PDA

View Full Version : Потенее...



senyyy95
08-22-2011, 01:38
Здравейте ! Имам ужасен проблем и много ви моля да ми помогнете. Значи винаги, когато се потя-се потя зад врата.. осовено сега във жегите и е отвратително... изпря си косатаа и си направя обем и следд няколко часа все едно не съм и правила нищо.. а пък на дискотекаа след 20тата минута и става такава, все едноп съм излезнала от банята.... има ли някакви лекарстваа нещоо... ?? че се отчайвам вечеее и не искам да ходя на дискотекаа с вързана коса "(

MagicSmiles23
08-22-2011, 09:35
Здравейте ! Имам ужасен проблем и много ви моля да ми помогнете. Значи винаги, когато се потя-се потя зад врата.. осовено сега във жегите и е отвратително... изпря си косатаа и си направя обем и следд няколко часа все едно не съм и правила нищо.. а пък на дискотекаа след 20тата минута и става такава, все едноп съм излезнала от банята.... има ли някакви лекарстваа нещоо... ?? че се отчайвам вечеее и не искам да ходя на дискотекаа с вързана коса "(
Мога да кажа от къде е дошъл проблемът но как да се оправи... :(

senyyy95
08-22-2011, 11:27
И от къде се е появил ? :(

MagicSmiles23
08-22-2011, 11:31
И от къде се е появил ? :(
Млечните жлези.От ваште има ли никой който се поти много? (може и по наслетсвен път да е предадено) Сорри за правописа :-D

senyyy95
08-22-2011, 11:58
само чичо ми... никакъв шанс ли нямаа поне да се намали, защотооо е ужасно просто. отида на дискотекаа и след 15 мин косата ми не прилича на нищо.. :( :( :( :(

MagicSmiles23
08-22-2011, 12:04
само чичо ми... никакъв шанс ли нямаа поне да се намали, защотооо е ужасно просто. отида на дискотекаа и след 15 мин косата ми не прилича на нищо.. :( :( :( :(
Незнам :( Може да отидеш на лекар? :-o

fenkaaa
08-24-2011, 02:48
Това за дискотеката е много гадно и на мен ми се е случвало.. само дето аз "не моа се запра" и за това 8-)