PDA

View Full Version : Само за момичета!



siss98
08-18-2011, 16:35
Какво правите като ви дойде цикъла в училище а не сте подготвени :oops: :oops: :oops: :oops: ?

Благодаря предварително за отговорите!

Извинявам се ако темата се повтаря!

Rikity
08-18-2011, 16:40
не ми се е случвало слава Богу и дано не се случи

siss98
08-18-2011, 16:43
не ми се е случвало слава Богу и дано не се случи

И на мен не ми се е случвало но съм любопитна какво трябва да се направи в такава ситуация! :) :)

blackstreet
08-18-2011, 16:48
егати въпроса..ми щом си момиче винаги трябва да си носиш превръзка или горе-долу като ще тртябва да ти дойде си взимаш :D :D

siss98
08-18-2011, 17:00
егати въпроса..ми щом си момиче винаги трябва да си носиш превръзка или горе-долу като ще тртябва да ти дойде си взимаш :D :D Е трябва ама понякога забравям :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

daq96
08-18-2011, 17:17
егати въпроса..ми щом си момиче винаги трябва да си носиш превръзка или горе-долу като ще тртябва да ти дойде си взимаш :D :D Е трябва ама понякога забравям :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Еми записвай си! :D
Пък и в моето училище в книжарницата се продават!

siss98
08-18-2011, 17:19
егати въпроса..ми щом си момиче винаги трябва да си носиш превръзка или горе-долу като ще тртябва да ти дойде си взимаш :D :D Е трябва ама понякога забравям :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Еми записвай си! :D
Пък и в моето училище в книжарницата се продават!

:D :D В моето училище няма книжарница!

NymphadoraTonks
08-18-2011, 18:52
егати въпроса..ми щом си момиче винаги трябва да си носиш превръзка или горе-долу като ще тртябва да ти дойде си взимаш :D :DДа ;д Аз винаги си нося,за щастие на мене не ми се е случвало да ми идва в училище, но пък на поне 3-4 различни момичета съм давала ;о Идва им в училище и кво да правят питат съученичките си,дори и да не са приятелки все пак всички момичета като става дума за това нещо не може да не си ослужим ;Д Няма нищо срамно да попиташ някоя съученичка :]

NomNomNom
08-18-2011, 19:09
Ами , процедурата е да обиколиш всички момичета в училище, при мен го правят, няма срамно , това си е нещо нормално , на всеки се случва да забрави .
А и аз знам кога ми идва , в сми , знам точно кога тръгва да тече и т.н. , в зависимост какво и къде боли, за това не ми се случват гафове.

siss98
08-18-2011, 19:14
Ами , процедурата е да обиколиш всички момичета в училище, при мен го правят, няма срамно , това си е нещо нормално , на всеки се случва да забрави .
А и аз знам кога ми идва , в сми , знам точно кога тръгва да тече и т.н. , в зависимост какво и къде боли, за това не ми се случват гафове.

Еми благодаряя! Ще ги обикалям! Искам да попитам ако някои ви каже че имате петно отзад какво ще направите?

Colouring
08-18-2011, 19:39
Винаги си нося превръзка в чантата.Искали са ми съученички и аз съм искала,ако по някаква случайност съм забравила-според мен няма нищо срамно.Всяко момиче изпада в такива ситуации понякога.

bubkaa93
08-18-2011, 20:13
Почти винаги си нося превръзка или тампон в чантата си ,но като по-малка ми се е случвало да нямам и съм искала от някоя приятелка.

xoxi
08-19-2011, 21:37
Искам да попитам ако някои ви каже че имате петно отзад какво ще направите?

На една съученичка това й се случи поне 5 пъти през миналата учебна година. Така и не се научи да си носи превръзки в чантата това момиче.
Какво се прави в такъв момент? Ходом марш към вкъщи.

NomNomNom
08-20-2011, 00:39
Ами , процедурата е да обиколиш всички момичета в училище, при мен го правят, няма срамно , това си е нещо нормално , на всеки се случва да забрави .
А и аз знам кога ми идва , в сми , знам точно кога тръгва да тече и т.н. , в зависимост какво и къде боли, за това не ми се случват гафове.

Еми благодаряя! Ще ги обикалям! Искам да попитам ако някои ви каже че имате петно отзад какво ще направите?
Слагаш подходяща дреха на кръста, и/или се прибираш вкъщи, ако вашите питат- обясняваш на майка ти .
Но е хубаво, ако не си сигурна, да питаш приятелки , или даже случайни момичета дали имаш нещо нацапано периодично. Никой няма да ти откаже/да ти се смее.

alzheimer
08-20-2011, 10:27
Абсолютно ВИНАГИ си нося една превръзка в чантата, но не ми се е случвало да ми идва в даскало. Ако забравиш, все ще се намери някоя фуста с твоя проблем, която да ти услужи. При голямо бедствие, бягаш до сестрата, а при по-голямо - до най-близката аптека.

cookie_master
08-20-2011, 15:46
не ми се е случвало и се надявам да не ми се
иначе знам горе-долу кога ще ми идва и съм подготвена :)

Milly4
08-20-2011, 23:56
не ми се е случвало слава Богу и дано не се случи
+ :)
Иначе винаги си нося една превръзка в чантата.
Но ако не носих щях да питам някоя приятелка или бегом до аптеката :D

Altamira
08-24-2011, 15:18
-нося си превръзка
-питам някоя съученичка, ако нямам :)

ADMIRALKA14
08-24-2011, 15:36
Веднъж ми си случи това голяма бедствие в даскалото слава богу беше през голямото междучасие. Бях с една съученичка/приятелка и по едно време само се облягам на стената в коридора вадя си парите, подавам й и викам "Бягай бързо до магазина да ми вземеш.........бързооо,бързоо.. .". Голямо шоу беше. Накрая се оказа, че няма преръзки и аз пак я пратих, но този път за 2 пакета сухи кърпи. :oops: Нямаше друг начин просто.. 8-)

kuklichka_bg
08-25-2011, 03:29
Ами ако нямам аз превръзка вземам от някой. 8-)
Логичноооооооооо

borka94
08-25-2011, 07:38
Един път ми дойде на даскало (не се бях оцапала слава бого). И от тогава винаги в чантата си имам превръзка и тампон!!
За това няма да е лошо и ти да си носиш винаги в чантата по 1-2 превръзки(тампон,ако използваш) независимо дали трябва да ти дойде или не.Така ще се чувстваш по спокойна :) :)

JustaLittleKid
08-25-2011, 11:35
Абсолютно ВИНАГИ си нося една превръзка в чантата, но не ми се е случвало да ми идва в даскало. Ако забравиш, все ще се намери някоя фуста с твоя проблем, която да ти услужи. При голямо бедствие, бягаш до сестрата, а при по-голямо - до най-близката аптека.

psychopath
08-25-2011, 14:50
Една моя бивша съученичка отнесе много люти гаври по този повод, аз не се включих в гаврите, но поне погледах сеир. :D

SladkaZagadka
08-25-2011, 14:57
Два пъти ми дойде в училище, и двата пъти не си бях нацапала панталона, но имах превръзка. Какво правиш ли?

- носиш си анцуг и горно за ФВС и ако се изцапаш слагаш анцуга
- носиш си връхна дреха ( все пак септември - май не е добре да излизаш без връхна ) и ако си изцапана, я слагаш на кръста
- и все пак, горното на екипа също можеш да го вържеш
- носиш си винаги превръзка, коства само 10 секунди да я сложиш в някой джоб на чантата.. :-o

illiy
08-26-2011, 20:34
На мен все ми идва в училище :D ...гледам да съм потготвена винаги но ако като не си потготвена обикаляш всички момичетата подред ;p /да не те е срам това си е съвсем нормално/

fakesmiles
08-27-2011, 10:16
никога не ми се е случвало,винаги се усещам предварително и попринцип 1 ден съм вкъщи заради болките.на приятелка като се случа бързам да й взема чантатаа или да й купя превръзка,а ако по лоша случайност се е изцапала си тръгва,няма какво друго да се направи 8-)

qwerty7
08-27-2011, 13:24
На мен пък винаги ми идва вечер!!!! :D :D Но недай си боже да ми дойде в даскало така или иначе съм подготвена!

LeprikonA
08-27-2011, 16:22
Винаги си нося превръзка в чантата.Искали са ми съученички и аз съм искала,ако по някаква случайност съм забравила-според мен няма нищо срамно.Всяко момиче изпада в такива ситуации понякога.

same here :)

TheTanichka99
08-29-2011, 14:45
Искаш от някоя госпожа,те винаги имат :lol:

Pliok0019
08-29-2011, 17:31
Каква страшна история имам и то от преди няколко месеца... :Д

По въпроса ти - малките джобчета в подплатата на чантите/раниците сякаш са измислени точно за по една-две превръзки. Слагай във всяка чанта по една. Ако нямаш - питаш и ти дават. Почти всяко момиче има в себе си винаги, ако няма хора около теб - купуваш. Ако се изцапаш си връзваш нещо на кръста и си тръгваш. Цирк става, ако е лятото.. :Д

FuCKkK13
08-29-2011, 17:37
винаги трябва да си носиш поне една ! .. ако забравяш .. съученички малко ли бе :D

barrbi
08-30-2011, 15:18
Ем наа мн мои приятелки им е идвало в даскало и азз винаги си нося превразки и им давам, но на мен не ми се е случвало. Най добре си вземи един малак календар и си отбелязвай кога ти е било последно за да знаеш кога горе долу ще ти дойде другия път.

dessyfreak
09-02-2011, 13:06
На мен все още не ми се е случвало, но най-добре като ти наближи "термина" 8-) да си имаш 1 превръзка/тампон в раницата и да имаш по-дълга дреха или суитчър (да си го вържеш ако стане инцидент .. :) )

izzyfreak
09-03-2011, 15:37
1 път бях забравила да си взема превръзка ии ми беше дошло (добре че беше зимата :D ) свалих си якето ии си го вързах на кръста някой да не види :D казах на класната ии тя айй отивай се опрай аз щи извинъ оцъствията отидох до нас ии такам :D :D :D

Leticcia
09-08-2011, 16:07
Ами или с носни кърпи или си траеш :razz: :D

Anichkaxxwee
09-08-2011, 20:36
Слава Богу, не ми се е случвало! 8-)

stteLii
09-10-2011, 20:29
не ми се е случвало слава Богу и дано не се случи

Аз си знам г/д кога трябва да ми дойде и съм с малка превръзка..
Ако ли не си нося в чантата и съм с тъмни дънки за всеки случай .. :-D

BrainlessROCKBABY
09-12-2011, 08:32
то си се усеща, като ще ти идва :D
ма квато съм разсеяна, майка ми постоянно ме пита дали имам, че да не стане гаф

tItEufFf
09-12-2011, 11:24
Ами разпитвам момичетата, а ако никоя няма си слагам тоалетна хартия. Все пак отначало течението никога не е супер силно

Bonbonchencetyy
09-12-2011, 13:12
Никога не ми се е случвало...

Anja
09-12-2011, 18:51
Винаги съм подготвена.

nirvana13
09-12-2011, 19:00
веднъж ми дойде в даскало - добре че бях с тъмен панталон
иначе эамаэвам положението с дрехи на кръста
или питам приятелки эа превръэка

fuckme
09-12-2011, 20:24
хахаха, това ме подсети за един случай - в някой мол бяхме с приятелки и гледаме - една жена в зара с огромно петно на панталона и приятелката й нищо не й е казала и тая не се усеща. аз се пръснах да се смея, то трябва да почустваш толкова кръв се пак :lol: :lol:

Lollyrot
09-12-2011, 20:46
Еми, гледам да не се случва, ако се случи- муфтя за превръзка или тампон. Ако никой няма- кърпичка и продължавам да муфтя.

kyon
09-12-2011, 23:31
Отивам до магазина за тампони, а ако е прекалено късно си отивам в нас.
Повечето пъти обаче имам в раницата.

Сетих се за една със светло син панталон, цял ден си носи петното.
Мен ме хващаше срам като я гледах!

ch0purche
09-13-2011, 07:02
леле,не ми се е случвало :razz: дано да не се случи ..

summerxtime
10-16-2011, 19:38
На мен веднъж ми се случи ама за щастие бях подготвена. Т.е. носех си превръзка. :D :-D

zebso7
10-17-2011, 20:15
искам на някоя да и изям използваната превръзка винаги ми е било фетиш... 8) :razz: :grin:

chelss
10-17-2011, 20:28
На мен веднъж ми се случи ама за щастие бях подготвена. Т.е. носех си превръзка. :D :-D

Хах на мен същоо ... :D

swetti
10-30-2011, 11:25
Абе човек, ти приятелки нямаш ли си ? Искаш от някоя приятелка и тва е .. :lol:

sapphire5
10-30-2011, 12:14
Винаги си нося в чантата всичко което ми е нужно, но няколко пъти ми се е случвало да не съм подготвена и да пойскам от някоя приятелка.
:-)