PDA

View Full Version : Отчаян...



xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 13:20
Така... Имам си сериозна приятелка от няколко месеца, преди месец някъде си споделихме чувствата... аз я обичам и тя ме обича... истински!!! 3 пъти се скарахме много сериозно, заради мен, 3 пъти ми прости... аз направо се разкъсвах... то плач то нещо... вчера обаче стана по зле... много исках да излезем, а тя не можеше... молих я поне за малко да я видя за 1 минута поне тя отказа... ядосах се и казах - ми така ли ? се едно вече не ми пука... и тя се разсърди, написа ми цяло есе с думи, които се забиваха като нож... момичето е много умно и умее да използва силни думи... каза че ме обича, и винаги ще ме обича... писах и, не отговаря... звъня и не вдига... написах и един СМС, а тя ми отговори - "прости ми, сбогом... обичам те..."... тук направо изригнах... ;[[[ писах и СМС-и, звънях и, не отговаря... проблема е че не знам къде точно живее... само знам квартала... никога не сме ходили до тях, а до нас сме идвали... какво да направя??? след малко отивам да я търся не ми пука ще обиколя целия град и ще я намеря!!! Тя е много чувствителна, ама страшно чувствителна... на предния ден ми посвети един прекрасен неин стих а аз как и се отблагодарих ;[[ какво да правя ??? отчаян съм... обичам я повече от всичко и съм сигурен че е така и с нея... ако няма изход... ще я гледам отгоре ;]]
ако има значение аз съм на 17 а тя на 14

Nich
08-20-2011, 13:22
Искаш да ти кажем къде живее ли ?

SmilezZz
08-20-2011, 13:25
То ще кажеш,че момичето е по-голямото и зрялото в тази връзка. Как може да се държиш по такъв детски начин ? Мисли по-зряло като за възрастта си - извини й се по някакъв начин,докажи й,че наистина я обичаш. Макар,че .... като ,че ли много ти е простила ?

xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 13:28
Знам че направих грешка... разкайвам се... повярвайте написах и толкова много СМС-и с извинения... тя не отговаря... звъна и не вдига... няма я в скайпа, никъде... не знам къде точно живее... одеве и пратих още един смс... казах и че след малко ще отида на нашето място и ще я чакам да дойде да и се извиня... не ми отговори... телефона и е изключен. Аз след малко отивам да обикалям квартала и... дано я намеря

FrostHammer
08-20-2011, 13:37
:lol: :lol: :lol: Xах глупак заради някаква 14 годишна пикла,ще обикаля в най голямата жега квартала :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

elysunny
08-20-2011, 13:40
охххххх взимах всичко на сериозно докато не прочетох тя на колко е години :lol: :lol: :lol: :lol:

ама и ти си един тъп.. четвърти път тряя ти прощава детето

xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 13:40
знаех си че няма да получа абсолютно никакво разбиране ;) и кво като е на 14 ??? познавате ли я що за човек е ?

alzheimer
08-20-2011, 13:50
Стига бе! И какво като е на 14. Познавам много зрели момичета на 14. А ти приятелю, се държиш като пълно дете. Момичето не е имало възможност да излезе с теб, а ти правиш фасон като за последно! И аз ако бях, бих казала "майната му на тоя, ако ме обичаше ще разбере" - не че има нещо за разбиране де..не е могла да излезе wtf?! :? Извинявай и' се там и късмет, но спри да се държиш детински!

kyon
08-20-2011, 13:54
знаех си че няма да получа абсолютно никакво разбиране ;) и кво като е на 14 ??? познавате ли я що за човек е ?

Има зрели момичета на по 14, който мислят като 30 годишни.. стига говорили глупости на момчето.
Не знаем нищо за нея.

По темата..
Наистина е хубаво да ходиш и да я потърсиш, но тя едва ли е излязла навън.
Номер на майка и или на баща и нямаш ли? На нейна приятелка?
Да ти кажат поне къде живее.

xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 13:57
Нищо нямам... ще я търся до край

GetsugayaDAN
08-20-2011, 13:58
Това че е на 14 няма значение, както и да е има много хора, които ако видят темата ще ти помогнат, на неразбиращи проблема не обърщай внимание ! С извинения не винаги става приятелче, хубаво е да се извиниш, но не да нахалстваш. Ако можеш намери я, измисли и направи нещо за нея което ще я направи щастлива бъди отдаден и не се отпускай, в началото сигурно ще се държи лошо въпреки това което правиш, но това не трябва да те настройва срещу нея НЕ ЗАБРАВЯЙ ти какво си направил за да е такава, тя има правото да се сърди и неможе заради това, че един път си направил нещо хубаво и веднага да скача подир тебе ! Просто внимавай и пак казвам намери начин да я разположиш и да и покажеш какъв си всъшност, ДОРИ и ретро КИНОТО може да помогне цвете, като изненада, или да отиде на кафе и да помолиш сервитьорката без тя да вижда, като носи поръчката да и даде нещо което си направил за нея или си купил, накрая чак може да кажеш колко съжаляваш за това какво си направил. Надявам се да съм ти помогнал УСПЕХ.

SonataArctica
08-20-2011, 14:06
Все ми идваше наум emo style като четях туй...
Първо - разсърдила ти се е за детски простотии, но тя си е дете. А ти какво и се връзваш?

Второ - вземи се малко в ръце. Ако наистина има някакви чувства към теб ще те потърси.

Трето - 99% процента от тея дечица, които са на по 14 тепърва ще израстват. И съм убеден че тя не е от тея 1%.

Goddess
08-20-2011, 14:26
ако няма изход... ще я гледам отгоре ;]]

:lol: :lol: :lol:

Ти си няк'ъв яко болен и отчаян, я се осъзнай малко. Мъж ли си или какво ? Детска ви е работата, ще се оправите. Ако толкова те обича и тя, ще й домъчнее най-малкото и ще те потърси.

kyon
08-20-2011, 14:55
Пиши после какво е станало :)

someonerandom
08-20-2011, 15:04
четвърти път тряя ти прощава детето
:lol: :lol: 8-)
Ае защо по дяволите напоследък е пълно с теми за момчета,които редовно се държат като 10-годишни с приятелките си и после се чудят как да оправят нещата?
Не обикаляй целия град,отиди в квартала и или някъде,където знаеш,че ходи често.Свържи се с някой общ познат/приятел и разбери къде живее тя.Досега не си мислил,време е да започваш.
И как изобщо може да ходите от няколко месеца и да не си ходил до тях?Не си ли я изпращал?
Кажи и,че не си мислил това,което си казал,че просто страшно много си искал да я видиш и т.н.Прочети поста на GetsugayaDAN.Първата половина- няколко пъти.

SisiStrange
08-20-2011, 15:18
До ден - макс 2 ще и е минало и ще те потърси. Това са моментни изблици.

И наистина да и се сърдиш за такива глупости е много незряло.

Anesha17
08-20-2011, 15:24
Ама и двамата сте едни бебета..... :D
Остави я,прави се на интересна,щом толкова те обича,остави я да те потърси сама.. :D

kyon
08-20-2011, 15:26
Ама и двамата сте едни бебета..... :D
Остави я,прави се на интересна,щом толкова те обича,остави я да те потърси сама.. :D

С кое се прави на интересна, че аз не го виждам? (не е с цел заяждане)

SonataArctica
08-20-2011, 15:30
С кое се прави на интересна, че аз не го виждам? (не е с цел заяждане) С това че се цупи за щяло и нещяло, ама и той си го проси глупака. Не са пораснали достатъчно - това е.

TheNewReligion
08-20-2011, 16:33
преди месец някъде си споделихме чувствата... аз я обичам и тя ме обича... истински!!!
Надявай се.
Ако не се стегнеш, няма да подобриш нещата.
Отивай да я търсиш. И да не забравиш Пегаз. :razz:

xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 17:19
за ваше сведение я намерих ;)

kyon
08-20-2011, 17:26
за ваше сведение я намерих ;)
Оправи ли положението?

FrostHammer
08-20-2011, 17:47
за ваше сведение я намерих ;)

И какво ни бърка ? Резнала ли е вените или... ?? 8-) Че,обикновенно така правят тия на по 14-5 годинки xDDD :lol:

gummybear
08-20-2011, 17:51
какво като е на 14? Майко .. 8-) Спрете да се заяждате ; ))
Намери ли я?Какво и каза ? Как реагира тя? :)

xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 18:14
намерих я... поговорихме, големи сълзи голямо нещо... оправихме се де... заедно завинаги

gummybear
08-20-2011, 18:23
намерих я... поговорихме, големи сълзи голямо нещо... оправихме се де... заедно завинаги

Браво и вече не се дръж така 8-)

icetoo0
08-20-2011, 18:25
ПЪРВО СОРИ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ, НО НЕ СЕ СДЪРЖАХ НА ПОВЕЧЕТО СПАМЕРИ И ТЪПИ ХОРА, КОЙТО ПИСАХА РО ТЕМАТА.ИСКАМ ДА ИМ КАЖА, ЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ НА КОЛКО ГОДИНИ Е И ВИНАГИ СЪМ КАЗВАЛ, ЧЕ ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦИ И ГОДИНИ, НО ВИЕ СТЕ ТЪПУНГЕРИ И НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ И ДА ПОЧУВСТВАТЕ ИСТИНСКАТА СИЛА НА ЛЮБОВТА.ПРОСТ НАРОД - СЛАБА ДЪРЖАВА.С ТЕЗИ ПРИСМЕХИ ДО НИКЪДЕ НЯМА ДА СТИГНЕТЕ КОМПЛЕКСАРИ.ОБИЖДАМ И ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ОБИЖДАМ, ЗАЩОТО ЗНАМ КАКВО Е ДА ОБИЧАШ И ИСТОРИЯТА НА ТОВА МОМЧЕ МЕ НАТЪЖИ ДО НЯКЪДЕ, ЗАЩОТО И АЗ СЪМ БИЛ НА НЕГОВО МЯСТО И НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОГО ТОВА! ДАНО ВИ СПОЛЕТИ НЕГОВАТА СЪДБА, ЗАЩОТО КОЙТО СЕ СМЕЕ ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ НАЙ ДОБРЕ ! А НА ПИЧА ЩЕ КАЖА ДА СЕ БОРИ, ЩОМ ДВАМА ДУШИ СЕ ОБИЧАТ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ! ЛЮБОВТА Е КАТО ЕДНА СТОМАНА КОЯТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЧУПИ ! БОРИ СЕ ДО КРАЙ БРАТЛЕ !

SonataArctica
08-20-2011, 18:29
заедно завинаги

EPIC FAIL

xXxAngerfisTxXx
08-20-2011, 18:32
ПЪРВО СОРИ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ, НО НЕ СЕ СДЪРЖАХ НА ПОВЕЧЕТО СПАМЕРИ И ТЪПИ ХОРА, КОЙТО ПИСАХА РО ТЕМАТА.ИСКАМ ДА ИМ КАЖА, ЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ НА КОЛКО ГОДИНИ Е И ВИНАГИ СЪМ КАЗВАЛ, ЧЕ ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦИ И ГОДИНИ, НО ВИЕ СТЕ ТЪПУНГЕРИ И НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ И ДА ПОЧУВСТВАТЕ ИСТИНСКАТА СИЛА НА ЛЮБОВТА.ПРОСТ НАРОД - СЛАБА ДЪРЖАВА.С ТЕЗИ ПРИСМЕХИ ДО НИКЪДЕ НЯМА ДА СТИГНЕТЕ КОМПЛЕКСАРИ.ОБИЖДАМ И ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ОБИЖДАМ, ЗАЩОТО ЗНАМ КАКВО Е ДА ОБИЧАШ И ИСТОРИЯТА НА ТОВА МОМЧЕ МЕ НАТЪЖИ ДО НЯКЪДЕ, ЗАЩОТО И АЗ СЪМ БИЛ НА НЕГОВО МЯСТО И НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОГО ТОВА! ДАНО ВИ СПОЛЕТИ НЕГОВАТА СЪДБА, ЗАЩОТО КОЙТО СЕ СМЕЕ ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ НАЙ ДОБРЕ ! А НА ПИЧА ЩЕ КАЖА ДА СЕ БОРИ, ЩОМ ДВАМА ДУШИ СЕ ОБИЧАТ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ! ЛЮБОВТА Е КАТО ЕДНА СТОМАНА КОЯТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЧУПИ ! БОРИ СЕ ДО КРАЙ БРАТЛЕ !
е тва е брат... евалата
мисля че темата е приключена...

FrostHammer
08-20-2011, 18:33
заедно завинаги

EPIC FAIL

:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SonataArctica
08-20-2011, 18:34
Epic Fail 2

Дойде ми в повече :razz:

elysunny
08-20-2011, 18:39
един месец батко, заедно и вече заедно завинаги

не мога да си представя кво ще ви е след още 1 месец заедно

ама кво очакваш детската любов е такава

fail-вате яко[/i]

FrostHammer
08-20-2011, 18:44
един месец батко, заедно и вече заедно завинаги

не мога да си представя кво ще ви е след още 1 месец заедно

ама кво очакваш детската любов е такава

fail-вате яко[/i]

След 1 месец :razz: :razz: :razz: " Ще я гледа от горе " :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz:

Nich
08-20-2011, 18:45
Гадни сте... :D

kyon
08-20-2011, 18:46
ПЪРВО СОРИ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ, НО НЕ СЕ СДЪРЖАХ НА ПОВЕЧЕТО СПАМЕРИ И ТЪПИ ХОРА, КОЙТО ПИСАХА РО ТЕМАТА.ИСКАМ ДА ИМ КАЖА, ЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ НА КОЛКО ГОДИНИ Е И ВИНАГИ СЪМ КАЗВАЛ, ЧЕ ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦИ И ГОДИНИ, НО ВИЕ СТЕ ТЪПУНГЕРИ И НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ И ДА ПОЧУВСТВАТЕ ИСТИНСКАТА СИЛА НА ЛЮБОВТА.ПРОСТ НАРОД - СЛАБА ДЪРЖАВА.С ТЕЗИ ПРИСМЕХИ ДО НИКЪДЕ НЯМА ДА СТИГНЕТЕ КОМПЛЕКСАРИ.ОБИЖДАМ И ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ОБИЖДАМ, ЗАЩОТО ЗНАМ КАКВО Е ДА ОБИЧАШ И ИСТОРИЯТА НА ТОВА МОМЧЕ МЕ НАТЪЖИ ДО НЯКЪДЕ, ЗАЩОТО И АЗ СЪМ БИЛ НА НЕГОВО МЯСТО И НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОГО ТОВА! ДАНО ВИ СПОЛЕТИ НЕГОВАТА СЪДБА, ЗАЩОТО КОЙТО СЕ СМЕЕ ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ НАЙ ДОБРЕ ! А НА ПИЧА ЩЕ КАЖА ДА СЕ БОРИ, ЩОМ ДВАМА ДУШИ СЕ ОБИЧАТ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ! ЛЮБОВТА Е КАТО ЕДНА СТОМАНА КОЯТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЧУПИ ! БОРИ СЕ ДО КРАЙ БРАТЛЕ !


Евала ти! Много ме кефиш 8)

elysunny
08-20-2011, 18:46
един месец батко, заедно и вече заедно завинаги

не мога да си представя кво ще ви е след още 1 месец заедно

ама кво очакваш детската любов е такава

fail-вате яко[/i]

След 1 месец :razz: :razz: :razz: " Ще я гледа от горе " :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz:|


и след още месец още по-отгоре 8)

SonataArctica
08-20-2011, 18:46
Гадни сте... :D
какво ни е гадното? казваме му истината.

Nich
08-20-2011, 18:49
Гадни сте... :D
какво ни е гадното? казваме му истината.

О, това беше комплимент! Не съм казала, че не ме кефите :-D

SonataArctica
08-20-2011, 18:52
Гадни сте... :D
какво ни е гадното? казваме му истината.

О, това беше комплимент! Не съм казала, че не ме кефите :-D
това че той съква не значи че сме гадни :lol:

Nich
08-20-2011, 18:54
Гадни сте... :D
какво ни е гадното? казваме му истината.

О, това беше комплимент! Не съм казала, че не ме кефите :-D
това че той съква не значи че сме гадни :lol:

Съгласна!

LeprikonA
08-20-2011, 18:54
Гадни сте... :D
какво ни е гадното? казваме му истината.

О, това беше комплимент! Не съм казала, че не ме кефите :-D
това че той съква не значи че сме гадни :lol:


то или си гаден или нямаш мнение :-o

Nich
08-20-2011, 18:55
Гадни сте... :D
какво ни е гадното? казваме му истината.

О, това беше комплимент! Не съм казала, че не ме кефите :-D
това че той съква не значи че сме гадни :lol:


то или си гаден или нямаш мнение :-o

по-добре да си гаден :P

MojoJojo88
08-20-2011, 18:58
Насрахте се...
абе кво значи "по-добре да си гаден"? Това някакъв нов комплекс ли е? :?

kalpazanka
08-20-2011, 19:00
Опропастихте и тази тема.