PDA

View Full Version : Какво да направя



FreshJuice
08-18-2011, 22:31
Моля ви недей те да казвате веднага колко съм зле и да не мисля за това ! :( Значи аз съм нямала гадже и до сега дори не ми е правело впечатление. Това наскоро се промени! Проблема ми е, че сестра ми постоянно ми се бърка в личното пространство и не мога да изляза някъде и да бъда с някой без тя да разбере. Разбирам любопитството й и съм говорила с нея за това, но тя не престава да ми се бърка. Ако има някой с подобен проблем като СЕСТРА нека сподели как се справя с него :-D

jeezloxxy
08-18-2011, 22:36
И къде е връзката между любопитната ти сестра и това,че нямаш бойфринд?

FantaMen
08-18-2011, 22:38
Притесняваш се че сестра ти ще разбере за връзката? И евентуално ще те базика или нещо от рода...?

missBlade
08-18-2011, 22:41
На колко години сте... ти и сестра ти...

Luidgie
08-18-2011, 22:42
Ще е хубаво да споделиш възрастта ви. Не, че нещо, но взаимоотношенията на сестрите зависят доста от възрастта.

cigarettekisses
08-18-2011, 22:42
И къде е връзката между любопитната ти сестра и това,че нямаш бойфринд?

FreshJuice
08-18-2011, 22:50
И къде е връзката между любопитната ти сестра и това,че нямаш бойфринд?


Връзката е там, че сестра ми (11) разправя на всички всичко и се подиграва и трябва да се внимава в нейно присъствие какво се говори и какво се прави че после "цели град знае", т.е. няма начин да стане да имам бойфренд :-D . Лигави се и се подиграва... просто дразнещо и развалящо взаимоотношенията !! Правела го е и с други хора :-x :-x :-x почти на 15 съм :oops:

FreshJuice
08-18-2011, 22:51
Сори, ако съм ви изгубила времето.. исках да видя има ли хора със сестри като мене ама май не се изразих като хората 8-)

jeezloxxy
08-18-2011, 22:51
На 11 и си позволява така да се държи с теб? :shock:
Сори, ама очевидно си й дала повод да си мисли, че с теб такива неща ще й минават.

П.С Имам брат,по-малък е от сестра ти,ама знае къде е границата шега-досада.

Luidgie
08-18-2011, 22:56
Ще ме извиняваш, ама какво очакваш? Да си говориш за секс с 11 годипната си сестра? Какво ти пречи тя? Хващаш си гадже и и праскаш игнора. Тя е на 11 малка е, нормално е да се подиграва. Просто и прасни игнора. Като пораснете и двете, отношенията ще се променят. Но 11 и 15 е прекалено смешна възраст. Неможеш да очакваш тя да разбере, че неможе да се подиграва и че някой ден и нея ще я сполети същото. Просто и прасни игнора. И все пак незнам...защо търсиш оправдание със сестра си, за това, че нямаш гадже? :-o казах "прасни и игнора" туу мъч таймс...

FreshJuice
08-18-2011, 22:57
На 11 и си позволява така да се държи с теб? :shock:
Сори, ама очевидно си й дала повод да си мисли, че с теб такива неща ще й минават.

П.С Имам брат,по-малък е от сестра ти,ама знае къде е границата шега-досада.

Знам, знам.. Аз не й се меся във връзките ... по принцип доста се караме с нея за простотии, но не й личи да й пука :shock: Направо ме побърква това човече

FreshJuice
08-18-2011, 22:59
Ще ме извиняваш, ама какво очакваш? Да си говориш за секс с 11 годипната си сестра? Какво ти пречи тя? Хващаш си гадже и и праскаш игнора. Тя е на 11 малка е, нормално е да се подиграва. Просто и прасни игнора. Като пораснете и двете, отношенията ще се променят. Но 11 и 15 е прекалено смешна възраст. Неможеш да очакваш тя да разбере, че неможе да се подиграва и че някой ден и нея ще я сполети същото. Просто и прасни игнора. И все пак незнам...защо търсиш оправдание със сестра си, за това, че нямаш гадже? :-o

Просто и аз това мисля... да спре да ми пука за глупости и мнението на другите !!! Мерси все пак, че помогнахте .. Хващам пътя :-P

jeezloxxy
08-18-2011, 22:59
Luidgie -добър коментар.
Не би трябвало да те интересува тя какво мисли.

autumn666
08-18-2011, 23:17
Знам, знам.. Аз не й се меся във връзките ...
Чакай, чакай... Тя е на 11 и вече има връзки?! :shock: :razz:

FantaMen
08-18-2011, 23:30
Знам, знам.. Аз не й се меся във връзките ...
Чакай, чакай... Тя е на 11 и вече има връзки?! :shock: :razz:

Каде изоставаш ти..Едно време ако на 11 си се целувал си беше голямо постижение...сега имат Връзки и на 12-14 е вече време да се чукат :)
Поколенията отиват към по зле ... :X

BaffaLsc
08-19-2011, 09:20
Божичко..

InloveAgain
08-19-2011, 09:25
Ти сама си си го направила.Искаш да кажеш,че не можеш да се справиш с 11-годишна,я недей така.Покажи й до къде може да стига шегата и къде трябва да спре :)

tuzaro
08-19-2011, 09:27
кво лошо има да знаят че си имаш гаже, аз като си хвана и сам се хваля на целия град 8)

LeprikonA
08-19-2011, 10:15
извинявай, ама тя е на 11 и на кого толкова може да раздрънка - на другите 10-11 годишни от квартала :shock: бооожичко, какъв срам наистина :lol:

и като си по-голямата не би ли следвало ти да я гавриш и да я поставяш на мястото и?! интересно ми стана като, че на 11 имала връзки и реакцията ми беше О.О филмираш се жестоко, защото те пере хормона - пречела ти тя на "бойфренда" той ще да е един бойфренд... :razz:

xPafx
08-19-2011, 10:40
Квото си си го надробила, такова ще си го сърбаш. Кат си мекушава и й даваш да ти се бърка, чукай си главата. :?
Пък и кво са тюхкаш, че си нямаш приятел? Ти 15 нямаш... айде, гледай си училището най-добре, за всичко има време.

antifashionshit
08-19-2011, 10:54
Ти 15 нямаш... айде, гледай си училището най-добре, за всичко има време.
каза момичето на колко? 8-)

jeezloxxy
08-19-2011, 13:30
Ти 15 нямаш... айде, гледай си училището най-добре, за всичко има време.
каза момичето на колко? 8-)

Няма значение на колко е, щом коментарът й е напълно верен.
Comprende?

schhhhhhh
08-19-2011, 15:48
А ти кво толкова правиш в нейно присъствие, че това после да е повод да си нямаш гадже?
Иначе, строй я малко, не й позволявай да ти се качва на главата. Бъди манипулаторка, извърти нещата в твоя полза :D :D

kyon
08-19-2011, 17:09
На мен и двете на 11 ми се виждате.

anonymous708973
08-19-2011, 18:49
извинявай, ама тя е на 11 и на кого толкова може да раздрънка - на другите 10-11 годишни от квартала :shock: бооожичко, какъв срам наистина :lol:


Недей така, че... тия малките... бях попаднала на един дневник на сестра ми с най-добрите й приятелки. Пишеха си там глупости. Та мойта се беше опитала да се направи на интересна, като беше написала, че съм ходила в предишния си приятел по 5-6 часа и сме правили секс, че съм пиела и Ясмин. А аз нито едното правех, нито другото тогава 8-)

Хващаш я тая малката натясно и я научаваш да си знае мястото. Като ти каже нещо на въпреки, й отговори, че ти поне си имаш приятел или че тя сигурно не знае къде му е устата на нейния, камо ли да го е целувала.

ThatsMe
08-19-2011, 19:23
ами да ти кажа аз нямам сестра но все пак да не ти пука ! по принцип не понасям да ми лазят по нервите и почвам да меля, което е лошо защото имам много по голям брат :lol:

jeezloxxy
08-19-2011, 19:42
ами да ти кажа аз нямам сестра но все пак да не ти пука ! по принцип не понасям да ми лазят по нервите и почвам да меля, което е лошо защото имам много по голям брат :lol:

Кайма ли мелиш?