PDA

View Full Version : мисли си,че съм го излъгала ;x



tit
08-19-2011, 15:12
Здравейте...
Проблема ми е сериозен,защото си мисли че съм го излъгала.
Момче от мойто училище,3 години по голям,тази година му е последна и преди 2 дена ми призна че ме харесва и не съм му безразлична,и при мене е така. Дотук добре. Но тази седмица наще бяха в отпуска и вчера решиха да ходим на бунгало с едни наши роднини. Казах му,че тази седмица няма да може да излезем, или поне до събота и неделя защото тогава ще си идвам,но се прибрахме днеска. И той ми вика" брей че там и скайп ли има" и му казах че съм се прибрала и той си мисли,че съм го излъгала (тъй като той ми писа първи, но аз бях в банята) за да не излезем. А изобщо не е така... ;х Просто от известно време нямам свободно време,все му обещтавах само защото не исках да му откажа.Истината е,че наистина много го харесвам,много добро момче е ... а сега не знам какво да правя, не ми пише, пише разни глупости на профила си с цел да ми намекна "Че съм го излъгала" и ми е много гадно, а за нищо не съм го лъгала. Обясних му пак всичко, но той продължава да не ми отговаря и да си мисли,че не искам да излезем. Просто от известно време,нямам свободно време и все му отказавам. Не знам как да му го обесня. И предималко му написах .. "ти си решаваш дали искаш да се занимаваш с мене" и ми написа"ставам чао" уфф... какво следва да направя?! Да стоя и да чакам? Ами ако не ми пише? Как ще го погледна в очите,в едно училище сме постоянно се засичаме... и просто ми е много гадно,защото и той не ми е безразличен. Мерси за всички които го прочетоха и чакам вашите отговори.

Sh@d0w
08-19-2011, 15:14
Държи се като 12 годишно лапе :lol:

Не си длъжна да ходиш след него и да му се извиняваш,като иска да се цупи да се цупи,ще му мине и сам ще те потърси.Не му се хвърляй веднага да му ходиш по гайдата,защото само ще ти се качи повече на главата...

InloveAgain
08-19-2011, 15:32
Не знаеш ли къде живее,места,на които ходи.Изненадай го,би било адски мило.
Или почакай малко да му мине.

schhhhhhh
08-19-2011, 15:57
Не си длъжна да му се обясняваш.
Остави го малко намира, докато му мине :) :)

Pospalanka
08-19-2011, 15:57
Голямо бебе .. :x Бих те посъветвала известно време да не му пишеш ,да не го търсиш.. лека игнорация .. и той сам ще те потърси ;р При мен винаги е действало ;рр

icetoo0
08-19-2011, 15:58
ДА вярно се държи като хлапе.Най много ме изуми това с посланията на профила си .... това съм го правил когато съм бил на 14-15 год....
Щом ти няма доверие кво правите ? Без доверие нито приятелство нито връзка можете да започнете ;]

LeprikonA
08-19-2011, 16:48
нали било от два дни, баси драмите вкарвате :shock:

kyon
08-19-2011, 17:05
Какво бъдеще имаш с човек, който прави такива неща?
Ако се надяваш с времето да се промени не се залъгвай..

xPafx
08-19-2011, 17:10
Увлечение, увлечение.. щи мини. Няма смисъл да се измъчваш за един недорасляк. Кат иска - да са сърди. Теглиш една "мазна" и продължаваш.

SmilezZz
08-19-2011, 17:16
За какво всички тръгнахте да обвинявате него ? Вярно е,че не бива да се държи така,но все пак може би наистина иска да се вижда с момичето,което харесва.

Просто от известно време нямам свободно време,все му обещтавах само защото не исках да му откажа. Обещавай само тогава,когато си сигурна,че ще го изпълниш. Обещала си му да излизате,но така и не сте го направи,и изведнъж като си заминала ,са му минали такива мисли през главата.Няма да те посъветвам да го игнорираш. А просто да поговориш с него и да му обясниш всичко. Покани го да излезнете някъде и да прекарате времето си заедно.

someonerandom
08-19-2011, 17:40
Нормално е ако повече от 1-2 пъти му обещаваш нещо и постоянно отлагаш да реши,че се опитваш да го мотаеш.

elysunny
08-19-2011, 18:39
Не знаеш ли къде живее,места,на които ходи.Изненадай го,би било адски мило.

peyton31
08-19-2011, 19:09
съгласна съм с това, че не трябва веднага да му пишеш - в никакъв случай, така само ще реши, че постоянно ще ходиш по него каквото и да му хрумне. дай му лек игнор ден-два-три и той ще те потърси ;дд а ако не те потърси наистина е хубав и варианта с изненадата ..

jeezloxxy
08-19-2011, 19:45
Може би ти си 4ти клас,а той -7ми,затова тази година завършва? :lol:

jo0zy
08-19-2011, 19:47
Какво бъдеще имаш с човек, който прави такива неща?
Ако се надяваш с времето да се промени не се залъгвай..

напълно съгласна ! и да се оправите сега каква е гаранцията, че после пак няма да ти се сърди за същите неща ..