PDA

View Full Version : Дали да сложа край ?



VivianVi
08-19-2011, 19:11
От 5 месеца ходя с едно момче, обаче по всичко личи,че да сме заедно не е правилно... мисля, че го започнах да се привързвам към него и той към мен ...обаче ние не сме от един и същи град и разстоянието помежду ни се явава голяма пречка...Той е студент а аз съм 10 клас.Той учи в Стара Загора а ..аз съм на повече повече от 300 км. разстояние. Виждаме се лично,но адски рядко ..веднъж в месеца примерно ... но последният път,когато бяхме заедно беше преди повече от 3 месеца.Самотата ме убива ..а скайп не е като да сме заедно наистина опитвам се да му го кажа ...но той не ме слуша.Родителите ни са против нас ,а и някои от моите приятели също им помагат да се разделим...ако някои има опит с връзките от голямо разстояние да сподели...какво да правя защото наистина съм объркана...

Sh@d0w
08-19-2011, 19:13
Помислих че е поредната емо-тема като прочетах заглавието.

Връзките от разстояние са безсмислени,освен ако не е само временно да речем месец-два-шест.

elysunny
08-19-2011, 19:13
виж си подписа ебати

ако си толкова самотна, късаите

mechetyy
08-19-2011, 19:24
Ако го обичаш няма смисъл да късате но ако не го обичаш просто му го кажи връзките от растояние са много гадни и няма смисъл от тях а както при вас е да не сте се виждали 3 месеца още повече

jo0zy
08-19-2011, 19:34
вие не сте се виждали от 3 МЕСЕЦА!! не знам какво ти пука от това, че той не иска да късате, никой не е щастлив от такава връзка, но ти си решаваш

kyon
08-19-2011, 19:57
Има ли желание има и начин. Сама разбери какво точно искаш.

SmilezZz
08-19-2011, 20:12
Подобен тип връзки са адски трудни и не са за всеки. Твърдиш,че обичаш човека,но не сте се виждали от 3 месеца ? Невиждани очите се забравят. А и вече щом нямаш търпение да продължиш така тази връзка - слагаш края и това е. Знам какво ти е,разбирам те.

xPafx
08-19-2011, 20:19
Квото и да ти кажем да направиш, ти ще направиш онова, което на теб ти се иска. Та къв е смисъла?

аа, обърках се :( :lol:

fenkaaa
08-19-2011, 20:42
виж си подписа ебати

ако си толкова самотна, късаите

liliii
08-19-2011, 23:13
а и някои от моите приятели също им помагат да се разделим...[/color] И това наричаш приятели?
Прави каквота решиш, аз примерно не бих издържала.

alice13
08-20-2011, 06:49
еми връзка от разтояние... аз съм против.. Много е трудно... Но както казаха по горе, ако е за период от време а не винаги окей.. ама иначе по добре го остави....

Vanesinkaa
08-20-2011, 09:18
връзките от разстояние не са за предпочитане .. поне аз не съм съгласна с тях. Ако наистина се обичате - добре, но 3 месеца не сте се виждали ... по-добре прекрати тази лудост ...

Serendipitys
08-20-2011, 09:34
Вие през ваканцията не можете да се видите, а какво остава когато започнете новата учебна година?

ivcheto0o
08-20-2011, 11:10
Връзките от разстояние са безсмислени,освен ако не е само временно да речем месец-два-шест.

Като така не ти е удобно,късайте докато е време.

LeprikonA
08-20-2011, 18:52
връзки от разстояние не са невъзможни, но трябва да има адски много комуникация между двамата конкретно чрез думи, защото това е единственият начин да просветлиш другия какво ти има.. за това, че не те слуша не е много на добре.. в крайна сметка трябва с чувство да разбереш решението :)

DragonLady
08-20-2011, 19:09
Връзките от разстояние не са за всеки! Ако не се вижда перспектива разстоянието да изчезне, и смисъл се губи.
Ако чувстваш, че вече не издържаш така и само те боли от връзката ви ( повече от любовта помежду ви ) по добре сложи края.