PDA

View Full Version : Към момичетата...



Freeman95
08-21-2011, 08:38
Харесва ли ви секса ако не сте свършили?
Как свършвате по време на секс?
Свърши ли сте вагинално?

kyon
08-21-2011, 11:32
Лично аз се наслаждавам през цялото време и не е някакъв проблем, ако не свърша, но все пак си е по хубаво с край.

DragonLady
08-21-2011, 11:53
Харесва ли ви секса ако не сте свършили? - По хубаво е с край, но и без него ми харесва.
Как свършвате по време на секс? - Вагинален оргазъм
Свърши ли сте вагинално? - Дам

bEbsI
08-21-2011, 12:01
Харесва ми сексът независимо дали свършвам или не. Обожавам да стимулирам партньора си и да виждам как се чувства прекрасно. Не съм свършвала вагинално - само клиторно /по време на секс и френска/.
Това не пречи да се наслаждавам на преживяването,of course. 8-)

Freeman95
08-21-2011, 12:07
Харесва ми сексът независимо дали свършвам или не. Обожавам да стимулирам партньора си и да виждам как се чувства прекрасно. Не съм свършвала вагинално - само клиторно /по време на секс и френска/.
Това не пречи да се наслаждавам на преживяването,of course. 8-)|
Кое ти харесва повече френската или секса без клиторен?
Към DragonLady-стимулираш ли си клитора за достигнеш вагинален?

bEbsI
08-21-2011, 12:15
Ами ако трябва да избирам от двете - ще кажа френската. Там винаги достигам до клиторен,защото ми се обръща много повече внимание.Освен това моя човек не ме оставя "намира" докато не свърша 3-4 пъти ,за да може да ми се реваншира. 8-) (това нали в кръга на шегата - просто вижда колко обожавам да ми се прави xD ). Иначе сексът без клиторен също не е фатален - после можеш да довършиш момичето си с други методи..

DragonLady
08-21-2011, 12:16
Не, случила съм на партньор :P

marilyn
08-21-2011, 13:20
За мен да правя секс без да свърша е безсмислено губене на време, всъщност аз винаги свършвам, не мога да си представя да правя секс и да не стигна до края. :)

xXxPrivateLovexXx
08-21-2011, 13:24
За мен да правя секс без да свърша е безсмислено губене на време, всъщност аз винаги свършвам, не мога да си представя да правя секс и да не стигна до края. :)


блазе ти ...

bEbsI
08-21-2011, 13:31
Еми не при всички се получава винаги нали се сещаш. Освен това аз като не винаги мога да свърша - няма да спра да правя секс. Да докарваш партньора си до края, да гледаш как се гърчи от удоволствие и т.н за мен е не по - малко важно. Това не значи,че сексът,който правя е едностранен - на мен ми се обръща не по - малко внимание. Просто така се случва понякога.

dimdim
08-21-2011, 13:39
Харесва ли ви секса ако не сте свършили? ДА
Как свършвате по време на секс? Никога не съм
Свърши ли сте вагинално? Не

Inn0cenCe
08-21-2011, 18:44
Лично аз се наслаждавам през цялото време и не е някакъв проблем, ако не свърша, но все пак си е по хубаво с край.
Абсолютно, въпреки че рядко се случва да не свърша.

Същото мнение :) .

Freeman95
08-21-2011, 19:46
Лично аз се наслаждавам през цялото време и не е някакъв проблем, ако не свърша, но все пак си е по хубаво с край.
Абсолютно, въпреки че рядко се случва да не свърша.

Същото мнение :) .
Как свършвате?

darinnkaa
08-22-2011, 01:38
И да свърша и да не свърша пак си ми харесва :D