PDA

View Full Version : Обеца на момче ?



jh97
08-19-2011, 18:31
Здравейте на 15 години съм 9 клас и искам да попитам може ли да си сложа обица/обеца, незнам точно как се казва, имам няколко въпроса:
1. Трябва ли да е само на едното ухо (лявото) за да не ти викат (педе*ас) или мога да си сложа и на двете уши ?
2. Вероятно ли е наще да ми се карат или да имат нещо против ?
3. и съм записан на бокс вече и се чудя дали ще ми пречи, ще е малка като точка, ето снимка:
http://prikachi.com/images/414/3713414I.jpg - не че го харесвам този на снимката, само обецата му.
4. колко горе долу ще струва и от къде, аз съм от Бургас, някакво наименование да има обицата ? ;дд

CupcakeKitty
08-19-2011, 18:48
Здравейте на 15 години съм 9 клас и искам да попитам може ли да си сложа обица/обеца, незнам точно как се казва, имам няколко въпроса:
1. Трябва ли да е само на едното ухо (лявото) за да не ти викат (педе*ас) или мога да си сложа и на двете уши ?
2. Вероятно ли е наще да ми се карат или да имат нещо против ?
3. и съм записан на бокс вече и се чудя дали ще ми пречи, ще е малка като точка, ето снимка:
http://prikachi.com/images/414/3713414I.jpg - не че го харесвам този на снимката, само обецата му.
4. колко горе долу ще струва и от къде, аз съм от Бургас, някакво наименование да има обицата ? ;дд

Така.. ние да не сме ти родители че да ни питаш дали може да си сложиш?

1. Ако ти харесва си дупчи и двете уши ;]
2. попитай ги?
3. може и да те карат да я сваляш (не съм сигурна)
4. към 12 лева за двете уши (предполагам)

Tiin
08-19-2011, 19:21
Момиче съм и ми става супер гадно като видя момче с обица...

jh97
08-19-2011, 19:23
Защо ?

jh97
08-19-2011, 19:23
Мислех, че повечето момичета ги кефи

CupcakeKitty
08-19-2011, 19:24
Мислех, че повечето момичета ги кефи

не

xoxi
08-19-2011, 19:35
Ти за момичетата ли ще се дупчиш или защото не теб ти харесва?
Има такива, на които ще им допадне, но има и такива, които не харесват. Ти ако се съобразяваш с мнението на всяка...

Иначе аз с ляво/дясно ухо не мога да ти помогна, все не мога да запомня кое беше обратното. 8-)
Да, има вероятност вашите да ти се скарат. Малък си още и не ми се вярва всъщност след 2-3 години да искаш това. Ако сега се продупчиш, сигурна съм ще махнеш обеците след време.
За бокса не ми се вярва да пречи, стига някой да не те цапне в ухото, защото не е много приятно. По-добре махай всичко от ушите на тренировките и мачовете.
За цените също не мога да ти дам точен отговор. Видях, че някой спомена нещо за 12 лв. На мен две дупки ми излизаха 10 лв., но за Бургас не знам как е.

Hilary_
08-19-2011, 19:38
На много малко момчета отиват.
Ако го правиш само за едното харесване от момичетата - недей! (:

Anesha17
08-19-2011, 20:37
Хмм,мене не ми прави впечателние има ли няма ли,но с всички момчета, с които съм била са имали.Определено ми харесва,пък и на тях им отиваше.Единият от тях играеше ММА,не са го карали да я сваля,ама незнам сега в бокса как е..
Обаче обица на ухото при момчетата е масово (долу на меката част),аз ако бях момче,бих си пробила хрущяла,ама внимавай и на двете места не на всекиго отива!

sweetyKari
08-19-2011, 21:37
Здравейте на 15 години съм 9 клас и искам да попитам може ли да си сложа обица/обеца, незнам точно как се казва, имам няколко въпроса:
1. Трябва ли да е само на едното ухо (лявото) за да не ти викат (педе*ас) или мога да си сложа и на двете уши ?
2. Вероятно ли е наще да ми се карат или да имат нещо против ?
3. и съм записан на бокс вече и се чудя дали ще ми пречи, ще е малка като точка, ето снимка:
http://prikachi.com/images/414/3713414I.jpg - не че го харесвам този на снимката, само обецата му.
4. колко горе долу ще струва и от къде, аз съм от Бургас, някакво наименование да има обицата ? ;дд

1.На лявото-да .. на 2те също е хубаво.
2. Просто ги попитай,но да ти се карат чак толкова-едва ли..
3. Познавам много момчета,които ходят на ММА и имат обеци и не им пречи.. ( П.с. ДЖЪСТИН Е МНОГО ХУБАВ-ЛЕЛЕЛЕ! :smt007 :smt055 :smt049 )
4. незнам какви са цените в Бургас,но на братовчед ми за едното ухо беше 5-6 лева,демек за двете смятай 12.. :)



Мислех, че повечето момичета ги кефи
Ами да,но си зависи и от момичето и от вкуса и .. аз например харесвам мнооого момчета с обеци.. :p ;]

nolovexxx
08-19-2011, 22:14
Мислех, че повечето момичета ги кефи

не
+1.. Ужасно е

kyon
08-19-2011, 22:19
Дано не искаш такова нещо заради тоя..

http://prikachi.com/images/305/3714305R.gif

pressiana
08-19-2011, 22:34
Недей на двете! Най-много едното.
Аз донякъде си падам по флешове.. на някои им отива, на други - не. Внимавай да не стане 2рото.

vampire_girl_
08-19-2011, 23:02
Много ми е противно,някой малък пикльо с обеца на ухото да го раздава големия пичага :lol:
- не ми харесва как стои на малки,кльощави момченца,а и като цяло си зависи от самото излъчване и стил.

SmilezZz
08-19-2011, 23:12
1. Трябва ли да е само на едното ухо (лявото) за да не ти викат (педе*ас) или мога да си сложа и на двете уши ? Лично на мен ми е противно момче да носи обици и на двете си уши. Нищо лично.
2. Вероятно ли е наще да ми се карат или да имат нещо против ? Само да ни кажеш: ние как и откъде можем да знаем какво ще ти кажат ТВОИТЕ родители ? Питаш ги и това е.
3. и съм записан на бокс вече и се чудя дали ще ми пречи, ще е малка като точка, ето снимка:
http://prikachi.com/images/414/3713414I.jpg - не че го харесвам този на снимката, само обецата му. Щом ще са мънички - надали ще ти направят проблем. Поне така си мисля,но все пак там ще ти кажат.
4. колко горе долу ще струва и от къде, аз съм от Бургас, някакво наименование да има обицата ? ;дд Може би около 6-7 лв. е за едното ухо.Но все пак си зависи от това къде ще го направиш. ;dd
И все пак си ги носи ,както на теб си ти харесва. По-важно е ти да се харесаш,а не другите да го направят,естествено,ако не го правиш,заради тях.

sexa_na_kompleksa
08-20-2011, 06:50
По-добре не си слагай...

missxm0nster
08-20-2011, 07:00
Пробвай как ще ти стои и ако не ти хареса ги сваляш. Поне няма да се чудиш след време дали е щяло да ти отива. Но аз съм на мнение, че само на едното ухо е по-готино.

jh97
08-20-2011, 09:13
Благодаря, викате, че не отиват обици на всеки, още по малко на някой клйощав, сега ще си опиша стила, еми с къса коса съм, ходя на фитнес и имам хубаво тяло, боксирам се, вънжния вид ми е примерно къси дънкови гащи и един бял фитнес потник... ;д

jh97
08-20-2011, 09:14
Смятам сега като съм на 15 да си сложа една обеца на лявото ухо и ако не ми отива, като я махна ще си личи ли, че имам дупка ? :(

ScarlettS
08-20-2011, 09:15
според мен изобщо не си слагай..

zLatk0
08-20-2011, 13:23
ти да не си гей бе ?

Immortalbeloved
08-20-2011, 13:33
Смятам сега като съм на 15 да си сложа една обеца на лявото ухо и ако не ми отива, като я махна ще си личи ли, че имам дупка ? :(

:? И какво като си личи, ще е съвсем незабележино, само ако се загледаш. Не си ли виждал момиче без обеци, ето толкова си личи.

Nich
08-20-2011, 16:36
Снимката, дето си дал, ме отврати от идеята ти...

whitebunny
08-20-2011, 18:46
Мислех, че повечето момичета ги кефи

не
+1.. Ужасно е
++ по-добре се откажи от идеята си.. И наистина снимката е простоо.. :shock:

gerityySUN
08-20-2011, 20:46
По принцим ми харесва само на лявото. На двете .. изглежда много повече от ЗЛЕ . На някои момчета им стои доста добре на други е просто смешно. Ако смяташ , че ще ти отива се дупчи .. колкото до родителите .. ако не искаш директно да питаш .. Нещо от рода наа... "Харесват ли ви момчета с обица на ухото ?" .. или подобно :-o Колкото до цените .. аз съм от Бургас и си спомням в на тъмно една приятелка си направи 2ра дупка на едното ухо и и взеха 5 лева .

DesireToFire
08-20-2011, 23:27
За момче съм склонна да приема флеш или по хрущяла. Халки и блестящи камъни наа меката част на ухото ме отвращават.

pressiana
08-20-2011, 23:45
За момче съм склонна да приема флеш или по хрущяла. Халки и блестящи камъни наа меката част на ухото ме отвращават.

Права си..

А иначе.. момче с потник? :? Това ми е една от най-противните гледки..
Нищо лично.

xRebirthingX
08-21-2011, 12:37
За момче съм склонна да приема флеш или по хрущяла. Халки и блестящи камъни наа меката част на ухото ме отвращават.
Да, и аз съм на същото мнение. Флешовете даже стоят много сладко. :oops:
Иначе ако си решил да си слагаш обица като на Джъстин Бийбър , по- добре недей.

Maaggiiee
08-21-2011, 12:48
Здравейте на 15 години съм 9 клас и искам да попитам може ли да си сложа обица/обеца, незнам точно как се казва, имам няколко въпроса:
1. Трябва ли да е само на едното ухо (лявото) за да не ти викат (педе*ас) или мога да си сложа и на двете уши ?
2. Вероятно ли е наще да ми се карат или да имат нещо против ?
3. и съм записан на бокс вече и се чудя дали ще ми пречи, ще е малка като точка, ето снимка:
http://prikachi.com/images/414/3713414I.jpg - не че го харесвам този на снимката, само обецата му.
4. колко горе долу ще струва и от къде, аз съм от Бургас, някакво наименование да има обицата ? ;дд
Ако ти харесва направи си и на двете.На мен лично ми харесват момчета който имат само на едното.
Питай ги. 8-)
Можеш да я махаш.
Мисля, че около 10 най-много 15.

Violenza
08-21-2011, 12:55
За мъж харесвам единствено малки дебели халки на двете уши, всичко друго ми стои грозно. Пък това дето ти си го пуснал е ужас.

vesko555
08-21-2011, 15:52
Пич,не се излагай :) Плюс тва и една обеца да си сложиш,много момчета пак ще те наричат педер*аст и ще отблъснеш много момичета ;)

xDeniSx
01-05-2016, 21:19
ти да не си гей бе ?
Много ме дразни тъпия български акъл .. ^^ повечето мислят че като носиш обеца си гей .. кво означава това на който му отива отива + това има специално мъжки обеци няма да си сложи женска dont worry .....

Smilee..
01-07-2016, 12:15
Момиче съм и ми става супер гадно като видя момче с обица...
+1