PDA

View Full Version : Възможно ли е?



zaioXIM
08-20-2011, 12:46
Възможно ли е 1 седмица след аборт да се забременее? Правих секс с приятеля си и презерватива се скъса? :( :(

back2black
08-20-2011, 12:51
Мисля, че да.

maya884
08-20-2011, 13:05
Възможно ли е 1 седмица след аборт да се забременее? Правих секс с приятеля си и презерватива се скъса? :( :(

След аборт много трябва да се пазите,защото се шансът да хванеш по-голям

zaioXIM
08-20-2011, 13:11
Възможно ли е 1 седмица след аборт да се забременее? Правих секс с приятеля си и презерватива се скъса? :( :(

След аборт много трябва да се пазите,защото се шансът да хванеш по-голям

Да, това го знам, но все пак още съм в цикъл така или иначе и шансът става още по минимален предполагам...

kalpazanka
08-20-2011, 13:12
В какъв смисъл си в цикъл?
Абортът спонтанен ли е или изкуствен?

Me4encety
08-20-2011, 13:13
Момиче,аз ако бях претърпяла аборт нямаше поне един месец да правя секс.Как след 1 семмица и пак се почна?Поука не си ли извади?Ужас просто. :?

MojoJojo88
08-20-2011, 13:30
В какъв смисъл си в цикъл?
Абортът спонтанен ли е или изкуствен?
Какъвто и да е, тя не е в цикъл...глупаво детеее...глупаво...
Както казах, не си в цикъл девойко, а шанса ти да забременееш е 90% :-x

zaioXIM
08-20-2011, 13:36
Смисъл кървене, не е цикъл.

MojoJojo88
08-20-2011, 13:39
Смисъл кървене, не е цикъл.
Да, знам какво е и разликата е огромна...не е било мензис. И по време на това кървене, много лесно се забременява...

zaioXIM
08-20-2011, 13:40
Смисъл кървене, не е цикъл.
Да, знам какво е и разликата е огромна...не е било мензис. И по време на това кървене, много лесно се забременява...

И все пак той казва, че не е бил свършил, но мисля, че мога все пак да си взема един ескапел?

MojoJojo88
08-20-2011, 13:43
Смисъл кървене, не е цикъл.
Да, знам какво е и разликата е огромна...не е било мензис. И по време на това кървене, много лесно се забременява...

И все пак той казва, че не е бил свършил, но мисля, че мога все пак да си взема един ескапел?
Леле майко...не му завиждам на твоя организъм...ми пий си ескапел-а, ако не се чувстваш сигурна, ама наистина можеше да изчакате поне месец...мислете малко, тия глави за какво са ви.

Immortalbeloved
08-20-2011, 13:45
Смисъл кървене, не е цикъл.
Да, знам какво е и разликата е огромна...не е било мензис. И по време на това кървене, много лесно се забременява...

И все пак той казва, че не е бил свършил, но мисля, че мога все пак да си взема един ескапел?

ВЗИМАЙЙЙЙ :?

DragonLady
08-20-2011, 14:16
Как ще правиш секс една седмица след аборт бе?! :shock:
Трябва да изчакаш да ти дойде първо... :shock:
Много тъпо поколение сте (без извинение) :-x

+1

Явно аборта не те е наплашил достатъчно щом си тръгнала да се е**ш пак!!! Мислете малко с тея глави, за това ги имате!
Ако не са минали 72 часа пии ескапела. Ако са минали прави теста и готви 100те лева за нов аборт...

cookie_master
08-20-2011, 14:39
как може да сте толкова малоумни :(

kalpazanka
08-20-2011, 14:55
Базална температура следиш ли?
Седем дни са предостатъчно време да узрее яйцеклетка. Не можеш още да се изразяваш на български, а вече секс правиш, че и аборт(и)! Елементарна сексуална култура нямаш- знаеш ли какво е цикъл, какво е менструация и каква е разликата между това твое кървене след кюретаж и менструация?

SisiStrange
08-20-2011, 15:01
Прилоша ми от тая тема? :-o

Какви биха били всъщност последиците, ако тя изпие Ескапел толкова скоро след аборт?

MojoJojo88
08-20-2011, 15:05
Прилоша ми от тая тема? :-o

Какви биха били всъщност последиците, ако тя изпие Ескапел толкова скоро след аборт?
Еми може да й се засили кръвотечението. По принцип продължителността му е между 10 и 20 дни (понякога надвишава и месец, но това са частни случаи), и може да се стигне до анемия( абсолютно достоверна информация). Освен това цикъла й може да се обърка съвсем...може да почне да й се гади постоянно, да изпадне в депресия (това е заради прекалено високото ниво на хормони, не само от ескапела)....
Реално, може и да не се отрази на здравословното й състояние прекалено много, просто давам възможни промени, които не са задължителни.

kalpazanka
08-20-2011, 15:06
Какви биха били всъщност последиците, ако тя изпие Ескапел толкова скоро след аборт?
Някои АГ след аборт предписват антибиотици. Ако авторката пие такива и те са ензимни индуктори, ескапел може и да не подейства.

MojoJojo88
08-20-2011, 15:07
Какви биха били всъщност последиците, ако тя изпие Ескапел толкова скоро след аборт?
Някои АГ след аборт предписват антибиотици. Ако авторката пие такива и те са ензимни индуктори, ескапел може и да не подейства.
+ това, което пропуснах ;)

SisiStrange
08-20-2011, 15:09
Ясно. Благодаря ви, любопитно ми беше. :)

Anja
08-20-2011, 15:16
Останах безмълвна и потресена...

08-20-2011, 16:22
Останах безмълвна и потресена...
И аз. След аборт е абсол'тно непрепоръчително да се прави секс в първите 1-2 месеца. Защото това е рана, сега ако не си бременна има огромна възможност да хванеш жестока инфекция, която може да ти увреди органите за цял живот. И аз не мисля, че ескапел е много удачно решение, все пак трябва да минеш през лекар.
И как така на всички ви се късат презервативите не ми е ясно?! Те не са направени от найлоново пликче все пак :-o

Me4encety
08-20-2011, 16:57
Тя е глупачка,няма какво да си говорим.Авторке,все пак на колко си? Господи,моля те кажи ми,че си на 13-14.

08-20-2011, 17:39
А няма ли вероятност някое 12годишно момиченце да се бъзика с нас?
Правила съм спонтанен аборт и спазмите след него изобщо не са приятни, последното нещо, за което една жена мисли след такова нещо е секс. :-o
Мани, то в един форум една беше писала, че половин час след аборта се почувствала много добре и се награбили с мъжа й... Сякфи ги има

gersinkaa
09-05-2011, 19:16
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Една седмица след аборт????? Ако бях на твое място аз нямаше да искам мъж в леглото си цяла година... Какво говорим за седмица? Леле... Какво си причиняваш... Един ден, когато искаш деца ще си блъскаш главата, 'щото не си разбрала дали ти се пишка или ти се е*е.... Нямам думи... Къде отидохме..?

dream1707
09-05-2011, 19:47
Чудя се вече какво може да ви стресне, за да спрете да се плющите като невидели :-o :?

09-05-2011, 19:48
Чудя се вече какво може да ви стресне, за да спрете да се плющите като невидели :-o :?
явно един аборт не е достатъчен... :?