PDA

View Full Version : Garnier Pure Active



JustBelieve
08-21-2011, 14:39
Здравейте :) Мажа се от 1-2 седмици (отново[около 1 месец не използвах]) с Garnier Pure Active :). Доволен съм горе - доло . Нямам Акне . Пъпки ( и се зачервяват доста ) незнам как точно се казва . Забелязах , че лицето се изчиства , но излизат 3-4 по големи зачервени . Мисля че е от мазилото но не съм сигурен дали е надобре или назле :)

Soraq
08-21-2011, 14:48
отиди на козметик :-D той най-добре ще ти каже какво да използваш 8-)

Immortalbeloved
08-21-2011, 14:53
Зарежи я тая простотия гарниер. И на никакви козметици не разчитай да ти оправят лицето. Имам една приятелка, която имаше страшно проблемно лице, говоря за много акне, навсякъде. Ходеше на козметик и там само и стискаха пъпките, от там се появиха и ужасните белези. Казах й да ги маже с Acne Out и за 4,5 месеца лицето й се изчисти напълно. Предодвратява и появата на пъпки и се справя и с черните точки. Но само трябва да има постоянство. Останаха й само белези причинени от козметиците.

Soraq
08-21-2011, 15:03
Зарежи я тая простотия гарниер. И на никакви козметици не разчитай да ти оправят лицето. Имам една приятелка, която имаше страшно проблемно лице, говоря за много акне, навсякъде. Ходеше на козметик и там само и стискаха пъпките, от там се появиха и ужасните белези. Казах й да ги маже с Acne Out и за 4,5 месеца лицето й се изчисти напълно. Предодвратява и появата на пъпки и се справя и с черните точки. Но само трябва да има постоянство. Останаха й само белези причинени от козметиците.
И моето лице беше много зле. Нямах акне, ама имах доста пъпки. Когато отидох на козметик тая ми даде акне аут сапун, лосион и крем. Вярно, че именно те ми помогнаха, но няма как да се отрече, че черните точки трябва да се стискат. А и акне аута е доста силен продукт и не е за всеки тип кожа. Може да стане точно обратното на търсения ефект. Заради това не е лошо да се посъветваш с дерматолог, козметик. А твоята приятелка явно не е случила на някой, който знае какво прави. :) :) 8-)

Immortalbeloved
08-21-2011, 15:11
Зарежи я тая простотия гарниер. И на никакви козметици не разчитай да ти оправят лицето. Имам една приятелка, която имаше страшно проблемно лице, говоря за много акне, навсякъде. Ходеше на козметик и там само и стискаха пъпките, от там се появиха и ужасните белези. Казах й да ги маже с Acne Out и за 4,5 месеца лицето й се изчисти напълно. Предодвратява и появата на пъпки и се справя и с черните точки. Но само трябва да има постоянство. Останаха й само белези причинени от козметиците.
И моето лице беше много зле. Нямах акне, ама имах доста пъпки. Когато отидох на козметик тая ми даде акне аут сапун, лосион и крем. Вярно, че именно те ми помогнаха, но няма как да се отрече, че черните точки трябва да се стискат. А и акне аута е доста силен продукт и не е за всеки тип кожа. Може да стане точно обратното на търсения ефект. Заради това не е лошо да се посъветваш с дерматолог, козметик. А твоята приятелка явно не е случила на някой, който знае какво прави. :) :) 8-)

Не мисля, че е силен, защото и аз го ползвах и още си го ползвам и за най - малката пъпка, която ми излезе. Лицето ми е нормално, леко клони към сухо, а хората с акне имат мазна кожа. Във всички случаи е помогнал, така че не знам за какъв тип кожа е. Може би всякакъв.

Soraq
08-21-2011, 15:14
Зарежи я тая простотия гарниер. И на никакви козметици не разчитай да ти оправят лицето. Имам една приятелка, която имаше страшно проблемно лице, говоря за много акне, навсякъде. Ходеше на козметик и там само и стискаха пъпките, от там се появиха и ужасните белези. Казах й да ги маже с Acne Out и за 4,5 месеца лицето й се изчисти напълно. Предодвратява и появата на пъпки и се справя и с черните точки. Но само трябва да има постоянство. Останаха й само белези причинени от козметиците.
И моето лице беше много зле. Нямах акне, ама имах доста пъпки. Когато отидох на козметик тая ми даде акне аут сапун, лосион и крем. Вярно, че именно те ми помогнаха, но няма как да се отрече, че черните точки трябва да се стискат. А и акне аута е доста силен продукт и не е за всеки тип кожа. Може да стане точно обратното на търсения ефект. Заради това не е лошо да се посъветваш с дерматолог, козметик. А твоята приятелка явно не е случила на някой, който знае какво прави. :) :) 8-)

Не мисля, че е силен, защото и аз го ползвах и още си го ползвам и за най - малката пъпка, която ми излезе. Лицето ми е нормално, леко клони към сухо, а хората с акне имат мазна кожа. Във всички случаи е помогнал, така че не знам за какъв тип кожа е. Може би всякакъв.



еми аз го казах, защото съм виждала една приятелка на какво стана с него, сам ще си реши какво да направи, но гарниер определено не е решение :) :)

Immortalbeloved
08-21-2011, 15:24
Не трябва да се прекалява с него и трябва да се нанася само на проблемните зони, защото кожата е лющи. Предполагам, че това й се се случило на приятелката ти.

JustBelieve
08-21-2011, 15:32
Ами аз и с Аcne Out се мажех но само 1 бутилчица. Значи казвате като свърша Гарниера да се върна към Аcne out ?

Immortalbeloved
08-21-2011, 15:36
Ами аз и с Аcne Out се мажех но само 1 бутилчица. Значи казвате като свърша Гарниера да се върна към Аcne out ?

Трябва много постоянство с него, за да бъдат трайни резултатите. С 1 бутилчица колко време се маза?

kalpazanka
08-21-2011, 15:38
Колко време маза лосиончето и защо се отказа? Малката или голямата опаковка си беше взел?

Призовавам пишещите в темата да се придържат към правилата на форума и да не предписват медикаменти, които се отпускат с рецепта!

Immortalbeloved
08-21-2011, 15:48
След като вече го е ползвала, не виждам какъв е проблема.

JustBelieve
08-21-2011, 15:52
FFS МОМЧЕ СЪМ ! В началото Аcne Out беше голяма опаковка след това исползвах 1-2 малки ( мисля,че ги смениха и сега има само малки)

buzzzz
08-21-2011, 16:36
Има един крем, който още не се произвежда в България, прави чудеса................. Бягай ги тея гарниери...

JustBelieve
08-21-2011, 19:38
Ок но ви попитах ''Пъпки ( и се зачервяват доста ) незнам как точно се казва . Забелязах , че лицето се изчиства , но излизат 3-4 по големи зачервени . Мисля че е от мазилото но не съм сигурен дали е надобре или назле '' ?

kalpazanka
08-21-2011, 22:42
FFS МОМЧЕ СЪМ ! В началото Аcne Out беше голяма опаковка след това исползвах 1-2 малки ( мисля,че ги смениха и сега има само малки)
Има малка и голяма опаковка. ;)
Щом пъпките са 3-4, не пречи да си вземеш пак малката опаковка, да мажеш до 4 пъти дневно и да видиш как ще потръгнат нещата.