08-20-2011, 12:43
След като нанеса Acne Out лосиона колко време трябва да изчакам преди да си измия лицето и препоръчително ли е въобще да го мия след нанасянето му? Eто за този става въпрос http://biotrade.pixelflower.com/img/gallery/page_44.jpg?1803382724.jpg
Миеш лицето непосредствено преди нанасянето на лосиона.

Kotarachetooo
08-20-2011, 13:04
Какво мислите за парфюмите на Ейвън Little Black Dress и Far Away?Аромат,издръжливи ли са,т.н. ??


Дистрибуторка съм на Ейвън и от двата съм доволна страшно много само тях ползвам и са наистина много трайни ,така че си заслужават парите .. :grin:

gabri3lla
08-20-2011, 13:06
[quote=brutaLxxbunny]Какво мислите за парфюмите на Ейвън Little Black Dress и Far Away?Аромат,издръжливи ли са,т.н. ??

Little Black Dress е доста траен, да

SladkaZagadka
08-20-2011, 14:15
След като нанеса Acne Out лосиона колко време трябва да изчакам преди да си измия лицето и препоръчително ли е въобще да го мия след нанасянето му? Eто за този става въпрос http://biotrade.pixelflower.com/img/gallery/page_44.jpg?1803382724.jpg
Миеш лицето непосредствено преди нанасянето на лосиона.

kalpazanka, XxInn0cencexX - мерси . Но сега , 1 час след като го нанесох с памуче и лицето ми е почнало да се лющи , един вид :(

kalpazanka
08-20-2011, 15:08
kalpazanka, XxInn0cencexX - мерси . Но сега , 1 час след като го нанесох с памуче и лицето ми е почнало да се лющи , един вид :(
Един вид се лющи или действително се лющи? Или стои като посипано с пудра захар? 8-)

YouAteMyHeart
08-20-2011, 15:17
kalpazanka, XxInn0cencexX - мерси . Но сега , 1 час след като го нанесох с памуче и лицето ми е почнало да се лющи , един вид :(

Преди 2 години съм го ползвал,но си спомням,че НЕ се миеше лицето след нанасянето на лосиона.Когато започваше да съхне лицето ставаше бяло и се ронеше.Приличаше на пудра захар. :D

SladkaZagadka
08-20-2011, 15:40
kalpazanka, лицето ми става бяло, сякаш наистина имам пудра захар и като го пипна се рони :D . Надявам се да е нормално - първият път като ползвах лосиона (вчера) и нямаше такова нещо. Днес като си сложих от него се получи този ефект

kalpazanka
08-20-2011, 15:40
Нормално е.

Кожата ти бели ли се? Ако я пресушиш и започне да се бели, можеш да си вземеш Nivea soft.

Biskfitka
08-20-2011, 17:33
[quote=brutaLxxbunny]Какво мислите за парфюмите на Ейвън Little Black Dress и Far Away?Аромат,издръжливи ли са,т.н. ??

Little Black Dress е доста траен, даИ мирише много...женствено 8-) :-)

SweetLuna7
08-20-2011, 18:21
Как се оправяте с подкожните косъмчета? :-o (и на някой друг получават ли му се, след като използва епилатор?)

blueberryyy
08-20-2011, 18:25
Да, на мен ми се получават, особено около коленете... Когато се къпя търкам с гъба малко по-силно на местата, на които имам, а после ако има някакви ги вадя с игла леко и минавам с епилатора...

bluef
08-20-2011, 18:30
Иска ми се да придам лек червеникъв цвят на косата си и ми предложиха шампоани, които боядисват. Та някой да е ползвал и какъв е бил резултатът? И коя марка ще ми препоръчате? Чувала съм добри отзиви само за Palette.

FreshJuice
08-20-2011, 18:43
Иска ми се да придам лек червеникъв цвят на косата си и ми предложиха шампоани, които боядисват. Та някой да е ползвал и какъв е бил резултатът? И коя марка ще ми препоръчате? Чувала съм добри отзиви само за Palette.

Пфт.. недей си взема изобщо !!! Една приятелка направо си развали косата с такъв шампоан. Стана и черна със зелен отенък :razz: Беше направо смешно... И после като почне да се отмива косата ти е една такава шаренааа... направо УЖАС . Послушай ме и недей си взима такова нещо :)

SweetLuna7
08-20-2011, 18:53
Веднъж пробвах един за по-светла коса (не беше на Palette), резултата си беше какъвто очаквах, обаче по принцип има супер малко доволни от тези, които са пробвали. :(

FreshJuice
08-20-2011, 19:22
Аз искам да попитам някой ще ми даде ли линк към тема за Тае Бо (ако има такава де) ? :-D

brutaLxxbunny
08-20-2011, 19:24
Как се оправяте с подкожните косъмчета? :-o (и на някой друг получават ли му се, след като използва епилатор?)

На всеки се получават,спокойно.Обикнов енно ги махам с пинсета.

punksss
08-20-2011, 19:45
Абе от известно време над левия ми клепач имам някъв участък със суха кожа. От време, на време, дори се бели. Ползвах там няколко вида крем и понякога изчезва, ама не е за дълго. Някаква идея от какво може да се е получило така?

Milly4
08-20-2011, 20:02
Аз искам да попитам някой ще ми даде ли линк към тема за Тае Бо (ако има такава де) ? :-D
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=414734&highlight=%F2%E0%E5 Не знам дали ще ти свърши работо 8-)

punksss
08-20-2011, 20:10
Имам и още един въпрос. :D Тъй като цял ден не ми се пие вода, до към 7/8ч вечерта пия максимум 700мл и после като се почне една жажда... За 2/3 часа изпивам над литър вода. Та това вредно ли е? Всмисъл някак си дехидратирам ли се или няма проблем, че вечерта пия най-много?

Milly4
08-20-2011, 20:14
Имам и още един въпрос. :D Тъй като цял ден не ми се пие вода, до към 7/8ч вечерта пия максимум 700мл и после като се почне една жажда... За 2/3 часа изпивам над литър вода. Та това вредно ли е? Всмисъл някак си дехидратирам ли се или няма проблем, че вечерта пия най-много?
Не мисля, че е вредно.

gabri3lla
08-20-2011, 20:32
Отзиви за тази спирала?

http://www.artofcosmetics.com/wp-content/uploads/2011/07/fullZZZZZZPRW081102002223PIC.jpg

Milly4
08-20-2011, 20:41
Отзиви за тази спирала?

http://www.artofcosmetics.com/wp-content/uploads/2011/07/fullZZZZZZPRW081102002223PIC.jpg
Чувала съм, че е добра и, че са доволни от нея :)

XxInn0cencexX
08-20-2011, 20:47
Някой да ми препоръча добър ексфолиант за тяло и за лице ?

bloodymirror
08-20-2011, 20:49
XxInn0cencexX,на Рефан са страхотни!

XxInn0cencexX
08-20-2011, 20:55
^
захарните ексфолианти или пилинг сапуните ?

kalpazanka
08-20-2011, 21:20
Абе от известно време над левия ми клепач имам някъв участък със суха кожа. От време, на време, дори се бели. Ползвах там няколко вида крем и понякога изчезва, ама не е за дълго. Някаква идея от какво може да се е получило така?
Дерматолог. ;)

Сърбеж има ли? Стои ли като посипано с прах?

Sintya
08-20-2011, 21:33
Отзиви за тази спирала?

http://www.artofcosmetics.com/wp-content/uploads/2011/07/fullZZZZZZPRW081102002223PIC.jpg
Чувала съм, че е добра и, че са доволни от нея :)
Хубава е. :)
За сухия участък - това е лишеи, използвай крем с богата текстура, т.е по мазен.
Ексфолиант - аз съм доволна на L'oreal и Nivea :)

Shizaya
08-20-2011, 22:47
Имам въпросче: измиващата пяна за лице достатъчна ли е за почистване на грим от лицето (или крем)?

Anichkaxxwee
08-20-2011, 22:48
Имам въпросче: измиващата пяна за лице достатъчна ли е за почистване на грим от лицето (или крем)?

Аз ползвам крем и с памук си го трия грима

kalpazanka
08-20-2011, 22:51
Имам въпросче: измиващата пяна за лице достатъчна ли е за почистване на грим от лицето (или крем)?
Зависи. :-D

FreshJuice
08-20-2011, 23:01
От тази спирала доволни ли сте? http://beautycosmetic.biz/maybelline-maybelline-the-volum-express-colossal-100-black-mascara-p-3573.html

И като цяло от кои спирали сте доволни?

kalpazanka
08-20-2011, 23:02
^Да, и двете жълти съм ползвала. Струват си парите. Давай смело. Само не си купувай Falsies.

Shizaya
08-20-2011, 23:04
Имам въпросче: измиващата пяна за лице достатъчна ли е за почистване на грим от лицето (или крем)?
Зависи. :-D
От какво? ^^

kalpazanka
08-20-2011, 23:08
Имам въпросче: измиващата пяна за лице достатъчна ли е за почистване на грим от лицето (или крем)?
Зависи. :-D
От какво? ^^
От това какво е написал производителя върху етикета. Дай по-конкретно марка.

Shizaya
08-20-2011, 23:18
Имам въпросче: измиващата пяна за лице достатъчна ли е за почистване на грим от лицето (или крем)?
Зависи. :-D
От какво? ^^
От това какво е написал производителя върху етикета. Дай по-конкретно марка.
Разбирам. Аз питах принципно дали само пяната е достатъчна за почистване на лицето.
За конкретна марка и продукт => http://www.vichyconsult.bg/purete_thermale/produktova-gama-2/
Става въпрос за последната, розовичката.

kalpazanka
08-20-2011, 23:23
На самата опаковка не пише ли нещо по въпроса? Ексфолиак и Ивостин геловете стават за почистване на грим, но за твоя продукт не намерих нищо читаво като информация.

Shizaya
08-20-2011, 23:25
Не, имаше залепен етикет с описание, но от водата буквите са се размили. Ако не бъркам пишеше това, което и в сайта.
Затова и попитах дали пяната за почистване е достатъчна, без значение марката.
Не ми се иска да използвам тоалетно мляко, не ми харесва. Но не съм убедена, че пяната само е достатъчна.

shadows92
08-21-2011, 00:37
Може ли да помоля някой да ми изясни нещо !?
След малко искам да си направя парна баня на лицето и да си опитам да си махна черните точки , ще ми обясните ли точно как трябва да се направи парната баня за най-голям ефект ,колко време и т.н и дали ще стане ако след парната баня и след стискането леко натискайки с нещо като шпатула мина по носът , за да де махнат малките точки който не може да се изтискат ? Мерси

bloodyF
08-21-2011, 07:46
Може ли да помоля някой да ми изясни нещо !?
След малко искам да си направя парна баня на лицето и да си опитам да си махна черните точки , ще ми обясните ли точно как трябва да се направи парната баня за най-голям ефект ,колко време и т.н и дали ще стане ако след парната баня и след стискането леко натискайки с нещо като шпатула мина по носът , за да де махнат малките точки който не може да се изтискат ? Мерси


не съм сигурна дали е така
ама все пак..завираш тенджера с вода и с една кърпа или одеяло се покриваш (и главата покриваш) и се навеждаш над тенджерата и чакаш 5-10 минутки за да ти се отворят порите хубаво и после взимаш марля и стискаш с нея точките (недей с нокти, че остават белези) а за натискането с шпатула не съм сигурна че ще се получи...


Абе от известно време над левия ми клепач имам някъв участък със суха кожа. От време, на време, дори се бели. Ползвах там няколко вида крем и понякога изчезва, ама не е за дълго. Някаква идея от какво може да се е получило така?
най-вероятно е нещо като лишей или както там се казва..аз имах и го мазах с мазен крем..след няколко дни мазане ми го нямаше..

kalpazanka
08-21-2011, 09:07
^Дайте да не гадаем лишей ли е или не е.
Момичето да отговори има ли сърбеж или не и кожата там лющи ли се иправи ли петното да изглежда посипано с пудра захар?
Преди да се появи това петно, имаше ли малки мехурчета там?

SmilezZz
08-21-2011, 09:41
Иска ми се да придам лек червеникъв цвят на косата си и ми предложиха шампоани, които боядисват. Та някой да е ползвал и какъв е бил резултатът? И коя марка ще ми препоръчате? Чувала съм добри отзиви само за Palette. Зависи какъв е цвета на косата. Ако ти е тъмна - не очаквай да ти се получи нещо.

SladkaZagadka
08-21-2011, 10:29
Четката ми за сенки
http://make-upstudio.bg/~makeupst/images/stories/produkti/aksesoari/chetki-white-handle/9/1261W%5B1%5D.jpg
я потопих в лакочестител, за да може след лакирането да махна ненужното (че памука ми полепва по маникюра) - това от едната страна, а от другата ( моята има две "тампончета", а по средата е "пръчката" :д ) вече я бях зацапала със сини сенки.
Искам да махна и лакочестителя, и следите от сенки, обаче като я потопя в гореща вода не става, а със сапун - същото. Какво да правя?

darrie
08-21-2011, 11:22
Ми к'во да правиш не знам. За мен си си похабила четката.
За клечка за уши не си ли чувала? И като не искаш да е с памук увиваш обикновена фибичка с марля, става малко като клечката за уши и върши работа.

punksss
08-21-2011, 11:43
Абе от известно време над левия ми клепач имам някъв участък със суха кожа. От време, на време, дори се бели. Ползвах там няколко вида крем и понякога изчезва, ама не е за дълго. Някаква идея от какво може да се е получило така?
Дерматолог. ;)

Сърбеж има ли? Стои ли като посипано с прах?

Да, понякога ме сърби. :(

punksss
08-21-2011, 11:47
^Дайте да не гадаем лишей ли е или не е.
Момичето да отговори има ли сърбеж или не и кожата там лющи ли се иправи ли петното да изглежда посипано с пудра захар?
Преди да се появи това петно, имаше ли малки мехурчета там?
Мм нямаше мехурчета. Просто почна да ми се бели кожата.

xRebirthingX
08-21-2011, 12:33
Депилаторът за бикини линия може ли да се използва за цялата интимна зона или си става само за бикини линията.. ? :neutral:

kalpazanka
08-21-2011, 12:44
Мм нямаше мехурчета. Просто почна да ми се бели кожата.
И кожата се бели само там, така ли?

DragonLady
08-21-2011, 13:29
Някой ползвал ли е измиващ гел за лице на Elea? Препоръчаха ми го в една тема и след около 30 минути се каня да се замъкна до ЦБА-то и да си взема един.

kalpazanka
08-21-2011, 13:38
^"Язък за парите" ще е.

bloodymirror
08-21-2011, 13:39
Избор между 2 дезодоранта- Lady Speed Stick или Rexona? Koй е по-добрият?

DragonLady
08-21-2011, 13:59
Rexona според мене

XxInn0cencexX
08-21-2011, 14:01
Избор между 2 дезодоранта- Lady Speed Stick или Rexona? Koй е по-добрият?

Rexona

mine
08-21-2011, 14:10
На мен също.
Даже май ще бъда първата,която питам.

Та,кое е по - добре: кристалите или термозащитния спрей на Syoss ?
Тъй като някои ми казват,че кристалите също са за предпазване на косата от "горещината" на пресата, а доколкото знам са само за заглаждане. Та,затова питам.

Кристалите за против цъфтеж и се слагат само в краищата.
Протектора е, за да не ти се изтощи косата от пресата/сешоара/машата.
Две напълно различни неща са.
Аз в момента също ползвам спрея на Сайъс, но прочетох, че момичетата тук са по-доволни от протектора на Лореал и смятам като свърша този на Сайъс да си взема на Лореал, за да ги сравня сама за себе си.





Колко струва протектора на Лореал ?

bloodyF
08-21-2011, 14:11
^вземи си мъжки...по-добра защита има..аз вчера викам ''чакай да се напръскам с този на дядо ми (жилет) да видя каква е разликата между мъжки и женски" еми до обяд не беше мръднала миризмата...със сигурност ще си купя мъжки следващия път ;-)

Sectumsempra
08-21-2011, 14:27
Избор между 2 дезодоранта- Lady Speed Stick или Rexona? Koй е по-добрият?
вземи си бабария много е е фективен с приятен аромат , не оставя бели петна защото не съдържа талк .

mine
08-21-2011, 14:30
Отзиви за тази спирала?

http://www.artofcosmetics.com/wp-content/uploads/2011/07/fullZZZZZZPRW081102002223PIC.jpg
Чувала съм, че е добра и, че са доволни от нея :)



Колко струва :D

XxInn0cencexX
08-21-2011, 14:31
Отзиви за тази спирала?

http://www.artofcosmetics.com/wp-content/uploads/2011/07/fullZZZZZZPRW081102002223PIC.jpg
Чувала съм, че е добра и, че са доволни от нея :)



Колко струва :D

22-23 лв.

xRebirthingX
08-21-2011, 15:08
Депилаторът за бикини линия може ли да се използва за цялата интимна зона или си става само за бикини линията.. ? :neutral:

breathless
08-21-2011, 15:14
Аз имам едно въпросче: Понеже кожата ми е мазна и клепачите ми, и те и като си сложа сенки след няколко минути вече са станали на чертички, сещате се. Та накакъв начин да се оправи проблема? Чувала съм за някакви основи, ама ме няма много много в гримирането и не знам. Същото става и молив като си сложа. А също и понеже до сега не съм пробвала с очна линия > дали и тя ще се размаже и ще стане на гз : ?

Sisxx
08-21-2011, 16:07
Някой знае ли как се казва, защото искам да намеря още нейни снимки, че мн ми хареса прическата и? :)

http://1.bp.blogspot.com/-ePQ-8buoZNQ/TcdxLP0iw2I/AAAAAAAAALk/NhGQTM4EZ1k/s1600/straight+medium+hairstyles+2011+%25281%2529.jpg

punksss
08-21-2011, 17:03
Мм нямаше мехурчета. Просто почна да ми се бели кожата.
И кожата се бели само там, така ли?
Да. Днес сутринта го намазах с някъкъв бебешки крем за лице и сякаш помогна. Всмисъл стои само леко зачервено и съвсем малко се бели. 8-)

Sintya
08-21-2011, 17:10
Аз имам едно въпросче: Понеже кожата ми е мазна и клепачите ми, и те и като си сложа сенки след няколко минути вече са станали на чертички, сещате се. Та накакъв начин да се оправи проблема? Чувала съм за някакви основи, ама ме няма много много в гримирането и не знам. Същото става и молив като си сложа. А също и понеже до сега не съм пробвала с очна линия > дали и тя ще се размаже и ще стане на гз : ?
Слагай си пудра под сенките.
Иначе на снимката не е ли Кармен Електра? Поне на нея ми прилича...
Но и Хейди Клум има подобна прическа, така че не съм мн сигурна ; )

arsenalllbaby
08-22-2011, 13:24
Аз имам едно въпросче: Понеже кожата ми е мазна и клепачите ми, и те и като си сложа сенки след няколко минути вече са станали на чертички, сещате се. Та накакъв начин да се оправи проблема? Чувала съм за някакви основи, ама ме няма много много в гримирането и не знам. Същото става и молив като си сложа. А също и понеже до сега не съм пробвала с очна линия > дали и тя ще се размаже и ще стане на гз : ?

Направо ползвай почистващи продукти за мазна кожа. Като се оправи кожата и грима няма да се трупа на чертички. А за сега решението мисля че е основи за сенки. За Арт Деко съм чувала само положителни отзиви. За цена си нямам представа.. Провери в нета. Ето я - http://www.kozmetika.bg/showimg.php?filename=dx300_49533.jpg

XxInn0cencexX
08-22-2011, 15:31
Някой знае ли как се казва, защото искам да намеря още нейни снимки, че мн ми хареса прическата и? :)

http://1.bp.blogspot.com/-ePQ-8buoZNQ/TcdxLP0iw2I/AAAAAAAAALk/NhGQTM4EZ1k/s1600/straight+medium+hairstyles+2011+%25281%2529.jpg

Кармен Електра \:D/

kalpazanka
08-22-2011, 15:35
Да. Днес сутринта го намазах с някъкъв бебешки крем за лице и сякаш помогна. Всмисъл стои само леко зачервено и съвсем малко се бели. 8-)
Дерматологът те зове, пак казвам. ;)

bloodymirror
08-22-2011, 15:37
Някой опитвал ли се е да си сгъсти миглите? И ако да,с какво и имало ли е ефект? :)

mynichka
08-22-2011, 15:42
Някой опитвал ли се е да си сгъсти миглите? И ако да,с какво и имало ли е ефект? :)
бадемово и рициново масло помагат :)

mynichka
08-22-2011, 15:43
Кой е най- покривния ФДТ на Виши?

arsenalllbaby
08-22-2011, 15:56
Една приятелка ползваше този и беше много доволна.
http://apteka.framar.bg/30015082/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D1%8C%D0%BE-%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D 0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC%D 0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82-n-15-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%BB

SmilezZz
08-22-2011, 16:07
Днес си купих продукта на Victoria beauty - флуид за изправяне на коса. Някой да го е използвал ?
П.С - Да,то вече няма смисъл да питам,щом вече съм си купила. Но все пак искам да видя мненията.

bloodymirror
08-22-2011, 16:08
Някой опитвал ли се е да си сгъсти миглите? И ако да,с какво и имало ли е ефект? :)
бадемово и рициново масло помагат :)

Аз се мазах с тривитаминол,преди с рициново,но разбира се не съм постоянна и затова не виждам ефект,при теб сгъстиха ли се видимо и г/д след колко време стана? :)

Rebirthing
08-22-2011, 16:17
Аз имам едно въпросче: Понеже кожата ми е мазна и клепачите ми, и те и като си сложа сенки след няколко минути вече са станали на чертички, сещате се. Та накакъв начин да се оправи проблема? Чувала съм за някакви основи, ама ме няма много много в гримирането и не знам. Същото става и молив като си сложа. А също и понеже до сега не съм пробвала с очна линия > дали и тя ще се размаже и ще стане на гз : ?

Основа за сенки на Артдеко, предотвратява събирането на сенките и ги прави по-наситени. Цената е 12 лв.

billytalent
08-22-2011, 16:24
Някой опитвал ли се е да си сгъсти миглите? И ако да,с какво и имало ли е ефект? :)
бадемово и рициново масло помагат :)

Аз се мазах с тривитаминол,преди с рициново,но разбира се не съм постоянна и затова не виждам ефект,при теб сгъстиха ли се видимо и г/д след колко време стана? :)

Аз като започнах да пия Геритамин Нео, забелязах че миглите ми станаха по-гъсти 8-)
Иначе ако всяка вечер ги мажеш с Бадемово масло, определено ще има ефект.

bloodymirror
08-22-2011, 16:41
Някой опитвал ли се е да си сгъсти миглите? И ако да,с какво и имало ли е ефект? :)
бадемово и рициново масло помагат :)

Аз се мазах с тривитаминол,преди с рициново,но разбира се не съм постоянна и затова не виждам ефект,при теб сгъстиха ли се видимо и г/д след колко време стана? :)

Аз като започнах да пия Геритамин Нео, забелязах че миглите ми станаха по-гъсти 8-)
Иначе ако всяка вечер ги мажеш с Бадемово масло, определено ще има ефект.

Абе много започнаха да го хвалят,ще взема и аз да си го купя,ако наистина си заслужава :lol: впрочем,една приятелка ми каза,че бадемовото било много опасно като попаднело в окото,истина ли е?

arsenalllbaby
08-22-2011, 17:08
Днес си купих продукта на Victoria beauty - флуид за изправяне на коса. Някой да го е използвал ?
П.С - Да,то вече няма смисъл да питам,щом вече съм си купила. Но все пак искам да видя мненията.


Мисля, че имам такова, но не е в мен и не съм сигурна.. Бяло с прозрачна капачка ли е ? Сякаш изправя, обаче каквото и да правя, ми лепнеше косата и пресата се цапаше...

SmilezZz
08-22-2011, 17:45
Днес си купих продукта на Victoria beauty - флуид за изправяне на коса. Някой да го е използвал ?
П.С - Да,то вече няма смисъл да питам,щом вече съм си купила. Но все пак искам да видя мненията. Мисля, че имам такова, но не е в мен и не съм сигурна.. Бяло с прозрачна капачка ли е ? Сякаш изправя, обаче каквото и да правя, ми лепнеше косата и пресата се цапаше... Да,има прозрачна капачка.

punksss
08-22-2011, 18:12
Да. Днес сутринта го намазах с някъкъв бебешки крем за лице и сякаш помогна. Всмисъл стои само леко зачервено и съвсем малко се бели. 8-)
Дерматологът те зове, пак казвам. ;)

Ем, ако продължава така още няколко седмици и ще отида. Мерси, все пак за помощта. :-)

Anesha17
08-22-2011, 18:37
Хора,препоръчайте някакво бонбонено розово червило,ако сте ползвали и ви е стояло добре,но на по-известните марки като: Maybelline,IsaDora,Max Factor,Lumene,L'oreal...понеже съм в чужбина и много марки,които ги има в БГ,тук не са налични.
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/news/201012/big/00005803.jpg
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/100809-gaga.jpg

Такъв цвят да стои на устните?

munichka95
08-22-2011, 19:14
кой е по-траен B.U или C-thru

Sintya
08-22-2011, 19:22
На Ейвън имаше подобно червило, но не си спомням кой номер беше.
Виж и на Голден Роуз.
Иначе аз лично предпочитам b.u :)

Runaway11
08-22-2011, 19:24
кой е по-траен B.U или C-thru

И двата са еднакви общо взето 8-)

Milly4
08-22-2011, 19:30
кой е по-траен B.U или C-thru
Аз предпочитам Б.Ю.

arsenalllbaby
08-22-2011, 19:37
Днес си купих продукта на Victoria beauty - флуид за изправяне на коса. Някой да го е използвал ?
П.С - Да,то вече няма смисъл да питам,щом вече съм си купила. Но все пак искам да видя мненията. Мисля, че имам такова, но не е в мен и не съм сигурна.. Бяло с прозрачна капачка ли е ? Сякаш изправя, обаче каквото и да правя, ми лепнеше косата и пресата се цапаше... Да,има прозрачна капачка.

Ахам... Еми аз ти казах защо не го харесвам. Ползвах го 3-4 пъти и така си стои. Може на теб да ти хареса. На мене лично ми направи много лепкава косата. Че и пресата трудно се ми се изчисти.. :x

Milly4
08-22-2011, 21:40
Някой може ли да ми препоръча добра тройна маша за ретро къдрици?

XxInn0cencexX
08-22-2011, 21:44
^ http://elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=23&products_id=268

GrippingBosh
08-22-2011, 21:46
Търся антицелулитен крем поне с минималноо действиее :lol:

Milly4
08-22-2011, 22:20
^ http://elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=23&products_id=268
Мерси :-)

SexyBarbie7777
08-23-2011, 09:00
Някой може ли да ми даде линк на онлайн магазин с ей такова нещо (незнам как точно се казва ;дд)
http://prikachi.com/images.php?images/774/3727774S.jpg

bloodymirror
08-23-2011, 09:01
Някой може ли да ми даде линк на онлайн магазин с ей такова нещо (незнам как точно се казва ;дд)
http://prikachi.com/images.php?images/774/3727774S.jpg

Toва е обикновен шал :lol: а иначе може и с по-дебела лента да стане по същия начин.

BlyE
08-23-2011, 10:34
Коя е най-добрата спирала от четирите?
http://www.nisea-bg.com/images/items/3989.jpg
http://static.prodavalnik.com/images/item_images/001/944/680/img_3_large.jpg?1311254150
http://www.teenviewsofia.com/upload/fck_editor/Image/300(32).jpg
http://prikachi.com/images/842/2788842d.jpg
И колко лв са горе-долу? 10-15?
~
А и някой ползвал ли е http://static1.framar.bg/product/GILETE_woman.jpg ? Появяват ли се пъпчици след като сте се избръснали с него?

ggb
08-23-2011, 10:39
[quote="BlyE"]Коя е най-добрата спирала от четирите?
http://www.nisea-bg.com/images/items/3989.jpg
http://static.prodavalnik.com/images/item_images/001/944/680/img_3_large.jpg?1311254150
http://www.teenviewsofia.com/upload/fck_editor/Image/300(32).jpg
http://prikachi.com/images/842/2788842d.jpg
И колко лв са горе-долу? 10-15?


http://prikachi.com/images/842/2788842d.jpg
Доволна съм от тази спирала :)Струва 13 лв

arsenalllbaby
08-23-2011, 10:43
[quote="BlyE"]Коя е най-добрата спирала от четирите?
http://www.nisea-bg.com/images/items/3989.jpg
http://static.prodavalnik.com/images/item_images/001/944/680/img_3_large.jpg?1311254150
http://www.teenviewsofia.com/upload/fck_editor/Image/300(32).jpg
http://prikachi.com/images/842/2788842d.jpg
И колко лв са горе-долу? 10-15?


Имам втората и четвъртата. Яки са и двете. Втората е за обем, четвъртата за дължина. Повече ми харесва втората. :)

fenkaaa
08-23-2011, 10:50
Хубава тема ;)

kalpazanka
08-23-2011, 11:09
Първата съм я ползвала и съм адски доволна. Третият ти линк не работи.
Категорично не си купувай последната- пълен провал е.

RainOfHope
08-23-2011, 11:41
Коя марка хининова вода бихте ми препоръчали - Милва, Адда или Кокона?

JustMakeMeBelieveAgainN
08-23-2011, 14:05
кажете ми някакъв женски сайт с интересни статийки за женски трикове,упражнения,козмети ка и т.н. от сорта на tialoto.bg , cosmopolitan , rozali.com , че ми е скучно :(

kalpazanka
08-23-2011, 14:21
Търся антицелулитен крем поне с минималноо действиее :lol:
Дева.

mynichka
08-23-2011, 14:22
кажете ми някакъв женски сайт с интересни статийки за женски трикове,упражнения,козмети ка и т.н. от сорта на tialoto.bg , cosmopolitan , rozali.com , че ми е скучно :(
ladyzone.bg

djuwkata
08-23-2011, 14:32
Коя е най-добрата спирала от четирите?
http://www.nisea-bg.com/images/items/3989.jpg
http://static.prodavalnik.com/images/item_images/001/944/680/img_3_large.jpg?1311254150
http://www.teenviewsofia.com/upload/fck_editor/Image/300(32).jpg
http://prikachi.com/images/842/2788842d.jpg
И колко лв са горе-долу? 10-15?
~
А и някой ползвал ли е http://static1.framar.bg/product/GILETE_woman.jpg ? Появяват ли се пъпчици след като сте се избръснали с него?

Имала съм почти всичките, определено съм най-доволна от втората.

SladkaZagadka
08-23-2011, 14:35
Коя марка хининова вода бихте ми препоръчали - Милва, Адда или Кокона?

Из форума доста се хвали тази на Милва

LoveHurT
08-23-2011, 14:37
милва е по-разпространена, въпреки че от нито една няма ефект

perfectlolitka
08-23-2011, 14:44
За спиралите-аз лично съм най-доволна от последната,с ефект на изкуствени мигли.Моите са тънички,къси и не са извити,и съм адски доволна от нея,но имам приятелки,които съвсем не са и твърдят,че им ги слепва (явно си е до мигли.) :)

Transform
08-23-2011, 16:00
Добра марка ли е Pull&Bear?

JustMakeMeBelieveAgainN
08-23-2011, 16:05
имам зелени къси панталонки от Pull&Bear и съм доволна (:

SladkaZagadka
08-23-2011, 21:32
Ще си взимам спрей за тяло от AVON, серията Naturals. Кой ухае най-хубаво :D и издържливи ли са?

- с ягода и гуава
- диня
- лимоново дърво и босилек
- теменужка и личи
- нар и манго
- череша и индийско орехче

?

sm_95
08-23-2011, 21:49
Лично мен най-много ме радва череша и индийско орехче, но все пак всеки е с вкуса си. Не смятам, че можеш да прецениш кое ще ти хареса най-много, като слушаш другите.

DesireToFire
08-23-2011, 21:54
Черешата и ягодата са ми прекалено сладки. На мен този с нар и манго ми е фаворит.

pressiana
08-23-2011, 22:55
Имам въпрос..
Значи, имам леки сенки под очите. Искам да ползвам нещо, което ги прикрива/премахва, мислех си за нещо като коректор. Само дето не ползвам фдт, затова не знам.. ще изглежда ли неестествено около очите?
И какви коректори препоръчвате? От малък град съм и няма много неща, но кажете все пак, за да знам какво да търся, когато отида в по-голям град. :)

arsenalllbaby
08-23-2011, 23:19
Мисля, че това ще ти е от полза.
Прочети от тук:
През зимата кожата около очите може да придобие синкав оттенък
До:
чаен компрес: вземете пликчетата от чая, който сте си направили (най-добре зелен или черен, и хладки ги поставете върху очите поне за 7 минути.
http://zajenata.ogosta.com/index.php?option=com_content&task=view&id=476&Itemid=204


А тук има козметика за тъмни кръгове под очите.
http://krasota.rozali.com/kozmetika/p15739.html
:)

SunT
08-24-2011, 07:23
А тук има козметика за тъмни кръгове под очите.
http://krasota.rozali.com/kozmetika/p15739.html
:)
Това на Ейвън червеното от линка е голям боклук.Майка ми го ползва и пак си ги има сенките.Освен това то е за 35+.За останалите продукти не знам.

vesito95
08-24-2011, 07:33
Искам да ви питам използвали ли сте нещо от тази серия ? http://www.shopforbeauty.eu/manufacturer/21/manhattan-clearface.html Доволни ли сте от нея и главно от коректорите ?

мерси предварително :) :)

aMnEsIa_
08-24-2011, 07:37
Ще си взимам спрей за тяло от AVON, серията Naturals. Кой ухае най-хубаво :D и издържливи ли са?

- с ягода и гуава
- диня
- лимоново дърво и босилек
- теменужка и личи
- нар и манго
- череша и индийско орехче

?

Нар и манго :)

kalpazanka
08-24-2011, 07:44
Не рискувай да поръчваш от каталог.
Съветвам те да отидеш в магазин за козметика и да се запознаеш със спрейовете Фрутини. Даже може да си направиш комбинация с бутер, скраб и лосион за тяло/душ гел.

vampire_girl_
08-24-2011, 07:51
череша и индийско орехче :smt007

mynichka
08-24-2011, 07:55
с нар и манго

Tiin
08-24-2011, 08:08
Добра марка ли е Pull&Bear?
Да.Имам някои неща от там и съм доволна поне за сега :D

deni979
08-24-2011, 08:11
Ще си взимам спрей за тяло от AVON, серията Naturals. Кой ухае най-хубаво :D и издържливи ли са?

- с ягода и гуава
- диня
- лимоново дърво и босилек
- теменужка и личи
- нар и манго
- череша и индийско орехче

?
Обожавам този с диня. :grin: Имам и бутера за тяло,предпочитам го пред спрея,но и той не е лош. :)

darrie
08-24-2011, 08:11
За спрейовете - Лично мои фаворити са с нар и манго и с череша и индийско орехче.. С теменужка също мирише много приятно, но като цяло спрейовете на Ейвън не са трайни.

Fashion13
08-24-2011, 09:28
Някой ползвал ли е фон дьо тена на Балеа,защото мислех да си го купувам,но цената ме спира!Покрива ли добре пъпките,вреден ли е за лицето-да ти излизат повече пъпки,да ти скапе кожата и така нататък,подходящ ли е за всеки ден и стои ли естествено?Най-важното е да стои естествено,да не личи.Мерси,предварително!

fakesmiles
08-24-2011, 09:51
Знаете ли къде се намира бутик Vogue в София? Често го засичам в Модерно,със сигурност знам че има обувки,не знам дали има и други неща.Искам да го намеря най-накрая 8-)

zoreto
08-24-2011, 09:55
Искам да ви попитам някой да използва маска/балсам за коса на Балеа и ако може да препоръча и да сподели мнение. :)
Благодаря :-)

ferit0
08-24-2011, 10:19
Искам да попитам как точно да се изправи косата за да се получи такъв ефект. Не е нищо особено, но ми се струва, че попринцип се получава по-различно.http://prikachi.com/images/594/3703594F.jpg

fakesmiles
08-24-2011, 11:13
мисля,че има малко по-къси пластове около лицето :)
особено на дясната снимка си личи.също пътят и е малко встрани и така изглежда по обемно.поне аз така го виждам 8-)

Runaway11
08-24-2011, 11:19
http://2.bp.blogspot.com/--QgYADSf01Y/TWBUpvypwEI/AAAAAAAAAac/i0sBJ3ARtz4/s320/maske.jpg

Днес си направих тази маска..Уникална е! Таа тъй като има много малко в пакетчето, а тя е на сестрами (копувала я е от дм, но от чужбина) някой знае ли дали се продава тук. Аз и казах да ми донесе, но ще е чак зимата, а наистина много ми хареса! :(

arsenalllbaby
08-24-2011, 11:37
Runaway11 Щом е от техния DM, нормално е да е в тази вергиа и в България. Не съм я виждала в нашия DM, обаче провери във вашия град, може да я намериш. А сестра ти може да ти прати колет, ако й мрънкаш много. 8-)

Runaway11
08-24-2011, 11:50
Runaway11 Щом е от техния DM, нормално е да е в тази вергиа и в България. Не съм я виждала в нашия DM, обаче провери във вашия град, може да я намериш. А сестра ти може да ти прати колет, ако й мрънкаш много. 8-)

Амии уж гледах ама нямаше и затова питах дали е възможно някъде другаде да я има. Иначе с колет доста солено ще излезе и по-добре да пробвам с друга маска и да чакам да си дойде. :lol: :lol:

Makena
08-24-2011, 13:08
ппеди мн си лакирвах ноктите и сега пожълтяха може ли по някакъв начин пак да се избелят :) :)

mynichka
08-24-2011, 13:09
^ натъркай ги с лимон

perfectlolitka
08-24-2011, 13:13
Здравейте :) Търся си дълготрайна очна линия с тънка четка.Много съм доволна от трайността на водоустойчивата очна линия на еssence (със синята капачка) но четката ми идва твърде къса и дебела.Ориентировъчна цена:15-20лв. :)

kalpazanka
08-24-2011, 14:34
Здравейте :) Търся си дълготрайна очна линия с тънка четка.Много съм доволна от трайността на водоустойчивата очна линия на еssence (със синята капачка) но четката ми идва твърде къса и дебела.Ориентировъчна цена:15-20лв. :)
А дълготрайна очна линия тип pen устройва ли те?

PullMeCloser
08-24-2011, 14:42
Здравейте :) Търся си дълготрайна очна линия с тънка четка.Много съм доволна от трайността на водоустойчивата очна линия на еssence (със синята капачка) но четката ми идва твърде къса и дебела.Ориентировъчна цена:15-20лв. :)

http://images.style.it/imgs/rings/bellezza/star-beauty/000170/super-liner-carbon-gloss_bassa-105883_350x0.jpg

13лв. Страхотна е. С нея се получава както много тънка и прецизна линия, така и по-дебела, зависи какво искаш. Много е дълготрайна, на мен ми издържа докато не я изтрия. Не се 'напуква' или изтрива, абе страшна е. 8-)

perfectlolitka
08-24-2011, 15:06
kalpazanka,много по удобна ми е за нанасяне тънка и дълга четка :)
PullMeCloser,благодаря,изглежда ми подходяща,ще я пробвам :)

slynchoo
08-24-2011, 15:13
Искам да ви попитам някой да използва маска/балсам за коса на Балеа и ако може да препоръча и да сподели мнение. :)
Благодаря :-)

Аз съм ползвала балсама с праскова. http://www.pinkmelon.de/wp-content/uploads/2011/08/thum_13.jpg така изглежда,лично аз бях много доволна,косата ми стана супер лесна за разресване и много мекичка.

Runaway11
08-24-2011, 15:29
Искам да ви попитам някой да използва маска/балсам за коса на Балеа и ако може да препоръча и да сподели мнение. :)
Благодаря :-)

Аз съм ползвала балсама с праскова. http://www.pinkmelon.de/wp-content/uploads/2011/08/thum_13.jpg така изглежда,лично аз бях много доволна,косата ми стана супер лесна за разресване и много мекичка.

+1 и аз нея си ползвам вече 8-)

awesomesheepy
08-24-2011, 18:52
Ще ми обясните ли как най-лесно и бързо да си сложа очна линия?
И коя марка е най-евтина и добра? На синьо око добре ли седи (:

kalpazanka
08-24-2011, 19:23
Боравиш точно както с молив за очи. Най-евтина не е, но работя адски лесно с тази- http://aletheadarcy.files.wordpress.com/2010/02/736335.jpg
5.40

DisturbiaV
08-24-2011, 19:44
Най-евтината и страхотна,поне за мен е на golden rose с четчица.

f2f
08-25-2011, 09:05
Имам суха, накъсана и много цъфтяща коса... не я горя с преса (макс 10 пъти на година )... Кажете шампоан и балсам, които са помогнали НА ВАС и сте забелязали някакъв ефект :::

vesito95
08-25-2011, 09:10
Хелп Миииии !!!!
В козметичния магазин ми предложиха 2 коректора и не знам кой да избера....

http://zachoveka.com/userfiles/productimages/product_1757.jpg
http://zachoveka.com/userfiles/productimages/product_1873.jpg

първия съм го ползвала,но искам и да опитам нещо ново
кой е по- добър ?!?
мерси предварително :-)

Colombia
08-25-2011, 09:14
f2f аз съм МНОГО доволна от тази серия на Елсев!!!

http://www.cienporcienguapa.com/wp-content/uploads/2009/12/elvive.JPG

bloodymirror
08-25-2011, 09:43
f2f аз съм МНОГО доволна от тази серия на Елсев!!!

http://www.cienporcienguapa.com/wp-content/uploads/2009/12/elvive.JPG
И аз се колебая между два шампоана на Елсев..каква е разликата между този,който си препоръчала и този- http://www.ivis.bg/products_images/GK_Shampoo_TR19_CEE3.jpg гледам,че и двата са repair?

Colombia
08-25-2011, 09:54
bloodymirror не съм ползвала точно този на Глис,обаче имам подхранващия със 7 масла от същата серия.Харесва ми,но не е нещо УАУ...
Поне според мен :)
А този на Елсев НЕ ГО ЗАМЕНЯМ ЗА НИЩО!!!
Сега чакам да ми свърши този

http://www.gliss.bg/uploads/tx_templavoila/BG_CEE3_GK_ON_SHP_500x540_01.jpg

и си започвам пак с Елсев.Обожавам го!Няма друг шампоан,който така добре да действа на косата ми :) :grin: :grin: :grin: :grin: 8)

bloodymirror
08-25-2011, 10:01
bloodymirror не съм ползвала точно този на Глис,обаче имам подхранващия със 7 масла от същата серия.Харесва ми,но не е нещо УАУ...
Поне според мен :)
А този на Елсев НЕ ГО ЗАМЕНЯМ ЗА НИЩО!!!
Сега чакам да ми свърши този

http://www.gliss.bg/uploads/tx_templavoila/BG_CEE3_GK_ON_SHP_500x540_01.jpg

и си започвам пак с Елсев.Обожавам го!Няма друг шампоан,който така добре да действа на косата ми :) :grin: :grin: :grin: :grin: 8)
Защо не го заменяш какво прави толкова 8-)

f2f
08-25-2011, 10:02
Colombia.. мерси много, отивам до магазина да го купувам !! \:D/

bloodymirror
08-25-2011, 10:04
Colombia.. мерси много, отивам до магазина да го купувам !! \:D/

После кажи отзиви задължително 8-)

Colombia
08-25-2011, 10:20
Colombia.. мерси много, отивам до магазина да го купувам !! \:D/

За нищо!Дано и на теб да ти хареса!!!

Colombia
08-25-2011, 10:23
bloodymirror не съм ползвала точно този на Глис,обаче имам подхранващия със 7 масла от същата серия.Харесва ми,но не е нещо УАУ...
Поне според мен :)
А този на Елсев НЕ ГО ЗАМЕНЯМ ЗА НИЩО!!!
Сега чакам да ми свърши този

http://www.gliss.bg/uploads/tx_templavoila/BG_CEE3_GK_ON_SHP_500x540_01.jpg

и си започвам пак с Елсев.Обожавам го!Няма друг шампоан,който така добре да действа на косата ми :) :grin: :grin: :grin: :grin: 8)
Защо не го заменяш какво прави толкова 8-)

Просто придава плътност на косата ми,прави я жива и от както го ползвам почти нямам нацъфтяло!

Като цяло,определено косата ми се промени към по-добро и съм МНОГО доволна :)

cyclops
08-25-2011, 10:40
Момичета , знаете ли къде мога да намеря тази пола. Знам че я има в много цветове и съм виждала 1-2 момичета с нея, но така и не знам откъде е.

http://buyme-bg.com/catalog/images/products/damski%20drehi/IMG_1750lila.jpg

Anesha17
08-25-2011, 10:40
^ И аз си го взех,ползвах го веднъж,понеже имам супер много шампоани и се чудя кой пред кой да използвам.От този един път употреба не останах особенно очарована,сигурно трябва повече пъти да се къпя с него.

f2f
08-25-2011, 10:44
Момичета , знаете ли къде мога да намеря тази пола. Знам че я има в много цветове и съм виждала 1-2 момичета с нея, но така и не знам откъде е.

http://buyme-bg.com/catalog/images/products/damski%20drehi/IMG_1750lila.jpg

имам подобна и е много хубава... търси в индийските магазини (моята я взех за 15 лева на намаление ) :wink:

albi951
08-25-2011, 10:53
някой може ли да ми предложи хубав шампоан против пърхот?

brutaLxxbunny
08-25-2011, 11:35
кажете хубав магазин за бельо в София,освен Cezar&Cleopatra :-o

bloodymirror
08-25-2011, 12:14
някой може ли да ми предложи хубав шампоан против пърхот?

Низорал!

bloodyF
08-25-2011, 12:20
милва е по-разпространена, въпреки че от нито една няма ефект


е има ефект, просто не е ''моментален''

Tiin
08-25-2011, 12:44
http://www.productpasha.com/wp-content/uploads/2010/01/mac-spring-forecast-abalone-shell-swatch.JPG - от къде в Пловдив мога да намеря такъв цвят лак?

Runaway11
08-25-2011, 15:16
http://www.productpasha.com/wp-content/uploads/2010/01/mac-spring-forecast-abalone-shell-swatch.JPG - от къде в Пловдив мога да намеря такъв цвят лак?

Като марка или..защото MAC малко ме съмнява да има. Иначе такъв цвят се среща доста често. Аз имах май някакъв на Голдън Рауз 8-)