PDA

View Full Version : Рожден ден във вила ...



prosto_edin_chovechec
08-19-2011, 19:58
Ами, ще ставам на 18 януари месец и до сега съм си правил рд-то само в къщи.. с не мн. хора, но сега за първи път искам да поканя доста хора, да го направя някак си запомнящо се и общо взето всички да останат доволни..

Обаче се чудя.. ако ги поканя в някоя вила (дори и да намеря) (а нямам познати, които имат) .. дали някой ще си прави труда да бие път до там? Аз като го празнувах в къщи обяснявах 10000 часа кой как и кой автобус, а камоли ако е някъде на вила ...

Но все пак.. някой съвет ще може ли да ми дадете? В Бургас живея.. , както разбрахте :д

someonerandom
08-19-2011, 20:07
То остана и да не дойдат.. 8-)
Разбери точно как се стига до вилата.Имаш ли приятели с коли?

prosto_edin_chovechec
08-19-2011, 20:09
ммм, не .. тепърва ще правя 18, а гостите ще са на моята възраст - макс 1 година по-големи .. такива с коли не се сещам.. хм.. а някой знае ли къде мога да потърся в близост до Бургас?

FantaMen
08-20-2011, 02:13
Знам и точната вила за теб..Щом е януари месец ок ...Но имаи предвид че ще ти излезе скъпичко...Наема на една вила е около 100 лв...Запознат съм защото и аз съм в околността (Поморие) та ако искаш да разнообразиш можете да отидете или във Свети Влас...или Към Созопол,Черноморец! Към септември-октомври много хора започват да търсят вили за Нова Година...Ако някой от приятели познати намери... и ти е изгодно направо я резервираш за датата на Рожденият ти ден..Хем ще имаш представа за кво става въпрос във вилата...Ако ли не в интернет има много обяви за свободни вили по Нова Година просто званиш и казваш че я искаш за 19 Януари и готово :)

DesireToFire
08-20-2011, 02:25
Едни приятели скоро празнуваха на вила. Казаха че е било супер, с автобуси и коли са ходили и че собственикът също е присъствал, но не е било проблем. Само дето ги накарал да чистят на сутринта :Д

FantaMen
08-20-2011, 03:33
Ние 2 години ходим на една вила за Нова Година и винаги собственика ни носи 1 бутилка червено вино и сяда с нас да се запива...Той стар човечец и много ни се радва...А за чистенето е напълно нормално :) Но при нас винаги минава бързо и лесно... :)

prosto_edin_chovechec
08-20-2011, 08:45
Мхм, парите не са проблем.. до тогава ще събера.. Е, не ми е безкраен бюджета, но някъде към 400-500 лв. може би ще успея да събера :д (до тогава говорим) мисля, че ще ме оправят.. А и мисля, това да е последния рд, който ще празнувам по-сериозно.. все пак 1 в живота ставаш на 18 :D

А иначе фанта, кажи на ЛС ако знаеш нещо конкретно :)

marin4itu
08-20-2011, 09:18
На вила е много добре да се празнува рожден ден. Даже си спомням с една приятелка като ходихме на една вила в крайните квартали на Варна (Почивка, ако някой е по-наясно) и качвахме едни баири в едни снегове, приятелката ми падна :D Така че и по пътя се забавлявахме.

webmast3rche
08-20-2011, 15:08
Лол, и аз искам :D Ама ще видим .. :booooomb: 8-)

someonerandom
08-20-2011, 16:09
На вила е много добре да се празнува рожден ден. Даже си спомням с една приятелка като ходихме на една вила в крайните квартали на Варна (Почивка, ако някой е по-наясно) и качвахме едни баири в едни снегове, приятелката ми падна :D Така че и по пътя се забавлявахме.
Moonlight House?
Авторе,пробрай да звъннеш на твои приятели,за които знаеш,че ходят по-често на такива купони или на някого,който си е празнувал рожденния ден на вила и ги попитай за име на вилата или номер.

marin4itu
08-21-2011, 10:34
someonerandom, не знам дали е същата, но вилата е страшна! В залата където бяхме имаше бар, маси, билярдна маса и много място за танцуване. А на втория етаж имаше стаи.