PDA

View Full Version : Незнам как да се държа пред момиче



EMBAZA
08-21-2011, 21:04
След около 2 седмици (за рд на едно момче) съм поканен на рождения му ден. И ще прави парти(мн хора, пиачка и силна музика)... Но като се сетя че ще има красиви момичета и направо се вдървявам.. незнам какво да правя. буквално изключвам всякъкви реакции... абе с 2 думи личи си от 1км че съм притеснен адски.. някой имал ли е такъв проблем и как да си го разреша?

elysunny
08-21-2011, 21:06
НЕ ЗНАМ !
всякАкви

jeezloxxy
08-21-2011, 21:06
ПиЯчка.
И като заговорихме за това,ако е такъв купона, за какъвто си мисля,към края на вечерта и "I like your boobies" да кажеш на някоя,пак ще спечелиш.

Alabalaportokala
08-21-2011, 21:10
Братле понежи се тежък случай ще ти дам следния съвет. Напиваш се, ама не свинската. Отиваш при първата мадама която си харесаш и я целуваш.

Възможно е да си отнесеш 1 ритник в орехчетата. Шансовете са около 50 на 50.

Ако не изпълниш горното шансовете са ти 0 към 100% да те орежат като вкусен колбас :D


Дано съм помогнал

alzheimer
08-21-2011, 21:13
ПиЯчка.
И като заговорихме за това,ако е такъв купона, за какъвто си мисля,към края на вечерта и "I like your boobies" да кажеш на някоя,пак ще спечелиш.

^Пхах. Застреля ме! :lol:


Иначе по темата..Ами незнам.. Ако имаш приятели там, мотай се с тях. Ако те заговори момиче се дръж естествено. Просто бъди себе си, колкото и тъпо да звучи. Няма от какво да се притесняваш, даже можеш да си кажеш, че се притесняваш от момичета. Поне така ще те разберат ии незнам..ледът все някога ще се разчупи..

LeprikonA
08-21-2011, 21:16
пиеш, то от там много неща следват :D

onestar
08-21-2011, 21:36
^ Мхм. Драйфането и дебилските изпълнения, които отблъскват повечето момичета са едни от нещата, които следват от там...


Ай няма да ви чета морал. Оправяйте се там както си знайте ;D

SmilezZz
08-21-2011, 21:47
Забавляваш се. Отпускаш се и не мислиш как ще те възприемат момичетата. Т.е. ,колкото и клиширано да е, БЪДИ СЕБЕ СИ.

TheNewReligion
08-21-2011, 21:55
"АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА! Колко си задръстен, ужасен и сдухан! АХАХАХАХА!!"
Т'ва очакваш да ти кажат хората, ако разберат, че се притесняваш, нали?
Зат'ва се притесняваш. Че ще разберат, че се притесняваш. Фактически ти се притесняваш, защото се притесняваш да не разберат, че се притесняваш. Тоест! се притесняваш два пъти повече, защото се притесняваш да не разберат, че се притесняваш. А забравяш всъщност за какво се притесняваш. И как ще си разрешиш проблема, като си забравил за какво се притесняваш всъщност? А? Няма как. Зат'ва спри да се притесняваш, че ще разберат, че се притесняваш, и се съсредоточи върху реалната причина за притеснението ти.

И все пак погледни от добрата страна. По-добре да се вдървяваш пред готини момичета, отколкото да го вдървяваш в тЕхно присъствие. 8-)

icetoo0
08-21-2011, 22:04
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]

TheNewReligion
08-21-2011, 22:19
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]
Ауу, ебати добрият трик, брато! Супер готиния си. И зат'ва ли си с тоя шеметен поглед на аватара до готината мацка? Така ли успя да я навиеш да се снимате? Кат' беше на кирка вече и събра смелост да я заговориш? Мнооооооооооооооооол си як, братле, супер-мега-гига-турбо готиния гъзар си! Евала!

Така не разрешаваш проблема с ниското самочувствие и комплекса си за малоценност. Само ставаш смешен и жалък. После се чувстваш като парцал и не искаш да знаеш к'во си говорил и правил.

Авторе, не слушай такива съвети, моля ти се.

jeezloxxy
08-21-2011, 22:22
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]
Ауу, ебати добрият трик, брато! Супер готиния си. И зат'ва ли си с тоя шеметен поглед на аватара до готината мацка? Така ли успя да я навиеш да се снимате? Кат' беше на кирка вече и събра смелост да я заговориш? Мнооооооооооооооооол си як, братле, супер-мега-гига-турбо готиния гъзар си! Евала!

Така не разрешаваш проблема с ниското самочувствие и комплекса си за малоценност. Само ставаш смешен и жалък. После се чувстваш като парцал и не искаш да знаеш к'во си говорил и правил.

Авторе, не слушай такива съвети, моля ти се.


Това е коментарът.

elysunny
08-21-2011, 22:23
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]

абе Ице ти си няква природна грешка :-o сериозно
Авторе наистина не го сслушай тоя и всички смешници като него

maksimal
08-21-2011, 22:23
подкрепям TheNewReligion
ако ще се напиваш и да правиш цирк, въобще не отивай...

jeezloxxy
08-21-2011, 22:24
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]

Абре,Ице,като те гледам,си от Лом........................................




МУСТАФА!
ЕЙ!
ЕЙ МУСТАФА!!
ПОЗНАВАШ ЛИ МУСТАФА!!!

icetoo0
08-22-2011, 12:57
Но вие наистина ли си мислите че ме боли за вашите коментари и мнения ???? :D :razz: :razz: :razz: :grin: Нали гаджето си ме обича а вас като няма кой ви пишете тука дреме ми хахахха :razz:

icetoo0
08-22-2011, 12:58
[quote=icetoo0]Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]

Абре,Ице,като те гледам,си от Лом........................................

И кво като съм от Лом :D Виж си твоя коментар и тогава ми говори ти си го написъл преди мен даже :D

icetoo0
08-22-2011, 13:00
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]
Ауу, ебати добрият трик, брато! Супер готиния си. И зат'ва ли си с тоя шеметен поглед на аватара до готината мацка? Така ли успя да я навиеш да се снимате? Кат' беше на кирка вече и събра смелост да я заговориш? Мнооооооооооооооооол си як, братле, супер-мега-гига-турбо готиния гъзар си! Евала!

Така не разрешаваш проблема с ниското самочувствие и комплекса си за малоценност. Само ставаш смешен и жалък. После се чувстваш като парцал и не искаш да знаеш к'во си говорил и правил.

Авторе, не слушай такива съвети, моля ти се.


Приятел иди си набий една чекия на мацката на аватара ми и си мечтай за такава :-P :-P С какъвто и поглед да съм АЗ съм с НЕЯ а НЕ ТИ ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Кефите ме пхахахахах НЕЩО СТЕ САД :D :D :D :grin: :grin: :grin: :D :razz: :razz: :razz:

Loken
08-22-2011, 13:19
"АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА! Колко си задръстен, ужасен и сдухан! АХАХАХАХА!!"
Т'ва очакваш да ти кажат хората, ако разберат, че се притесняваш, нали?
Зат'ва се притесняваш. Че ще разберат, че се притесняваш. Фактически ти се притесняваш, защото се притесняваш да не разберат, че се притесняваш. Тоест! се притесняваш два пъти повече, защото се притесняваш да не разберат, че се притесняваш. А забравяш всъщност за какво се притесняваш. И как ще си разрешиш проблема, като си забравил за какво се притесняваш всъщност? А? Няма как. Зат'ва спри да се притесняваш, че ще разберат, че се притесняваш, и се съсредоточи върху реалната причина за притеснението ти.

И все пак погледни от добрата страна. По-добре да се вдървяваш пред готини момичета, отколкото да го вдървяваш в тЕхно присъствие. 8-)

Ааааа толкова сложен пост досега не бях чел
:shock: :D

gummybear
08-22-2011, 13:28
Оправи си правописа :? .. просто се дръж естествено ,иначе изглежда много тъпо да се правиш на някой ,който не си 8)

MuRocLaW
08-22-2011, 14:16
присади си топки

FantaMen
08-22-2011, 15:55
Това ти е най-голямата грешка....Мислиш че с момичетата трябва да се държиш по различен начин от нормалният за теб...А това изобщо не е така...Има момчета който си мислят че като научат 5-6 фрази наизуст и хоп ще си хванат момиче.НЕ СТАВА ТАКА!Бъди такъв какъвто можеш...а не какъвто си?! Ако можеш да си романтичен бъди романтичен..ако искаш бъди Брад Пит ...Стига да можеш...Първо помисли какво ще кажеш и тогава го кажи...Доста е важно първото впечатление за това постарай се да е добро... :) Никой не се учи как да се държи с момичетата...Всички се раждат научени..но просто всеки има свой подход :) Това че 1 2 или 5 момичета няма да те харесат не значи че е нещо в теб..Може би просто не си срещнал подходящата :)

umri
08-22-2011, 16:26
Чак след две седмици тоя купон, а ти отсега мислиш как да се държиш? За първи път ли ти се случва такова нещо?

Целта ти трябва да е социализация. Да се запознаеш с всички, момчета и момичета. Да водиш разговори, да танцуваш с всички, а не да седиш закътан в някой ъгъл. Така, като те видят, че си готин, ще те викат и на други купони вбъдеще. Слагаш си хубави дрехи, психически се настройваш преди това за купон. Може и да пийнеш малко докато си там, за да ти се качи още настроението.

След време всичките тия неща ще ти идват от самосебе си, няма да трябва да мислиш за това как да се държиш, чак ме изненада с тоя въпрос.

Щом задаваш такива малоумни въпроси, значи въобще не знаеш за кво става дума. И все пак, ако си харесаш някоя, най-малкото което можеш да направиш е след като си се запознал с нея да и искаш телефона да излезете някой път.

На колко си години?

kalito126
08-22-2011, 17:39
Забавляваш се. Отпускаш се и не мислиш как ще те възприемат момичетата. Т.е. ,колкото и клиширано да е, БЪДИ СЕБЕ СИ.
И аз така мисля!Тва за напиването е тъпо!Вярно може да проработи,но не може всеки път като говориш с момиче да си пиян!!!

jeezloxxy
08-22-2011, 18:51
[quote=icetoo0]Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]

Абре,Ице,като те гледам,си от Лом........................................

И кво като съм от Лом :D Виж си твоя коментар и тогава ми говори ти си го написъл преди мен даже :D

НаписАл.
Май-май тия от Лом не се славят с умението си да пишат правилно,а? :lol:

TheNewReligion
08-22-2011, 21:01
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]
Ауу, ебати добрият трик, брато! Супер готиния си. И зат'ва ли си с тоя шеметен поглед на аватара до готината мацка? Така ли успя да я навиеш да се снимате? Кат' беше на кирка вече и събра смелост да я заговориш? Мнооооооооооооооооол си як, братле, супер-мега-гига-турбо готиния гъзар си! Евала!

Така не разрешаваш проблема с ниското самочувствие и комплекса си за малоценност. Само ставаш смешен и жалък. После се чувстваш като парцал и не искаш да знаеш к'во си говорил и правил.

Авторе, не слушай такива съвети, моля ти се.



Приятел иди си набий една чекия на мацката на аватара ми и си мечтай за такава :-P :-P С какъвто и поглед да съм АЗ съм с НЕЯ а НЕ ТИ ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Кефите ме пхахахахах НЕЩО СТЕ САД :D :D :D :grin: :grin: :grin: :D :razz: :razz: :razz:

Братле, ти си саднатия в цЕлата ситуация, но не го осъзнаваш.
А жалкия ти опит да ми се фукаш с гаджето си (много е хубава между другото), мо'еш да си го завреш отзад, защото съм момИче.
:wink:

jeezloxxy
08-22-2011, 21:07
TheNewReligion :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

icetoo0
08-22-2011, 21:39
Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]
Ауу, ебати добрият трик, брато! Супер готиния си. И зат'ва ли си с тоя шеметен поглед на аватара до готината мацка? Така ли успя да я навиеш да се снимате? Кат' беше на кирка вече и събра смелост да я заговориш? Мнооооооооооооооооол си як, братле, супер-мега-гига-турбо готиния гъзар си! Евала!

Така не разрешаваш проблема с ниското самочувствие и комплекса си за малоценност. Само ставаш смешен и жалък. После се чувстваш като парцал и не искаш да знаеш к'во си говорил и правил.

Авторе, не слушай такива съвети, моля ти се.


Приятел иди си набий една чекия на мацката на аватара ми и си мечтай за такава :-P :-P С какъвто и поглед да съм АЗ съм с НЕЯ а НЕ ТИ ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Кефите ме пхахахахах НЕЩО СТЕ САД :D :D :D :grin: :grin: :grin: :D :razz: :razz: :razz:

Братле, ти си саднатия в цЕлата ситуация, но не го осъзнаваш.
А жалкия ти опит да ми се фукаш с гаджето си (много е хубава между другото), мо'еш да си го завреш отзад, защото съм момИче.
:wink:

Аз ако съм сад няма да обиждам хахаххха а относно това че си момиче и се държиш по тоя начин личи че си много отчаяна от живота ..... сигурно нямаш приятели или си прекалено грозна :D :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: Слагам си ви ей тук вашите мнения задръстеняци ! :smt097 :smt097 :smt097 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt097

Мислете си че се впрягам в тъпите ви коментари :lol: :lol: :-P :-P :razz: :razz: :razz: :razz:

icetoo0
08-22-2011, 21:41
[quote=icetoo0]Да бате аз го имам този проблем без да го крия и има решение.
Вкарай 2 уискита по 50мл на екс през 10 мин и след половин час си номер едно ;]

Абре,Ице,като те гледам,си от Лом........................................

И кво като съм от Лом :D Виж си твоя коментар и тогава ми говори ти си го написъл преди мен даже :D

НаписАл.
Май-май тия от Лом не се славят с умението си да пишат правилно,а? :lol:

'АБРЕ' така си е ... ти понеже няма с какво да се защитиш, понеже знаеш,че съм прав и се хващаш за една буква 'АБРЕ' :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: ти сигурно ще се изкараш първия безгрешен човек на земята а ??? :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

jeezloxxy
08-22-2011, 21:55
Не се хващам за нищо,другарю.
Просто подчертавам,че в постовете си имаш глупави грешки.

icetoo0
08-22-2011, 22:00
Не се хващам за нищо,другарю.
Просто подчертавам,че в постовете си имаш глупави грешки.

1-вата ми грешка и край трябва да се ОСПАМИ темата ;]

Казах ти че сигурно се имаш за първият безгрешен човек на земята ;] Трябва да направим филм за теб :lol: :lol: :razz: :razz:

jeezloxxy
08-22-2011, 22:03
Бих се чувствал поласкан.
Но забравяш,че няма безгрешни хора.

icetoo0
08-22-2011, 22:08
Бих се чувствал поласкан.
Но забравяш,че няма безгрешни хора.

Ми ти явно никога не грешиш щом поправяш постоянно хората за някакви тъпи грешки ? Да не би да не ги разбираш какво пишат или просто си малоумен? :D

jeezloxxy
08-22-2011, 22:15
Очевидно ти си малоумен,щом толкова държиш на своето.
Ок,никога не греша.
Ок,безгрешен съм.
You happy?

icetoo0
08-22-2011, 22:27
Очевидно ти си малоумен,щом толкова държиш на своето.
Ок,никога не греша.
Ок,безгрешен съм.
You happy?

Точно така 'безгрешнико' СТОП СПАМ!

jeezloxxy
08-22-2011, 22:32
Kthxbye.

Auriss
08-22-2011, 22:35
бе кво го нахранихте толкова момчето ,има право до някъде. Ще се напие малкия ,ще се отпусне ,ще види ,че няма нищо страшно и следващия път няма да е дърво. Всички сме минали от там.

bubkaa93
08-22-2011, 22:50
Държи се естествено не се прави на такъв,какъвто не си,защото си личи.

icetoo0
08-23-2011, 15:47
бе кво го нахранихте толкова момчето ,има право до някъде. Ще се напие малкия ,ще се отпусне ,ще види ,че няма нищо страшно и следващия път няма да е дърво. Всички сме минали от там.

Братле първото което е аз не говорех за пиене, ако някой се напиват от една 100-тачка това си е техен проблем.... Просто ти става хубаво и няма да си някакъв смачкан през целия купон..... Купон без пиене май няма, ако не се сещате ще има момичета и какво ще пият безалкохолно ли ?хахахха, но повечето тъпи хора тук не четат и не схващат смисъла на темата но най важното е да е ОСПАМЯТ и да нахранят ;]

bubblef93
08-23-2011, 15:49
опитай се да си избиеш от главата че са някакви много яки а са просто момичета така ще се отпуснеш и се дръж като себе си

powerman
08-23-2011, 17:15
Ако употребиш алкохол в нормални количества ще прецениш коя можеш да свалиш все пак с престоя на партито всички ще се отпуснат и положението ще се промени дано само потръгне на добре ,но ще ти кажа нещо МОЖЕ ДА СИ РАЗОЧАРОВАН АКО НЕ УСПЕЕШ ,НО СИ ОБРЕЧЕН ,АКО НЕ ОПИТАШ.Според мен не е срамно да те отрежат 100 момичета срамно е едно момиче да те отреже 100 пъти

Anja
08-23-2011, 17:24
Момичетата да не са от друга планета, че да се държиш по-различно с тях?! Не се напивай, по възможност изобщо, а просто се дръж естествено, бъди себе си, питай я какво харесва, намерете си обща тема за разговор и вечерта ще мине неусетно. :)

icetoo0
08-23-2011, 18:05
Ако употребиш алкохол в нормални количества ще прецениш коя можеш да свалиш все пак с престоя на партито всички ще се отпуснат и положението ще се промени дано само потръгне на добре ,но ще ти кажа нещо МОЖЕ ДА СИ РАЗОЧАРОВАН АКО НЕ УСПЕЕШ ,НО СИ ОБРЕЧЕН ,АКО НЕ ОПИТАШ.Според мен не е срамно да те отрежат 100 момичета срамно е едно момиче да те отреже 100 пъти

Подкрепям те :)