PDA

View Full Version : Моля помогнете



denis4o2
08-20-2011, 11:31
Здравеите моля помогнете ми харесвам 1 момиче и чувам слухуво от някои хора че и тя ме харесвала но не знам дали е вярно как да и кажа
че я харесвам много ме е срам много сам срамежлив даже ме е срам да говоря с нея :(

SmilezZz
08-20-2011, 11:42
А как искаш да ти помогнем ние,когато ти нямаш смелост да отидеш и да я заговориш. На хорските приказки не вярвай. Бъди смел. Няма от какво да те е срам. Действай.

MegiBoOm
08-20-2011, 11:43
А как искаш да ти помогнем ние,когато ти нямаш смелост да отидеш и да я заговориш. На хорските приказки не вярвай. Бъди смел. Няма от какво да те е срам. Действай.

Точно, пък ако не стане поне ще знаеш, че си опитал! (:

xPafx
08-20-2011, 11:54
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.

mimi77
08-20-2011, 12:46
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.
Момчето ви иска съвет , вие веднага се заяждате , че е допуснал грешка !!! :-x
Така по темата !! Еми според мен отиди предложи и пък каквото стане .. !! От опит глава не боли !!

sexa_na_kompleksa
08-20-2011, 14:22
Предложи й.... да излезете!!! И след като видиш как вървят нещата (след няколко срещи), може да се пробваш за нещо повече.

icetoo0
08-20-2011, 16:47
Пич ще ти дам съвет за срамежлив човек.
Пиши и по скайпа зарибявайте се малко 2-3 дни пращаи и целувки ниж и тя ако ти отговаря значи е готова само гледай да не попаднеш на някоя лигла.И ако те е срам да я питаш на живо я питай по скайпа дали може да стане нещо между вас, кажи и че я харесваш и така.Само трябва да си търпелив ;]

Nich
08-20-2011, 17:07
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.
Момчето ви иска съвет , вие веднага се заяждате , че е допуснал грешка !!! :-x
Така по темата !! Еми според мен отиди предложи и пък каквото стане .. !! От опит глава не боли !!

Това не е заяждане според мен и даже мисля, че не му е навредило по никакъв начин. Елементарни познания от началните класове са, мамка му! Дразнещо е за всеки, който може да пише грамотно!

До автора: Пробвай със скайп, фб, смс, нещо, което не изисква разговор очи в очи

LeprikonA
08-20-2011, 17:36
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.
Момчето ви иска съвет , вие веднага се заяждате , че е допуснал грешка !!! :-x
Така по темата !! Еми според мен отиди предложи и пък каквото стане .. !! От опит глава не боли !!

Това не е заяждане според мен и даже мисля, че не му е навредило по никакъв начин. Елементарни познания от началните класове са, мамка му! Дразнещо е за всеки, който може да пише грамотно!

До автора: Пробвай със скайп, фб, смс, нещо, което не изисква разговор очи в очи

то по начина на изразяване ми намирисва на начални класове :shock:

Nich
08-20-2011, 17:38
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.
Момчето ви иска съвет , вие веднага се заяждате , че е допуснал грешка !!! :-x
Така по темата !! Еми според мен отиди предложи и пък каквото стане .. !! От опит глава не боли !!

Това не е заяждане според мен и даже мисля, че не му е навредило по никакъв начин. Елементарни познания от началните класове са, мамка му! Дразнещо е за всеки, който може да пише грамотно!

До автора: Пробвай със скайп, фб, смс, нещо, което не изисква разговор очи в очи

то по начина на изразяване ми намирисва на начални класове :shock:

Ами то няма лошо, но поне да може да пише що-годе грамотничко : )

jeezloxxy
08-20-2011, 19:54
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.

После се фрасни с него и току-виж ти дошъл меракът.

mimi77 ,това вече е заяждане.

extreme16
08-20-2011, 20:59
Жените не харесват срамежливи мъже !!! Осъзнай се докато е време.

xPafx
08-20-2011, 21:11
единствения съвет, който мога да ти дам е да си купиш учебник по български.

После се фрасни с него и току-виж ти дошъл меракът.

mimi77 ,това вече е заяждане.
гаден/а си :( :(

xPafx
08-20-2011, 21:12
Жените не харесват срамежливи мъже !!! Осъзнай се докато е време.
аз харесвам.

mechetyy
08-20-2011, 21:13
покани я на среща и ще разбереш

kalpazanka
08-20-2011, 22:14
jeezloxxy и xPafx да се подготвят психически за факта, че ще последват cranberry696!

Honest
08-21-2011, 15:08
Жените не харесват срамежливи мъже !!! Осъзнай се докато е време.
аз харесвам.

по-добре срамежлив отколкото някакъв отворко...

extreme16
08-24-2011, 20:04
Жените не харесват срамежливи мъже !!! Осъзнай се докато е време.
аз харесвам.

по-добре срамежлив отколкото някакъв отворко...

ХАх :lol: :lol:
Нямам предвид отворко! Да не би вече момчетата да са станали толкова женствени, че да ги е срам, дори да заговорят някое момиче. А и не мога да си представя, едно момче да е по-срамежливо от момичето, някак си е неестествено, смешно, задръстено, тъпо .. пф.

fenkaaa
08-24-2011, 20:08
като те е срам ще си останеш с харесването