PDA

View Full Version : Пиърсинг на езика ! МОЛЯ ПОМОЩ !!!!



LightRose93
08-20-2011, 13:51
Здравейте на всички,
Предварително се извинявам ако въпросът ми не е за тук,но съм нова в сайта и се регистрирах главно заради въпроса,който ще ви задам ! Аз съм от Варна и вчера ходих в "НаТъмно" за да си пробия езика.Всичко мина както трябва момичето ми сложи упойка,проби ме и ми даде "сандрин".Следователно аз го разтворих в 200мл вода иии да ...нататъка знаете как е...И че днес почувствах,че върха на езика ми е все едно истрънал.Не знам дали е,защото е минал само един ден от пробиването или може момичето да ми е засегнало някой нерв.МОЛЯ ВИ помогнете ми,който знае нещо по въпроса да казва,защото съм се притеснила,а нямам възможност да отида до студиото тези дни.БЛАГОДАРЯ ви предварително :) :-) :-) :-) :-) :-o :( ('8-[8-[8-[

Hassell
08-20-2011, 14:02
Интересно как човек няма време да посети студиото, а има време за интернет и плажове. Както и да е.

Принципно е нормално, не е нормално, ако продължи 3 дни +


П.С. Само да ти кажа, 4 от мои приятелки имаха проблеми с здравето, от некачествени метални топчета в устата. Говоря за неприятни проблеми. Сестра ми например имаше проблеми с жлъчката.

Ти си прецени дали е толкова модерно

LightRose93
08-20-2011, 18:13
Интересно как човек няма време да посети студиото, а има време за интернет и плажове. Както и да е.

Принципно е нормално, не е нормално, ако продължи 3 дни +


П.С. Само да ти кажа, 4 от мои приятелки имаха проблеми с здравето, от некачествени метални топчета в устата. Говоря за неприятни проблеми. Сестра ми например имаше проблеми с жлъчката.

Ти си прецени дали е толкова модерно

Всъщност нямаше нужда от заядливо обращение,и в интерес на истината и след като се интересуваш защо не мога да отида до студито е поради личен проблем.И не не ходя по плажове.За да задам въпроса си и то тук вместо да отида до студиото значи има причина.А колкото до самия пиърсинг не съжелявам,че си го напвих,а причината поради,която си го направих беше,защото ми харесва,а не защото е модерно :) ...Все пак мерси за отговора :) И ако някой друг знае нещо по въпроса,моля да сподели ще съм му наистина благодарна :)))

Hassell
08-20-2011, 19:05
Аз ти казвам, до какво водят подобни пробождания и този метал в устата ти, който буквално се разгражда, желязо и т.н. Всъщност няма какво да ти обяснявам, сама ще видиш резултатите след време.
А и ти отговорих на въпроса, нормално е, като след всяка една рана. Плюс това, не си дала снимки, а не сме Ванга, че да видим дали има възпаление, бели точици около/под/над езика, дали е зачервен достатъчно и т.н.

Anesha17
08-20-2011, 19:22
Само да поясна - не е модерно,банално е.Всяко второ момиче да видиш с такова в устата,айде прави с*ирките сега..
Не мисля,че ще имаш проблеми,изчакай го.Аз също имам пиърсинги,на други места обаче и първите дни винаги не е както трябва,после се оправям :)

BrokenInnocence
08-20-2011, 20:37
Изчакай няколко дни и ако не мине, лични проблеми или не, тичай в студиото. Иначе може да попиташ и тук:

http://forum.piercing-bg.com/

Мисля, че ще ти дадат много по-компетентно мнение и ще ти спестят глупавите заяждания... от типа на това, че желязото се било разграждало в устатата ти и "щом си слагаш обеца на езика, значи непременно е, за да правиш с*ирки"... Хора, вие малоумни ли сте???

P.S. Плюс това тая работата със с*ирките и обеците на езика е мит.

LightRose93
08-20-2011, 20:56
Изчакай няколко дни и ако не мине, лични проблеми или не, тичай в студиото. Иначе може да попиташ и тук:

http://forum.piercing-bg.com/

Мисля, че ще ти дадат много по-компетентно мнение и ще ти спестят глупавите заяждания... от типа на това, че желязото се било разграждало в устатата ти и "щом си слагаш обеца на езика, значи непременно е, за да правиш с*ирки"... Хора, вие малоумни ли сте???

P.S. Плюс това тая работата със с*ирките и обеците на езика е мит.

А,ето такъв отговор очаквах ..Благодаря ти много,но сайта мисля,че има някакъв проблем..не зарежда.Май ще ходя до студиото докато не е станало късно..

Hassell
08-20-2011, 21:00
Изчакай няколко дни и ако не мине, лични проблеми или не, тичай в студиото. Иначе може да попиташ и тук:

http://forum.piercing-bg.com/

Мисля, че ще ти дадат много по-компетентно мнение и ще ти спестят глупавите заяждания... от типа на това, че желязото се било разграждало в устатата ти и "щом си слагаш обеца на езика, значи непременно е, за да правиш с*ирки"... Хора, вие малоумни ли сте???

P.S. Плюс това тая работата със с*ирките и обеците на езика е мит.

Ако мислиш, че се заяждам или че съм малоумен по тая тема, много се лъжеш. За вас си е. Щом стана и готино да си слагаме обеци по вагините, до къде стигнахте

Anesha17
08-20-2011, 21:08
Аз не се заяждам,но не мисля,че е мит това.. със обеца и целувките и с*ирките са по-различни.И доколкото знам повече се харесват на момчетата,но това няма никакво значение.В България масово тинейджърките имат продупчен език,но щом й харесва-нека.Но някакси тази обеца намеква за "лекост",нека не се обижда момичето това е мое мнение.

lili12
08-21-2011, 20:12
Оф стига сте се заяждали с момичето!Тя ви пита за проблема си а вие веднага се нахвърляте :x Ще си прави каквото иска това да не е вашият език че ще и казвате да не го дупчи?Или пишете по темата или изобщо не се занимавайте :(

По темата: Според мен изчакай 1/2 дена, за да видиш дали ще ти се оправи езика, ако не отиди в студиото.Ако е било качествено не мисля че ще имаш проблеми :)

LightRose93
08-23-2011, 14:43
Благодаря на всички,които ми отговориха коректно :-D :-) .Вчера ходих до студиото и тъй като забелязах,че обицата не е точно в средата ами от едната страна на езика и момичето ми каза,че нямало как да бъде в средата защото имало някаква ципа и ако я била засегнела да....Попитах я и за това изтръпване на върха на езика и тя каза,че е от жабуренето със сандрин и,че когато спра да се жабуря и ще ми мине.Накрая я попитах дали всичко е наред и тя каза,че няма никакви проблеми.Да се надяваме от тук нататък всичко да е окей ..Наистина много благодаря на всички :-) :) :)

lili12
08-23-2011, 17:06
Добри новини :)
Вече може да заключите темата!