PDA

View Full Version : Как се запознахте с гаджето си?



b0b1man
08-21-2011, 11:28
Интересно ми е да разбера как и къде сте се запознали с настоящето гадже (дали в дискотеката, в парка ли, в училище/университет ли..). Разкажете ако искате с 2-3 изречения, да видим къде най-често хората се запознават с половинките си.

kyon
08-21-2011, 11:33
В скайп.

GetsugayaDAN
08-21-2011, 11:36
В скайп

Buubka
08-21-2011, 11:47
ами в даскало ;рр

b0b1man
08-21-2011, 11:47
В скайп.

В скайп.

Супер, но откъде им взехте скайповете? Искам и аз по скайп да се запозная с някое момиче! Нещо в сайтовете за запознанства не върви работата...

SisiStrange
08-21-2011, 11:52
В teenproblem. net. Първо се разписахме на ЛС, после малко в скайп. След като се убедих, че не е чичко педофил, а той се убеди, че не съм дебела и очилата 40-годишна лелка, излязохме на разходка в Борисовата да се запознаем лично. И лека полека станаха нещата.

b0b1man
08-21-2011, 11:57
И аз така си ги представям нещата. Вместо по тъмните дискотеки, разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Интересно как сте се запознали по лично съобщение във форума? Аз като съм пробвал да пиша на някои дами по този начин в сайтовете за запознанства, нещо все не се е получавало. Никой не е отговарял досега. Доста е отчайващо!

Дайте малко съвет, от вчера съм регистриран, останах с впечатление че тук има доста грамотни хора! :)

SisiStrange
08-21-2011, 12:01
Ами не опитвай в сайтове за запознанства. Там е кошмар. Половината хора търсят само едното е**не или пък просто са с фалшиви профили. Във форума поне можеш да попрочетеш няколко мнения и да вникнеш в това как мисли човека. Само да зяпаш снимка е безсмислено.

Violenza
08-21-2011, 12:25
На една голяма поляна, където си водим кучетата, за да си играят. И двамата имаме едри женски, които хич не се харесаха и стана мелето... и ние след като ги разтървахме се заговорихме иии така започна всичко.


разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.

Uncontrollable
08-21-2011, 12:53
Facebook --------> Skype ---------> :smt007 ;dd

SisiStrange
08-21-2011, 13:00
разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.
Защо?
Не се заяждам, просто ми стана интересно.

LambOfGod
08-21-2011, 13:01
разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.
Защо?
Не се заяждам, просто ми стана интересно.

Щото е отракана кака и ходи само в Шератон. Парка й е много бедняшки и мръсен... :lol:

kyon
08-21-2011, 13:02
разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.
Защо?
Не се заяждам, просто ми стана интересно.

Щото е отракана кака и ходи само в Шератон. Парка й е много бедняшки и мръсен... :lol:

точно това щях да напиша.. 8-)

DragonLady
08-21-2011, 13:03
От една онлайн игра в браузъра :D Стана съвсем случайно ( даже при първият ни чат в скайп се скарахме :D ), но пък излезе една много стабилна и дълга връзка.

Violenza
08-21-2011, 13:08
разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.
Защо?
Не се заяждам, просто ми стана интересно.
Ами не го намирам за подходящо място за първа среща. А и на мисля, че мъж на години ще ме покани да се разхождаме в парка (за първа среща). Иначе нямам нищо против да се разхождам където и да е.

LambOfGod, аз в такива евтини хотели не стъпвам. :-o
Стига глупости.

GunSnSteelflowers
08-21-2011, 14:49
разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.
Защо?
Не се заяждам, просто ми стана интересно.

Щото е отракана кака и ходи само в Шератон. Парка й е много бедняшки и мръсен... :lol:

8-) Еееее много такива отракани каки се завъдиха напоследък

Иначе в автобуса.

b0b1man
08-21-2011, 15:06
Иначе в автобуса.


Какво й/му каза? Как стана разговора? Нямам представа какво си направил/а, но това си е доста рядък късмет да свалиш в автобуса някой. Поне аз - не знам как бих успял. Има голяма опастност да получа шамар при опита.

Shia
08-21-2011, 15:09
Във Facebook ,покрай общи приятели,той ме заговори,защото ме беше харесал,видяхме се на живо,защото учим на едно и също място,излязохме ( в парка :P ) и след време станахме гаджета.

GunSnSteelflowers
08-21-2011, 15:23
Иначе в автобуса.


Какво й/му каза? Как стана разговора? Нямам представа какво си направил/а, но това си е доста рядък късмет да свалиш в автобуса някой. Поне аз - не знам как бих успял. Има голяма опастност да получа шамар при опита.
Ами момиче съм и не ми е първото такова запознанство, но не знам. Не мисля какво да направя и може би точно за това се получава. Просто си го извиках без думи, той дойде да седне и се запознахме. Получи се нещо много красиво и много хора се смеят, но е по-добре да се запознаеш непринудено с някого от колкото да отидеш на място като дискотека, където на всички им е ясно какво търсиш. Има пък и такива, които от отчаяние излизат с идеята днес да се забият с някого и не се фокусират върху някой, който наистина им е допаднал заради него, а заради тази болна амбиция. И става фейл.

MojoJojo88
08-21-2011, 16:05
разходка в парковете за първа среща си е според мен просто идеално.

Зависи от човека. Мен ако някой ме покани да се разходим в парка за първа среща, директно ще му откажа излизането.
Защо?
Не се заяждам, просто ми стана интересно.
Ами не го намирам за подходящо място за първа среща. А и на мисля, че мъж на години ще ме покани да се разхождаме в парка (за първа среща). Иначе нямам нищо против да се разхождам където и да е.

LambOfGod, аз в такива евтини хотели не стъпвам. :-o
Стига глупости.
Какво жалкарско мнение... :?

По темата, запознахме се в mirc-ата....някои от вас, сигурно изобщо не знаят за съществуването на този чат ;)

b0b1man
08-21-2011, 16:27
Преди 7-8 години MIRC-ата беше първия чат, който съм виждал. Казвам "виждал", защото нямах интернет допреди 6 години. Братовчед ми от провинцията постоянно висеше и чатеше с момичета там, така направи над 20 "любовни" връзки и ги сменяше като.... Той нали бил "втората хубост" в Тетевен.

Никога не съм ползвал MIRCа но мисля че доста малко в днешно време изобщо го ползват. Застаряла работа...

Ще ми се и скайп да имаше чат-стаи, по-лесно щеше да се запозная с някое момиче...

MojoJojo88
08-21-2011, 16:30
Преди 7-8 години MIRC-ата беше първия чат, който съм виждал. Казвам "виждал", защото нямах интернет допреди 6 години. Братовчед ми от провинцията постоянно висеше и чатеше с момичета там, така направи над 20 "любовни" връзки и ги сменяше като.... Той нали бил "втората хубост" в Тетевен.

Никога не съм ползвал MIRCа но мисля че доста малко в днешно време изобщо го ползват. Застаряла работа...

Ще ми се и скайп да имаше чат-стаи, по-лесно щеше да се запозная с някое момиче...
Е, то аз преди 5 години съм го ползвала за последно ;))))

Sh@d0w
08-21-2011, 16:31
Ще ми се и скайп да имаше чат-стаи, по-лесно щеше да се запозная с някое момиче...

Звучиш някакво отчаяно,като искаш да си хванеш половинка недей вися в нета,зяпайки профили все едно си избираш стока,ами излез навън и общувай.Не знаеш кога ще ти се усмихне късмета ;)

Иначе по темата: Запознахме се първо тук във форума,после на живо във борисовата ;д

Violenza
08-21-2011, 17:36
MojoJojo88, ти за ирония чувала ли си?

MojoJojo88
08-21-2011, 17:46
MojoJojo88, ти за ирония чувала ли си?
Никога...

FantaMen
08-21-2011, 20:46
Сега съм необвързан но с бившата ми се бяхме запознали от сайт за запознанства преди 2 години и от тогава си подържахме връзка по Skype...Излязохме 2-3 пъти и стана работата :)

fenkaaa
08-21-2011, 21:00
На едно събиране :)

annonimnna
08-21-2011, 22:07
В детската градина :D
След това не се бяхме виждали от 1 до 7 клас някъде, намерихме се в скайп, писахме си иии разбрахме, че ще учим в едно и също училище в 8 клас :D След това малко приятелство иии сега вече сме си обвързани :grin:

divotogirl
08-21-2011, 22:54
Запознахме се в mirc ,тои нещо ми се направи на интересен,а аз го нахраних и така започна всичко....и най интересното,че вече 3 години и още сме заедно 8)

XTREMEFREERIDE
08-22-2011, 05:19
Живея в малък град и се 'знаехме' от много време, но никога не се бяхме запознавали лично. Започнахме да се закачаме в impulse. След това той ми беше намерил скайпа от една приятелка. Започнахме да чатим и на мен лично той много ми хареса. Имахме еднакви интереси, разбирания, хобита, мироглед и т.н. Аз го поканих с мен и моята компания навън (тогава се събирахме в една детска градина :Д), той дойде и после отидохме само двамата в парка. Седнахме на една пейка и си говорихме около час. После той ме изпрати и...
Ах, още си спомням първата целувка с пеперуди в корема. <333

И ето, вече малко повече от 3 години сме най-щастливите хора на света, че сме се намерили и сме успяли да изградим нещо толкова здраво помежду ни.

b0rity
08-22-2011, 05:37
Една стара приятелка ни запозна преди 4 години.

magdalenaaa
08-22-2011, 08:15
Запознахме се в спортната зала, той имаше мач и след него се получи магията :smt054

Eos
08-22-2011, 09:13
ние сме от едно даскало ама се запознахме в автобуса, понеже сме от един квартал :D

SheDevil
08-22-2011, 09:13
С приятеля ми се запознахме в абв чата, както повечето днес.Е в началото изобщо не мислихме за сериозна връзка и двамата....по скоро беше заради секса...само че супер много се паснахмееее! :-)

Oblache
08-22-2011, 09:33
Една обща приятелка ни запозна... :-)

bubblef93
08-22-2011, 10:01
Ами първо случайно се разминахме по улицата после се намерихме в един сайт писахме си там разменихме скайп и накрая решихме да излезем :P

yeeee
08-22-2011, 10:07
Разминахме се по улицата аз вървях с едно момиче,което го познава,и тя го извика при нас и му каза запознай се с това момиче 8-) :lol: после ходихме с неговата компания на кафе и ми поиска номера...така започнахме да се виждаме <3

NoMore
08-22-2011, 10:28
Ние се запознахме на рождения ден на един общ приятел. Отначало не го бях забелязала, но после всички започнаха да ни приказват как трябвало да се съберем, защото имаме еднакви имена (тоест име и фамилия :-D :D :D ) и така започнахме да си говорим... след това той ми намери скайпа, писахме си, излизахме и стана работата :)

SorrowEyes
08-22-2011, 10:55
Ние се запознахме на рождения ден на един общ приятел. Отначало не го бях забелязала, но после всички започнаха да ни приказват как трябвало да се съберем, защото имаме еднакви имена (тоест име и фамилия :-D :D :D ) и така започнахме да си говорим... след това той ми намери скайпа, писахме си, излизахме и стана работата :)

Поне няма да си сменяш фамилията, ако тръгнете да се жените 8-)

fen7asy
08-22-2011, 10:58
раздел КОФАТА

NoMore
08-22-2011, 13:19
SorrowEyes и аз това си мислех, много е яко :D

b0b1man
08-22-2011, 16:47
Супер, темата е жива^^ Keep it coming! Разнообразни места на запознанства, чета ги с интерес! 8)

Всички сте много готини!

icetoo0
08-22-2011, 17:36
В дискотеката ;p

patence92
08-22-2011, 19:56
Ами аз с моя се запознахме в един сайт за запознанства, писахме си и се преместихме в скайп, след 2 дена се видяхме и всичко потръгна като на бъзик между нас, занаша радост още сме заедно, вече са 3години и 2 месеца :P :P :P :P :P

Filipova75
08-22-2011, 20:05
Първо във фейсбук,след това малко в скайп,и след месец,решихме да излезем :D

eLeHaGuLbertt
08-22-2011, 20:58
недей вися в нета,зяпайки профили все едно си избираш стока,ами излез навън и общувай.

Не е толкова лесно колкото звучи. Не може просто да излезнеш на улицата и да заговориш първият срещнат?

По темата:
С бившият ми се познавахме от много време, но миналата година, когато валеше сняг постоянно се закачаше с мен и така след около 3-4 дена се запознахме и т.н. ;д

alex25
08-22-2011, 21:08
На кандидатстудентските уроци по химия :) Той беше в друга група,защото ни разделяха по училища. Един ден докато ние решавахме задачи в едната стая заедно с госпожата, той и групата му бяха в другата стая и имаха да опишат няколко задачи. Ние излезнахме в почивка, а госпожата отиде да обядва и в това време той дойде да я търси,за да му обясни нещо и аз реших да му помогна :) Ииии така се запознахме. После много пъти се засичахме там, говорихме си в почивките и понякога си ходихме заедно. И така веднъж като ме изпрати до спирката ме покани да излезем. Абе химия :D .. тя е виновна :)

b0b1man
08-23-2011, 15:49
Nice

SisiStrange
08-23-2011, 16:09
недей вися в нета,зяпайки профили все едно си избираш стока,ами излез навън и общувай.

Не е толкова лесно колкото звучи. Не може просто да излезнеш на улицата и да заговориш първият срещнат?

Не първия. Но от време на време все засичаш хора, които са ти симпатични. Няма нищо страшно да ги заговаряш. Хората са очудващо мили, когато разберат, че ги харесват.

SmilezZz
08-23-2011, 16:14
В момента съм необвързана. Но с бившия ми:
Бях излизала с един негов приятел. Та,тогава се засичахме ,но не се запознахме и аз,честно казано,не му обърнах внимание. След време той ме намери във Фейсбук,писахме си. После в скайп и на следващия ден излязохме. И така.

FuckIt
08-23-2011, 17:24
С бившия ми ни запозна една приятелка..всъщност позната.

ccdesigns
08-23-2011, 19:51
В момента съм необвързан, но с бившата се запознах покрай един приятел от класа.

Str1k3r
08-23-2011, 22:09
IN DA CLUUB :grin:

wasch0
08-24-2011, 08:53
От съвсем малки бяхме най-добри приятели.

Ducky
08-24-2011, 09:46
Бяха ми обещали да ме запознаят с него като отидем на басейн.. обаче аз реших да му искам приятелство във фейсбук и му писах, за да не е мн неловко на басейна.. и след 2 дена се видяхме на живо :D

zoi43to
08-24-2011, 11:54
първо импулс, после скайп, видяхме се година и половина след първото писмо в Импулс и след още половин официално си бяхме заедно :-D

smile2
08-24-2011, 13:05
Бях на футболен мач с един мой приятел и той беше там. Заговорихме се, след това продължихме по телефона, в скайп и след около две седмици решихме да се видим :)

coolgirl556
08-24-2011, 14:02
Ха-ха в скайп преди много време :D

mynichka
08-24-2011, 14:04
На кръщенето на племенницата ми 8-)

Julliee
08-24-2011, 14:05
Общи приятели :-) :-)

b0b1man
08-24-2011, 15:50
Темата ми е жива^^ Продължавайте да пишете

Anja
08-24-2011, 17:02
Принципно учим в едно училище и се познаваме от 4 години, но само на външен вид, дори не сме се поздравявали. Той е от съседния клас и организираха екскурзия до Германия, на която се озовахме двамата. В самолета се паднах самичка на последния ред и той дойде да седне до мен, понеже много се страхувах. Така започна всичко... :smt007

wankata7
08-24-2011, 18:28
На един мач, гледаше брат и а аз играех срещу него , и тоя ми вкара от пряк свободен и му теглих една майна. После тя ме нахрани и аз и казах пу ама си ми симпатична инече какво щях да ти кажа тя попита какво казах да излезем и ще ти кажа и тека .И сега вече година и някакви дни сме заедно :)

Altamira
08-25-2011, 12:54
Моето момче работи в магазина под нас, написах си мейла на една бележка и му я дадох тайно с едни 10 лв. за кола. На другия ден ме покани на среща и така... :-)

b0b1man
08-25-2011, 15:05
Моето момче работи в магазина под нас, написах си мейла на една бележка и му я дадох тайно с едни 10 лв. за кола. На другия ден ме покани на среща и така... :-)

Това е най-романтичното от всички изброени дотук

Altamira
08-25-2011, 19:42
Благодаря, b0b1man :)

BrainlessROCKBABY
08-26-2011, 05:38
В teenproblem. net. Първо се разписахме на ЛС, после малко в скайп. .
+1 :D