PDA

View Full Version : Моята история .. Моля ви за съвет :)



vakanciqta
08-20-2011, 14:13
Преди да прочетете какво съм написала МОЛЯ ВИ не ме упреквайте !
Историята е следната ..
На 14 години съм , а момчето, което харесвам също е на толкова (разликата ни е 9 дни ).. Всичко започна с едни глупави курсове на които ходехме и двамата .Там се запознахме започнахме да си говорим и т.н . Той се държеше мило. Мина време (в което не сме спирали да контактуваме) , казах му ,че го обичам , а той започна да ме обижда .. На следващият ден се видяхме той нищо не каза а само ме гледаше в очите аз завързах разговор от 5 думи но все пак е нещо. След няколко месеца станах гадже на едно момче ,което обичам мен (негов познат) за да не страда поне той. Ходехме 2 седмици но после скъсахме (аз го скъсах , защото не можех да бъда с друг ). След няколко дни те двамата се засякли случайно и момчето , с което ходех му казало ,че е ходил с мен , на него му станало кофти и казал ,че не му пука (което очевидно не е така). Отново мина време с въпросното момче (което обичам ; (( ) се засичахме .. Той имах чувството ,че иска да ми каже и аз не знам защо ,просто така предчувствам. Като се видим (става случайно) аз го заговарям първа , а той ме отбягва но не спира да ме гледа в очите дори и да не си говорим все едно иска да ми каже нещо .. Както и да е .. Не съм го виждала от 15 Юни (2 месеца и нещо) , но постоянно си слагам статуси в фейсбук (не защото искам да се правя на някаква , а пиша как се чувствам) .. Имаше неща от сорта на '' Ти си всичко ,което мога да обичам'' ,което всъщност е така . След като му казах ,че го обичам той ми каза също ,че ще направи всичко възможно на мен да ми е зле (ще идва до вкъщи и т.н да ми прави мърсотии и т.н) , но нищо не е направил освен ,че постоянно говорел за мен на негови приятели (които и аз познавам ) . Исках съвет на най-добрата ми приятелка и тя ми каза или да го забравя или да направя всичко възможно още повече да го виждам. Но не знам дали е правилно ... Да довърша , та в фейсбук вчера виждам : ..... е обвързан .. при което плаках може би около 4 часа .. Интересното обаче е ,че не пише с кой няма момиче и няма коментари .. Добре , как така не му пука за мен , а в същото време постоянно иска да ме дразни , а когато ме види не сваля очи от мен .. Още повече , че постоянно говори за мен ..
Вчера мислех да се направя и аз обвързана но да пише с кой (щях да помоля най-добрият ми приятел или някого другиго има кой .. ) , но прецених че няма смисъл защото не постгам нищо с това , а и не мога да бъда с никой друг освен с него та дори и в феисбук .. Моля ви за съвет .. Как да постъпя ? Какво да напрявя ? ..
Той живее в моя квартал , дори и да не искам все някъде ще го видя , а видя ли го сълзите напират .. Моля ви за втори път за съвет .. Не ме упреквайте ,моля :)
П.с : Съжалявам , ако съм допуснала грешки при писането .. :)

sexa_na_kompleksa
08-20-2011, 14:19
Дразни те, защото е малък и ограничен, не знае друг начин, по който да ти покаже чувствата си. Или говори с него и се изяснете като големи хора (до колкото е възможно това), или просто забрави за него, защото повярвай ми, ти всъщност не го обичаш. Сега може и да си мислиш, че е така, но след време ще осъзнаеш, че това е било просто увлечение и си се държала много неадекватно.
Успех!

vakanciqta
08-20-2011, 14:25
Благодаря ти ,че не ме упрекна или подигра :) :)

kyon
08-20-2011, 14:52
Ами спри да го заговаряш.. Направи всичко възможно да си мисли, че си го забравила. И спри с тези статуси също..
Рано или късно ще спреш да го обичаш. Колко много момичета така са страдали и са си мислили, че друг никой няма да обикнат. Не си първата няма и да си последната.
Ходи за 1-2 седмици на море примерно да се разведриш, а на него пълен игнор..

someonerandom
08-20-2011, 15:08
Дразни те, защото е малък и ограничен, не знае друг начин, по който да ти покаже чувствата си. Или говори с него и се изяснете като големи хора (до колкото е възможно това), или просто забрави за него, защото повярвай ми, ти всъщност не го обичаш. Сега може и да си мислиш, че е така, но след време ще осъзнаеш, че това е било просто увлечение и си се държала много неадекватно.
Успех!
Не мисля,че има какво повече да се каже.

vakanciqta
08-20-2011, 15:09
Аз в момента съм на море :Д .. Ще се вслушам ! Благодаря :) А да тръгна ли с някой друг ? За да види ,че не е единствения ?

kyon
08-20-2011, 15:11
Значи това си е твое решение, но ако ще тръгваш с някой..
Тръгни с него за да си изкараш хубаво, а не за да го дразниш.

someonerandom
08-20-2011, 15:19
За да види ,че не е единствения ?
Няма смисъл да го дразниш.Ще ти е гадно,няма да си изкараш добре и ще губиш времето и на момчето,с което тръгнеш.

vakanciqta
08-20-2011, 15:20
Там е въпроса ,че не мога да бъда щастлива с някой друг ... тако го чувствам .. Мерси за мнението :)

vakanciqta
08-20-2011, 17:48
up !

Sh@d0w
08-20-2011, 17:53
Всичко ще се оправи като пораснете.На 14 години явно още не сте дорасли за такива сложни взаимоотношения.

Като ти прочетах целия пост,първото което ми изникна във съзнанието беше "детски истории".Той се държи като дете ти също.

TheNewReligion
08-20-2011, 18:01
1. Допуснала си огромна грешка, казвайки на загорял пубер, че го обичаш.
2. Предизвикала си го да ти докаже, че е гнусно говедо. Не знам как продължаваш "да го обичаш"

Не съм човекът, който ще поставя истинността на чувствата ти под въпрос, но те съветвам да спреш да си казваш, че го обичаш, защото само страдаш по човек, когото не го е еня за теб. Говорел за тебе, гледал те в очите...не знам колко е истина, но има голяма вероятност сама да си въобразяваш тея неща. Може няколко пъти да ти е споменал името пред общи познати, ама да не му дреме за теб. Много ми е чудно как си разбрала, че те гледа в стил "Искам да ти кажа, че не мога да живея и секунда повече без теб, макар че се държа като първокласно селско келеме без грам елементарно възпитание с цел другите да не забележат как гасна с всеки изминал ден без теб и твоите целувки".
След време ще разбереш, че това, което сама си причиняваш, просто не е човешко. Заеби го. И е адски жалко да позволяваш чувстата ти да стават обществено достояние във фейсбук. Може да си разстроена и отчаяна, но недей така. Стегни се, тегли му една майна и продължавай напред.

LeprikonA
08-20-2011, 18:17
1. Допуснала си огромна грешка, казвайки на загорял пубер, че го обичаш.
2. Предизвикала си го да ти докаже, че е гнусно говедо. Не знам как продължаваш "да го обичаш"

Не съм човекът, който ще поставя истинността на чувствата ти под въпрос, но те съветвам да спреш да си казваш, че го обичаш, защото само страдаш по човек, когото не го е еня за теб. Говорел за тебе, гледал те в очите...не знам колко е истина, но има голяма вероятност сама да си въобразяваш тея неща. Може няколко пъти да ти е споменал името пред общи познати, ама да не му дреме за теб. Много ми е чудно как си разбрала, че те гледа в стил "Искам да ти кажа, че не мога да живея и секунда повече без теб, макар че се държа като първокласно селско келеме без грам елементарно възпитание с цел другите да не забележат как гасна с всеки изминал ден без теб и твоите целувки".
След време ще разбереш, че това, което сама си причиняваш, просто не е човешко. Заеби го. И е адски жалко да позволяваш чувстата ти да стават обществено достояние във фейсбук. Може да си разстроена и отчаяна, но недей така. Стегни се, тегли му една майна и продължавай напред.

съгласна, показал ти се е като абсолютен ЗАДНИК.. ясно ми е, че на сърцето не се заповядвало, но на 14 има още много да видиш и почувстваш..

elysunny
08-20-2011, 18:42
1. Допуснала си огромна грешка, казвайки на загорял пубер, че го обичаш.
2. Предизвикала си го да ти докаже, че е гнусно говедо. Не знам как продължаваш "да го обичаш"

vakanciqta
08-20-2011, 18:56
Може би не трябваше тогава да му казвам .. Знам ,че е говорил от общите ни приятели (той не знае ,че аз ги познавам защото нито аз нито те са му казвали) ..

vakanciqta
08-21-2011, 08:36
up ...

SmilezZz
08-21-2011, 11:08
И двамата не сте наясно с чувствата си или просто не знаете какво искате,което е по-възможния начин,като четох как се държите ,за да се дразните. Та,игнорирай го. Нека види,че не е кой знае какво,че да не можеш без него.
На тези години е нормално да си мислиш,че той е всичко и не можеш с друг,което всъщност не е така.

kariix
08-21-2011, 11:15
1. Допуснала си огромна грешка, казвайки на загорял пубер, че го обичаш.
2. Предизвикала си го да ти докаже, че е гнусно говедо. Не знам как продължаваш "да го обичаш"

Не съм човекът, който ще поставя истинността на чувствата ти под въпрос, но те съветвам да спреш да си казваш, че го обичаш, защото само страдаш по човек, когото не го е еня за теб. Говорел за тебе, гледал те в очите...не знам колко е истина, но има голяма вероятност сама да си въобразяваш тея неща. Може няколко пъти да ти е споменал името пред общи познати, ама да не му дреме за теб. Много ми е чудно как си разбрала, че те гледа в стил "Искам да ти кажа, че не мога да живея и секунда повече без теб, макар че се държа като първокласно селско келеме без грам елементарно възпитание с цел другите да не забележат как гасна с всеки изминал ден без теб и твоите целувки".
След време ще разбереш, че това, което сама си причиняваш, просто не е човешко. Заеби го. И е адски жалко да позволяваш чувстата ти да стават обществено достояние във фейсбук. Може да си разстроена и отчаяна, но недей така. Стегни се, тегли му една майна и продължавай напред.

vakanciqta
08-21-2011, 12:21
Добре като го видя .. Отминавам и гледам на другата посока ? Или ?

peace94
08-21-2011, 13:31
Добре като го видя .. Отминавам и гледам на другата посока ? Или ?

Според мен просто едно неутрално здравей и толкова, не се прави, че не го познаваш, тъпо е... Явно просто не сте достатъчно зрели за сериозни взаимоотношения

bloodyred
08-21-2011, 14:44
Няма за какво да те упрекваме.. освен за това, че май си се вкарала във филма. Не мисля, че го обичаш. Не. Не защото човек на 14 не може да обича, ами просто ... Дори да имаш някакви чувства към него, той изобщо не ги заслужава. Ето за това намери човек, който ще те разбира .. или поне човек, който е по-зрял от него, по-голям, или ако не по-голям, поне с повече разум.. как може да обиждаш човек, който ти е казал, че те обича?! Детско поведение, идиотско.

Missmarch
08-21-2011, 17:04
facepalm ...........
~Та той е ТЪПАК. Пълен дечко. Дръж се и ти като него, бъди СУРОВА, бъди СТУДЕНА .... не е трудно ! Мачкай, за да не те мачкат теб :wink:

vakanciqta
08-21-2011, 19:23
Мерси ! up ;]

vakanciqta
08-21-2011, 21:38
up .. again ..

TheNewReligion
08-21-2011, 21:44
Защо нон-стоп си ъпваш темата? Какво по-различно очакваш да ти кажат? Че той внезапно ще се влюби лудо в теб ли? Че ще ти се извини? Че ще се промени? Еми, ще те разочаровам. Няма да стане. Престани да си драскотиш глупости по фейса и да ъпваш темата. И продължи напред. Трудно е, но нямаш избор.

Luidgie
08-21-2011, 21:56
Такам ти си изключително тъпо парче. Ходиш по гъза на някакъв дришльо и очакваш той да се влюби в теб от жалост, може би. Зарежи го. Какви са тия прости въпроси дето задаваш постоянно? Аре научи се сама да се оправяш в тоя живот! Какво ще ти се доака и ще направиш тема "Да акам или не?" Неможеш ли сама да си направиш изводите? Очакваш да не те упрекват, еми сори ама няма как. Да верно си е на 14 сте изключително тъпи, с изключения (макар и микроскопични). Животът е за да правиш грешки и САМ да се поучаваш от тях. Или да ги деопускаш постоянно, за да си научиш урока най-накрая. Аре стегни малко тоя разплут задник и престани да се занимаваш с глупости, както и да занимаваш всички с тях.

annonimnna
08-21-2011, 22:04
Ами явно не е пораснал достатъчно... Нали знаеш, че момчетата се развиват по-бавно в това отношение. И все пак, поговорете. Помоли го този път да те изслуша и да не се заяжда с теб, обясни му каквото имаш да му казваш и ако пак ти се подиграе бий му шута. Не ти трябват мухльовци :)

vakanciqta
08-21-2011, 22:19
Е те тва исках да чуя ! Мерси много на всички .. !

fenkaaa
08-21-2011, 22:21
Благодаря ти ,че не ме упрекна или подигра :) :)

Аз също не искам да те упреквам или подигравам,но прекалено много драматизираш за твоята възраст :? Остави го този,хвани си някой малко по-голям,с по разумно мислене и поне малко опит с момичетата :)

vakanciqta
08-21-2011, 22:26
Мерси и на теб ... Кандидати имам .. Има такива доказали любовта си ноо ... Има едно ''но''

kyon
08-21-2011, 23:55
Е те тва исках да чуя ! Мерси много на всички .. !
WTF..

Luidgie
08-22-2011, 12:49
Е те тва исках да чуя ! Мерси много на всички .. !
WTF.. +

xXxPrivateLovexXx
08-22-2011, 13:06
спри да досаждаш и не се занимавай с детински истории..

Loken
08-22-2011, 13:12
И аз съм на толкова години и от това което прочетох си направих извода че този който харесваш(обичам е силна дума)у тях за наказание му източват от акъла той тва за мръсотиите само 8 годишно лапе може да го каже.Ми може да продължиш да се опитваш, но си имай 1 на ум че може и да не стане.

vakanciqta
08-22-2011, 20:00
Мерси ..
П.с: Под ''това исках да чуя'' имам предвид ,че мнението ми въздейства :)

sunlight1516
08-26-2011, 20:53
Според мен малко си прибързала. Трябвало е да кажеш, че го харесваш, а не, че го обичаш, защото по принцип хората се плашат когато някои им каже, че ги обича, а нямат нищо общо с него.. освен може би увлечение. По случая, щом той те ингорва, игнорвай го и ти.. Наистина спри да пишеш тези статуси във фейсбук и като го видиш и ти само го гледай умно да видим той кво ще си помисли.. Едно момче дето го харесвах, се държеше подобно, а се оказа, че ме харесва, просто го е било срам да ми го признаe заради това "как ще реагират приятелите му" и разбирам за това много по- късно.. Може би тва дето ти е наговорил е няква защитна реакция, но няма смисъл да се бориш за някои,които не заслужава твоето внимание и така да унижаваш себе си. И знам колко е лесно да ти кажа то ще ти мине.. ама бавно минава, знам. Просто ако ти е трудно, запомни, че трябва да се държиш все едно си обвързана и да не си позволяваш да му вървиш по настроенията на тоя недорасъл за чувства човек..

:)

Luidgie
08-26-2011, 21:53
Мерси ..
П.с: Под ''това исках да чуя'' имам предвид ,че мнението ми въздейства :)
Кое мнение? Че си тъпа пача ли?

LeprikonA
08-27-2011, 07:54
Мерси ..
П.с: Под ''това исках да чуя'' имам предвид ,че мнението ми въздейства :)
Кое мнение? Че си тъпа пача ли?

със сигурност 8-)