PDA

View Full Version : Киста на опашката



Slynchiicee
08-22-2011, 12:39
Здравейте през 2006г ми правиха операция на опашката имах киста.. уж я премахнаха,сега от време на време като стоя ме боли.. изтръпвам цялата,но майка казва че няма нищо просто си е операция и когато я натоварваш боли. тя също има операция вече от 8години роди секцио и казва че операцията винаги ще си боли. Колкото и смешно да звучи ми е трудно да ходя на тоалетна,боли ме имам чувството че ще се скъсат шевовете и винаги има след това кръв, но е от анала.. дали след време като тръгна да раждам няма да ми се разкъсат шевовете, преживях ужасен ад не го желая отново никога ;( много ме е страх нека някой с опит да каже ;(;(

batkodoki
08-22-2011, 15:52
Здравейте през 2006г ми правиха операция на опашката имах киста.. уж я премахнаха,сега от време на време като стоя ме боли.. изтръпвам цялата,но майка казва че няма нищо просто си е операция и когато я натоварваш боли. тя също има операция вече от 8години роди секцио и казва че операцията винаги ще си боли. Колкото и смешно да звучи ми е трудно да ходя на тоалетна,боли ме имам чувството че ще се скъсат шевовете и винаги има след това кръв, но е от анала.. дали след време като тръгна да раждам няма да ми се разкъсат шевовете, преживях ужасен ад не го желая отново никога ;( много ме е страх нека някой с опит да каже ;(;(

Глупости! Не се вманиачавай!

Нищо ти няма - аз, batkodoki ти го казвам! :)

Slynchiicee
08-25-2011, 13:15
Здравейте през 2006г ми правиха операция на опашката имах киста.. уж я премахнаха,сега от време на време като стоя ме боли.. изтръпвам цялата,но майка казва че няма нищо просто си е операция и когато я натоварваш боли. тя също има операция вече от 8години роди секцио и казва че операцията винаги ще си боли. Колкото и смешно да звучи ми е трудно да ходя на тоалетна,боли ме имам чувството че ще се скъсат шевовете и винаги има след това кръв, но е от анала.. дали след време като тръгна да раждам няма да ми се разкъсат шевовете, преживях ужасен ад не го желая отново никога ;( много ме е страх нека някой с опит да каже ;(;(

Глупости! Не се вманиачавай!

Нищо ти няма - аз, batkodoki ти го казвам! :)

не се вманиачавам просто се притеснявам :) мерси все пак

kamelchety
08-28-2011, 21:00
аз имам същата операция от 2г и нещо и мен по някога ме боли но не съм имала кръв,но най добре отиди при херурга които ти е правил операцията на преглед защото имам познати който са ми казвали че след време пак се надува и пак са се подлагали на операция :)