PDA

View Full Version : Отслабване-ПОМОЩ,раздвоена съм.Помогнете ми да направя избор



Hesinka
08-18-2011, 14:56
Здравейте,обръщам се към вас за съвет!И така,висока съм 164 и тежа 52 кила.Изглеждам добре,но навсякъде имам по малко излишно - паласки,корем и леко отпуснати крака.Реших,че искам да отслабна в рамките до 15 септември.Преди ваканцията тичах всяка сутрин,но откакто ме налегна мързела,зарязах тази полезна дейност.Та така .. от утре започвам да тичам и да правя упражнения,но знам,че само това не е достатъчно.Искам да сваля около 5 килограма,но кой вариант да избера - 90 ДНЕВНАТА ДИЕТА,която да пазя около месец-месец и половина (защото 3 месеца ще са ми много а не искам да отслабвам драстично) и ще си спазвам захранките после,или да спра СЛАДКОТО,ХЛЯБА,ГАЗИРАНОТО И ПЪРЖЕНОТО ЗА същия период от време ?? Кой е по-добрият избор,много ми е спешно и ИСКАМ ДА СИ ЗАДЪРЖА КИЛОГРАМИТЕ ПОСЛЕ И НЯМА ДА СПИРАМ СЪС СПОРТУВАНЕТО !

sexa_na_kompleksa
08-18-2011, 15:35
Според мен втория вариант е по-добър. Не е нужно да минаваш на някакви строги диети, за да отслабнеш. А и стига сте с този 15.09, не е това най-важният ден в живота. По-добре до 15-ти да си свалила само 3-4 килограма, а другите после, отколкото сега да свалиш 10 килограма и после да ти се появят стрии, да ти се прецака организма и да си върнеш килограмите.
Успех!

brutaLxxbunny
08-18-2011, 16:10
Вторият вариант е доста по-добър.Но не знам дали с него ще успееш да свалиш 5 кг. за месец.Нека по-опитните кажат.

kitten8m
08-18-2011, 16:13
Не мъчи организма си... никой няма да забележи колко си свалила и на никой не му пука. 15-ти септември не е най - важният ден. Той е свързан с ученето, а не с това как изглеждаш.
Пий много вода. Намали сладкото и пърженото.
Движи се повече.
Това е напълно достатъчно в твоят случай, понеже си си много добре и според мен нямаш нужда... Имай предвид, че ако отслабнеш с 10 кг. и гърдите ти ще изчезнат...
Може би просто трябва да направиш няколко коремни и клякания за краката да се стегнеш...
направо си супер за височината си с тези кг. :)

eti725
08-18-2011, 19:26
Според мен втория вариант е по-добър. Не е нужно да минаваш на някакви строги диети, за да отслабнеш. А и стига сте с този 15.09, не е това най-важният ден в живота. По-добре до 15-ти да си свалила само 3-4 килограма, а другите после, отколкото сега да свалиш 10 килограма и после да ти се появят стрии, да ти се прецака организма и да си върнеш килограмите.
Успех!

Съгласна - вторият вариант е по-добър - яж предимно зеленчуци и плодове, никакви въглехидрати на вечеря, повечко водичка, добре си се хванала с тичането, но не се упоявай само на това - трябва и упражненийца за стягане - пробвай тае-бо или си намери някаква тренировка за цялото тяло. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116872
Видя ли това?