PDA

View Full Version : Проблем с компютъра



Krasi97
08-21-2011, 08:57
Здравейте имам един проблем с лаптопа Toshiba включвам го чувам звука , че се включва а не ми дава никаква картина може ли янкой да ми помогне ? :)

TheBeatles
08-21-2011, 09:10
Видеокартата може да е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.

FrostHammer
08-21-2011, 09:18
Видеокартата е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.

Големи разбирачи видео картата вика :lol: :lol: |

Какво си го правил тоя лаптоп че,е станало така ?

TheBeatles
08-21-2011, 09:25
Видеокартата е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.

Големи разбирачи видео картата вика :lol: :lol: |

Какво си го правил тоя лаптоп че,е станало така ? И какво му беше смешното?

Requisition
08-21-2011, 09:37
Може просто дисплеят да се е разкачил. Занеси го на сервиз там ще ти кажат. :)

FrostHammer
08-21-2011, 09:46
Може просто дисплеят да се е разкачил. Занеси го на сервиз там ще ти кажат. :)

+1 Тия по горе дето не разбират да не се обаждат ! Защото съм стартвал лаптоп със изгоряла видео карта :) Да вероятно може дисплея да се е разкачил зависи,какво си го правил лаптопа.

Krasi97
08-21-2011, 09:49
Може просто дисплеят да се е разкачил. Занеси го на сервиз там ще ти кажат. :)

+1 Тия по горе дето не разбират да не се обаждат ! Защото съм стартвал лаптоп със изгоряла видео карта :) Да вероятно може дисплея да се е разкачил зависи,какво си го правил лаптопа.

ми той свъщност не е моя а на майка ми тя не пражи нищо особено обикновени фактури е-майл и скайп , а аз няколко дни го ползвах и почнаха разни проблеми свалял сам само няколко торента гимп 2.6 и картинки за обработка това е

Requisition
08-21-2011, 10:02
100% не е видео картата, няма операционна система, която да може да се стартира без графичен процесор. Все пак кой ще отговаря за графичния интерфейс? :D

GregoryHouse
08-21-2011, 11:42
Занеси го в сервиз. Знанията ти са недостатъчни за да откриеш проблема и да го решиш.

И не слушай гения горе дето се изцепи, че е видеокарта и трябвало да се смени...

HTC
08-22-2011, 10:51
Видеокартата е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.


ХАХАХАХАХАХ ти ме разби :lol: :lol: :lol: :lol:

1. Всяка дънна платка има вградена (запоена) видео карта

2.Дори и да му е прецакана видео картата ,Уин-а пак ще си зареди,но няма да може да играе игри и да гледа филми или клипове защото няма OpenGL

3.Щом не му зарежда диплеят значи не е от видео картата :)

Cybershot
08-22-2011, 11:09
Видеокартата е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.


ХАХАХАХАХАХ ти ме разби :lol: :lol: :lol: :lol:

1. Всяка дънна платка има вградена (запоена) видео карта

2.Дори и да му е прецакана видео картата ,Уин-а пак ще си зареди,но няма да може да играе игри и да гледа филми или клипове защото няма OpenGL

3.Щом не му зарежда диплеят значи не е от видео картата :)

Значи моята е запоена в самия процесор? :-o

Requisition
08-22-2011, 11:14
ХАХАХАХАХАХА и тоя със запоената видеокарта пак ме уби! Човек ти знаеш ли какво е вградената карта? Вградената карта е свързана със Southbridge-а на чипсета и не всеки чипсет разполага с вградена карта!
Ако е изгоряла картата няма да тръгне изобщо целия комп! Май никога не сте се сблъсквали с такива проблеми, ако искате видео ще ви направя видео какво става когато сложа изгоряла карта на компа!

DarkAngelOfHope
08-22-2011, 11:57
и к'во ? картите на са запоени за дъното така ли ? :D няма значение дали е в чипсета или външна видео карта те пак са запоени за дъното, освен в случайте когато външната карта е дисктретна и тогава е отделна платка. Мисля си че точка 2 и 3 са доста по абсурдни изказвания от колкото за запоените чипове :)

автора - сигурен ли си че не се вижда съвсем бледа картина ? възможно е да има прекъснат кабел или проблем с подсветката на диплея ... така че сервиза е твоето решение, както каза "GregoryHouse" :)

Cybershot
08-22-2011, 13:25
ХАХАХАХАХАХА и тоя със запоената видеокарта пак ме уби! Човек ти знаеш ли какво е вградената карта? Вградената карта е свързана със Southbridge-а на чипсета и не всеки чипсет разполага с вградена карта!
Ако е изгоряла картата няма да тръгне изобщо целия комп! Май никога не сте се сблъсквали с такива проблеми, ако искате видео ще ви направя видео какво става когато сложа изгоряла карта на компа!

Е кво, спийкъра ще пищи на умрела видеокарта...

Авторе, какъв звук чуваш? На Уиндоуса ли? Най-вероятно някой кабел за връзка с дисплея прави проблем. Сервиз.

GregoryHouse
08-22-2011, 15:55
Видеокартата е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.


ХАХАХАХАХАХ ти ме разби :lol: :lol: :lol: :lol:

1. Всяка дънна платка има вградена (запоена) видео карта - баш всяка има. На лаптопите има и такива дето не са "запоени/заварени/залепени"...

2.Дори и да му е прецакана видео картата ,Уин-а пак ще си зареди,но няма да може да играе игри и да гледа филми или клипове защото няма OpenGL - Мдобрем...искам да вия как ще го пуснеш тоя комп без графичен чип...

3.Щом не му зарежда диплеят значи не е от видео картата :) - По голям парадокс не можа ли да изкажеш?

Моля те, замълчи!

HTC
08-24-2011, 08:02
Видеокартата е прецакана. Трябва да отидеш да ти я сменят.


ХАХАХАХАХАХ ти ме разби :lol: :lol: :lol: :lol:

1. Всяка дънна платка има вградена (запоена) видео карта - баш всяка има. На лаптопите има и такива дето не са "запоени/заварени/залепени"...

2.Дори и да му е прецакана видео картата ,Уин-а пак ще си зареди,но няма да може да играе игри и да гледа филми или клипове защото няма OpenGL - Мдобрем...искам да вия как ще го пуснеш тоя комп без графичен чип...

3.Щом не му зарежда диплеят значи не е от видео картата :) - По голям парадокс не можа ли да изкажеш?

Моля те, замълчи!

Нали затова е предвидена тази вградена видео карта ве :D :D :D :D хахахахахахха

gadgetsbg
08-24-2011, 10:04
http://operatorchan.org/r/src/r18791_epic-facepalm-when-you-just-know-you-messed-up-dem.jpg

Без видео не можеш да минеш POST.

А това, че всяко дъно има вградена видео карта си е...

Поздрави