PDA

View Full Version : Възможно ли е !?



freak.doll
08-19-2011, 21:27
Искам да ви попитам...
Висока съм 170 см.
преди ядях съвсем по - малко от сега и бях 47 кг... сега ям предимно след 6 часа ( смисъл само вечерям ) и съм 50 кг... не мога да ям по рано от 3 часа на обяд, имам доста работа, нямам време, а не искам да ям разни тестени или мазни неща... единственият ми проблем е сладкото, ям шоколад и бонбонки - хляб и готова храна - не.
Как да сваля тези 3 кг, наистина не мога, какво ли не опитвах...
Спортувам 1 път на 2 дни ( или фитнес или аеробика ).
Трябва да си ги върна спешно, не защото сега не съм добре, просто работата ми го изисква. Благодаря предварително!

LuniChkaa
08-19-2011, 21:34
Моля? 170 си и искаш да станеш 47 кг? Вие хора съвсем сте се побъркали!

schhhhhhh
08-19-2011, 21:43
Пробвай да ядеш по малко на 3-4 часа. Не ти говоря за някакви стабилни храни, а примерно преди обед плод, след 3 часа салата и така докато не стане време за вечерята.

П.П. Тези 3 килограма наистина ли са толкова фатални?
:)

HolyShit
08-19-2011, 21:51
Накъде повече,като разбирам се храниш и зле..Ако на 20 кг под ръста си имаш проблеми,па било за работата ти,значи ти кучат изчесленията и тази работа отново идва от мазнините,колкото да не ви се иска..

sweetyKari
08-19-2011, 22:15
Моля? 170 си и искаш да станеш 47 кг? Вие хора съвсем сте се побъркали!

ТОЧНО! :neutral:

katii
08-20-2011, 07:25
Офф така като почнете да се правите на интересни........ висока съм 2 метра и съм 30кг. КАК ДА СТАНА 20 ?! ДЕБЕЛА СЪМ ](*,)

съжалявам,просто не се сдържах..

marin4itu
08-20-2011, 07:44
И аз съм 170 см и съм 53 кг. И не мога да кажа, че съм дебела. Нормална съм. Била съм и 56кг и пак са ми стояли добре. Мисля, че се притесняваш за глупости.

beb0ranka
08-20-2011, 07:55
Ей ама как веднага почвате да нападате момичето ии веднага култовите изрази "правиш се на интересна.." Това,че е написала,че ТРЯБВА да стане пак 47 не означава,че тя иска... тя може и така да си се харесва никъде не е споменала,че не се харесва така.. тя ясно и точно е заявила,че работата й го изисква... сега незнам какво работи точно,освен ако не е някой модел.. не виждам каква друга професия би изисквала точна фигура за женско тяло и точни килограми.. :) Иначе яж повече плодове,зеленчуци.. тестени храни по-рядко,но не ги и пренебрегвай,защото и в тях има съставки важни за организма :) продължавай да си спортуваш.. споко ще ги свалиш щом трябва,но недей да очакваш това да стане за 1 ден :D имай търпение само 3 кг са няма да отнеме дълго :) Успех

Sintya
08-20-2011, 09:56
+ 1 за горното мнение...
според мен главният проблем е, че ядеш само вечер... но и ти си като мен, аз ставам в 13, 00 докато се оправя, изляза, ако имам работа и то стане вечер.
Просто трябва да се стремиш да ядеш по на често, на малки порции, както казаха по горе.
Плодове, зеленчуци, салати... а за проблема със сладкото - ограничавай се, но не си го забранявай напълно, така е с всички изкушения! ;)

Madi037
08-20-2011, 10:02
Мацко аз съм висока 1,55 и тежа 46.. а ти че си висока 1,70 се тревожиш за тези 3-4 кг. .. Но щом искаш: Сладкото го откажи.. яж повече зеленчуци и плодове.. Ето тук има някой полезни съвета - http://gotvach.bg/%D0%91%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%BE_%D0%9E%D1%82%D1%81% D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5

ии аз правя едни упражнения и много др. мои приятели и са доволни от тях, ето ги : http://www.vbox7.com/play:a10884b6 - доста са добри,има ефект (ако имаш постоянство) ..
Дано съм помогнала ;)

brutaLxxbunny
08-20-2011, 10:04
И аз съм 170 см и съм 53 кг. И не мога да кажа, че съм дебела. Нормална съм. Била съм и 56кг и пак са ми стояли добре. Мисля, че се притесняваш за глупости.

Същата работа съм аз.Бих дала мило и драго за 50 кг. ама..на,едва задържам тея 54 :?

BrokenInnocence
08-20-2011, 10:31
Момичето каза, че тя самата няма проблем с килограмите си, а работата й го изисква, престанете да се правите на големи философи.

До авторката: И аз мисля, че най-големия проблем е не какво ядеш, а кога... Когато ядеш само вечер организма ти "мисли", че след като няма достатъчно храна всяка хапка трябва да се "складира" и така въпреки, че ядеш само веднъж на ден всичко ти се лепи веднага и трупаш кила. Трябва да намериш начин да хапваш нещо, колкото и да е дребно поне още 1-2 пъти през деня. По-горе дадоха добра идея с плодове и салати. Хубаво е, че не се тъпчеш с тестени боклуци, но нищо не пречи да си купуваш плодове или да си правиш салата вкъщи, да си носиш на работа/училище и да хапваш по малко.

Maaggiiee
08-20-2011, 12:26
Дори да ги свалиш разлика в тялото ти няма да има според мен само в килограмите, но щом искаш ок.Може да ядеш плод преди 6, а може и да си закусваш, но с мюсли. :) Спортувай много и гледай да не ядеш шоколад и други неща който съдържат захар дори дъвка.

Roseeee
08-20-2011, 16:01
Мила гледай да не ги свалиш мн бързо, защото кожата ти няма да издържи. Сестра ми свали 3кг за седмица заради стрес и... се появиха стрии :( доста трудно се отърва оттях, и то не напълно. В гимназията учих диетология и според учебниците ми, ако нямаш някакво заболяване, организмът ти има нужда от всички хранителни вещества, съдържащи се в млякото, месото, плодове, зеленчуците и т.н. Номерът е да се храниш балансирано- т.е. от вс по малко (не прекалено малко де 8-) )- това включва и тестените изделия. Можеш да пренебрегнеш шоколада и изкуствените храни- полуготовите и генномодифицираните например. И най- вече спорт! Чрез него ще свалиш кг-те най- ефективно- хем бързо, хем здравословно, а и кожата ще се стегне и няма да ти създава проблеми ;)

Jaune
08-20-2011, 16:27
нц, стриите са ген, не е задължително да получи

Roseeee
08-20-2011, 16:47
нц, стриите са ген, не е задължително да получи

Не точно. В нета има мн грешна информация, но ако се поразтърсиш, може да намериш и вярна ;) Не искам да споря с теб, а само да помогна на момичето. И стрии и целулит (него го забравих :-D ) могат да се получат при рязко сваляне на кг, просто защото кожата не може да си възвърне бързо еластичността- ако не се положат съответните грижи, даже изобщо. Изисква се най- вече стягане на кожата :) Ест и гените имат значение, но не чак до там, че да не ги получи, ако отслабне с повече кг за отрицателно време :)

Sunshin3
08-20-2011, 17:14
нц, стриите са ген, не е задължително да получи

Не точно. В нета има мн грешна информация, но ако се поразтърсиш, може да намериш и вярна ;) Не искам да споря с теб, а само да помогна на момичето. И стрии и целулит (него го забравих :-D ) могат да се получат при рязко сваляне на кг, просто защото кожата не може да си възвърне бързо еластичността- ако не се положат съответните грижи, даже изобщо. Изисква се най- вече стягане на кожата :) Ест и гените имат значение, но не чак до там, че да не ги получи, ако отслабне с повече кг за отрицателно време :)

:-o

Jaune
08-20-2011, 17:14
не съм оспорила твърдението ти :wink:
но генът играе огромна роля, а това са 3 кг - което е малко