PDA

View Full Version : Една прощална и от мен.



w0sh
08-21-2011, 18:21
Тъй де. Баннаха ме и се почувствах социален поне веднъж в живота си.

ще помоля модовете да не ми я заключват до вечерта, пък след това, каквото им е воля, защото повече няма да пиша тук. Просто не ми е мястото вече по форумите.

Който иска да си комуникира с мен за вбъдеще е свободен да ми пише лично и да обменим контакти.

За всички други - дано имате щастлив живот.

elysunny
08-21-2011, 18:26
ее дрОгаряяяяяя :cry:

Sh@d0w
08-21-2011, 18:34
ktnxbye

MuRocLaW
08-21-2011, 18:36
аре чал дано да не се видим повече :-)

TheNewReligion
08-21-2011, 18:42
Подари/ продай ми акаунта си, моля тее. :-k

SisiStrange
08-21-2011, 18:45
До месец ще си пак тук.

Lincheto
08-21-2011, 18:49
Подари/ продай ми акаунта си, моля тее. :-k

Няма. Мой е. МОЙ Е 8-)

roadrunner
08-21-2011, 19:07
най-накрая..1 "умник" по малко :-o

sunman
08-21-2011, 19:23
Без него няма да е същото!! :)

FuckedUp
08-21-2011, 19:30
верно ли? *cry*

SonataArctica
08-21-2011, 19:32
Ти ме кефише...

SmilezZz
08-21-2011, 19:44
най-накрая..1 "умник" по малко :-o

kyon
08-21-2011, 19:45
До месец ще си пак тук.

jeezloxxy
08-21-2011, 20:13
Ти ме кефише...

На същото мнение съм,поне не беше досадно саркастичен като някои...
Забавен трол беше забавен.

SonataArctica
08-21-2011, 20:19
ее аз него го знам още като мод. бях очуден когато се отказа да раздава банове и да заключва теми, но винаги ме е кефел.

XTREMEFREERIDE
08-21-2011, 20:21
И мен ме радваше :\

Alabalaportokala
08-21-2011, 21:42
най-накрая..1 "умник" по малко :-o

NomNomNom
08-21-2011, 22:22
<3

И тролеше хубаво, и приказваше разумно при необходимост. Ще липсваш.

fUcKsMiLe
08-21-2011, 22:36
Сад. :/
Един от останалите нормални потребители.


Ще се върнеш. Всички се връщат. :д

vakanciqta
08-21-2011, 22:47
:shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :

jghgh
08-21-2011, 22:58
w0sh т'ва са пълни глупости.
остани 8-)

просто ще се включваш от време на време, както винаги правиш - на място
не е нужно да се заричаш че едва ли не няма "никога повече" да влизаш тук... ти и без друго не беше супер редовен.


остани.. а и наистина смисъл от заричания няма

Priceless
08-22-2011, 07:14
<3

И тролеше хубаво, и приказваше разумно при необходимост. Ще липсваш.

<3

djipsito
08-22-2011, 11:32
А що те банват ?

Mooo6no
08-22-2011, 19:37
Браво! Много правилно решение. Изключително рядко посещавам форуми и смятам, че са тотална загуба на време. А и като цяло готините хора си живеят истинския живот и форуми (особено като Тийнпроблем) не посещават. От това, което съм видял от теб във форума, съм на мнение, че мястото ти определено не е тук, защото нивото ти е много над това на форумите и специално на този. :)

jeezloxxy
08-22-2011, 19:40
Браво! Много правилно решение. Изключително рядко посещавам форуми

Я го повтори,ама без 2000те мнения.

GShock
08-22-2011, 20:13
най - големият пич.. човекът, който ме кефи най - много от форума :) ако е истина, че се пенсионираш наитина ще липсваш :S

jghgh
08-22-2011, 20:52
Браво! Много правилно решение. Изключително рядко посещавам форуми и смятам, че са тотална загуба на време. А и като цяло готините хора си живеят истинския живот и форуми (особено като Тийнпроблем) не посещават. От това, което съм видял от теб във форума, съм на мнение, че мястото ти определено не е тук, защото нивото ти е много над това на форумите и специално на този. :)
Пълна изцепка :)
Според мен може да си готин и да си живееш в истинския живот и без да "спираш" форумите.

Нещо като фразата "На щастливите хора не им трябва часовник" [; Но това не значи, че всеки глупец, който си махне часовника, ще стане щастлив.
Мнението ти ми прилича на напън на човек, който иска да се докаже като супер успял, израснал и т.н., а същевременно преди е бил зарибен по интернет и като цяло форумите и т.н. И си мисли, че като е спрял да ги посещава, много е дръпнал напред и т.н. А дали влизаш във форум не е фактор колко си успешен и готин в реалния живот.

Изобщо не пречи да си от "готините" (лол), и пак да посещаваш форуми. Както не е задължително да си балък без реален живот ако пишеш във форуми и т.н.
Ограничено е да разсъждаваш по тоя начин. Аз не съм убедена, че имаш много повече живот от юзърите тук, само защото не пишеш в темите.

Но всеки си има начин на мислене... За мен подобен на твоя е знак, че искаш непрекъснато да се доказваш и сам да се убеждаваш колко си готин, лепейки етикети и осъждайки действия, които така или иначе не могат да те определят като повече или по-малко "готин".

Това, че някой не пише във форуми не го прави по-висш от останалите.

eLeHaGuLbertt
08-22-2011, 21:00
Я чакай и аз да направя една тема, че ще напускам форума или, че ще отида по нужда? :?
Омг. Като си решил да лефтваш, правиш го и т'ва е. Все едно си просиш някой да спре.
/ Съжалявам, ако изглеждам малко груба, но такива най - ги мразя. /

Mooo6no
08-23-2011, 05:39
А твоето мнение, М., е написано все еднооо не се знаем кои сме. Но аз изобщо не съм говорил за себе си. :)

А един човек може и да е много готин и да посещава форума на ТийнПроблем, но в такъв случай просто си губиш времето. Има далеч по-готини занимаания, които готините хора могат да правя. И има смисъл да се посещават някакви форуми със специализирана насоченост като Юридически, икономически, за коли, за фитнес, за колоездене, фотофорум и т.н., но тук говорим за тийн форум. ;)

antifashionshit
08-23-2011, 07:00
уош <3.

Auriss
08-23-2011, 07:32
Има далеч по-готини занимаания, които готините хора могат да правя.

Не мога да ти опиша колко нелепо звучи това изречение. Много бих искал да разбера какво е да си 'готин' ,но ме съмнява да ми дадеш разяснение.

//

Не исках да спамя темата със заяждания ,тъй като wosh ми беше един от най-приятните потребители ,но това изявление граничи със слабоумие.

Priceless
08-23-2011, 07:47
Как може да не знаеш какво правят "готините" хора ?! :shock:

Auriss
08-23-2011, 07:51
Ми аз не излизам от нас. Алкохол не съм близвал ,наркотиците са табу. Момичетата ме отбягват като чумав и нямам един познат ,с който да си правим ташака навънка.
За капак нито по кафета ,нито по клубове ходя. Какво остава за разни 'обществени събирания' ,където да седя и да гледам като пън в произволна точка на земята.
Ама то как иначе ,де - като кажа на някого ,че пиша в Тийна ,хората побягват ужасени.

Priceless
08-23-2011, 07:54
Еми няма как тука сме прокажени и нямаме личен живот. :?

Sh@d0w
08-23-2011, 08:08
Ако не ме лъже паметта,преди две години някъде,уош пак беше пуснал подобна тема.

Мдам.

NomNomNom
08-23-2011, 11:01
Влизам в темата само да кажа, че няма нищо лошо да не излзизаш от вас и да си асоциален. Остава ти много време за да вършиш неща, които са ти приятни.
Всъщност, желанието за социални контакти ги приемам като зависимост към околните, в следствие на нужда , която те ни задоволяват .
И няма нищо лошо да не си зависим от тях.

jghgh
08-23-2011, 11:34
А твоето мнение, М., е написано все еднооо не се знаем кои сме. Но аз изобщо не съм говорил за себе си. :)

А един човек може и да е много готин и да посещава форума на ТийнПроблем, но в такъв случай просто си губиш времето. Има далеч по-готини занимаания, които готините хора могат да правя. И има смисъл да се посещават някакви форуми със специализирана насоченост като Юридически, икономически, за коли, за фитнес, за колоездене, фотофорум и т.н., но тук говорим за тийн форум. ;)
Точно защото те познавам, пиша мнението си по този начин. Това не е първото ти такова мнение, а и съм забелязала че мислиш много полярно и ограничено. Едва ли не си на мнение, че форумът пречи на хората да са "готини". Но това изобщо не е така, защото това че има нърдове без социален живот, не значи, че абсолютно всички посещаващи форумите са такива. Както и като цяло да спреш форума, не значи че в живота ще станеш супер успял, социален, "готин" и т.н. 8-)

Като цяло това деление на "готини" и "неготини" е доста детинско, не мислиш ли? И ограничено, разбира се, както и доста незряло. За мен е и знак на ниско самочувствие, защото на един наистина готин пич не му пука към коя графа спада - той просто си живее живота и не изпитва нужда да категоризира, да обобщава, да дели хората, за да попадне в мечтаната "графа".

Да не говорим че твоята гледна точка си е твоя гледна точка, и тя в никакъв случай не е меродавна.

Да заявяваш толкова убедено от кое има смисъл и от кое не, е доста надуто. Ти не си последната инстанция, все пак. Никой от нас не е. Всеки човек намира смисъл в различни неща. На теб може да ти се струва тъпо и безсмислено (и "неготино", хах) да слушаш реге по цял ден и да мислиш над зелени теми докато си под влиянието на зелени в-ва, а на някои това да им харесва и да намират наслада, съответно и смисъл в него. Не си човекът, който да поставя оценки какво е готино да се прави и какво не.
Аз например намирам някакъв смисъл да пиша в тийнфоруми, и ако мога - да помагам с нещо. Някои хора може да ми се изсмеят. Аз пък не намирам смисъл в безцелното съществуване, но доста хора живеят по този начин и много им харесва, защото не са ангажирани с нищо и им харесва да са "вятърничави". Всеки си има някаква своя гледна точка и някакъв свой критерий за "готино" и "неготино".
Нелепо е който и да е от нас да твърди, че неговият начин на живот е най-смисленият, най-правилният и т.н. Казвам го във връзка с убеденото ти мнение, че няма смисъл от тийнфоруми, че готините хора не посещавали тийнфоруми и т.н. Извинявай, ама мислиш по калъп. И това че за теб нещо е готино, не значи че за всички останали е и че това е самата истина, която всички трябва да следват.

И така може да се говори по всяка тема. В крайна сметка твоята истина си е твоята истина и никой няма право да ти я оспорва. Чуждата истина е съвсем друго нещо. Когато започнем да налагаме обаче истините си, тогава става лошо [: И определено не е правилно да го правим.

sokokoko
08-23-2011, 11:54
Обяснявате се, като пут.ки.

Решението на уош си е съвсем правилно. Каквото е могъл да помогне на форума го е направил преди години. Сега и да иска (то няма причина да иска), няма да успее, по простата причина, че форомът е обречен на разруха, м дам.

А за спора ви: Tука никой не е прекаленo готин, така че можете да го джвакате. <3

Аз няма да пускам прощална тема, що'то не ме обичате, толкова, колкото аз ви обичам. :oops:
Сладури.