PDA

View Full Version : Помощ!(много банално заглавие, ама за др не се сещам)



mim4enceto00
08-21-2011, 08:27
Здравейте! Това лято бях на лагер и се запознах с доброволци от Америка, както и с част от техните ученици от Бългрия. Едно от момичетата с които се запознах (тя е по-малка от мен, 4 клас) иска да организира клуб за доброволци. Събрала е 10-тина нейни приятели, които са готови да ѝ помогнат. Също така има подкрепата на родителите ѝ, на част от доброволците, на други деца от лагера, както и моята (то и аз съм към децата от лагера, ноо както и да е). Целта им е да накарат хората да спрат да замърсяват природата, както и да помагат на хората в нужда, поне в техния град. За съжаление доброволците, и останалите деца от лагера нямат никакви връзки в нейния град и ще се наложи да помагаме само с идеи. Както и да е, имам чувството, че само аз и двама от доброволците наистина ще ѝ помагаме с нещо, или поне нашето желание е най-голямо. Мисля, че България има нужда от хора като нея и искам да успее. Искам да не губи мотивация, да не се отказва. Сигурна съм, че може да постигне нещо, колкото и малко да ето. Всяка победа, колкото и незначителна да е тя, е победа :)
Та така. Обръщам се към вас с молбата да ми помогнете с някакви идеи. Не знам. Да измислим нещо, което може да привлече внимание, поне на една част от хората. Попринцип мога да пиша, да рисувам, така че съм готова да направя доста неща. Не се притеснявайте да давате и най-откачените идеи. Просто в момента не ми идва нищо в главата. Както и да е всяка идея, която дадете ще бъде обсъдена от гореспоменатите лица и така...

Chacho
08-21-2011, 08:31
Ето една идея: вземи метла и лопата, и чисти някъде всеки ден.

mim4enceto00
08-21-2011, 08:39
Ииии да добавя... Ако някой желае да се включи, да знае че:
1. Желателно е да знае английски... Ще пишем изцяло на английски заради доброволците.
2. Желанието за участие трябва да е наистина голямо! Не желая да се включат хора, които после ще се откажат. Това е много по-важно от точка 1 и ако не знаете английски, но въпреки това желаете да помогнете с удоволствие ще ви приемем :wink: А за езика - ще измислим нещо. Ще превеждаме ако трябва. Готова съм да се нагърбя със задачата, имам достатъчно време :) ... Та. Понеже групата ни е затворена, моля който иска да се включи да ми пише на ЛС. Не искам да издавам информация на хора, които само ще ни се подиграват или ще демотивират останалите!

П.С. Забравих да добавя - за идеите - All credit goes to you! (Нз какъв е израза на български РОФЛ А уж съм българка 8-) )

П.С.2 Извинявам се за правописни грешки, от бързане е... :D

zlatit0o
08-21-2011, 08:51
А това във кой град е :-o

mim4enceto00
08-21-2011, 09:09
Ами... момичето от 4 клас и приятелите ѝ са от Карлово, аз съм от Сливен, но има и от други части на България... Другите са от малки градчета...

nolovexxx
08-21-2011, 10:00
За начало се включете в "Да почистим България за един ден" .. Авторке къде учиш може да те знам. :D

mim4enceto00
08-21-2011, 19:28
Ммм в 3-то... ти?