PDA

View Full Version : Computer Restart



YoungBloodZ
08-21-2011, 22:02
Ами един мой приятел има проблем с рестартирането на компютъра и ме помоли да разпитам от какво може да е това. Когато някой по скайпа му звънне и той дигне му се рестартира компютъра. Идеи от какво може да е?

DarkAngelOfHope
08-21-2011, 22:33
Вируси, Bug-нат Skype, Bug-нат звуков driver ...

YoungBloodZ
08-27-2011, 21:57
не става опитахме всичко това, но не става... други идеи?

Lucho
08-28-2011, 08:31
Каква е конфигурацията му ? Заграва ли още при самото пускане ? Проверете с AIDA64 температурите и кажете какви са на цялата конфигурация. Ако имате проблеми със загравянето - опитайте да отворите кутията и да го почистите.

Друг вариант е Вирус или проблем със самата програма. Опитайте да пуснете някой по-тежка игра спрямо кофигурацията и вижте дали ще рестартира пак?

gadgetsbg
08-28-2011, 09:21
Вируси, Bug-нат Skype, Bug-нат звуков driver ...
Ако описанието на проблема е правилно, то и аз съм на това мнение и по-специално неправилен драйвер. Рестарта би трябвало да е придружен със син екран. Скоро бях писал в някоя тема как да се изключи автоматичния рестарт - направи го и ако се появи BSOD, то пусни грешката тук.

YoungBloodZ
08-28-2011, 09:49
С по-тежка игра не се рестартира казах му още вчера да го изчисти и той го направи... А колкото до синия екран преди рестарт на мене ми беше така на лап топа, когато загрее, но той казва, че при него няма син екран...