PDA

View Full Version : Нужда от съвет..



effikaa
08-21-2011, 13:44
Предварително се извинявам за допуснатите правописни и пунктуационни грешки. От бързане е ..

Към темата: Така всички е свързано с брат ми. Преди близо седмица ме уведоми, че очаква своето 2ро дете. Искренно много се зарадвах! От голямото щастие допуснах грешка да споделя във фейсбук следното : " Отново ще ставам леля! " При което започнаха всякакви кометари от рода стига толкова деца, кажи на брат ти да престане да се ебе и всякакви подобни! След което, незнам кой, но някой е влезнал в моя личен профил и е започнал да пише от мое име неща от рода на : " вече имам 3 п;еменника неискам още " и тем подобни. Като се има в предвид, че аз имам само 1 племенник! Както и да е ... Жената на брат ми го е прочела преди да успея да го изтрия и от там се започнаха семейни скандали, до където се стигна до думите на брат ми : " аз нямам сестра, не ме занимавайте с нея повече, неискам да я виждам нито да я чувам ! " Които ме нараниха много! Тъй като брат ми е члена в семейството, който целя, уважавам и обичам най - много. Та към проблема : Немога да обедя брат ми в невинността си ! Няма как да докажа, че някой друг е влезнал и го е написал тъй като човек да пише такива неща от чужд профил е рядко срещано ! По никакъф начин немога да го убедя! Искам съвет как мога да му върна доверието в себе си ?! Моля за помощ! Благодаря предварително !

Requisition
08-21-2011, 13:54
Голямо мазало е станало. Аз точно за да не стават такива случки не използвам фейсбук. Сега недей го занимава, след време пак пробвай да говориш с него. :)

Missdeutschland
08-21-2011, 13:57
Предварително се извинявам за допуснатите правописни и пунктуационни грешки. От бързане е ..

Към темата: Така всички е свързано с брат ми. Преди близо седмица ме уведоми, че очаква своето 2ро дете. Искренно много се зарадвах! От голямото щастие допуснах грешка да споделя във фейсбук следното : " Отново ще ставам леля! " При което започнаха всякакви кометари от рода стига толкова деца, кажи на брат ти да престане да се е** и всякакви подобни! След което, незнам кой, но някой е влезнал в моя личен профил и е започнал да пише от мое име неща от рода на : " вече имам 3 п;еменника неискам още " и тем подобни. Като се има в предвид, че аз имам само 1 племенник! Както и да е ... Жената на брат ми го е прочела преди да успея да го изтрия и от там се започнаха семейни скандали, до където се стигна до думите на брат ми : " аз нямам сестра, не ме занимавайте с нея повече, неискам да я виждам нито да я чувам ! " Които ме нараниха много! Тъй като брат ми е члена в семейството, който целя, уважавам и обичам най - много. Та към проблема : Немога да обедя брат ми в невинността си ! Няма как да докажа, че някой друг е влезнал и го е написал тъй като човек да пише такива неща от чужд профил е рядко срещано ! По никакъф начин немога да го убедя! Искам съвет как мога да му върна доверието в себе си ?! Моля за помощ! Благодаря предварително !




не е така,даже аз живея в испания и тука хората казват:че в фейсбука всеки може да флезне,тази страница е много гадна.виш ти му кажи истината,но не се клей в нищо тъи като е грях.
а пък той ако иска, да ти вярва,ти бъди честна и откровенна,аhttp://www.teenproblem.net/forumпък той , някой ден ще се сети за теб,и за думите ти.

дано да съм ти помогнала,късмет мила.

effikaa
08-21-2011, 14:01
Благодаря ви много! Опитах се говорих с него обясних му цялата истина, но неиска да ме чуе, преди 2 дни реших да отмине малко време за да се успокои и после отново ще опитам да говоря с него и от там нататък всичко си е негово решение! Лошото е, че жена му е доста особен характер, не говори с мен, спря връзка и с родителите ни, защото били мой родители и не искала да общува с тях, и той я слуша дословно. От там се притеснявам, че тя няма да му позволи да ми прости, за нещо, за което не съм виновна ..

kalpazanka
08-21-2011, 14:07
Ей заради това съм на мнение, че това, което става вкъщи, си остава там- не на страницата във ФБ!
Отделно, че не е трябвало да избързваш да се хвалиш- когато раждането е факт, тогава съм съгласна. Ама така- вълната на гърба на овцата, а ти плетеш терлици вече.
Ситуацията е заплетена, не мога да ти дам съвет. Плюс това историята не ми звучи правдоподобно.

Anesha17
08-21-2011, 14:40
Ех,хората вярват повече на нещата,който пишем в фейсбук,отколкото на това,което им казваме лично..

zlatit0o
08-21-2011, 14:42
Много кофти ситуация. Голяма грешка си допуснала като си писала във фейсбук. Когато мама беше бременна изрично ми каза да не се хваля на никой, още по-малко пък в сайтовете. Винаги може да се случи нещо лошо, сещате се *чукане на дърво*. Съвет не мога и аз да ти дам.

cinematography
08-21-2011, 14:52
Опитала си да говориш,но не те слуша.Според мене си живей живота,изчакай няколко дни да се поуспокои и ще дойде да ти се извини.Няма да ти се сърди цял живот за нещо,дето не си виновна.

cookie_master
08-21-2011, 14:52
изчакай малко и след няколко дена говори с него
сигурна съм,че ако си искрена и му обясниш ситуацията,ще те разбере
айде успех и внимавай какво пишеш във фб :)

kalito126
08-21-2011, 15:02
Да,най–добре ще е да изчакаш.Дано да проработи! :) И още нещо: Най–добре си смени паролата,ако не си го направила! :smt059

SmilezZz
08-21-2011, 15:11
Изчакай малко да поутихнат нещата. Нормално е да ти е изнервен,постави се на неговото място. С друго ние няма как да помогнем.
Успех,дано всичко се оправи.