PDA

View Full Version : Дали това е любов??



kristyna
08-19-2011, 07:55
[b]
Здравейте! Имам един проблем,който много ме мъчи.
Имам си приятел вече от 4 месеца и всичко беше добре,нормално,но в последно време мисля,че се е променил и то доста. През времето от тия 4-ри месеца,той се държа много хубаво с мен,но както казах в последно време изобщо не е до мен,не ми обраща внимание,на ден по веднъж се чуваме .Аз му обясних всичко казах му,че от тия негови постъпки ми е много гадно,а той все повтаря ,че ме обичал. В последно време все сънувам някакви сънища,че той ми изневерява,че е с друго момиче.....Все си мисля дали е така ама не знам как да разбера?
Дали на някого му се е случвало ? Или ако може дайте ми някои съвети.. :S ?

LeprikonA
08-19-2011, 08:26
по принцип първите месеци се свързват с летене в облаците, после обаче като кацнеш на земята или е плавно или падаш с все сила..

та, при мен се получи нещо подобно, само че не бяха 4 месеца, а две години, не е същото, но резултата беше отчуждение.. не бива да се тревожиш, че се чувате само по веднъж на ден, той, а и ти, имате нужда и от въздух, от лично пространство, а и най-често ограничаването на такова води до "охлаждане" на единия спрямо другия.. дай му малко свобода, ако наистина чувства нещо към теб ще си проличи по действията му :)

btw - не мисля, че "обича" е подходящ глагол.. думата е по-силна от колкото повечето напоследък си мислят :-o

SisiStrange
08-19-2011, 08:27
Може да е в някакъв период. :-o Или да си има проблеми.
Попитай го защо става така и да не ти минава само с "Обичам те!".

InloveAgain
08-19-2011, 08:31
Момчето може да има някакъв семеен проблем или друго нещо подобно :)
Освен това всеки човек има тези моменти,в които не му е до никого и до нищо,опитай се да свикнеш,че не може винаги само ти да си му в главата и да се държи с теб прекрасно.Но все пак ако това продължи дълго време,може и да е друга причината :)

icetoo0
08-19-2011, 08:34
Това не е любов запомни ! Човек който обича сам ще иска да дойде при теб и няма да те отбягва сигурен съм.Ние с моята приятелка много се обичаме и не си представям тя или аз да не искаме да се видим и само по тела да си говориме обичам те хахаха каква е тази телефонна любов ....

BlindedAngel
08-19-2011, 08:38
То е ясно че ти изневерява, нормално за 4 месеца си му омръзнала 8)

SisiStrange
08-19-2011, 08:44
Това не е любов запомни ! Човек който обича сам ще иска да дойде при теб и няма да те отбягва сигурен съм.Ние с моята приятелка много се обичаме и не си представям тя или аз да не искаме да се видим и само по тела да си говориме обичам те хахаха каква е тази телефонна любов ....
Зависи си от двойката. :-o И от обстоятелствата. На мен ми се е случвало за 5-6 дена да не искам никакви контакти с никого и съм си го казвала. Особено, ако съм по-ангажирана и имам куп работа за вършене.
Авторке, това от колко време е? Той на колко е? Ти на колко си? Работи ли? Има ли някакви проблеми?

SmilezZz
08-19-2011, 09:13
Сядате да си поговорите отново,но този път сериозно. Обясни му това,което чувстваш. Попитай го дали има някакъв проблем. Във всяка една връзка има такъв период. И наистина,от колко време това е така ?

BaffaLsc
08-19-2011, 09:15
Ние няма как да ти помогнем.
Като за начало, поговори с него и обясни тези неща, които написа на нас..

Missmarch
08-19-2011, 16:20
Това че сънуваш такива сънища е само, защото ти го мислиш! Съня е подсъзнанието ти, мозъкът ти не спира да бачка, знаеш, затова се вкарваш в такива сюжети. :) Не знам как да постъпиш, но не се паникьосвай толкова.

xPafx
08-19-2011, 17:12
еми, добре дошла в "очарованието" на всяка връзка , траеще повече от 1-2 месеца. Ти кво си мислиш, че всичко е цветя и рози ли? .. Живей в истиския свят, за Бога.

kyon
08-19-2011, 17:14
Абе вие не разбрахте ли, че без комуникация НЕ СТАВА.. Ние от къде да знаем дали тоя човек си има някакви проблеми или ти си му някаква играчка да губи време и т.н. /facepalmmm

elysunny
08-19-2011, 18:41
аз като не го познавам, как да разбера от две изречения, дали ти изневерява ?

говори с Н Е Г О

SonataArctica
08-19-2011, 18:49
Еее като видях заглавието ми се приска да постна една песен :lol:
карай пак ще я постна : http://www.youtube.com/watch?v=GOJk0HW_hJw&ob=av2e :-({|=

пп- на по колко сте?

elysunny
08-19-2011, 18:52
Еее като видях заглавието ми се приска да постна една песен :lol:
карай пак ще я постна : http://www.youtube.com/watch?v=GOJk0HW_hJw&ob=av2e :-({|=

пп- на по колко сте?


оо мерси, поздравявам се

jeezloxxy
08-19-2011, 19:40
Името ти наистина ли е Кристуна? :shock:

Иначе песента е страхотна.

SonataArctica
08-19-2011, 19:54
Нормално аз слушам само хубава музика.

http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&ob=av2e

jeezloxxy
08-19-2011, 20:05
Нормално аз слушам само хубава музика.

http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&ob=av2e

:grin: Гоуем кеф.

Ама все пак името й е Кристуна. :shock:

elysunny
08-19-2011, 20:06
Нормално аз слушам само хубава музика.

http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&ob=av2e

:grin: Гоуем кеф.

Ама все пак името й е Кристуна. :shock:

:-o

fenkaaa
08-19-2011, 20:46
Може да е в някакъв период. :-o Или да си има проблеми.
Попитай го защо става така и да не ти минава само с "Обичам те!".