PDA

View Full Version : Nokia C5-03 - търся съвет



onebyone
08-20-2011, 17:46
Здравейте!

Предварително искам да предупредя, че не съм много навътре в технологиите и точно заради това се допитвам до вас.
Трябва да си сменя телефона и това, което ми предложиха беше Nokia C5-03 и Samsung Galaxy mini. Сякаш клоня към Нокиата, въпреки че досега добре си съжителствах със Самсунг, но просто ще ми излезе по изгодно, а и камерата е по-добра. Въпросът е, че съм чувала доста добри неща за андроит и доста лоши за симбиан. Това в момента ми е притеснението и понеже не разбирам особено ако може да ми дадете съвет и да ми обесните накратко и на достъпен език + и -.

Благодаря.

Nam3less3
08-21-2011, 02:42
Android е 5 пъти по-добрият избор няма кво да се коментира.

UNITED2
08-21-2011, 04:41
В случая аз бих взел nokiа ! Но само в случая,ако двата телефона са останали последни на света... :D

Nam3less3
08-21-2011, 05:06
За тая цена нито нокии, нито галакси мини е добре, ами lg optimus one(с андроид).

UNITED2
08-21-2011, 05:09
:grin: Абсолютно аз дори едно време (преди 6 месеца) мислих да си го взема обаче,е твърде нисък клас за мен 8) :D
Хардуера,като за телефон на тая цена е супер,андроидче абе екстричка си е :D

onebyone
08-21-2011, 07:25
Както казах не съм навътре в новите технологии и не се интересувам особено от новите модели телефони и съм решила да си взема нов просто защото трябва да сменя стария, който ме изкара доста години без да ми прави никакви проблеми. Затова се притеснявам да не стане да взема някой и да почне на втория ден да ми се бъгва и да забива, защото въобще няма да ми се занимава да му търся поблемите.

Трябва ми освен основните нужди - разговори и смс-и и сравнително добра камера за някоя и друга снимка когато нямам фотоапарат в мен и от време на време браузване в нета когато съм в движение.

Попринцип консултанта в магазина ми препоръчваше Самсунга, заради андроида, а също Sony Ericsson XPERIA X8 отново по същата причина. Но за Ериксона не съм мислила понеже никога не съм работила с тях. Сега като гледам на хартия нямат сякаш много разлики, но какво става на практика? Някой ако е ползвал?