PDA

View Full Version : Плакати за продан^^



grazi98
08-20-2011, 08:57
И така... имам много плакати които нито харесвам ,нито ми трябват и разбрах че има такива тарикати които ги купуват ,плакатите са неизползвани - през живота си не съм лепяла някой на стена така че не са дефектни..снимки сега не ми се правят така че ако някой иска да види нещо само да си каже..
Такам да речем ,че за малък размер считам едно списание разгънато. За среден към два листа формат А3..хмм може би малко по-малко , не мога да уточня. Големия май му се вика ХХL абе доста е големичък ..


Bruno Mars/Britney Spears - малък
Lionel Messi/Nicole Scherzinger - малък
Jared Paddlecki & Jensen Ackles/Selena Gomez - малък
Lady Gaga / Dulce Maria - малък
Lupe Fiasco/ Chace Crawford - малък
Zendaya Coleman/ някакво сладко кученце на сърф със симпатичен фейс и табелка summer - малък
Карибски пирати в непознати води/ Breaking down - среден
My chemical romance/ Justin Bieber - среден
Jared Leto / nickelodeon VICTOIOUS - малък
Jennifer Lopez / Nina Dobrev *pretty cute* - малък
Dr.Dre/ Mily Cyrus *тук е много готина - дори на мен ми хареса* - малък
Green day / Justin Bieber - малък
Beastly/ Katy Perry - малък
Стъклен дом *някакъв пич със сини очи и кафява коса * / Nickelback *so hard to separate*- среден
такам този следващия е размер среден от едната страна е Гага с розова коса и много аксесоари ,а от другата страна е готин колаж на eclipse ,но съжалявам не е цял - трябваше да продължава на долу и след гага но момичето което ми ги даде искаше другата част ...
Britney Spears / eminem - малък - и двамата са доста младички тук ,май е една от първите на еминем но не съм много запозната така че най-вероятно греша.
HIM / The Blak Eyed Peace - среден
Apocalyptica / Justin Bieber - голям
Green day / The Pussycat Dolls *дам тогава още бяха живи* - малък
Cody Simpson/ Paul Wesley - малък
Kesha / Fall out boy - малък
Justin Bieber / The Runaways - малък , съжалявам ама този е скъсан по средата - е не до край но има щети ..
Blue / Shakira - малък ,тук Шакира e много готина - изобщо фотографите са си свършили работата
Rihanna / Robert Pattinson - среден
Oringe County / Angelina Jolie - среден
Amy Lee / The Rasmus - малко по малък от среден
Pink / Red Hot Chilli Peppers - голям
Evanscene/ Smallvile - малко по-малък от среден
Plan white t's / charlize - малко по-малък от среден
Selena Gome / Super natural - малко по-малък от среден
Lady Gaga / Kesha - малък
Shakira / Victorious - малък
Ashley Tisdale & Zack Efron ,а от зад е реклама на онази книга с 39-те ключа

Съжалявам че не се изразявам много точно ,но съм изморена и изобщо не ми е до това - както и да е пращам по еконт и сметката е за копуващия ъмм ако сте заинтересовани от нещо питайте 8) сега да обясня - еконт е фирма за транспортиране на неща и се плаща като отидете до офиса на еконт в който ти е пратено в сайта им пише цените - на грамаж са и не е много скъпо ,а колко може да струва един плакат ,така че - схващате какво имам в предвид ако си харесате нещо чувствайте се свободни да си кажете..
Ъъъ да и освен това моля ви не си пускайте своите обяви ,разбирам че не ви се играе да си правите сами теми ,но пък е много прецакано иначе..
:oops:

малък плакат - 50 ст
среден плакат - 1.00
голям плакат 1.50

ако купите по-голяма бройка(над 10) ще сваля 10 процента от цената..

grazi98
02-12-2012, 10:49
продавам ги всичките за 10 лева