PDA

View Full Version : Къде да си празнувам рд-то ??



devilche98
08-21-2011, 15:47
Здравейте ! Скоро ставам на 13 години и се чудя къде да си празнувам рождения ден . Мисля да е у нас или някъде навън - дискотека или нещо подобно :)) . Обаче ако е у нас какво ще ми трябва т.е храна , напитки и тем подобни .. а ако е на дискотека например ако си я резервирам за няколко часа дали ще може вместо дадено меню - тамм принцеси или включени в менюто кола или нещо за пиене , да внесем някакви ядки чипс ии такива глупости :D ? Благодаря предварително :)

Soraq
08-21-2011, 16:10
в дискотеката принцеси :shock: :shock: емии виж, ти си на 13 и може да изчакаш още 3, 4 години до рд на дискотека. пробвай на някое по-готино, закрито кафенце :D :D

cookie_master
08-21-2011, 16:12
в дискотеката принцеси :shock: :shock: емии виж, ти си на 13 и може да изчакаш още 3, 4 години до рд на дискотека. пробвай на някое по-готино, закрито кафенце :D :Dхаха принцеси :lol: :lol: иначе и аз съм на същото мнение-в кафе ще е най-добре :)

someonerandom
08-21-2011, 16:41
Нене не си за дискотека още.Пробвай някоя свястна пицария или нещо такова,защото пък кафене е много постно за рожден ден.Отидете на кино,на боулинг или нещо такова.У вас също е добър вариант.Чипс,сок,кола,пица по интернет и това е :D
П.С:Мисля,че ще получиш доста повече отговори в Училище и приятели

devilche98
08-22-2011, 10:14
странно, нали - казах принцеси , защото една приятелка ще си празнува рд-то в клуб берьозка лии кво е там и каза че задължително трябва да има някакво меню
(в случая тя каза принцеси ии кола :D :D )