PDA

View Full Version : Sebaceous prominence. Пъпки по тестисите и ствола на пениса.



evtimpetkov
08-21-2011, 15:27
Здравейте, от няколко години имам такива бели пъпчици по тестисите. Това лято забелязвам, че каточели станаха повече и тръгнаха нагоре по ствола на самия пенис. Рових се из интернет, четох. Пише че не се лекували. Съмнява ме да няма начин да ги намалим или поне да спрем появата на нови и нови. Наистина съм се уплашил в последно време. Мисля ги от няколко дни насам нон стоп, а и ме е срам да ходя по лекари да си показвам паспорта нали. Ще ми е полезна информация относно това, ако някой е ходил на лекар, какво са му казали. Има ли някакъв начин за лечение? Може ли да спрем появата на нови? И евентуално ще изчезнат ли въобще някога?
Мерси много предварително за отделеното време.

DragonLady
08-21-2011, 16:26
Имаш ги от години, а не си ходил на лекар :shock: :shock: :shock: Ти добре ли си???

greenman
09-15-2011, 17:46
и аз имам същото и не знам какво да правя :(

Moerder
09-15-2011, 17:55
Тъпо решение. Ако толкова се притесняваш отиди при уроложка, по - приятно ще е, а :)






























Ето тази например:
http://www.chudesa.net/wp-content/uploads/2011/06/d-r-Evtimova.gif

kalpazanka
09-16-2011, 07:22
и аз имам същото и не знам какво да правя :(
Наслаждаваш се на живота.

toto6/49
01-03-2012, 13:46
И аз имам същия проблем и всички теми които сам чел все се казва, че не са опасни, но няма начин да се махнат. Някой все пак ако знае начин за премахването им да пише!

kalpazanka
01-03-2012, 14:02
Стига си си търсил проблеми!