PDA

View Full Version : Бал в дск - тип американски



stephaniexx
08-19-2011, 10:48
Здравейте, значи с една фр искаме да направим нещо като американски бал и се чудим как да организираме всичко, ние имаме идеи но ако ми дадете и вашите ще съм мн благодарна : ))

mechetyy
08-19-2011, 11:17
еми лесно е голяма зала с осветление приятели от даскало с
алкохол таци -манци :D :D :D :D

marin4itu
08-19-2011, 11:57
Само дето по американските филми не им дават алкохол :D

Colouring
08-19-2011, 12:00
Вие двете не можете сами да го организирате.Ако искате да използвате училището-предложете инициативата на учителите или го обсъдете на ученическия съвет. :)

stephaniexx
08-19-2011, 12:13
Вие двете не можете сами да го организирате.Ако искате да използвате училището-предложете инициативата на учителите или го обсъдете на ученическия съвет. :)
e да ще предложим първо на дириктора и вече ще видим какво да правим, искам предложения защото в нашето дск никога не се е правел такъв тип бал и за това : )

anonymous708973
08-19-2011, 19:12
Може да измислите тема.
Цветни светлини и приглушено осветление - задълже.

stephaniexx
08-19-2011, 22:08
Може да измислите тема.
Цветни светлини и приглушено осветление - задълже. 100 %, само дето се чудим каква да е темата.. може би нещо като "Нощ в облаците" или "Приказна нощ" и ще украсим салона с големи звезди, лампички и облаци от картон...

xWandereRx
08-20-2011, 12:57
много филми гледате бе

Cybershot
08-20-2011, 19:45
много филми гледате бе

И аз съм на това мнение... Слезте на земята, в България сме...

SweetLuna7
08-20-2011, 21:11
И без тема може да стане... Иначе е добра идея, направете го във физкултурния салон, само ще ви трябва повече украса.

Вземете уредба/касетофон от г-жата по музика, при нея трябва да е училищния, после остава само да го свържите с някакви усилватели.

Също, нали знаете че ако искате да има някаква храна, вие ще трябва да я осигурите - няма начин училището да ви даде пари за това.
Когато ние се опитахме да правим нещо такова, направиха малка реклама - всмисъл, говориха за това доста и после казаха, че който иска, може да присъства, само трябва да си вземе билет - който не беше много скъп, към 1 лев, и така се спонсорира цялата работа.

Хубава идея, но за жалост, доста трудно ще го направите.

stephaniexx
08-21-2011, 10:06
SweetLuna7, мислиш точно като мен,, то и другите по-големи ученици ще ни помогнат

BrokenInnocence
08-21-2011, 10:19
В Щатите 99% от случаите имат някаква тема. Когато аз завършвах темата беше "Нощ в Париж" и цветовете бяха черно и сребърно. Обикновено се прави във физкултурния и да, не само по филмите, а и в реална ситуация на американските балове няма алкохол. На моя имаше бисквити и плодов пунш.