PDA

View Full Version : UGGs в Пловдив



eLeHaGuLbertt
08-21-2011, 19:41
Предполагам всички знаете ботушките UGG? Ако някой знае къде в Пловдив има такива, да сподели. Предпочитам да са ментета, понеже не бих дала 400-500 лв за ботуши.

dream1707
08-21-2011, 20:38
Аз имам... Не съм от Пловдив, но предполагам, че в някой по-голям магазин ще има...
Но нз дали още в този сезон ще можеш да намериш ...
Ако не, погледни в някой сайт


П.П... да знаеш, че дори през зимата ще и се сварят краката с тях ;д

f2f
08-21-2011, 22:38
дам, и аз съм търсила... и ги намерех в гранд мола във Варна миналата година и струваха точно.. 385 лева :D Прекрасна цена за твоите изисквания :lol: .. иначе има доста добри имитации, ако се интересуваш отивай по моловете ;-)

sLaDkagRe6ka
08-22-2011, 08:39
Сега като пуснат (може вече да са я пуснали не съм сигурна) новата колекция на Теранова предполагам че ще има миналата година бяха около 40 лв потърси и в Дейчмъна и там миналата година имаше мисля че бяха малко по-скъпи от тези в Теранова към 50-55 лв. дано съм помогнала :)

Evie
08-22-2011, 08:59
Миналата година беше пълно с имитации по магазините.. тръгваш по главната и се оглеждаш по магазините за обувки.. мисля, че ще намериш :)

FuckingFreak
08-22-2011, 11:01
Оф тия патъци и тази есен и зима ли ще ги гледам.. Съвет към момичетата които нямат правилна походка (ходят изкривено-навътре или навън) НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ТАКИВА.. същия съвет бих дала и на останалата част от момичетата..

perfectlolitka
08-22-2011, 20:50
За Пловдив не знам,но майка ми си е взела от някакво магазинче във Варна лилави Uggs малко над глезена само за 15лв.,при това с подарък-плетена шапка в същия нюанс :)

cAnDyYy
08-23-2011, 07:28
Оф тия патъци и тази есен и зима ли ще ги гледам.. Съвет към момичетата които нямат правилна походка (ходят изкривено-навътре или навън) НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ТАКИВА.. същия съвет бих дала и на останалата част от момичетата..
Така е за съжаление. Моя десният крак е малко изкривен на вътре и ботушите заприличаха на нищо. Освен това се изкривиха и отпред :x Аз си ги бях взела от Deichman

laughey
08-24-2011, 14:46
еми аз по коледа си жзех едни супер яки ментета от десетолевката дето е нагоре от света петка. :) ...супер топли , мекички и удобни са , а и са ми с по меки подметки - оригиналните са със някакви страшно твърди!.. :? ..а и са за 20 лв! 8-) :-P