PDA

View Full Version : Как да постъпя ???



Lemonfairy
08-21-2011, 17:24
Много съм объркана,дори не знам откъде да започна да ви разказвам..Имам си приятел,с когото ходим вече 5 месеца.В началото всичко беше приказка,никога не се е отнасял с мен като с богиня,не е бил кой знае колко мил и романтичен,но никога не е забравял да ми звънне примерно,не се е държал грубо с мен и сме излизали буквално всеки ден(с малки изключения де).Проблемът ми е че аз го обичам,а той ми каза ,че не ме обича.Беше пределно ясен по този въпрос.Вече седмица не сме се виждали,чуваме се само когато аз му се обадя и т.н.По принцип не водя загубени битки,достатъчно зряла съм,няма да тръгна да се тръшкам и да плача по цял ден.Ще ми бъде кофти естествено,ако нещата приключат,но не е като да не оцелея :) .Имам дарбата лесно да прежалвам момчетата и изобщо всички неприятности :D Въпросът ми е вие как бихте реагирали в моята ситуация-бихте го конфронтирали по темата,бихте оставили нещата да се случат от само себе си или бихте се борили докрай за една изчезваща тръпка(не използвам думата любов,понеже според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ? Благодаря предварително за отговорите.. :)

nepowtorima
08-21-2011, 17:30
Не си заслужава измъчването в такава връзка. Просто се разделяте и продължавате живота си начисто .. един без друг!!

MojoJojo88
08-21-2011, 17:32
според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ? Благодаря предварително за отговорите.. :)
Say what???
Как реши, че хора на 18 не знаят какво е истинска любов? Кога според теб човек разбира какво е това чудо???
По темата-не се занимавай с тоя...

elysunny
08-21-2011, 18:09
значи слушай са.

качваш се поне на 7-8 етаж.. слагаш си една раница пълна с камъни и се меташ, споко всичко се преудолява така

Auriss
08-21-2011, 18:18
Въпросът ми е вие как бихте реагирали в моята ситуация-бихте го конфронтирали по темата,бихте оставили нещата да се случат от само себе си или бихте се борили докрай за една изчезваща тръпка(не използвам думата любов,понеже според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ?

Излишно ще е да си пилееш времето в опити да те 'заобича' - щом не става ,значи не става. Сигурно ти се иска да можеше да направиш нещо ,но просто няма какво.
Ако няма да ти е твърде неприятно ,предполагам най-добрият вариант е да оставиш нещата да си вървят по течението ,докато всичко приключи или не срещнеш някой друг. Да се надяваме ,че и увлечението ти ще изчезне междувременно.

TheNewReligion
08-21-2011, 18:40
На твое място щях да спра да му звъня. Ако той по някаква случайност звънне, нямаше да му вдигна.
Той се опитва да те накара ти да скъсаш с него. Т'ва си е мъжкия трик за измиване на ръцете, всеизвестен е.
Поне не те е лъгал, че "те обича".

LeprikonA
08-21-2011, 18:48
На твое място щях да спра да му звъня. Ако той по някаква случайност звънне, нямаше да му вдигна.
Той се опитва да те накара ти да скъсаш с него. Т'ва си е мъжкия трик за измиване на ръцете, всеизвестен е.
Поне не те е лъгал, че "те обича".

всеизвестен и жалък "мъжки" трик... :?

и да, наистина няма смисъл да се занимаваш.

jeezloxxy
08-21-2011, 20:18
според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ? Благодаря предварително за отговорите.. :)
Say what???
Как реши, че хора на 18 не знаят какво е истинска любов?

+1
Поне не беше на 13 и да твърди "Ма влйобена съм бее!" :razz: .

xPafx
08-21-2011, 20:30
Въх майко, мазохистка!

GetsugayaDAN
08-21-2011, 20:47
За да ти го каже е ясно ... Сигурно не му е до такава връзка или бяга от нещо, за което много се съмнявам по-скоро е първото .

vakanciqta
08-21-2011, 20:55
Според мен иска да дразни някой друг докато е с теб .. Знам ли и аз .. Не се занимавай с него губиш и време и нерви и чувства :)

fenkaaa
08-21-2011, 20:56
според мен хора на 18 не знаят,а и не могат да знаят какво значи истинска любов) ? Благодаря предварително за отговорите.. :)
Say what???
Как реши, че хора на 18 не знаят какво е истинска любов? Кога според теб човек разбира какво е това чудо???
По темата-не се занимавай с тоя...

+1 ;)

Не можеш да кажеш кога един човек обича "истински". Можеш да обичаш и на 13 и на 25 и т.н. За любовта граници и години няма :)

SmilezZz
08-21-2011, 21:08
За някои е нужно повече време от 5 месеца,за да обичат някого истински. Не ти харесва това,че не ти казва "Обичам те" ? Той нямаше да се държи с теб като с "богиня",ако беше с теб просто ей,така. Явно му е нужно още време,докато разбере какво наистина чувства. Но все пак ти си решаваш какво да правиш.

gummybear
08-22-2011, 07:29
Може просто да е много объркан .. : (
Изчакай още малко и ако няма сигнали знаеш какво да правиш.. просто няма смисъл да сте заедно :?

kalpazanka
08-22-2011, 07:41
Шъ мъ прощаваш, но 5 месеца са адски малко време за възникване на толкова дълбоки чувства, че да се престраши да ти каже, че те обича.
Явно те депресират кифленските теми в раздела как хлапетата си го повтарят сутрин, обед, следобед, вечер и нощем.
Момчето ти може да има проблем с изразяването на чувствата или пък да излиза от сериозна връзка, приключила зле. Ако търсиш лесна победа, ОК, послушай мнозинството тук и го зарежи.
Бих те посъветвала да се отдръпнеш, да не го търсиш известно време и да видиш резултата. А, да- и да прочетеш Любовна тактика. ;)

Violenza
08-22-2011, 08:00
Бих те посъветвала да се отдръпнеш, да не го търсиш известно време и да видиш резултата
Да.
Ако той повече не те потърси, то поне му се обади и си изяснете какво ще правите занапред.

magdalenaaa
08-22-2011, 08:09
Според мен му е нужно време на момчето и ти трябва да му го дадеш, ако не те потърси това фактически означава, че не си струва.Забавлявай се и остави нещата да се случат от самосебеси :wink:

NoMore
08-22-2011, 10:33
5 месеца са адски малко за да казваш на някой, че го обичаш :) И аз съм от хората на които им трябва време... това, че не те обича не означава, че не държи на теб. Както казаха по-горе остави малко нещата, да видиш дали ще те потърси. Тогава му мисли дали да го оставиш или не. Аз лично не виждам причина за раздяла!

Julliee
08-22-2011, 11:39
Каквото и да решиш да правиш само не прибързвай.Помисли дали има причина да се държи на разстояние.Ако е бил наранен в миналото е много вероятно да го е страх отново да се допусне някое момиче до сърцето си.

magita
08-22-2011, 14:47
еми явно човека знае какво е наистина любов и не е готов да казва насам натам, че обича някои. Не казвам, че ти не го обичаш, не те познавам, но все пак едва ли правиш разни разлики. Дай му време да те обикне не е казано, че трябва да те заобича в началото