PDA

View Full Version : Justin Bieber : Never say never



cinematography
08-21-2011, 13:51
Окей очевидно бях един от малкото ,който не знаеше точно кой е .. понеже е горе долу на моите години,изключително популярен е,затова реших да видя момчето..


След като разглеждах песните му,реших че явно на мен нещо не ми допада..изслушах почти всичко от него и бях..а бе бях малко..

http://prikachi.com/images/89/3720089s.jpg


После,видях че има доста фенки и фенове и реших,че аз нещо не съм както трябва..

Момчето търси толкова много внимание,че реши да се изяви като актьор.

http://prikachi.com/images/99/3720099M.gif

Реших че няма как да е толкова зле след като бях виждал

http://www.youtube.com/watch?v=egwD4jTo3GE


Но после видях ..

http://www.youtube.com/watch?v=S9FcSxJM7aI


http://prikachi.com/images/124/3720124O.jpg

Не знам как на 16 реши,че му е време да прави филм за себе си,ама ААААИДЕ..


http://prikachi.com/images/848/3565848O.jpg

IMDB rate: 1.4 ..


Гледал съм толкова тъпи филми,но това НЕщО ,което гледах,беше най-голямата тъпотия на всички времена..

Съжалявам за феновете на Биибур..

Не знам,смятам да гледам някой хубав филм,защото ..


ТОВА


ще ми остави травма за цял живот.


P.S .. 3D LOLOLO..
:lol:

alzheimer
08-21-2011, 14:01
Пхах..Абсолютно съгласна съм с мнението ти.

Colouring
08-21-2011, 14:04
О,уверявам те,че тук ще намериш мнооого хора,които не го харесват.
Аз съм една от тях.Нито има кой знае какви уникални музикални заложби,нито визията му е нещо,което харесвам.Тая прическа ми е толкова отвратителна,а песните му са много зле.Като чух оная най-популярната,нещо от сорта на "Бейби,бейби,бейбииииии,оу!" и попитах-"Тая нова певица пък к'ва е,че съм я чула?".Но все пак има супер много фенове.. Не,всъщност,супер много фенКИ,които не знам от какво са толкова привлечени..
Абе,с две думи-не струва,поне за мен.

cinematography
08-21-2011, 14:19
Не можах да гледам филма до край,но до колкото знам,момчето е тръгнало от Youtube .Usher го е намерил.Става ми тъжно,като знам колко по-талантливи хора има от него,пък тях никoй не ги забелязва :( .. И не знам,защо прави филми,прави се на актьор,пее,прави 150 неща,а в нито едно от тях не го бива..

wanessa94
08-21-2011, 14:21
Изобщо не харесвам Justin, но и никога не съм била от хората, които говорят срещу него. Който го харесва - да си го слуша, мен изобщо не ме засяга. Но ме дразни това, че медиите постоянно ни го навират в лицата. Печели награди, които не заслужава, песните му страшно посредствени. Не мога да разбера какво толкова му харесват, ама както и да е. 90% от фенките му са 11-12 годишни момиченца, които го мислят за "готиния батко" и след 2-3 години ще се осъзнаят и (надявам се) ще започнат да слушат изпълнители, които имат някакъв музикален талант. И честно казано, не ме дразни толкова самият Justin, колкото цялата тази мания около него... чак книги и филми направиха. И за какво? За някакво си хлапе, което след 2-3 години ще се превърне в поредната пропаднала поп "звезда".

cinematography
08-21-2011, 14:25
Леле,не бях видял..И писател е станал.
http://prikachi.com/images/235/3720235d.jpg

Immortalbeloved
08-21-2011, 14:51
Може да е всякакъв, но да отричате таланта му е смешно.

Colouring
08-21-2011, 15:07
Да,със сигурност пее по-добре от мен,но за да има толкова много бройни фенове се очаква да има наистина големи заложби и уникален глас,който аз не виждам у него.
Има къде-къде по-талантливи.

Immortalbeloved
08-21-2011, 15:34
Да, но нали знаете, че това колко фенове има и какви са не зависи от него. Аз отдавна съм разбрала, че хората го мразят точно за това, защото има много почитатели и по - точно повече от колкото заслужава. Но пак да кажа, че за това не е виновен той.

cinematography
08-21-2011, 15:39
Аз не го коментирам като човек,реших да направя кратък коментар върху филма,като кажа,че е най-ужасния филм,който съм гледал.+ да споделя и оценката на филма в ИМДБ..оценка,която и един от най-тъпите хорор филми няма..

Immortalbeloved
08-21-2011, 15:47
Всеки си има собствено мнение. Ако питаш някой негов фен може да ти каже, че това му е любимият филм, така че..

0409
08-21-2011, 16:07
Не съм му фен, дори не го харесвам! Не харесвам музиката му, въпреки, че има много добър глас. Но наистина е гадно да има толкова нисък рейтинг и то не защото филма не струва, а просто защото толкова много хора му завиждат, че биха отделили част от времето си само за да му дадат ниска оценка! :?

cinematography
08-21-2011, 16:10
Не съм му фен, дори не го харесвам! Не харесвам музиката му, въпреки, че има много добър глас. Но наистина е гадно да има толкова нисък рейтинг и то не защото филма не струва, а просто защото толкова много хора му завиждат, че биха отделили част от времето си само за да му дадат ниска оценка! :?

Повярвай ми,филма не струва.

0409
08-21-2011, 16:11
Не съм му фен, дори не го харесвам! Не харесвам музиката му, въпреки, че има много добър глас. Но наистина е гадно да има толкова нисък рейтинг и то не защото филма не струва, а просто защото толкова много хора му завиждат, че биха отделили част от времето си само за да му дадат ниска оценка! :?

Повярвай ми,филма не струва.

В момента го свалям. Ще коментирам след малко отново! 8-)

0409
08-21-2011, 16:16
След като прегледах мнооого бързо филма, мога да кажа,че единствената му грешка е, че го е нарекъл филм. Това е просто един дневник от турнето му и ако го беше издал като ДВД за фенките му, щеше да е по-добре! 8-)

Immortalbeloved
08-21-2011, 16:16
Ами това до колкото съм запозната е автобиографичен филм, филм за живота му. От който най - заинтересовани са феновете му и най - интересен би бил на тях. Ако си очаквал някой хубаво сюжетен филм, с развитие и т.н той просто не е предназначен за това.

cinematography
08-21-2011, 16:18
Може и така да е.Може на много хора да им е харесал,аз просто реших да отворя тема,като споделя мнението си и да видя другите какво мислят,защото това момче е доста нашумяло напоследък.

tArIkAt
08-21-2011, 17:21
адски противното и бездарно същество.. има толкова много талантливи хора, които си остават като улични музиканти или изобщо не се забелязват, а такъв бездарен пикльо е успял.. яд ме е.. не защото е по-успял от мен, а защото има много по-заслужили от него ;)

smilelady
08-21-2011, 17:55
Вие сте си добре...ами аз като сънувах преди 2 дни, че ме целува :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: идеше ми да повърна в съня си.... :-x На другата вечер ме беше страх да заспя :shock: :shock: :shock:

tArIkAt
08-21-2011, 19:28
Вие сте си добре...ами аз като сънувах преди 2 дни, че ме целува :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: идеше ми да повърна в съня си.... :-x На другата вечер ме беше страх да заспя :shock: :shock: :shock:

:razz: :razz: :razz:

0utSpoken
08-22-2011, 16:39
Чела съм my книгата-ПЪЛНА ТЪПОТИЯ! Нито ми грабна сърцето, нито нищо! А отначалото пишеше само за момичета. А пък гласа е ужасен и като го чух за пръв път, помислих, че е МОМИЧЕ! Не мога да повярвам, че има толкова много фенки!

BrainlessROCKBABY
08-23-2011, 09:16
Пхах..Абсолютно съгласна съм с мнението ти.

UNITED2
08-23-2011, 10:34
Е к'во пък и аз съм съгласен с мнението ви но не мога да отрека,че съм си свалил Never say never и one time на компютъра чак,просто ме кефят :-|
Тя и Андреа не може да пее ама прави яки песни нали :D

tArIkAt
08-23-2011, 10:46
Е к'во пък и аз съм съгласен с мнението ви но не мога да отрека,че съм си свалил Never say never и one time на компютъра чак,просто ме кефят :-|
Тя и Андреа не може да пее ама прави яки песни нали :D
почти всички песни на Андрисла си приличат или пък приличат на някоя друга песен от Кости.. може да са яки, ама предпочитам разнообразие.. иначе има и добри песни, например 'Като непознат' и 'Заради теб' са невероятни песни със страхотни текстове, ако бяха изпяти от някоя талантлива певица, щяха да звучат невероятно..

UNITED2
08-23-2011, 10:50
Айде айде ся,и така си звучат прекрасно ;)
Точно пък от Андреа да се оплакваш,че няма разнообразие ? Да песните,които са дело на Кости доста си приличат но има и много други.. например ДОКРАЙ е ебати мазалото :grin: :D
Да не коментираме Андреа тук,темата си е на Джъстин :oops: :razz:

sweetyKari
08-23-2011, 16:30
Аз дори не си направих труда да чета ш*бани коментари от ш*бани хейтъри.Толкова ми е писнало от такива като вас,че нямам думи ..НЕ МОЖЕТЕ ДА ОТРЕЧЕТЕ ТАЛАНТА МУ,ЗАЩОТО Е ПРИЗНАТ ОТ ТОЛКОВА ЗВЕЗДИ !! МИСЛИЛИ СТЕ,ЧЕ БИЛ МОМИЧЕ..ВИЕ СТЕ МНОГО ЗЛЕ ЩОМ НЕ ПРАВИТЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ "ДЕЦКИ ГЛАС" И "ЖЕНСКИ ГЛАС",КОГАТО ПЕЕШЕ ONE TIME,BABY,ONE LESS LONELY GIRL И Т.Н. ИМАШЕ ДЕЦКИ ГЛАС! ВИЖТЕ НОВИТЕ МУ АКУСТИЧНИ ВЕРСИЙ НА ПЕСНИТЕ! ВИЖТЕ КАК ГОВОРИ В ИНТЕРВЮТА.. БИЛ Г*Й..Е ИЗВИНЯВАЙТЕ АМА СИ ИМА ГАДЖЕ И НЕ МИСЛЯ,ЧЕ АКО БЕШЕ Г*Й ЩЕШЕ ДА Е ХАРЕСВАН ОТ НАД 50 МИЛИОНА МОМИЧЕТА ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ! ГЛЕДАЛА СЪМ ФИЛМА МУ -И Е УНИКАЛЕН! ТОВА Е КАТО ВДЪХНОВЕНИЕ ДА СЛЕДВАТЕ МЕЧТИТЕ СИ..ПОКАЗАНО Е ТОЙ ОТКЪДЕ Е ТРЪГНАЛ(от нищото,но вие незнаете,че като малък е пеел на улицата ,нали?! и,че баща му го е бил изоставил?) И ДОКЪДЕ СТИГНА! И РЕЙТЪГНА НА ФИЛМА Е НИСЪК ОТ ЗАВИСТЛИВИТЕ КО*ЕЛЕНЦА! АМА ВИЕ СТЕ ЗАСЛЕПЕНИ ОТ ЗАВИСТТА И ОМРЗАТА-ТОВА Е ИСТИНАТА! ИМАМ И КНИГАТА МУ-НЕВЕРОЯТНА Е!УДОВОЛСТВИЕ Е ДА Я ЧЕТЕШ!ЗАСЛУЖАВА СИ 20ТА ЛЕВА..(дори и повече) !! ВИЕ НЕ СЕ СПИРАТЕ.. КАКВО ВИ НАПРАВИ?!РАЗБИРАМ,ЧЕ ВИ Е ЯД И ,ЧЕ ЗАВИЖДАТЕ ЗА ПАРИТЕ И ЗА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ,КОИТО НЕ ГО ХАРЕСВАТ АМА ПРОСТО ПРЕКАЛЯВАТЕ..ИМАЙТЕ МАЛКО ГРАНИЦИ! НЕЗНАМ ЗАЩО СЕ ОПИТВАМ ДА ВИ УБЕДЯ.. ,НО ВСЕКИ С МНЕНИЕТО И ВКУСА СИ-НЕ МИ ПУКА,БЕ-НЕ ГО ХАРЕСВАЙТЕ АМА НЕ КЪЛНЕТЕ И НЕ ПСУВАЙТЕ КАТО ИНДИЯНЦИ!!!! НЯМАЛ ТАЛАНТ...ХАХАХХА ВИЕ ДОБРЕ ЛИ СТЕ?! УНИКАЛЕН ПЕВЕЦ ,СВИРИ НА 5 ИЛИ 6 ИНСТРУМЕНТА... И Т.Н. ..ПЕЧЕЛИ ПОСТОЯННО НАГРАДИ... КАТО НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ С КАРИЕРАТА МУ..ЗАЩО ЗАБОГА ГОВОРИТЕ ?!ЧУЛИ МИ БЕЙБИ,БЕЙБИ,ООО ИИ ХАЙДЕ ВЕЧЕ ЗНАЕТЕ ВСИЧКО... АМА ПОВЯРВАЙТЕ АДСКИ СТЕ НЕИНФОРМИРАНИ!

НАЛИ ЗНАЕТЕ ,ЧЕ СИ ОСТАВАТЕ САМО С ЗАВИСТТА ? :)

:smt007 Justin Bieber :smt007

ArrowsOfDeath
08-23-2011, 17:33
Айде, казаха ви го :-P