PDA

View Full Version : дали съм права?



smile4ety
08-21-2011, 19:44
Преди 3 години имах куче, което много обичах, но то почина от старост... беше ми ужасно гадно и исках да запълня оставената празнина.. през тези 3 години постоянно молех нашите да ми вземат куче... и чак сега ми позволиха... толкова добре ми стана. Но кученцето е мъничко и иска много грижи...
И така приятелите ми първо ми стискаха палци за кученцето.. но сега, когато го получих те са недоволни, че не излизам.. а аз няма как да изляза, защото ако не го гледам и науча на най-прости навици, ще го изхвърлят или продадат.. това беше уговорката с нашите преди да ми го вземат...
И сега.. те не искат да разберат какво е това кученце за мен и колко е важно.. какво да направя.. обясних им положението, но те продължават... ;(

XaMcTePKa
08-21-2011, 19:57
Замисли се що за приятели имаш...щом за нещо принципно елементарно се цупят ;) какво ли ще стане ако спреш да им угаждаш и заради някое гадже.И него ли ще искат да зарежеш ;)

Amazin
08-21-2011, 19:58
Просто приятелите ти правят фасони, за да можеш да излизаш с тях, а не да седиш у вас с кучето. Не е кой знае какъв проблем това :D

SmilezZz
08-21-2011, 20:07
Като толкова искат да се виждате - да дойдат у вас. 8-)
Не,сериозно. Наистина какви са тия приятели,които за най-малкото се сърдят.

mechetyy
08-21-2011, 20:12
или ти излез с приятелите си и вземи кученцето или те да дойдат увас :)

alzheimer
08-21-2011, 21:15
или ти излез с приятелите си и вземи кученцето или те да дойдат увас :)

Проблемът е решен!

kyon
08-21-2011, 21:57
Замисли се що за приятели имаш...щом за нещо принципно елементарно се цупят ;) какво ли ще стане ако спреш да им угаждаш и заради някое гадже.И него ли ще искат да зарежеш ;)

RainbowGirl
08-21-2011, 22:14
А не се ли замисляте, че кученцето може да няма три месеца и следователно трета ваксина, за да може да излиза. :-o
Авторке, явно наистина искаш кученцето.. затова просто и ясно обясни на "приятелите" ти колко е важно за теб да научиш кучето на хигиенни навици например, защото иначе родителите ти ще го продадат или дадат на някой друг. :)

Айде, пожелавам ти успех. :-)

loca10
08-22-2011, 06:14
Ау, ужас, и аз бях така с моето. Започнаха едни натяквания от сорта на "Кучето ти по-важно ли е за теб от нас???" и ако решиш да комбинираш излизането с тях и разходката с кучето, те няма да се покажат. Факт. Обясни им това, което каза на нас, и ако не проявят разбиране и пак замрънкат, продължавай да си се грижиш за кучето, те после отминават тея неща. А, и се поогледай за нови хора около себе си :wink:

vesito95
08-22-2011, 07:07
пффф... омръзнало ми е от обсебващи приятели ... мама му стара, 1 седмица да не им се обадиш и ... свършил света ....
гледай си кученцето, мила, пък ако са ти истински приятели, ще разберат,че в момента ти имаш да правиш по- важно нещо от това да се мотаеш с тях :wink:

smile4ety
08-22-2011, 07:10
Благодаря на всички, които отговориха ^^

gummybear
08-22-2011, 07:13
Обясни им ,че имаш много грижи с кучето .. и за известно време не може да излизаш толкова често : ) УСПЕХ! :P

MuRocLaW
08-22-2011, 09:08
Заеби приятелите Кучето е най-добрия приятел на човека

sunlight1516
08-23-2011, 19:10
Кучето е единственото същество, което може да обича повече теб от себе си :-P

Относно твоите другари.. много обсебващи хора. :razz: Кажи им да се успокоят малко. Все пак ти си имаш личен живот и щом кучето е важно за теб, значи ще е важно и за тях, след като са ти толкова добри приятели. :x

Altamira
08-24-2011, 13:25
Много са прави хората, като ти казват, че приятелите са ти супер обсебващи. Гледай си сладуркото и не им обръщай внимание. От личен опит знам, че има и по-важни неща от капризни цупливи приятели.