PDA

View Full Version : Сайтове за запознанства



DragonLady
08-21-2011, 12:49
Привет. Искам да ви попитам какво е вашето мнение за сайтовете за запознанства. Дали е възможно от такъв сайт, да намериш свястна половинка, или всички са някакви разгонени перверзници и кифли търсещи внимание ( май се изразих малко грубичко ама ... :D )?
Какъв е вашият опит с подобни сайтове? И намирали ли сте си гадже по този начин?
Вие сте ;)

Uncontrollable
08-21-2011, 12:54
Facebook най-добре, пак може да намериш и свасна половинка и в други сайтове, ако се поразтърсиш ХУБАВО ! 8-)

kalpazanka
08-21-2011, 12:56
Гласувах 50:50. Личното ми мнение е, че такива сайтове не са за всеки. Трябва да си доста предпазлив/а в днешните модерни извратени времена, особено ако си под 18 :!:

SisiStrange
08-21-2011, 12:58
Аз съм против сайтовете за запознанства. На мнение съм, че там главно върлуват разни разгонени пубери/пенсионери/чичковци и момиченца, които си просят плюсчИта.
Преди време с една приятелка решихме да си направим регистрации в няколко такива сайта, за да видим какви хора се срещат там и какво ти пишат. Резултата ни скри шайбите. Такива мръсотии се получават ежедневно главно от хора над 30 години, че просто...
Много от профилите са фалшиви с чужди снимки и с измислена възраст. Според мен донякъде си е опасно.

kyon
08-21-2011, 13:00
За. Любовта е навсякъде.

DragonLady
08-21-2011, 13:00
Facebook най-добре, пак може да намериш и свасна половинка и в други сайтове, ако се поразтърсиш ХУБАВО ! 8-)

За мене фейса не е сайт за запознанства, но всеки със разбиранията си :)

onestar
08-21-2011, 13:07
За мен повечето обитаващи подобни сайтове просто искат да си чешат егото... (много от тях говорят за секс, но не им стиска да го направят ако получат предложение).

И си е доста опасно... някоя заблудена пикла, която в реалния живот не получава кой знае какво внимание, може доста да опати там.

Violenza
08-21-2011, 13:13
Фейсбука спада ли към сайтовете за запознанства? Аз там имам само познати, май не съм се запознавала с някой нов.

cigarettekisses
08-21-2011, 14:15
Facebook най-добре
facebook не е сайт за запознанства :lol:
Иначе по мои наблюдения повечето са кифли и т.н. и тук-там някой свестен се намира,но много рядко.

Immortalbeloved
08-21-2011, 14:44
МРАЗЯ ГИ! Всичко щеше да е милиони пъти по -хубаво, а сега всички сме погълнати от компютрите и фейсбука. Нищо не е истинско вече.

elysunny
08-21-2011, 18:24
хаха кво чудиш се къде да си търсиш половинката ?
колкото повече търсиш, толкова повече не я намираш.
всичко се получава, когато най-малко очакваш
за тва 50:50 ама съм против Импус, Софиянци, Купид и тъй нататък

Anesha17
08-21-2011, 19:17
Да,с много приятни хора се запознах именно чрез тях!

jeezloxxy
08-21-2011, 22:49
Facebook най-добре, пак може да намериш и свасна половинка и в други сайтове, ако се поразтърсиш ХУБАВО ! 8-)

Свасна?
Ти честно ли? :shock:

Biskfitka
08-21-2011, 22:49
С Човека,който все още обичам, се запознахме в такъв сайт ;д

DragonLady
08-21-2011, 23:30
хаха кво чудиш се къде да си търсиш половинката ?
колкото повече търсиш, толкова повече не я намираш.
всичко се получава, когато най-малко очакваш
за тва 50:50 ама съм против Импус, Софиянци, Купид и тъй нататък

Имам си гадже!
Питам просто от любопитство.

Priceless
08-22-2011, 07:53
Оф, фейсбук не е сайт за запознанства. Това, че кифлите пишат в търсачката "ГОШО" и добавят всеки напомпан батко с това именце, не го прави сайт за запознанства. Откакто 13-14 годишните научиха как да се оправят с фейсбук - стана ужасно. ОУНЧИИИИИИИИИИ и т.н. бяха в импулс. Сега го срещам и във фейсбук.

Иначе - против съм.

fakesmiles
08-22-2011, 08:13
май съм 50:50
дразнят ме тези,които са се регистрирали,както и всевъзможните неща,които се измислят от тези сайтове - разни класации на потребителите,смс гласувания...
и все пак ако си сигурен какво търсиш,може пък и да намериш нещо
аз такива регистрации нямам,освен в гепиме която беше направена супер на шега.сега като ми е скучно влизам понякога и си пиша с някакви много загорели 8-)

wankata7
08-24-2011, 18:43
Оф, фейсбук не е сайт за запознанства. Това, че кифлите пишат в търсачката "ГОШО" и добавят всеки напомпан батко с това именце, не го прави сайт за запознанства. Откакто 13-14 годишните научиха как да се оправят с фейсбук - стана ужасно. ОУНЧИИИИИИИИИИ и т.н. бяха в импулс. Сега го срещам и във фейсбук.

Иначе - против съм.


Същото мнение :)