PDA

View Full Version : Нашата намеса в еволюцията ви !



ANNUNAK
08-20-2011, 15:09
Без значение,че показвате нагло и обидно поведение към нас и нашата раса ще повдигна въпроса за вашият произход.
Има един въпрос,който бях задал на вас,но така и не получих някакъв по-различен отговор на него освен обичайните за вас обиди,нагло държание и никакъв конкретен отговор :

Защо неандерталецът изчезна изведнъж без катаклизми,болести,или други застрашаващи го фактори и на негово място веднага се появихте вие,Хомо Сапиенс- изключително сложноустроени,красиви,стр ойни, интелигентни,носещи кожи за телата си,строящи си къщи,правещи сложни оръдия,рисувайки,заравяйки починалите в земята и служещи си за първи път с реч човешки същества ?
И то с напълно различен ДНК код от на неандерталеца !
И по време на ледников период-крайно неподходящо време за еволюция,която при вас беше наистина изключително бавна !

Вие сте гости на тази планета !
Не сте от тази планета !
В същото време яростно крещите,че няма "извънземни" и сте само вие !
Тогава дайте обяснение на някои от фактите за египетските пирамиди,построени преди над 10 000 години:
1.Ако периметърът на пирамидата се раздели на 2 пъти височината се получава числото пи с точност до 15 цифра !
Шанса да е случайност е невъзможен.
Вашата раса го изчисли чак в 6-ти век и то до едва четвърта цифра !

2.Ако от Сфинкса се погледне Великата пирамида и пирамидата до нея в лятно слънцестоене,се вижда,че вашата звезда е точно между двете пирамиди.За да стане възможно това е било нужно да се знае деня на лятното слънцестоене,а единственият начин е да знаят дължината на годината-365,25 дни.
Това беше открито от вас много по-късно.

3.Погледнато от високо Великата пирамида се изравнява точно със Северният магнитен полюс.Учените ви още не знаят как е била построена пирамидата без компас !
Той беше изобретен от вас много по-късно.

4.Двата диагонала на пирамидата,ако се продължат извън нея се разпростират на североизток и северозапад,като обгръщат напълно делтата на Нил.
Нещо невъзможно за вас хората по това време.
Разтоянието е изключително голямо.
Диагоналите са свръхпрецизни.
Единственият начин е с летателен апарат,летящ високо,за да види къде е делтата на Нил и да се изчисли как да се изгради пирамидата !


Но да се върнем на темата за вас.
Както казах еволюцията при вас беше невероятно бавна.Едва след няколко милиона години се появяваше ваша нова раса.Разбира се отново груби примитивни зверове и нищо общо с появилият се изведнъж само няколко хиляди години след неандерталеца и изпреварил естествената си еволюция Хомо Сапиенс.
Вие нямаше да имате цивилизация !
Вие дори не трябва да имате сега цивилизация !
Питайте учените си-СПОРЕД ВСИЧКИ СЪБРАНИ ДО МОМЕНТА ДАННИ,ЧОВЕШКАТА РАСА НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ВСЕ ОЩЕ ЦИВИЛИЗАЦИЯ !
НЕ СЪЩЕСТВУВА НИКАКВА ПРИЧИНА ДА БЪДЕТЕ ПО-ЦИВИЛИЗОВАНИ ОТ ПРИМИТИВНИТЕ ПЛЕМЕНА !
НИКАКВА ПРИЧИНА !
Да,"учените" ви промиват мозъци със глупавата и единствена възможна тезичка,че племената живеят така защото били изолирани !
ИЗОЛИРАНИ ОТ КАКВО ?
ТЕ СА ЖИВЕЕЛИ НА СЪЩАТА ПЛАНЕТА КАТО ВАС,В СЪЩАТА СРЕДА И УСЛОВИЯ !
Милиони години наред вие живяхте като убивахте животни,събирахте корени и диви растения.
НО НЕ Е ВАЖНО,ЧЕ ПЛЕМЕНАТА СА МНОГО ИЗОСТАНАЛИ ОТ ВАС !
НАЙ-ВАЖНОТО Е,ЧЕ СПОРЕД ВСИЧКИ УЧЕНИ С НОРМАЛНИЯТ ХОД НА ЕВОЛЮЦИЯТА ВИ,ВИЕ СЕГА ЩЯХТЕ ДА СТЕ НА НИВОТО НА ПЛЕМЕНАТА !

ТРЯБВАЛО ВИ Е МИЛИОНИ ГОДИНИ ДА ПРЕМИНЕТЕ ОТ ПРОСТИ СЕЧИВА ДО МАЛКО ПО-СЛОЖНИ ОРЪДИЯ !
МИЛИОНИ ГОДИНИ !
А ЕТО,ЧЕ САМО СЛЕД НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ГОДИНИ ВИЕ ЛЕТИТЕ ДО ЛУНАТА !
Вашата цивилизация дойде внезапно.
Способностите на Хомо Сапиенс за първи път да се облича,рисува,строи къщи,погребва починалите си,да използва реч,а само след няколко хиляди години да пътува до Луната,разкриват само едно-внезапна поява на високоразвита цивилизация,която прекъсва естествената,бавна,мъчител на и продължаваща милиони години еволюция на вашият род.
ОСТАВЕТЕ МЕН !
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ПОНЕ МАЛКО !
НАДСКОЧЕТЕ ЕГОТО СИ ДА ГЛЕДАТЕ НА МЕН С НАСМЕШКА И ВИЖТЕ ФАКТИТЕ !

ZipFail
08-20-2011, 15:18
Еби се в гъза, трол.


:)

ScarlettS
08-20-2011, 15:49
Чудя се същото нещо както за командо.. защо ти е да тролваш вече толкова време, да се занимаваш да пишеш толкова дълги постове, представяйки се за извънземно?! Нямаш ли си какво да правиш или наистина си вярваш?
Няма смисъл да си хабиш времето, никой няма да повярва, не само защото единственото ти доказателство са няколко размазани снимки и едно видео със светлини в небето, а защото дори като идея е тъпо, и ако тръгнеш да си измисляш нещо, може да е доста по-достоверно.

ANNUNAK
08-20-2011, 17:43
Ето,отново нищо !
Пак приказвате,че не съм извънземен,че това са глупости,бла,бла,бла,бла,бл ...
...И нищо конкретно по темата както винаги !

ТОВА,ЧЕ ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ И НЕ МОЖЕТЕ ДА КАЖЕТЕ НИЩО,НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ СИ ИЗМИСЛЯМ !!!
ЩОМ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПИША ГЛУПОСТИ,ОБОРЕТЕ МЕ С ФАКТИ ПО ТЕМАТА !!!

Anja
08-20-2011, 18:04
Аз НЕ казвам, че няма извънземни, но това не ми пречи да кажа, че ТИ не си такъв, а по-скоро трябва да си изпиеш лекарствата. :!:

gandalfepi4
08-20-2011, 18:37
http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/109/b/a/stamp___fail_troll_step_2_by_asmilingmalice-d3ecr2j.png

ANNUNAK
08-20-2011, 18:53
Аз НЕ казвам, че няма извънземни, но това не ми пречи да кажа, че ТИ не си такъв, а по-скоро трябва да си изпиеш лекарствата. :!:
ВИЕ НАИСТИНА ЛИ СТЕ ТОЛКОВА ГЛУПАВИ ?????
ТЕМАТА НЕ Е ДАЛИ АЗ СЪМ ИЗВЪНЗЕМЕН,ИЛИ НЕ !!!!!

NomNomNom
08-20-2011, 19:06
Ох, човек , не , наистина, поне прехраната да си изкарваше с това.
Направо си е.. жалко.

MojoJojo88
08-20-2011, 19:17
Ето,отново нищо !
Пак приказвате,че не съм извънземен,че това са глупости,бла,бла,бла,бла,бл ...
...И нищо конкретно по темата както винаги !

ТОВА,ЧЕ ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ И НЕ МОЖЕТЕ ДА КАЖЕТЕ НИЩО,НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ СИ ИЗМИСЛЯМ !!!
ЩОМ МИСЛИТЕ,ЧЕ ПИША ГЛУПОСТИ,ОБОРЕТЕ МЕ С ФАКТИ ПО ТЕМАТА !!!
Аз пък ти вярвам!Сериозна съм!

ANNUNAK
08-20-2011, 19:50
Не съм тръгнал да се боря,за да ми вярвате !
Аз знам,че още от самото начало никой не ми вярва.
И това е напълно нормално.
НО ПАК КАЗВАМ:
ТЕМАТА НЕ Е ДАЛИ МИ ВЯРВАТЕ,ЧЕ АЗ СЪМ ИЗВЪНЗЕМЕН ,ИЛИ НЕ !

ВИЖДАМ БЕЗСИЛИЕТО ВИ,ИЗРАЗЯВАЙКИ ГО ЧРЕЗ ОБИДНИ И ПОДИГРАВАТЕЛНИ ИЗРАЗНИ СРЕДСТВА КЪМ МЕН.
Моля по темата !

JungleJaguar
08-21-2011, 11:35
Добре,айде по темата,г-н НЛО.
Ок,бях чел,че имало хомо сапиенс преди неандерталците да изче3нат.
Което чакай малко-значи са били заедно.
Значи излиза,че това са съвсем друг вид човекоподобни.
Което означава,че едното е следвало еволюцията и да прав си,че е милиони години бавна,а другото същество е по-напреднало,ама що,щом не се вписва в еволюцията защо даже и го има като неандерталеца не е еволюирал още,за да стигне до хомо сапиенс а пък хомо сапиенс вече го е имало ахахахахах баси.

vankovvv
08-21-2011, 11:43
Каква чест едно извънземно да пише на кирилица :oops:
Разбрах скритата тайна в поста ти
ПАЗЕТЕ ПЛЕМЕТАТА И ТЕ СА ХОРА И ЗАСЛУЖАВАТ ДА ЖИВЕЯТ

TheShoah
08-21-2011, 11:45
И по време на ледников период-крайно неподходящо време за еволюция,която при вас беше наистина изключително бавна !
LOL! Голяма глупост. Тук ме изгуби като читател, както казва един съфорумец.
Радвам се, че се мислиш за компетентен, ама още от 11-12-тия ред се разбира, че не си. Може и да успееш да заблудиш и да комплексираш 13-годишните глуповати създания от форума, ама не всички сме такива.
Точно промените в средата подтикват еволюцията.













Все още се чудя на епичния ти фейл. :-o

UNITED2
08-21-2011, 12:26
:smt078 :smt078 :smt078

ANNUNAK
08-21-2011, 13:37
И по време на ледников период-крайно неподходящо време за еволюция,която при вас беше наистина изключително бавна !
LOL! Голяма глупост. Тук ме изгуби като читател, както казва един съфорумец.
Радвам се, че се мислиш за компетентен, ама още от 11-12-тия ред се разбира, че не си. Може и да успееш да заблудиш и да комплексираш 13-годишните глуповати създания от форума, ама не всички сме такива.
Точно промените в средата подтикват еволюцията.
Все още се чудя на епичния ти фейл. :-o

Докога ще бъда свидетел на нищожните ви и жалки опитчета ?

Къде видя да пиша,че не можеш да еволюираш по време на промени,или ледников период ?
Чети по-добре !
"Крайно неподходящ период",а не "Невъзможна еволюция" !
И не можем да говорим за еволюция през ледников период,а за ОЦЕЛЯВАНЕ !
Ти разлика правиш ли?
При оскъдната храна,лошите и сурови условия как човекоподобните ще еволюират толкова бързо по време на ледниковият период,при положение,че им трябват милиони години,за почти нищожна промяна ?
Говорим за оцеляване.
При студа и глада на човекоподобните не им израства веднага дебела кожа под сантиметри дебел слой животинска мазнина,а отиват и просто се крият на завет в пещерите.Като лягат се завиват с животински кожи,за да им е по-топло.Нищо повече.Оцеляват в средата с възможностите,които имат,а не търпят еволюция !
Еволюция е направа и използване на оръжия и оръдия на труда,палене на огън,рисуването по пещерите,погребването на близките в земята,правенето на гроб и украсата му,нарастването на мозъка,изграждане на социални структури и все по-сложни и гъвкави модели на мислене,изправяне на 2 крака и използването на реч за комуникация.
А един от най-важните фактори-храната ?
При сурови условия и бедна храна каква еволюция би настъпила в човекоподобните ?
Как с малко и бедна храна ще нарасне мозъка им,а оттам и възможностите им ?
Защо мислиш,че мозъка на хомо сапиенс нараства до 1400 см^3 ?
В пъти повече от на другите човекоподобни !
Защото прави промяна в храненето си.
Докато другите се хранят с листа и треви и скачат по дърветата,хомо сапиенс вече ходи на лов,изгражда ловни стратегии,използва саморъчно направени оръжия,убива животни и яде от богатото им хранително месо.

NomNomNom
08-21-2011, 14:54
Не хранете трола, хранете мен бе.

fen7asy
08-21-2011, 15:23
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lgs1lelPD81qaqlyro1_250.gif

Anja
08-21-2011, 16:31
Тоя няма ли да го баннат?!

NomNomNom
08-21-2011, 16:47
Не, раздела живее, защото все още има хора които да го хранят 8-)
Както и командото , както заключихме, са един същ.

UNITED2
08-21-2011, 17:33
Този човек е откачил,шегата на страна :shock: :shock: :shock:

ANNUNAK
08-21-2011, 17:42
Тоя няма ли да го баннат?!

А ти няма ли да напишеш нещо по темата?

А ти НомНомНом,не си вади глупави заключения !
Не съм Коммандо1,фанатикът на тема библии и Бог.
Той е същият като вас !
Ако го питам от коя галактика и планета е дошъл вашият Бог тук на тази планета,за да ви създаде,той ще ми отговори,че Бог е доброта,надежда,щастие,топ ина,а може би и светлина (може би инфрачервена,или ултравиолетова).
Ама какво обсъждам лишените от всякаква логика абсурдни изказвания на човек,мислещ,че вашият Бог създал всичко-планети,галактики,че и Вселената?
Вашият Бог явно ще има огромни възможности !
Точно това го питах аз,а Коммандо1 нищо не ми отговори.
Питах ви преди време и да ми обясните защо расата ви е единствената безсмъртна раса и пак не получих отговор.

cinematography
08-21-2011, 18:12
Sorry za latinicata,iskam da mi otgovorish neshto.Ti mislish che si izvunzemen taka li ?

Anja
08-21-2011, 18:25
Добре, ето гледай - пиша по темата... Какво всъщност искаш да ти отговорим, щото си водиш някви монолози, обяснявайки на нас, простолюдието, как 'вие' извънземните сте намесени в нашата еволюция... Кажи, какво всъщност искаш да отговорим?!

ANNUNAK
08-21-2011, 18:44
Sorry za latinicata,iskam da mi otgovorish neshto.Ti mislish che si izvunzemen taka li ?
НЕ,НЕ СЕ МИСЛЯ ЗА ИЗВЪНЗЕМЕН !!
А ти откъде идваш ?
Откъде дойде на тази планета ?
От коя галактика и планета ?
Огледай се-животните са на тази планета стотици милиони години преди вас !
И изведнъж идвате вие !
Или и ти си мислиш,че си еволюирала маймуна ?

Не ви ли минава поне за миг мисълта ,че самите вие може да не сте от тази планета,а да сте внесени от някъде другаде?

NomNomNom
08-21-2011, 19:54
Психопате, честно, не ти ли писна 8-)

SunsetGirl
08-21-2011, 20:23
NomNomNom,къде си бе,човек чакам те да ми се включиш,липсваш ми вече 8-) 8-) 8)

Anja
08-21-2011, 20:36
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjxmgyySasLeJHT6ymJmPjvKGdJHSuG LWwz5zbggtCqTf0ppTxeg

ANNUNAK
08-21-2011, 21:21
Психопате, честно, не ти ли писна 8-)
ДА,ОТДАВНА НИ Е ПИСНАЛО ОТ ВАС !
ВИЖТЕ СИ СЛАБАТА ЗАЩИТА НА ТОЛКОВА СКЪПАТА ВИ ПЛАНЕТА КОЛКО ЛЕСНО СЕ РАЗБИВА !
ТОЛКОВА СТЕ СЛАБИ И УЯЗВИМИ !

http://youtu.be/b76w9zOMtfE

И ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО !

UNITED2
08-21-2011, 22:50
Никой не гледа на теб с насмешка,кълна ти се,че се притесних :shock:
Дано да се шегуваш и да се забавляваш с всички неща,които пишеш защото ако ги мислиш и си сериозен просто не си добре !!! :shock:
Ти извън земен ли си между другото ? Ако си те оставям да ни поучаваш.. :grin:

NomNomNom
08-22-2011, 00:55
NomNomNom,къде си бе,човек чакам те да ми се включиш,липсваш ми вече 8-) 8-) 8)
Извинявай, ходих да плувам, готвих лазаня , правих секс 2 пъти, изкъпах се още два пъти, играх ЦС и не стигнах .

Като истински ноулайфър обаче трябваше да ти пиша, извинявай, развалих си изградения от теб психопрофил.

SunsetGirl
08-22-2011, 02:36
./ :D

ZipFail
08-22-2011, 03:20
:lol:

Auriss
08-22-2011, 03:54
Sunsetgirl ,много ти се радвам ,честно. Във форумите действително е трудно да срещнеш реални хора ,но по-реален от теб потребител просто няма.
Да ти споделя и моя офлайн живот и защо предпочитам да го практикувам в ограничени количества.
Хората се делят на няколко основни типа - самозаблудени ,инфантилни ,непукусти ,със стадно мислене ,социопати и идеалисти. Рядко се срещат изключения ; и аз не съм такова ,но моите проблеми произтичат от убежденията ,не от поведението ми.
Опитвам се да ти кажа ,че си ми много приятна ,тъй като изливаш куп храна по адрес на група ,част от която си и ти ,макар да се опитваш да се отлъчиш. Междувременно твърдиш ,че си обиждана от определени потребители безпричинно ,а при това и определяш тези им действия като смешни и провокаторски. Иронията е в това ,че отстояваш позиция на непукист ,а не пропускаш възможност да защитиш егото си ,обиждайки и обяснявайки в колко добро социално положение си.

Бих се обзаложил ,че си невзрачна ,безинтересна и сприхава персона ,лишена от вниманието ,което си мисли че заслужава. Изобщо не обвързвай думите ми с визията си - може и да си невероятна красавица ,но ментално си комплексиран ,ниско интелигентен ,самозаблуждаващ се инфантил.

SunsetGirl
08-22-2011, 07:09
Щял да ме нахрани,може би само и единствено в мечтите ти.
Приятен ден! ;)

Auriss
08-22-2011, 07:48
Ох ,затапи ме. Предавам се.

dark_angel3
08-22-2011, 07:49
Ахахахахах затапвала :razz: да не се хвалела, учила в университет... Ама ти си била много умно и скромно момиче :D. И каква е тази групичка :D:D изобщо какви небивалици говориш O_O.

Auriss
08-22-2011, 07:55
Визира мен ,Ном ,Сиси и Шадоу. Последните двама им знам никовете и дотам ни приключват взаимоотношенията.
Виж ,Ном от друга страна им бебе да ми подарява ,ама това не е на дневен ред в момента. Важното е да нахраним шарана.

Anja
08-22-2011, 09:16
Кво стана с еволюцията... :-o

NomNomNom
08-22-2011, 11:02
Еее, едитнала си е мненията , егати, изпуснала съм цирка.
@Auriss , хубаво й го каза , ама мислех още малко да я поуквам с пръчката преди да я нахраним групово 8-)
Все още искам да се запознаем на живо с нея <3

NomNomNom
08-22-2011, 11:03
"Нямам нищо против комплексарите да ми правят реклама във форумите стига да ми казват правилно името"
С.Г. 8-)

Едит:

Местожителство: Нямам нищо против комплексарите да ми правят реклама във форумите стига да ми казват правилно името

Професия: Скандалджийка,лесно се паля,страстна натура,огън момиче,опасна за здравето

Интереси: Кестенява коса,кафяви очи,1,70h,50kg на 21г.

Не, ние не се съмняваме в последното ;д 8-)






Добре, стига съм била дребнаво досадно същество , отивам да се чеша .

UNITED2
08-22-2011, 11:22
Изверг .. :razz: :razz: :razz:

JungleJaguar
08-22-2011, 11:41
Маааааамка му !
Колко месеци го търсих и най-накрая го открих !
Шибания си диск на Ice Cube-The Predator.
Бил в шибания шкаф под шибаните списания.

А сега по темата:
АЗ СЪМ ВАШИЯТ СЪЗДАТЕЛ И БОГ И Т.Н. КАКТО TAM СЕ НАРИЧА !
ШИБАНЯЦИ,АЗ СЕ НАМЕСИХ В ШИБАНАТА ВИ ЕВОЛЮЦИЯ !
Я ВЕДНАГА НА КОЛЕНЕ,ШИБАНЯЦИ !
НИЕ ЩЕ ВИ НАПАДНЕМ И УНИЩОЖИМ !
BOW DOWN NIGGA !
PUNK AZZ MUTHAFUCKAZ !

Е,стаам кво ?
Горе долу .

SunsetGirl
08-22-2011, 12:23
Ном нарочно иска да ме види на живо,та да ме бие,представете си колко е бясна ;) :razz:

NomNomNom
08-22-2011, 12:33
Ном нарочно иска да ме види на живо,та да ме бие,представете си колко е бясна ;) :razz:
Да, мацка , супер бясна съм , защото ти завиждам за прекрасният смислен и стойностен живот 8-)
Искам просто да ме научиш да бъда като теб , не да те бия, виж, поумнях и давам с добро ;д

gandalfepi4
08-22-2011, 18:05
Ном нарочно иска да ме види на живо,та да ме бие,представете си колко е бясна ;) :razz:

http://prikachi.com/images/344/3639344n.jpg

loveca777
08-22-2011, 19:08
:D Та кво стаана с извънземните. Ще ни завладяват ли?
Но първо ще изнасиля аннуначето :). Щот аннунаците са виновни за глобалното заатопляне и ще го затопля сладко сладко :)

NomNomNom
08-22-2011, 21:00
Имам връзки в КГБ.

Cardiology
08-23-2011, 00:00
Ти най-много да си донесъл циганите, грозните жени и целулита. Плюя на такива като теб! :-x :-x :-x

NomNomNom
08-23-2011, 11:32
Ти най-много да си донесъл циганите, грозните жени и целулита. Плюя на такива като теб! :-x :-x :-x
Тихо бе

bazingaaaa
08-23-2011, 18:24
http://prikachi.com/images/973/3729973J.jpg

TheMightyNadenica
08-26-2011, 01:31
Аннунак...аз пък ще те храня...! Комуникирай поне с мен! Аз попринцип съм на това мнение...и ти ми се струваш добре информиран! Поне да ми отговаряш на въпросите...!

Египтяните построили пирамидите...не са ли атлантиди? По скоро от изоставените?
А лицето на Марс и пирамидите на Марс...какво е общото с тези на Земята? И какво представляват подземията на Марс? Каква дейност се извършва там?
Всички способности кажи речи, не са ли дадени?
Какво имаш в предвид, че расата ни е единствената безсмъртна? Имаш в предвид за работата с теломерите и тн? Дето съм писал по другите теми, ако си чел?

SunsetGirl
09-16-2011, 19:21
Sunsetgirl ,много ти се радвам ,честно. Във форумите действително е трудно да срещнеш реални хора ,но по-реален от теб потребител просто няма.
Да ти споделя и моя офлайн живот и защо предпочитам да го практикувам в ограничени количества.
Хората се делят на няколко основни типа - самозаблудени ,инфантилни ,непукусти ,със стадно мислене ,социопати и идеалисти. Рядко се срещат изключения ; и аз не съм такова ,но моите проблеми произтичат от убежденията ,не от поведението ми.
Опитвам се да ти кажа ,че си ми много приятна ,тъй като изливаш куп храна по адрес на група ,част от която си и ти ,макар да се опитваш да се отлъчиш. Междувременно твърдиш ,че си обиждана от определени потребители безпричинно ,а при това и определяш тези им действия като смешни и провокаторски. Иронията е в това ,че
отстояваш позиция на непукист ,а не пропускаш възможност да защитиш егото си ,обиждайки и обяснявайки в колко добро социално положение си.

Бих се обзаложил ,че си невзрачна ,безинтересна и сприхава персона ,лишена от вниманието ,което си мисли че заслужава. Изобщо не обвързвай думите ми с визията си - може и да си невероятна красавица ,но ментално си комплексиран ,ниско интелигентен ,самозаблуждаващ се инфантил.
Аурис,харесва ми,когато се държиш така,защото показва същността ти,нападателното ти поведение и обидите срещу мен доказват,че си див високопланински субект,който пращи от акъл.
Жалко,че в този форум няма опция ''изтрий'или ''блокирай'' потребителя,омръзна ми да ми следиш коментарите,да се заяждаш,и да избиваш комплекси.
Да,в Интернет всички са много силни под скритите си имена,много е лесно да плюеш.
За мен човек,който си крие името,и напада си е чисто избиване на комплекси,о,Божичко,ами всеки с проблемите си.
Заради комплексари като теб форумите се поддържат живи затова няма опция ''блокирай'' ,еми man ,за разлика от теб,аз имам много по-важни дела .
Предполагам ти няма да спреш да ме плюеш,ако не ти ще насъкаш някой друг,комплексарка му работа.
Не се заяждам,просто исках да ти кажа истината нищо,че ще ти стане неприятно от нея,предполагам за този период от време в нета си нахранил доста хора,браво моето момче само така създавай си врагове щом пращиш от акъл,ама викаш те като не ти знаят името ,нямат ти снимка,не е проблем :-D :-D

ScarlettS
09-16-2011, 19:36
^
Ъмм тва не е ли отпреди 1 месец? Иначе беше забавно :D

gandalfepi4
09-16-2011, 20:15
^
/\ мда, много те следи ауриса, сигурно и ще почне да ти дири мненията отпреди седмици и да им отговаря

много е лошав

TheMightyNadenica
09-17-2011, 11:00
Ммм...момчето/момичето е право! Всеки е задмониторен бияч! Много лесно да се псува пред компа...ама ако е на живо ще е света вода ненапита...

MakaronUduSHvaCH
09-17-2011, 18:22
[b]Аурис,харесва ми,когато се държиш така

А, че аз по друг начин не съм го забелязал дивия субект да се държи... явно той така си кара ... каруцарската ...

XinZhao
09-18-2011, 08:43
Напълно те разбирам, и на мен никой не ми вярва, като кажа че съм Мики Маус. А относно опитите ти за тролизъм: http://www.youtube.com/watch?v=4eNrgpVp70U&NR=1

MakaronUduSHvaCH
09-18-2011, 20:26
Напълно те разбирам, и на мен никой не ми вярва, като кажа че съм Мики Маус. А относно опитите ти за тролизъм: http://www.youtube.com/watch?v=4eNrgpVp70U&NR=1

Силно се съмнявам, че ме разбираш ... ако ме разбираше нямаше да правиш ламерски намеци за подигравка ... И би ли ми обяснил, що за тъпизъм се опита, да обясниш, защото нещо не го схванах ? Опити за тролизъм НЯМА! Спам, може би, но в границите, зависи дали темата или нейното детинско развитие го предразполага. Ако се пише по темата и само по темата, без отклонения, от заглавието ще ме видите са спамя ама през крив макарон .... :D . Така, че засега спама е ON!

ScarlettS
09-18-2011, 20:32
Ъъ мисля, че той се обръщаше към извънземното..

MakaronUduSHvaCH
09-18-2011, 20:37
Ъъ мисля, че той се обръщаше към извънземното..

Конкретизирайте са е! Аз какво да направя, да не съм гадател, бобът свърши, иначе щях да хвърля ... Логично, щом е след моя пост да е за мен, ама само той си знае никой друг. То за това има бутон "Цитат", който ще ви избоде очите, ама къде ти ... така е по лесно ... пишеш другите да дерзаят ...

SunsetGirl
10-28-2011, 15:06
Онзи болният Аурис каза,че щял да ме нахрани,е така да ми сипи с черпак,въпреки че това са селски изказвания,но както и да е.
Хайде селянче,чакам да ме нахраниш,давай нареждай ме,но вероятно няма да го направиш,защото ако нападаш ще си проличи още повече колко високо интелигентрен си,кой знае може да насъкаш някой друг да ме нарежда в нета,ох това са типично комплексаркси номерца.
Ей,болният ще те посъветвам да отидеш на психиатър да ти помогне,сериозно говоря,ако трябва аз ще платя ,трябва да ти изпишат хапчета против агресия нещо,важното е да се лекуваш.
За недоразбралите наричам болен съществото под прякор Аурис,и запомни от мен,който копае гроб другиму, сам пада в него ;)
TheMightyNadenica ,те комплексарите си избиват проблемиете от миналото в нета,защото в Интернет си анонимен,скрит,кой го знае сигурно като малък е третиран от баща си,и тук си избива ,тук си показва същността,тук си сере с извинение.
Някъде беше казал,че имам голямо его,да и се гордея ,че съм егоистка,защото егоизмът е черта на силните характери,не ми пука за теб,просто ти се подигравам,правя си кефа,защото си идиот,нямам уважение към комплексари,за мен са жалки хора.

gandalfepi4
10-28-2011, 15:11
^ айде почва се менструирането,

abandon thread!

SunsetGirl
10-28-2011, 15:13
gandalfepi4,айде по-културно моля само без извратени изцепки,и за твое сведение не съм в цикъл,просто ми е приятно да се подигравам с този идиот,защото именно е идиот ;)

bazingaaaa
10-28-2011, 17:17
http://prikachi.com/images/449/3976449t.jpg

chrisffo
10-30-2011, 08:09
Здравей ANNUNAK, Виждам че си от Друга Раса... Може ли да се свържем по скайп, Имам Въпроси. Пиши лично

SolusChristus
10-30-2011, 08:18
^ айде почва се менструирането,

abandon thread!

http://alltimenews.net/wp-content/uploads/2010/09/Abandon-Ship.jpg

TheMightyNadenica
10-30-2011, 12:24
TheMightyNadenica ,те комплексарите си избиват проблемиете от миналото в нета,защото в Интернет си анонимен,скрит,кой го знае сигурно като малък е третиран от баща си,и тук си избива ,тук си показва същността,тук си сере с извинение.
Някъде беше казал,че имам голямо его,да и се гордея ,че съм егоистка,защото егоизмът е черта на силните характери,не ми пука за теб,просто ти се подигравам,правя си кефа,защото си идиот,нямам уважение към комплексари,за мен са жалки хора.

Радвам се на такива изказвания за мен...и доста често си ги прося нарочно...
Да комплексиран съм...че съм човек и съм на едно ниво с теб и другите утайки наречени хора примерно...Не съм анонимен - казвам се Кристиан Атанасов, град Троян - който желае да се срещнем да дойде в училище "Климент Охридски" и да пита за мен...знаят ме! Ако си навит/а идвай...Никой просто не ме е питал...
Напротив - баща ми не ми е посягал(не че ви касае), е освен шамар примерно, но съм си го заслужавал, и то 1-2 пъти...
Еми то да ти кажа ли и аз съм егоцентрик...но не се срамувам от това...това е инстинкт за самосъхранение примерно!
А щом това е черта на силните, да ти кажа, че обидата и присмеха не са! А ти точно това правиш...така че победата е сладка(за мен :P ) Наистина силния не иска да покаже, че е такъв защото той знае! "Истината не трябва да изглежда убедително, тя е достатъчно убедитална за това, че е истина"...
А и твоета офанзивна постъпка показва слабостта и комплесираността у теб...

bazingaaaa
10-30-2011, 18:50
Здравей ANNUNAK, Виждам че си от Друга Раса... Може ли да се свържем по скайп, Имам Въпроси. Пиши лично

http://prikachi.com/images/874/3984874P.jpg

loveca777
10-31-2011, 08:50
TheMightyNadenica ,те комплексарите си избиват проблемиете от миналото в нета,защото в Интернет си анонимен,скрит,кой го знае сигурно като малък е третиран от баща си,и тук си избива ,тук си показва същността,тук си сере с извинение.
Някъде беше казал,че имам голямо его,да и се гордея ,че съм егоистка,защото егоизмът е черта на силните характери,не ми пука за теб,просто ти се подигравам,правя си кефа,защото си идиот,нямам уважение към комплексари,за мен са жалки хора.

Радвам се на такива изказвания за мен...и доста често си ги прося нарочно...
Да комплексиран съм...че съм човек и съм на едно ниво с теб и другите утайки наречени хора примерно...Не съм анонимен - казвам се Кристиан Атанасов, град Троян - който желае да се срещнем да дойде в училище "Климент Охридски" и да пита за мен...знаят ме! Ако си навит/а идвай...Никой просто не ме е питал...
Напротив - баща ми не ми е посягал(не че ви касае), е освен шамар примерно, но съм си го заслужавал, и то 1-2 пъти...
Еми то да ти кажа ли и аз съм егоцентрик...но не се срамувам от това...това е инстинкт за самосъхранение примерно!
А щом това е черта на силните, да ти кажа, че обидата и присмеха не са! А ти точно това правиш...така че победата е сладка(за мен :P ) Наистина силния не иска да покаже, че е такъв защото той знае! "Истината не трябва да изглежда убедително, тя е достатъчно убедитална за това, че е истина"...
А и твоета офанзивна постъпка показва слабостта и комплесираността у теб...
Почти адаши сме. :) Аз съм Христо.

SunsetGirl
10-31-2011, 15:39
[quote=SunsetGirl]
TheMightyNadenica ,те комплексарите си избиват проблемиете от миналото в нета,защото в Интернет си анонимен,скрит,кой го знае сигурно като малък е третиран от баща си,и тук си избива ,тук си показва същността,тук си сере с извинение.
Някъде беше казал,че имам голямо его,да и се гордея ,че съм егоистка,защото егоизмът е черта на силните характери,не ми пука за теб,просто ти се подигравам,правя си кефа,защото си идиот,нямам уважение към комплексари,за мен са жалки хора.

Радвам се на такива изказвания за мен...и доста често си ги прося нарочно...

Като четеш,чети внимателно,защото не нападам теб нито съм се изказала по твой адрес ;)

SolusChristus,абе много развратно мислене имаш ти,много селски,и гнусни изказвания,и ако те вълнува не съм в цикъл,виновна ли съм,че не понсасям комплексарите в И-нет,които искат да ме нахранят без нищо лошо да съм им направила .
Да заяждам се с тоя малоумник,нещо повече тепърва започвам да се заяждам,и то яко,просто твоа идиотче се заяде с неподходящия човек :)

TheMightyNadenica
10-31-2011, 21:57
[quote=SunsetGirl]
TheMightyNadenica ,те комплексарите си избиват проблемиете от миналото в нета,защото в Интернет си анонимен,скрит,кой го знае сигурно като малък е третиран от баща си,и тук си избива ,тук си показва същността,тук си сере с извинение.
Някъде беше казал,че имам голямо его,да и се гордея ,че съм егоистка,защото егоизмът е черта на силните характери,не ми пука за теб,просто ти се подигравам,правя си кефа,защото си идиот,нямам уважение към комплексари,за мен са жалки хора.

Радвам се на такива изказвания за мен...и доста често си ги прося нарочно...

Като четеш,чети внимателно,защото не нападам теб нито съм се изказала по твой адрес ;)

SolusChristus,абе много развратно мислене имаш ти,много селски,и гнусни изказвания,и ако те вълнува не съм в цикъл,виновна ли съм,че не понсасям комплексарите в И-нет,които искат да ме нахранят без нищо лошо да съм им направила .
Да заяждам се с тоя малоумник,нещо повече тепърва започвам да се заяждам,и то яко,просто твоа идиотче се заяде с неподходящия човек :)

Еми уточнявай се малко...като спомена никЯ ми и викам си - така лиииии... :D

Auriss
11-02-2011, 22:19
Ахахаххахахаха



ахахаххахахахахаххахахаха ха

ахахаххахахааааааааааааах хахахаххахахахаххахаха

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Получавам някакво ЛС от някакъв потребител дето дори не мога да се сетя кой е ,гласящ следното :
Заглавие: е** си мамето
Да ти е** майката,мммм не ,тя ще е някое грозилище по-добре си я е** ти,боклук скапан,айде нали щеше да ме нахраниш,копелдак

Отговарям "Я пак" ,тъй като въобще не сгрявам за какво иде реч.

Два дни по-късно (ака. - днес) имам друго ЛС от друг човек и виждайки предното се сещам да проверя. Отварям профила на автора и си припомняяям .... и виждам темата ,в която не бях влизал открай време.

И просто .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TheMightyNadenica
11-03-2011, 11:53
^И мен това какво ме грее?

Аз пък реших да ида на даскало навреме както всеки друг ден...естествено пак закаснях...и класната ми зеее нещо...аз й отговарям съвсем спокойно...
тя - "не ми отговаряй!"
Аз - "добре!"
На другия ден(тоест днес) - пак закаснявам, тя пак чете...аз седя прав на вратата...тя проверява някакви контролни дето са сигурно от миналата година, ама нали да не се зори и ми вика ела си дай бележника...
Аз - давам го и думичка не съм обелил откакто съм влязал!
Тя - "кой номер си? 14? "
Аз - мятам с пръст в знак на отрицание...
Тя - "ти можеш ли да говориш?"
Аз - посочвам числото там в дневника, кой номер съм...
Тя - "Бе я се разкарвай" и ми мята бележника из стаята и се разхвърчава катата там и подвързията!
Аз - дори и гримаса не направих...

Е кажете ми - какво да направя? Хем боли, хем сърби...да не отговарям, после като изпълнявам - пак не е добре...Мисля си дали едно Ц200 ще оправи работата?

bazingaaaa
11-03-2011, 12:45
:smt031

gandalfepi4
11-03-2011, 13:49
Ахахаххахахаха



ахахаххахахахахаххахахаха ха

ахахаххахахааааааааааааах хахахаххахахахаххахаха

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Получавам някакво ЛС от някакъв потребител дето дори не мога да се сетя кой е ,гласящ следното :
Заглавие: е** си мамето
Да ти е** майката,мммм не ,тя ще е някое грозилище по-добре си я е** ти,боклук скапан,айде нали щеше да ме нахраниш,копелдак

Отговарям "Я пак" ,тъй като въобще не сгрявам за какво иде реч.

Два дни по-късно (ака. - днес) имам друго ЛС от друг човек и виждайки предното се сещам да проверя. Отварям профила на автора и си припомняяям .... и виждам темата ,в която не бях влизал открай време.

И просто .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://crazylakefamily.files.wordpress.com/2011/08/celebrity-pictures-lawless-pms.jpg

SunsetGirl
11-08-2011, 06:42
Грешка!
Аз те бях отеб*ла от бая време щот не ми се разправяше,затова не влизах с месеци дори,не ми пукаше какво пишеш по мой адрес,но когато имам време ми е приятно да се гавря с комплексари като теб в мрежата,да минава времето :)
Аурис дебилът :)

gandalfepi4
11-08-2011, 06:58
^ пак ли ти протече пyткaтa беее

SunsetGirl
11-09-2011, 14:12
^ пак ли ти протече пyткaтa беее

Бих ти задала същия въпрос :lol: :lol: :lol:
gandalfepi4,кажи бе извратеняче какъв ти е проблема на теб,не си си пил/а хапчетата,не те оприличавам нито като мъжко,нито като женско.
Какъв ти е проблемът пък на теб,та се натискаш да звъниш,пиеш ли си редовно хапчетата за глава,на какви хапчета си? :-D :-D :-D

gandalfepi4
11-09-2011, 14:57
http://img200.imageshack.us/img200/7141/ohdamnlol.gif

bazingaaaa
11-09-2011, 16:58
http://prikachi.com/images/395/4021395F.jpg

Concussion
11-09-2011, 17:06
http://prikachi.com/images/395/4021395F.jpg

:razz: :razz: :razz:

DarkKiller16jp
11-12-2011, 13:09
Без значение,че показвате нагло и обидно поведение към нас и нашата раса ще повдигна въпроса за вашият произход.
Има един въпрос,който бях задал на вас,но така и не получих някакъв по-различен отговор на него освен обичайните за вас обиди,нагло държание и никакъв конкретен отговор :

Защо неандерталецът изчезна изведнъж без катаклизми,болести,или други застрашаващи го фактори и на негово място веднага се появихте вие,Хомо Сапиенс- изключително сложноустроени,красиви,стр ойни, интелигентни,носещи кожи за телата си,строящи си къщи,правещи сложни оръдия,рисувайки,заравяйки починалите в земята и служещи си за първи път с реч човешки същества ?
И то с напълно различен ДНК код от на неандерталеца !
И по време на ледников период-крайно неподходящо време за еволюция,която при вас беше наистина изключително бавна !

Вие сте гости на тази планета !
Не сте от тази планета !
В същото време яростно крещите,че няма "извънземни" и сте само вие !
Тогава дайте обяснение на някои от фактите за египетските пирамиди,построени преди над 10 000 години:
1.Ако периметърът на пирамидата се раздели на 2 пъти височината се получава числото пи с точност до 15 цифра !
Шанса да е случайност е невъзможен.
Вашата раса го изчисли чак в 6-ти век и то до едва четвърта цифра !

2.Ако от Сфинкса се погледне Великата пирамида и пирамидата до нея в лятно слънцестоене,се вижда,че вашата звезда е точно между двете пирамиди.За да стане възможно това е било нужно да се знае деня на лятното слънцестоене,а единственият начин е да знаят дължината на годината-365,25 дни.
Това беше открито от вас много по-късно.

3.Погледнато от високо Великата пирамида се изравнява точно със Северният магнитен полюс.Учените ви още не знаят как е била построена пирамидата без компас !
Той беше изобретен от вас много по-късно.

4.Двата диагонала на пирамидата,ако се продължат извън нея се разпростират на североизток и северозапад,като обгръщат напълно делтата на Нил.
Нещо невъзможно за вас хората по това време.
Разтоянието е изключително голямо.
Диагоналите са свръхпрецизни.
Единственият начин е с летателен апарат,летящ високо,за да види къде е делтата на Нил и да се изчисли как да се изгради пирамидата !


Но да се върнем на темата за вас.
Както казах еволюцията при вас беше невероятно бавна.Едва след няколко милиона години се появяваше ваша нова раса.Разбира се отново груби примитивни зверове и нищо общо с появилият се изведнъж само няколко хиляди години след неандерталеца и изпреварил естествената си еволюция Хомо Сапиенс.
Вие нямаше да имате цивилизация !
Вие дори не трябва да имате сега цивилизация !
Питайте учените си-СПОРЕД ВСИЧКИ СЪБРАНИ ДО МОМЕНТА ДАННИ,ЧОВЕШКАТА РАСА НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ВСЕ ОЩЕ ЦИВИЛИЗАЦИЯ !
НЕ СЪЩЕСТВУВА НИКАКВА ПРИЧИНА ДА БЪДЕТЕ ПО-ЦИВИЛИЗОВАНИ ОТ ПРИМИТИВНИТЕ ПЛЕМЕНА !
НИКАКВА ПРИЧИНА !
Да,"учените" ви промиват мозъци със глупавата и единствена възможна тезичка,че племената живеят така защото били изолирани !
ИЗОЛИРАНИ ОТ КАКВО ?
ТЕ СА ЖИВЕЕЛИ НА СЪЩАТА ПЛАНЕТА КАТО ВАС,В СЪЩАТА СРЕДА И УСЛОВИЯ !
Милиони години наред вие живяхте като убивахте животни,събирахте корени и диви растения.
НО НЕ Е ВАЖНО,ЧЕ ПЛЕМЕНАТА СА МНОГО ИЗОСТАНАЛИ ОТ ВАС !
НАЙ-ВАЖНОТО Е,ЧЕ СПОРЕД ВСИЧКИ УЧЕНИ С НОРМАЛНИЯТ ХОД НА ЕВОЛЮЦИЯТА ВИ,ВИЕ СЕГА ЩЯХТЕ ДА СТЕ НА НИВОТО НА ПЛЕМЕНАТА !

ТРЯБВАЛО ВИ Е МИЛИОНИ ГОДИНИ ДА ПРЕМИНЕТЕ ОТ ПРОСТИ СЕЧИВА ДО МАЛКО ПО-СЛОЖНИ ОРЪДИЯ !
МИЛИОНИ ГОДИНИ !
А ЕТО,ЧЕ САМО СЛЕД НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ГОДИНИ ВИЕ ЛЕТИТЕ ДО ЛУНАТА !
Вашата цивилизация дойде внезапно.
Способностите на Хомо Сапиенс за първи път да се облича,рисува,строи къщи,погребва починалите си,да използва реч,а само след няколко хиляди години да пътува до Луната,разкриват само едно-внезапна поява на високоразвита цивилизация,която прекъсва естествената,бавна,мъчител на и продължаваща милиони години еволюция на вашият род.
ОСТАВЕТЕ МЕН !
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ПОНЕ МАЛКО !
НАДСКОЧЕТЕ ЕГОТО СИ ДА ГЛЕДАТЕ НА МЕН С НАСМЕШКА И ВИЖТЕ ФАКТИТЕ !

Съгласна съм.

K0rTexXx
11-15-2011, 12:44
Абе къде е извънземното дето пише на български?Каква чест за българската нация!Ама до сега вече сигурно са си го прибрали в лудницата!

П.С Аннунаки ако четеш това...не ме отвличай, моля те!Бъди снизходителен към моята скромна личност!

TheMightyNadenica
11-17-2011, 18:33
Хах...вие хубаво, плюете...оставете настрана за какъв се представя...вижте какво казва!