PDA

View Full Version : Кучки



loca10
08-18-2011, 15:38
Според вас какво прави една жена кучка и наистина ли те успяват по-лесно в живота? Въпросът на деня :lol:

Chacho
08-18-2011, 16:01
Понякога животът ни изправя пред големи трудности. Не всеки е готов да се бори постоянно, а понякога изпитанията са непосилни. Нужен ни е източник на смисъл, енергия; пътеводна звезда. В най-тъмните моменти, в непрогледния мрак, без водачът няма как да преминем. Хващаме се за него, като удавници за сламка, доверявайки му се безусловно. Но когато погледнем назад и преоценим тези преживявания забелязваме, че именно нашият избор да му се отдадем е причината, да ни се отплати със спасението.

В този момент искам да благодаря на канарчето си Гошко, без когото нямаше да бъда човекът, който съм сега. Благодаря ти!


.....


Отплеснах се малко, какъв беше въпросът?

SilverRain
08-18-2011, 16:04
^ докато прочета поста ти и аз забравих въпроса

Soraq
08-18-2011, 16:05
Според мен е важно да се бориш смело напред в живота, без да обръщаш внимание на злобни коментари и погледи, които в повечето случаи са от завист. Не е нужно да носиш табелката "кучка", за да бъдеш успял, щастлив, разумен и горд със себе си човек!! :) :)

Chacho
08-18-2011, 16:07
^ докато прочета поста ти и аз забравих въпроса

Mission accomplished :smt023

tonie__
08-18-2011, 17:44
за мен лично няма нищо лошо една жена да е кучка и да,наитина се справят по-лесно с живота,защото са с по-силни характери,знаят какво искат и са готови на всичко да го постигнат.всяка жена трябва да е кучка поне малко