PDA

View Full Version : Косми...



zLatk0
08-20-2011, 13:31
Ами на 14 съм, имам косми под мишницата и ме е страх да ги махам с епилатор заради болката, също и с бръснач(То не толкова за болка, но съм чел, че не е хубаво с бръснач).Та искам да ви попитам дали ще мога да ги махна с машинка за бръснене без да ме боли. До сега ги скъсявах с ножичка лекичко, но пак си имам :x :? След 2 дена отивам на лагер с отбора и сега искам да ги махнааа

katii
08-20-2011, 13:33
Ами можеш, но след 2-3 дена пак ще ти израстнат ;) Най-добре кола маска, ще ти държи поне 3 седмици.

Immortalbeloved
08-20-2011, 13:37
С машинката за бръснене и със самобръсначката ефектът е един и същ, само че с бръсначката е по гладко.

zLatk0
08-20-2011, 13:44
С бръснача ще мога само лявата подмишница, защото съм десничар и ми е доста трудно да държа каквото и да е :-D. А кола маска ползвам само на краката.Както и да е ще пробвам с машинката сигурно :(

08-20-2011, 13:48
съвети на момчета не давам

zlatit0o
08-20-2011, 13:58
Защо пишеш тогава, кифъл??

Най-добре с кола маска, но гледай космите да са достатъчно дълги, няма да имаш грижа седмица-две. Все пак на този лагер си вземи бръначката, за всеки случай.. все може да ти потрябва ;-).

zLatk0
08-20-2011, 13:59
съвети на момчета не давам
Знаеш ли колко ме интересува ?
По темата: преди малко ги махнах с машинка.Значително ги скасих и сега са мааааалки но пак се виждат :D, но няма нищо.
Благодаря Ви за съветите :P

zlatit0o
08-20-2011, 14:04
Нали знаеш, че много скоро ще пораснат пак. На този лагер машинката ли мислиш да носиш?

08-20-2011, 14:09
[b]Защо пишеш тогава, кифъл??

защото пиша каквото си искам на тъпаци :D

katii
08-20-2011, 14:13
Хаха мисля, че си малко груба, не мислиш ли ? Момчето просто пита, какво толкова ??? Като не можеш да отговориш нищо по въпроса, по-добре въобще не пиши в темата ;)

zLatk0
08-20-2011, 14:13
[b]Защо пишеш тогава, кифъл??

защото пиша каквото си искам на тъпаци :D
Затова ли пишеш на себе си ?


Нали знаеш, че много скоро ще пораснат пак. На този лагер машинката ли мислиш да носиш?

Ами там ще взема сигурно бръснач, но съм неопитен 8-)

08-20-2011, 14:23
Хаха мисля, че си малко груба, не мислиш ли ? Момчето просто пита, какво толкова ??? Като не можеш да отговориш нищо по въпроса, по-добре въобще не пиши в темата ;)

с някой може да съм груба..с др не. на теб нищо не съм :D

YouAteMyHeart
08-20-2011, 15:11
С кола маска е най-лесно и издържа поне 2 седмици + космите стават по-тънки и редки!Щом си правиш на краката знаеш,че боли,но не е болка за умиране.От самобръсначката ще станат само по-дебели а и израстват за 1 ден,което изглежда още по-грозно.

Roseeee
08-20-2011, 15:46
При мен кола маската и епилатора имат еднакъв ефект. За болката мога да ти кажа само, че и двете мн боляха преди 4-5 години, когато започнах, а сега не усещам почти нищо... :lol: а и тези видове епилация издържат по 2 седмици, макар че при някои мои познати ефекта е маааххх седмица. Самобръсначката не е чак толкова лош метод- има си и отрицателни страни де, но с подходяща самобръсначка и епилиращ крем може да издържи средно 2-3 дни. Използвала съм почти вс методи на епилация- без лазери и подобни неща- и според мен вс зависи от това колко дълготраен искаш да е ефекта и каква кожа имаш, защото при мн суха кожа врастнатите косъмчета могат да бъдат проблем,ако махаш косъмчетата с корена :?

blueberryyy
08-20-2011, 18:28
[b]Защо пишеш тогава, кифъл??

защото пиша каквото си искам на тъпаци :D

И да си тъп не е лесно... :?

SunT
08-21-2011, 11:36
Хмм.... А защо искаш да ги махаш?Не ми се вярва да си единствения от лагера с косми.Пък и си мисля, че е нормално момче да има косми под мишниците (не говорим да ги оставиш 5см дълги :D ).И... Малко ми е странно това, че ти е трудно да държиш каквото и да е с лявата ръка.Както и да е, кола маската е добро решение.Но понеже доколкото разбрах заминаваш утре, бръсначката става засега.Упражнявай си лявата ръка 8-)

Altamira
08-21-2011, 20:04
според мен не е особено мъжествено да се вълнуваш от космите си и да си правиш кола маска на краката, ама айде, то си е твоя работа.

dream1707
08-21-2011, 20:10
Ееебаси ... кви мъже сте бе о.О .... Страх го е от болката от епилатора ;х .. Иначе ходи си с горичка, дето всеки ден трябва да я обезлесяваш..

Най-ефективно е с кола маска или с епилатор... косъмчетата се отскубват, има болка, да... но кво, нали си мъж бе... Поне няма да имаш нужда вс ден да ги махаш... Няма да се порязваш, няма да ти излизат пъпчици или нещо такова...