PDA

View Full Version : Иска секс от мен, а има приятел



Master795DF
08-19-2011, 08:24
Имам един проблем.На 16 години съм и едно момиче иска да правим секс и аз искам, но има един проблем.Тя си има приятел които е на 20 години и двамата ходят от 2 години. Когато излизам навънка с приятели тя идва до мене и започва да ме прегръща и понякога целува (добре че имам добри приятели и не са му казали). Попитах я веднъж дали ще скъса с него и да тръгне с мен и тя каза, че няма да скъса с него. Ако го направим приятеля и приятеля и разбере направо ще ме убие. Също и не мога да я убягвам. Моля даите някакъв отговор. :-o :-o :-o

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

kalpazanka
08-19-2011, 08:26
Не си мерете пишките и шамарите с пича. Нека, ако някой яде бой заради курвенски постъпки, това да не си ти.

Eclipsercho
08-19-2011, 08:27
Таз твойта възлюбена явно е кyрвичка и прелита от цвят на цвят.. Не си заслужава да си хабиш нервите с такива.. Дори да набиеш нейния, а тя да тръгне с теб, утре нямаш никаква гаранция, че няма да литне по някой друг.. 8-)

SisiStrange
08-19-2011, 08:31
Започни да я режеш. За предпочитане по-грубо.

Freakylol
08-19-2011, 08:45
Постави се на мястото на приятеля й ще ти е приятно ли ако разбереш, че твойто гажде се чука с друг или че иска.. направи му услуга и поне ти не се ебавай с него а и ще си изядеш шамарите.. пък тя като е курва остави я някой друг ще си отнесе шамарите..

SmilezZz
08-19-2011, 09:18
И защо да не можеш да я отбягваш ? Я,стига. Наистина ,постави се на мястото на приятеля й,щеше ли да ти е приятно да научиш разни работи за гаджето си ? Не,нали ? Тогава спри да се занимаваш с нея. Не си заслужава.

Garvanec
08-19-2011, 09:21
Наеби я кучката . И да те хване онзи за един бой ли си ? В 21 век почти 100 % е сигурно , че ако си хванеш някаква приятелка рано или късно ще сгази лука и на теб ще ти е гадно . Така , че като имаш шанс да си от другата страна . Чукай...поне да не те е яд .

Sintya
08-19-2011, 09:41
Недей, направи се на безразличен, така е най добре.
Няма смисъл да се занимаваш с нея, тя иска просто да си поиграе... пък ще остане с другия, нали? Иска само да те използва... номерца ;)

anonymous708973
08-19-2011, 09:57
Аз пък съм наопаки на всички тук :Д

Ти искаш ли да правиш секс с нея? Ако да, какво ти пука? Приятелят й си е изцяло неин проблем, тя е тази, която трябва да ти откаже или да прецени, че приятелят й не е проблем.
А ако онзи дойде да ти се прави на интересен, му кажи, че не си ти виновен, а приятелката, която уж го обича.

kyon
08-19-2011, 10:28
Кажи на гаджето и 8-)

NomNomNom
08-19-2011, 10:39
Аз пък съм наопаки на всички тук :Д

Ти искаш ли да правиш секс с нея? Ако да, какво ти пука? Приятелят й си е изцяло неин проблем, тя е тази, която трябва да ти откаже или да прецени, че приятелят й не е проблем.
А ако онзи дойде да ти се прави на интересен, му кажи, че не си ти виновен, а приятелката, която уж го обича.
Подкрепям, ако ти се иска си я чукай, не е твой проблем.

А тя защо, по дяволите, ти се натиска пред всичките тези хора, тези неща принципно се правят скришом 8-)

Поне аз съм много параноична, защото лесно разбирам ако някой тръгне леко да се сеща да изневерява , пък камо ли да изневери , пък и по подразбиране си мислех, че и другите толкова лесно зацепват ситуацията ;д

xPafx
08-19-2011, 10:56
Кой знае колко още са я минали докато е ходила с въпросното си гадже..

dami666
08-19-2011, 10:59
Аз пък съм наопаки на всички тук :Д

Ти искаш ли да правиш секс с нея? Ако да, какво ти пука? Приятелят й си е изцяло неин проблем, тя е тази, която трябва да ти откаже или да прецени, че приятелят й не е проблем.
А ако онзи дойде да ти се прави на интересен, му кажи, че не си ти виновен, а приятелката, която уж го обича.
+1 Тя изневерява,не ти.

lina15
08-19-2011, 11:01
А ако онзи дойде да ти се прави на интересен, му кажи, че не си ти виновен, а приятелката, която уж го обича. Обикновено ревнивите дришльовци са толкова заслепени от лИбов и детска ярост, че не вярват на тези работи. Има доста по-голям шанс да отърве боя само ако каже, че не е знаел какво става и тя му е казала, че няма гадже. А ако има свидетел наоколо който да потвърди, 99% е чист от ситуацията. Пък дамата да му мисли.

MojoJojo88
08-19-2011, 11:25
Използвай презерватив.

thefreak
08-19-2011, 13:10
Аз пък съм наопаки на всички тук :Д

Ти искаш ли да правиш секс с нея? Ако да, какво ти пука? Приятелят й си е изцяло неин проблем, тя е тази, която трябва да ти откаже или да прецени, че приятелят й не е проблем.
А ако онзи дойде да ти се прави на интересен, му кажи, че не си ти виновен, а приятелката, която уж го обича.

-1
Не знаеш колко боли да те излъжат, изневерят и отричат до последно, че не се случило, ако държиш на човека истински. Ако ти го бяха правили нямаше да искаш да си замесена никой път в подобно нещо и да знаеш, че това което са ти направили на теб, съучастваш да се случи на друг.

thefreak
08-19-2011, 13:12
Имам един проблем.На 16 години съм и едно момиче иска да правим секс и аз искам, но има един проблем.Тя си има приятел които е на 20 години и двамата ходят от 2 години. Когато излизам навънка с приятели тя идва до мене и започва да ме прегръща и понякога целува (добре че имам добри приятели и не са му казали). Попитах я веднъж дали ще скъса с него и да тръгне с мен и тя каза, че няма да скъса с него. Ако го направим приятеля и приятеля и разбере направо ще ме убие. Също и не мога да я убягвам. Моля даите някакъв отговор. :-o :-o :-o

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Тегли й майните на тая курва. Щом прави такива номера не заслужава никой от мъжки пол да се държи добре с нея.

Hilary_
08-19-2011, 13:23
хехе заради такива к*рвенски номерца повечето момчета ни слагат под общ знаменател!! :-x

Не се занимавай с нея, само ядове ще си докараш. Нека си намери друга пишка, на която да се надене .. :?

buzzzz
08-19-2011, 13:26
thefreak наистина е прав. Мисля, че е би постъпил егоистично, ако спиш с нея. Един вид "Кво ме интересува мене, че оня загубеняк ще страда, след като на мен ще ми е добре?" Правилното решение според мен ще е да отрежеш мин*ила, а на гаджето и да му кажеш всичко.

muhtesemfan
08-19-2011, 14:07
От начина,по който пишеш,ти давам най-много да си на 11 години.Не се занимавай с курви,като нея не го прави,но ние нищо не можем да кажем-тази курва,просто иска секс,другия път като дойде да те целуне или прегърне тегли една майна на мастията и повече няма да дойде при теб :razz: :grin: :o [-( :smt003 :)

Audiophile
08-19-2011, 14:21
аре не му мисли толкова, тя ако много го обича тоя, ш си седи на гъза. Сега ти се е паднало - действаш, че след известно време ш се биеш по главата с въпроса 'що не свърших работата' А и кой знае гаджето на девойката и той кви ги върши, щом е на 20 8)

Master795DF
08-19-2011, 14:45
Благодаря на всички хора които ми отговориха. Днес тази к*рва я видях с един мои приятел да се натискат. Вече съм много по спокоен и най вече не е мои проблем.Като дойде при мен ще кажа отиди при Пламен (дет се натискаше ) Мерси на всички :grin: :grin: :grin:

DragonLady
08-19-2011, 15:52
А така :smt052 Курви не ти трябват :) Да си търси "чесало за крастата" другаде.

fUcKsMiLe
08-19-2011, 18:04
Не се занимавай с нея.
Егати курвенските истории върти тая. :?

едит: сега видях последния ти пост. мда, добре че си я загърбил.. сега всичко ще е по-спокойно :)

08-19-2011, 18:22
Започни да я режеш. За предпочитане по-грубо.
С градинарската ножица.

GossipGirl89
08-19-2011, 18:31
Пич, аз на твое място щях да отида при гаджето й и да му кажа какви ги върши мършичката зад гърба му. Не е твоя работа принципно да се месиш в техните отношения, но момчето едва ли заслужава подобно нещо... Не знам, ти си прецени кое е най-добре, но във всеки случай не се занимавай с нея - очевадно е, че е поредната кифла, която я сърби и се чуди кой да й начеше крастата.

lina15
08-19-2011, 18:35
Пич, аз на твое място щях да отида при гаджето й и да му кажа какви ги върши мършичката зад гърба му. Не е твоя работа принципно да се месиш в техните отношения, но момчето едва ли заслужава подобно нещо... Не знам, ти си прецени кое е най-добре, но във всеки случай не се занимавай с нея - очевадно е, че е поредната кифла, която я сърби и се чуди кой да й начеше крастата.Никой не харесва доносниците GossipGirl89! :(

annonimnna
08-19-2011, 19:04
ОЧЕИЗВАДНО е, че това момиченце е поредната мацка, която не си е начесала п*****а (с извинение). ЗАРЯЗВАЙ! Не ти трябват такива :)

GabrielleShayk
08-19-2011, 19:36
Не си усложнявай живота...има и свободни момичета,търсещи просто секс:)))))

Devil69
08-19-2011, 19:40
Не си усложнявай живота...има и свободни момичета,търсещи просто секс:)))))

къде са????

marmalad400
08-19-2011, 20:13
ей не ги слушай тея само ти завиждат кат има дупка пъхай после ще съжаляваш ;)

schhhhhhh
08-19-2011, 22:19
Направи си кефа, пък тя да му мисли ако нейния разбере.
Не че нещо, ама 100% на твоето място е имало и доста други ;)

mrazqkindergarten
08-19-2011, 22:28
Тва моме си е забравило умствения багаж някъде.А ти ако имаш поне малко акъл, не и се връзвай на курвенските номерца и я остави да се задоволи само с един мъжки полов орган. :/