PDA

View Full Version : Хем сърби, хем боли..



Vannesa
08-20-2011, 15:00
Случвало ли ви се е да искате да сте заедно с някой, да сте двойка и всичко което произтича от това, но едновременно с това да не искате да се лишавате от свободата си на single ? Колебанието дали искате да се обвържете с него/нея означава ли, че не го/я харесвате достатъчно или просто е нормална реакция на тези, които сме по-свободолюбиви натури?
Дано сте ме разбрали.. мерси предварително за отговорите : ) )

Lincheto
08-20-2011, 15:04
Винаги, когато харесам някого ми се случва.

Трудно се обвързвам.

kyon
08-20-2011, 15:07
Какво? Твоя приятел връзва ли те? :lol:
Намери си момче, което да не е някакъв ревнивец и да си ти дава свобода.
Иначе, ако имаш предвид да си с момче и то да приема това да ходиш да се е.беш с други, няма как.
Ако си с някой, който харесваш не би трябвало да искаш такива работи, поне според мен.

Vannesa
08-20-2011, 15:12
Не ме връзва ,не е ревнив, просто аз не мога да се реша да вляза във връзка при положение, че има толкова много други момчета.. Даже още се чувам редовно с няколко - хубави, свестни, които искам да излязат с мен и ако не беше той нямаше да се замисля дори.

SisiStrange
08-20-2011, 15:13
Какво? Твоя приятел връзва ли те? :lol:
Намери си момче, което да не е някакъв ревнивец и да си ти дава свобода.
Иначе, ако имаш предвид да си с момче и то да приема това да ходиш да се е.беш с други, няма как.
Ако си с някой, който харесваш не би трябвало да искаш такива работи, поне според мен.
Напълно съгласна.
Хубаво е още в началото да се уточнявате кой колко лично пространство иска, за да няма после недоразумения.

kyon
08-20-2011, 15:14
Смятам, че щом се колебаеш не го харесваш толкова, колкото си мислиш 8-)

MojoJojo88
08-20-2011, 15:20
Не ми се е случвало. Никога не съм била прекалено свободолюбива, а и никога не съм била притискана от което и да е гадже, че да се чувствам кофти и да милея за свободата си.

SonataArctica
08-20-2011, 15:20
Някои момичета хем искат да си имат някой постонно, хем да се свалят с всеки срещнат... :lol:

Vannesa
08-20-2011, 15:24
Някои момичета хем искат да си имат някой постонно, хем да се свалят с всеки срешнат... :lol:

Не иска да се свалям с всеки срещнат, но ами ако някой от другите е по-добър? Ако ме кара да се чувствам по-добре, ако прави нещата по-добре? Наистина харесвам момчето с което излизам сега, но като че ли съм си набила твърде много приказки за "перфектния принц " в главата.. Уф ;д

ValLoveYa
08-20-2011, 15:28
Няма да намериш перфектния дори да го търсиш под дърво и камък. Бъди с този с който ти е най - добре, с който можеш да споделиш всичко, който ще може да те развесели когато си тъжна и този който ти дава свобода.

kalpazanka
08-20-2011, 15:31
Не иска да се свалям с всеки срещнат, но ами ако някой от другите е по-добър? Ако ме кара да се чувствам по-добре, ако прави нещата по-добре? Наистина харесвам момчето с което излизам сега, но като че ли съм си набила твърде много приказки за "перфектния принц " в главата.. Уф ;д
Имаш амбиции да пробваш всите 3 милиарда и половина ли? :shock:

Ако си готова за връзка и я искаш, такива въпроси няма да има. Впускаш се и мислиш после- като се поопознаете е времето за въпроси дали можеш да се примириш с негови недостатъци/привички и дали някой друг на негово място не би ти ходил по задните части безропотно, махайки с опашка.

Изтрих коментарите извън темата. Внимавайте в картинката.

Evterpa
08-20-2011, 15:34
Някои момичета хем искат да си имат някой постонно, хем да се свалят с всеки срешнат... :lol:

Не иска да се свалям с всеки срещнат, но ами ако някой от другите е по-добър? Ако ме кара да се чувствам по-добре, ако прави нещата по-добре? Наистина харесвам момчето с което излизам сега, но като че ли съм си набила твърде много приказки за "перфектния принц " в главата.. Уф ;д

Щом се питаш подобни неща, значи не го харесваш достатъчно. Иначе нямаше да се замисляш. Добре е, че осъзнаваш, че си във филма "Перфектния принц", сега остава само да излезеш от него.

SmilezZz
08-20-2011, 15:49
Не ми се е случвало. Когато искам да съм с някой - съм. Такива неангажиращи връзки никога не са били мой тип.

babity
08-20-2011, 16:10
Ако си готова за връзка и я искаш, такива въпроси няма да има. Впускаш се и мислиш после- като се поопознаете е времето за въпроси дали можеш да се примириш с негови недостатъци/привички и дали някой друг на негово място не би ти ходил по задните части безропотно, махайки с опашка.

И аз тей мисля.

zero
08-20-2011, 16:24
Йааа Йяяя ЯЯЯЯЯЯЯ :D
Мноо ясно, че по-яко да си свободен :lol:

peace94
08-20-2011, 18:00
Нормално е да се чувстваш така, ако не си свикнала да си обвързана... Въпросът в случая е да не се мотаеш с решението и през това време да даваш надежди на момчето, защото ти може и да не си сигурна, а той да хлътва все повече...
Така или иначе не можеш да си с всички момчета, избери този, с когото мислиш, че ще си най-добре :)

LeprikonA
08-20-2011, 18:12
Не иска да се свалям с всеки срещнат, но ами ако някой от другите е по-добър? Ако ме кара да се чувствам по-добре, ако прави нещата по-добре? Наистина харесвам момчето с което излизам сега, но като че ли съм си набила твърде много приказки за "перфектния принц " в главата.. Уф ;д

че ти никога няма да си сигурна дали няма да появи по-добър.. :shock: най-добър става когато погледнеш на него с други очи.. замисли се СЕРИОЗНО какво по дяволите чувстваш

elysunny
08-20-2011, 18:45
обвързана, не значи вързана

ако останеш прекалено дълго сама, ще почнеш да се чувстваш самотна

kalpazanka
08-20-2011, 18:46
ако останеш прекалено дълго сама, ще почнеш да се чувстваш самотна
А може и да свикне с това да е сама и от даден момент нататък трудно да търпи човек около себе си и свободата да й се струва все по-скъпа и по-скъпа.

xBadxApple
08-20-2011, 18:47
Не ми се е случвало, защото съм достатъчно свободолюбив, че да дефинирам преди самата си връзка пространството, от което имам нужда - а то не е малко, но не е и прекалено (според мен).

Ако някой направи проблем, значи нещата просто няма как да потръгнат.

А самия факт, че съм се обвързал, принципно означава, че НЕ ми се стои сингъл и имам влечение към дадения човек. Т'ва ми е схемата...с изключения на последната изцепка 8-)

fakesmiles
08-20-2011, 19:21
аз попринцип не се разбирам добре с обвързването 8-)
най-дългата ми "връзка" е била около две седмици
напълно нормално е да имаш задръжки и колебания дали да се обвържеш с някой,но пък винаги може да опиташ :)

mechetyy
08-20-2011, 21:11
ако харесваш достатъчно човека с който искаш да се обвържеш си готов да забравиш свободата си

Luidgie
08-20-2011, 22:23
Хммм случайно да си на 14? :-o

annonimnna
08-20-2011, 23:25
оххххххх..
Защо ли ми е познато състоянието ти :(
Понякога се мразя даже... Незнам какво искам,. В един момент съм щастлива,че имам такова момче до себе си, а в другия искам да съм си сингъл и да правя каквота си искам!
Не се притеснявай, не си единствена. :-)

FuckedUp
08-20-2011, 23:38
Просто не знаете к'во искате 8-)

bloodyF
08-21-2011, 07:33
Някои момичета хем искат да си имат някой постонно, хем да се свалят с всеки срещнат... :lol:

нещо такова съм аз 8-)
ама не чак с всеки срещнат, ами ако някой от тези, които срещам междувременно са по-добри..ии ми се отдаде възможност...
чак се притеснявам че след 5-10 години като ми дойде времето ''за женене'' ще съм същата и ще си остана стара мома :lol:


всъщност истината е че нито съм готова за връзка, нито искам връзка, нито намирам подходящия човек за такава..