PDA

View Full Version : Хора проблем от 3 години насам



atractive
08-22-2011, 09:50
Значи да споделя един свой проблем.
Когато тренирах футбол преди 3 години, понеже не бях си загрял добре кръста и ме заболя по време на физическите натоварвания.
От тогава нататък, вече когато се натоварвам ме боли този кръст. Изслушал съм хиляди мнения( от сорта - засегнат нерв, то ще се оправи ти се млад, счупен хрущял - ще ти остсане завинаги, дископатия и т.н.). Родителите ми пък ми викат ще се оправиш с времето - аз ги съветвам да отидем на изследвания, отидохме и резутлатите изкараха, че кръста ми е здрав, а това е от пренатоварване. А това адски ме боли при натоварване, все едно наистина е някакъв засегнат нерв.
И досега ме боли. Имало хора, които ти казват да застанеш в определена поза и ти проверяват прешлени и било мн ефикасно и оправяли проблеми. Да, но къде да отида при тези хора. Говри се също за чикракчия(незнам дали го пиша правилно), който намества нерви и т.н., но пък има вариант да не ми го наемрси а да го скъса и след това да ми е завинаги.
Наистина много гаден проблем, това стана сега с рамото ми, веднъж илезе ръката ми и се постянно при забив във волейбола ме заболява адски много ръката, толкова, че дори не мога да я изправя в изходно положение. И същата работа като кръста, счупен хрущял и т.н.
Посъветвайте ме, готов съм да ви излушам! :( :( :(

mechetyy
08-22-2011, 10:13
оо много кофти проблем отиди на лекар но сам

HTC
08-22-2011, 10:14
Щом докторът ти е казал ,че ти няма нищо може би с времето ще се оправи,но е и възможно да те болят бъбреците все пак те са на кръста :) :(

atractive
08-22-2011, 10:21
не, не го чувствам от страната на бъбреците, а като че ли наистина нерв - например като се наведа, и имам чувството, че ми се засяга нещо.. :(

Hassell
08-23-2011, 06:32
Почивай, навремето аз така си контузих рамото и продължих да тренирам и нямаше оправяне, до ден днешен ме боли от време на време. Не го натоварвай, спри за малко,нищо няма да ти стане, освен, ако не тренираш за олимпиадата...

По-малко движения и пробвай след 2 седмици/1 месец отново. Пази си гърба и ръцете, нужни са ти, тепърва ще ги използваш.

kalpazanka
08-23-2011, 06:43
На колко години си? Болката къде точно е локализирана? С какви специалисти си се консултирал досега?
Рентгенова снимка правена ли ти е?
Някой в рода ти да има автоимунно заболяване?
Изследвания правени ли са ти /освен графията/?

Зарежи ги тия баячи/духачи/знахари/билкари/ясновидци и магове. Има много по-разумни начини да си пилееш парите.
Ако толкова искаш алтернативно лечение, посети хомеопат.

atractive
08-23-2011, 07:56
На колко години си? - 18
Рентгенова снимка правена ли ти е? - да, изкарва ме че съм здрав и нищо ми няма, а просто умора.
Някой в рода ти да има автоимунно заболяване? - единствено, което съм наследил от рода е схващенето, но това не.
Изследвания правени ли са ти /освен графията/? - не

kalpazanka
08-23-2011, 08:04
С какви специалисти си се консултирал досега?

atractive
08-23-2011, 20:38
В рентгенов кабинет, и ме изкараха здрав, и уморен кръст. Да си почивам. Стана си почивам 2 години сигурно и при натоварване пак ме боли.. :x :x

kalpazanka
08-24-2011, 07:21
Да те види невролог. В съображение влиза и ортопед. Ако тия двамцата не намерят нищо, отиди при ревматолог.
Няма да е зле снимката да се повтори.

atractive
08-24-2011, 09:26
мерси, когато мина, ще пиша за резултатите, а нещо за рамото ?

kalpazanka
08-24-2011, 09:29
В съображение влиза и ортопед.
Абе, човек, ти не четеш ли какво ти пиша? 8-)

atractive
08-24-2011, 13:44
много не ми стана ясно, главно писах за кръста си, а не за рамото - като изключение отбелязах и този проблем :)))