PDA

View Full Version : До гуша ми дойде повече не ми се живее



petarivan
08-22-2011, 15:15
Някои ще си помислят че тва е пак измислена тема поредната филмирана тема няма значение...
Значи аз съм на 14 майка ми е в чужбина от 9 години,баща ми живвее във варна,майка ми ме остави на 4 години при баба тъй като тя тогава замина за Израел,каза че отива само за 2 години а ето че годините в чужбина станаха 9.Баща ми откакто съм се родил нито ме гледа нито ми праща пари нито ми се обажда нито се интересува от мен.Майка ми замина за чужбина за да имаме по добър живот но кълна ви се от 9 години не е пратила стотинка за 9 години нито 1 стотинка.Баща ми също откакто съм се родил за 14 години не е пратил нищо и веднъж не се е поинтересувал от мен.През всички тези 9 години баба ми се грижи за мен тя ме отгледа тя ме възпита,признателен съм и и благодарен,Но:Вече 9 години живея от нейната 280 лева пенсия нито майка ми нито баща ми не се обаждат и пращат
пари.Мaика ми купи компютър,хладилник,2 телевизора(не плазмени) и пералня не мога да си кривя душата.И майка ми и баща ми са алкохолици в пълния смисъл,алкохолици.Баба ми ме отгледа и възпита,живеехме добре докато майка ми почна да си идва за празниците,през 2005 си дойде и останах смаян напи се като свиня на Коледа и започна да псува и да плюе баба ми крещеше и псуваше собсвената си майка толкова я мрази.Със сяко следващо идване ставаше все по зле и все по зле,докато на тези новогодишни и коледни празници(2010 година) вече не ми кипна.Беше се подготвила да ходи при някаква нейна гледачка приятелка,автобуса и беше в 1 и половина вечерта до тогава тя не спря да пие и да ми разказва как баба ми,и била съсипала живота,как я карала да направи аборт с мен...След това се облече и започна с баба:Ти ми съсипа живота,ти уби баща ми....Хвана я изви и ръцете и я затисна в пералнята в коридора след което и удари страшен шамар,баба ми се разплака майка ми крещеше..баба ми се затвори в кухнята да си вземе лекарствата защото се разстрои тогава майка ми започна да блъска и рита вратата баба ми и отвори тогава майка ми хвана за косата баба ми опря я до газовата бутилка в стената и започна да я рита и удря с шамари държейки я за косата ПРЕД ОчИТЕ ми не издържах от 2005 година тя си идваше всяка година и от 5 години не съм рпазнувал коледните и новогод6ини празници всяка година майка ми правеше скандали плъеше баба ми и чупеше покашнината но тази година след като я преби не издърай отидох в полицията която е точно срещу блоцка ни(живея в малък рад-9000 души население) и им казах разплакан че майка ми е пребила баба ми те се качиха и задържаха майка ми при което тя изпадна в истерия почна да чупи да крещи и да налита на бои след което ни караха да попълване формуляри,документи и така нататък.......(формалности)

Баща ми е алкохолик и пропаднал крадец лежал в затвора не малко пъти продал е всичко на баба ми уредби перални,кожени палта,бижута,злато,сваровс и,кристални сервизи,телевизори,обзавеж дане..всичко той откакто съм се родил не ме е птърсил и стотинка не ми е пратил.

Сега вече не издържам,баба ми остаря на 77 години е и ме тормози ужасно досадна чете ми лекции,морали,мрънка ми къса ми секи ден нервите,секи божи ден скандали вече нямам нерви нито психика...Сега ще стана на 14 искам за рождения ден лаптоп,но тя каза че няма възможност,казах и че сме 5 човека,леля ми,вуйчо ми,братовчедка ми и братовчед и и тя,не могат ли да съберат веднъж в годината пари за един лаптоп та аз съм на 14 нямам още мобилен телефон.Нямам пари нямам все още гадже не съм се целувал не съм имал гадже,в училище ме бият подиграват,обиждат карат ме да ходя да им купувам разни неща,бият ме тормозят ме,не издържам вече.Другите ми баба и дядо(родителите на баща ми)какво да ви кажа с дядо ми се запознах преди 2 години а другата си баба не я познавам никога не съм я виждал.Нямам нерви,нямам родители,нямам пари,нямам семейство,нямам сила,нямам гадже,нямам живот в училище ме бият и ми се подиграват нямам нищо на този свят заради което да има смисъл да живея.Момче съм а нямам нерви постояно плача постояно при най малката работа нервите са ми слаби не издържам не ми остана нито психика нито нерви,пуша пия до преди година и половина и лепило дишах...не мога повече.Просто искам да чуя вашето мнение по въпроса защото надали някои може да ми помогне.И сериозно мисля за самоубиство от много време насам,просто ми трябва още малко време да събера смелост.Сега ще кирилицирам сори за грешките дано да сте ме разбрали.

Soraq
08-22-2011, 15:30
еми почвай с хероина... друго не ти е останало :(

0409
08-22-2011, 15:33
:( :( :( :(

ccdesigns
08-22-2011, 15:55
Спри като за начало алкохола и цигарите и помисли над думите на баба си. Не знам що, ама съм 100% сигурен, че лекциите са били точно заради това. Вместо 5лв. на ден за цигари и алкохол, ги давай във фитнеса няколко месеца. Ступай тия идиоти в даскало. С новото тяло ще привличаш повече момичета. Като не пушиш и пиеш - съвсем. Говори повече с тях (момичетата) и ще добиеш самоувереност и самочувствие. Слушай баба ти, каквото и да ти говори, не е за лошо. Виж как за 2 минути ти направих план как може да си оправиш част от живота. Сигурен съм, че ако ме послушаш и направиш всичко това, ще добиеш голяма самоувереност и ще има за какво да живееш. И предполагам покрай всичките проблеми и приятели нямаш много. Намери си. Понякога те са по-голяма подкрепа от всичките роднини на света ;]

3oPuTy
08-22-2011, 15:59
Ако тематаа не е фейк,то ти си един неблагодарен,малък келеш,който заслужава един як бой!!!
100 пъти повтори как нямаш пари ... А да не мислиш,че на баба ти й е много лесно да те изхранва,да ти плаща интернета и т.н. с тия 280лв. ... Нямал лаптоп?!И за к'во,моето момче,ти е тоя лаптоп?!За работа,за училище?!Нали имаш РС - използвай него!Вярно,лаптопа малко или много си е газария ама не ти е спешен.
Не си можел да понасяш баба си,жената,която единствена е била с теб през последните години ... Ти,келеш малък,вместо да обясняваш как не я понасяш трябва да й се кланяш и да й целуваш и краката даже (образно казано) за дето толкова години се е грижела за теб и се е лишавала от много неща за да може да ти осигури що-годе нормален начин на живот с тази мижава пенсия!!!
Я се замисли ако тази женица не те беше гледала?!Ако те беше оставила в някой дом к'во щеше да правиш?!Да не мислиш,че щеше да ти е по-добре?!
Аман от неблагодарни тъпаци!!!Ей заради такива нехранимайковци България е на т'ва дереже ... :-x

zlatit0o
08-22-2011, 16:32
Много съм съгласна със ЗОРИТУ.
Наистина си едно келешче, дето мисли само за пари. За рождения ден искал лаптоп? :lol: Радвай се, че закусваш, обядваш и вечеряш!! Радвай се, че ходиш на училище облечен! Някои деца и това нямат.
Трябва да си много благодарен на баба си, а не да я упрекваш. Мрънка ти, защото е стара жена.. нормално е. Пф, от яд не мога да се изкажа!
Как може да си такъв егоист и неблагодарник!!!!!!!!!!?

attacker5
08-22-2011, 16:34
Оплакваш се че нямате пари а тези 280 лева ги харчиш за глупости цигари, алкохол.... На ден като даваш по 5 лева за алкохол и цигари можеш просто да си ги спестиш и после да ги похарчиш за нещо от което ще имаш полза... Добре те бият хората от твоето училище, защото си тъп неблагодарник. :-x :o

TheBeatles
08-22-2011, 16:34
Ако тематаа не е фейк,то ти си един неблагодарен,малък келеш,който заслужава един як бой!!!
100 пъти повтори как нямаш пари ... А да не мислиш,че на баба ти й е много лесно да те изхранва,да ти плаща интернета и т.н. с тия 280лв. ... Нямал лаптоп?!И за к'во,моето момче,ти е тоя лаптоп?!За работа,за училище?!Нали имаш РС - използвай него!Вярно,лаптопа малко или много си е газария ама не ти е спешен.
Не си можел да понасяш баба си,жената,която единствена е била с теб през последните години ... Ти,келеш малък,вместо да обясняваш как не я понасяш трябва да й се кланяш и да й целуваш и краката даже (образно казано) за дето толкова години се е грижела за теб и се е лишавала от много неща за да може да ти осигури що-годе нормален начин на живот с тази мижава пенсия!!!
Я се замисли ако тази женица не те беше гледала?!Ако те беше оставила в някой дом к'во щеше да правиш?!Да не мислиш,че щеше да ти е по-добре?!
Аман от неблагодарни тъпаци!!!Ей заради такива нехранимайковци България е на т'ва дереже ... :-x Напълно съгласна!

SurfSky
08-22-2011, 19:01
Някои ще си помислят че тва е пак измислена тема поредната филмирана тема няма значение...
Значи аз съм на 14 майка ми е в чужбина от 9 години,баща ми живвее във варна,майка ми ме остави на 4 години при баба тъй като тя тогава замина за Израел,каза че отива само за 2 години а ето че годините в чужбина станаха 9.Баща ми откакто съм се родил нито ме гледа нито ми праща пари нито ми се обажда нито се интересува от мен.Майка ми замина за чужбина за да имаме по добър живот но кълна ви се от 9 години не е пратила стотинка за 9 години нито 1 стотинка.Баща ми също откакто съм се родил за 14 години не е пратил нищо и веднъж не се е поинтересувал от мен.През всички тези 9 години баба ми се грижи за мен тя ме отгледа тя ме възпита,признателен съм и и благодарен,Но:Вече 9 години живея от нейната 280 лева пенсия нито майка ми нито баща ми не се обаждат и пращат
пари.Мaика ми купи компютър,хладилник,2 телевизора(не плазмени) и пералня не мога да си кривя душата.И майка ми и баща ми са алкохолици в пълния смисъл,алкохолици.Баба ми ме отгледа и възпита,живеехме добре докато майка ми почна да си идва за празниците,през 2005 си дойде и останах смаян напи се като свиня на Коледа и започна да псува и да плюе баба ми крещеше и псуваше собсвената си майка толкова я мрази.Със сяко следващо идване ставаше все по зле и все по зле,докато на тези новогодишни и коледни празници(2010 година) вече не ми кипна.Беше се подготвила да ходи при някаква нейна гледачка приятелка,автобуса и беше в 1 и половина вечерта до тогава тя не спря да пие и да ми разказва как баба ми,и била съсипала живота,как я карала да направи аборт с мен...След това се облече и започна с баба:Ти ми съсипа живота,ти уби баща ми....Хвана я изви и ръцете и я затисна в пералнята в коридора след което и удари страшен шамар,баба ми се разплака майка ми крещеше..баба ми се затвори в кухнята да си вземе лекарствата защото се разстрои тогава майка ми започна да блъска и рита вратата баба ми и отвори тогава майка ми хвана за косата баба ми опря я до газовата бутилка в стената и започна да я рита и удря с шамари държейки я за косата ПРЕД ОчИТЕ ми не издържах от 2005 година тя си идваше всяка година и от 5 години не съм рпазнувал коледните и новогод6ини празници всяка година майка ми правеше скандали плъеше баба ми и чупеше покашнината но тази година след като я преби не издърай отидох в полицията която е точно срещу блоцка ни(живея в малък рад-9000 души население) и им казах разплакан че майка ми е пребила баба ми те се качиха и задържаха майка ми при което тя изпадна в истерия почна да чупи да крещи и да налита на бои след което ни караха да попълване формуляри,документи и така нататък.......(формалности)

Баща ми е алкохолик и пропаднал крадец лежал в затвора не малко пъти продал е всичко на баба ми уредби перални,кожени палта,бижута,злато,сваровс и,кристални сервизи,телевизори,обзавеж дане..всичко той откакто съм се родил не ме е птърсил и стотинка не ми е пратил.

Сега вече не издържам,баба ми остаря на 77 години е и ме тормози ужасно досадна чете ми лекции,морали,мрънка ми къса ми секи ден нервите,секи божи ден скандали вече нямам нерви нито психика...Сега ще стана на 14 искам за рождения ден лаптоп,но тя каза че няма възможност,казах и че сме 5 човека,леля ми,вуйчо ми,братовчедка ми и братовчед и и тя,не могат ли да съберат веднъж в годината пари за един лаптоп та аз съм на 14 нямам още мобилен телефон.Нямам пари нямам все още гадже не съм се целувал не съм имал гадже,в училище ме бият подиграват,обиждат карат ме да ходя да им купувам разни неща,бият ме тормозят ме,не издържам вече.Другите ми баба и дядо(родителите на баща ми)какво да ви кажа с дядо ми се запознах преди 2 години а другата си баба не я познавам никога не съм я виждал.Нямам нерви,нямам родители,нямам пари,нямам семейство,нямам сила,нямам гадже,нямам живот в училище ме бият и ми се подиграват нямам нищо на този свят заради което да има смисъл да живея.Момче съм а нямам нерви постояно плача постояно при най малката работа нервите са ми слаби не издържам не ми остана нито психика нито нерви,пуша пия до преди година и половина и лепило дишах...не мога повече.Просто искам да чуя вашето мнение по въпроса защото надали някои може да ми помогне.И сериозно мисля за самоубиство от много време насам,просто ми трябва още малко време да събера смелост.Сега ще кирилицирам сори за грешките дано да сте ме разбрали.Моля дай си скайпа :)

SurfSky
08-22-2011, 19:04
Оплакваш се че нямате пари а тези 280 лева ги харчиш за глупости цигари, алкохол.... На ден като даваш по 5 лева за алкохол и цигари можеш просто да си ги спестиш и после да ги похарчиш за нещо от което ще имаш полза... Добре те бият хората от твоето училище, защото си тъп неблагодарник. :-x :oКаде пише че той/тя харчи тези 280 лева?Споменава че от парите на баба си(280 лева) оттам му дават джобни...А като се платят разходите всеки месец,да не мислиш че зима по 5 лева наден джобни...

jeezloxxy
08-22-2011, 19:12
Оплакваш се че нямате пари а тези 280 лева ги харчиш за глупости цигари, алкохол.... На ден като даваш по 5 лева за алкохол и цигари можеш просто да си ги спестиш и после да ги похарчиш за нещо от което ще имаш полза... Добре те бият хората от твоето училище, защото си тъп неблагодарник. :-x :oКаде пише че той/тя харчи тези 280 лева?Споменава че от парите на баба си(280 лева) оттам му дават джобни...А като се платят разходите всеки месец,да не мислиш че зима по 5 лева наден джобни...

Както казаха преди мен,трябва да е благодарен,че има покрив над главата.
Наистина е много неблагодарно от негова страна,да не говорим че е пропушил и пропил на толкова крехка възраст.
Ако продължи,ще стане точно като тези,които са го изоставили.
Иронията понякога е доста жестока.

Daveyjones
08-22-2011, 19:22
Когато имаш много е лесно да казваш,че трябва да си благодарен и на малкото :)

jeezloxxy
08-22-2011, 19:26
Когато имаш много е лесно да казваш,че трябва да си благодарен и на малкото :)

Повярвай ми,не съм някое разглезено хлапе,което си бърше задника с банкноти от 50лв,че да твърдя това,което казах.
Наистина чувството е гадно,но трябва да знае,че можеше да е къде-къде по-зле.Ами ако баба му не го бе взела?
Щеше да се озове в някой приют,най-вероятно.Тогава според теб щеше ли да иска лаптоп?

kyon
08-22-2011, 19:26
Ако тематаа не е фейк,то ти си един неблагодарен,малък келеш,който заслужава един як бой!!!
100 пъти повтори как нямаш пари ... А да не мислиш,че на баба ти й е много лесно да те изхранва,да ти плаща интернета и т.н. с тия 280лв. ... Нямал лаптоп?!И за к'во,моето момче,ти е тоя лаптоп?!За работа,за училище?!Нали имаш РС - използвай него!Вярно,лаптопа малко или много си е газария ама не ти е спешен.
Не си можел да понасяш баба си,жената,която единствена е била с теб през последните години ... Ти,келеш малък,вместо да обясняваш как не я понасяш трябва да й се кланяш и да й целуваш и краката даже (образно казано) за дето толкова години се е грижела за теб и се е лишавала от много неща за да може да ти осигури що-годе нормален начин на живот с тази мижава пенсия!!!
Я се замисли ако тази женица не те беше гледала?!Ако те беше оставила в някой дом к'во щеше да правиш?!Да не мислиш,че щеше да ти е по-добре?!
Аман от неблагодарни тъпаци!!!Ей заради такива нехранимайковци България е на т'ва дереже ... :-x

... Няма какво повече да се каже.

GetsugayaDAN
08-22-2011, 19:38
Не ставай това, което най-много мразиш ! И аз нямам нормален живот, но не съжалявам, защото сигурно сега нямаше да бъда такъв. И аз съм плакал, много при това... Бори се и бъди обратното на тях, това ме правеше силен мен, защото въпреки всичко не се потдавах и си останах добър. А тези глупости дето пробваш, прекалено много депресия вкарваш, точно ти не би трябвало дори да мислиш за тези неща ! Ще се оправиш, но остави лепилото, алкохола и цигарите !

Sarafina
08-22-2011, 19:55
С тези пари, както бяха написали по-горе, ходи на фитнес. Ще си направиш адското тяло - ще ступаш всички, които те дразнят и момичетата ще започнат да те харесват :)

scarymovie
08-22-2011, 20:06
С тези пари, както бяха написали по-горе, ходи на фитнес. Ще си направиш адското тяло - ще ступаш всички, които те дразнят и момичетата ще започнат да те харесват :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GetsugayaDAN
08-22-2011, 20:07
С тези пари, както бяха написали по-горе, ходи на фитнес. Ще си направиш адското тяло - ще ступаш всички, които те дразнят и момичетата ще започнат да те харесват :)

Ама ти сериозно ли от всичко, което прочете даваш такъв тип отговор ?

jeezloxxy
08-22-2011, 20:08
С тези пари, както бяха написали по-горе, ходи на фитнес. Ще си направиш адското тяло - ще ступаш всички, които те дразнят и момичетата ще започнат да те харесват :)

Failing advice fails.

SurfSky
08-22-2011, 20:58
С тези пари, както бяха написали по-горе, ходи на фитнес. Ще си направиш адското тяло - ще ступаш всички, които те дразнят и момичетата ще започнат да те харесват :)Ти си момиче,той момче..не виждам защо да не се получат нещата :D

Colouring
08-22-2011, 21:19
Първо и най-важно - недей да мислиш за самоубийство.Да,животът ти е тежък,но не винаги ще е така.Бъди благодарен за това,което имаш-покрив над главата си,прекрасен човек,който е направил всичко по силите си,за да ти даде нужното с мизерната си пенсия.Не се оплаквай,че нямаш лаптоп,а мисли как ще издържиш днес и утре.Просто помисли,че е страшно егоистично да искаш такова нещо в тежък момент като този.Откъде баба ти ще събере толкова пари?Какво първо да прави жената-да те храни,облича или да мисли какъв подарък да ти вземе за рожденния ден?Освен това в момента нали си имаш компютър,защо искаш лаптоп?Гъзария?И аз нямам,но не се оплаквам,защото знам,че не съм умряла за него.Не всички могат да се похвалят с луксозен и щастлив живот.Твоят е тежък,но не си мисли,че само ти на целия свят си в такова положение.
Нямал си приятелка?!Момче,ти си на 14-имаш още мнооооооооого време за такива неща.В това отношение няма за какво да се оплакваш.Малък си още,има време за всичко.
Аз те съветвам да спреш пиенето и пушенето,защото така доникъде няма да стигнеш.Най-много да станеш алкохолик като майка си.Спирай ги тия работи и вместо другия път да си купиш една кутия цигари-прибери парите някъде,пък след известно време ги извади и си купи нещо,от което имаш нужда,без да чакаш баба ти да ти даде пари.

UNITED2
08-22-2011, 21:47
Аз пък те съветвам да се самоубиеш ! :-)

yeeee
08-23-2011, 08:20
кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите

jeezloxxy
08-23-2011, 21:33
кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите

Банята,ваната,сешоарът -край на проблемите.

Faster.

ri41
08-23-2011, 21:41
еййй я не се излагай, ще се самоубиваш пък ти, живота е пред теб ще се изучиш, ще си намериш работа, приятели, ще създадеш семейство, а по въпроса за гаджетата, познавам момчета които преди бяха пълни загубеняци, а сега така са се променили и разкрасили, че постоянно сменят гаджетата, не се отчайвай бе човек ще дойде и твоят ред

gotinataaaa
08-23-2011, 21:47
Човече, не се предавай! Спри с алкохола и цигарите. Спестявай част от парите си и после си ги харчи за каквото си искаш. Залягай над учебниците. Бъди благодарен. Намери си някое хоби, за да не изпадаш в депресии.
Ами това е :)

sopi
08-23-2011, 23:42
Човече хич не ти е розово положението най-вероятно искаш лаптоп защото искаш да избягаш от тази реалност, за миг да спреш да мислиш за проблемите си ще ти кажа какво тряя да да правиш не си давай парите за/на боклуци, а ги спестявай (крий ги някъде и не казвай на никой за тях) забрави че имаш майка и баща като гледам по-добре да си мислиш че са загинали :( баба ти се кара за да не станеш провал като "майка'' си и ''баща'' си в твоя случай по-добре да нямаш гадже, защо-представи следната обстановка гаджето ти идва у вас на коледа да те изненада и кво става вижда скандала и ще стане много неудобно :? най-вероятно ще изпита състрадателни чувства ами после като скъсате и ти се ядоса за нещо и каже на другите ученици за скандалите :shock: до колкото до побойниците нямате ли педагогически съветник или там квот беше да ти разреши проблемите ако не забележи какво ги дразни и не го прави говори с тях само ако и те те заговорят, избягваи ги, като тръгнат да те бият ги попитай ги защото го правят пример-Кво съм ви направил- ако те бият когато си в училището забележи кога те бият горе-долу в колко часа и отиваш при охраната или някъде където има учител.
Колкото до лаптопа тряя да потърпиш ще отнеме време няма да стане бързо ако искаш лаптоп за новите игри да знаеш ще ти струва около 850лв
Самоубийството не е решение мислиш ли че на "майка" ти и на "баща" ти ще им пука на онези побойници да не би да им пука за теб, НО на баба ти и ПУКА тя ще страда ако умреш
Почни да си скъсваш задника от учене и да не ти пука че си домошар не се влиаи от чуждите приказки в началото ще ти бъде трудно но после ще ти стане лесно, защо да учиш-защото това ще ти помогне в бъдещето открий в какво си силен и се усъвършенствай
за малко да забравя - намери нещо на което да си изкарваш нервите защото така трупаш омраза и ставаш като :booooomb: ако не го намериш рано или късно ще се ядосаш така както никога до сега и ще правиш глупости за който после ще съжаляваш :shock:
Ако ти се откажеш то тогава никой не може да ти помогне бъдещето е пред теб никой не може да каже кво ще се случи с теб
Не се отказва ако не зареди теб поне за баба ти стани човек а не като "майката" и "бащати" нека баба ти види че е успяла да възпита някой добре и да се гордее с теб
Дано съм ти помогнал :)
Сорри за грешките

LeprikonA
08-24-2011, 14:07
Ако тематаа не е фейк,то ти си един неблагодарен,малък келеш,който заслужава един як бой!!!
100 пъти повтори как нямаш пари ... А да не мислиш,че на баба ти й е много лесно да те изхранва,да ти плаща интернета и т.н. с тия 280лв. ... Нямал лаптоп?!И за к'во,моето момче,ти е тоя лаптоп?!За работа,за училище?!Нали имаш РС - използвай него!Вярно,лаптопа малко или много си е газария ама не ти е спешен.
Не си можел да понасяш баба си,жената,която единствена е била с теб през последните години ... Ти,келеш малък,вместо да обясняваш как не я понасяш трябва да й се кланяш и да й целуваш и краката даже (образно казано) за дето толкова години се е грижела за теб и се е лишавала от много неща за да може да ти осигури що-годе нормален начин на живот с тази мижава пенсия!!!
Я се замисли ако тази женица не те беше гледала?!Ако те беше оставила в някой дом к'во щеше да правиш?!Да не мислиш,че щеше да ти е по-добре?!
Аман от неблагодарни тъпаци!!!Ей заради такива нехранимайковци България е на т'ва дереже ... :-x

няма какво да се допълни

autista88
08-24-2011, 15:14
бла-бла, дрън-дрън

И като ги пита "Що ме биете?" и те ще му кажат "Да ве, верно голяма грешка правим, на ти 10 лева да се почерпиш и кажи ако някой ти прави проблем."

BrokenInnocence
08-24-2011, 16:17
Ако тематаа не е фейк,то ти си един неблагодарен,малък келеш,който заслужава един як бой!!!
100 пъти повтори как нямаш пари ... А да не мислиш,че на баба ти й е много лесно да те изхранва,да ти плаща интернета и т.н. с тия 280лв. ... Нямал лаптоп?!И за к'во,моето момче,ти е тоя лаптоп?!За работа,за училище?!Нали имаш РС - използвай него!Вярно,лаптопа малко или много си е газария ама не ти е спешен.
Не си можел да понасяш баба си,жената,която единствена е била с теб през последните години ... Ти,келеш малък,вместо да обясняваш как не я понасяш трябва да й се кланяш и да й целуваш и краката даже (образно казано) за дето толкова години се е грижела за теб и се е лишавала от много неща за да може да ти осигури що-годе нормален начин на живот с тази мижава пенсия!!!
Я се замисли ако тази женица не те беше гледала?!Ако те беше оставила в някой дом к'во щеше да правиш?!Да не мислиш,че щеше да ти е по-добре?!
Аман от неблагодарни тъпаци!!!Ей заради такива нехранимайковци България е на т'ва дереже ... :-x

Абсолютно съм съгласна. Направо не можех да повярвам като чета темата... не можели ли били да съберат пари, за да му купят лаптоп на малкия неблагодарен хлапак... Боже, прибери си вересиите!

IlovEmyPuffYToY
08-25-2011, 06:48
.,,....

IlovEmyPuffYToY
08-25-2011, 06:52
....

gugenceto2
08-25-2011, 08:31
Сега ще ви разкажа една история.Имах един приятел-майка му беше в чужбина а баща му беше с него.Майка му не го поглеждаше-тя си имаше друго семейство.Той си идваше на училище само че този път беше пропуснал доста време.Оказа се че баща му бил много болен.Той стоял до него готвел му и се грижел за него.Решил да викне спешна помощ защото наистина видял че състоянието му се влошава.Вкарали го в болница.Оказало се че баща му има рак и се нуждаел от операция.Аз също бях там защото баща му беше роднина на нашето семейство.След няколко часа докторът дойде и направо каза-Момче,баща ти умира.Направихме всичко възможно да го спасим.Отиди да го видиш.
Това направо разби момчето.Остана само.Грижеше се само за себе си.Едва си намери работа за да може да спечели нещо.Все пак трябваше да живее.Беше на около 15 години.Е,замисли се.Това по-добър живот ли е?Цени това което имаш.Защото всичко може да се срине за един миг.Ти поне имаш баба.Имаш с кой да си кажеш здрасти. :? :? :?

loca10
08-25-2011, 10:23
Аре стига сте го нападали, много ви е лесно да четете лекции, сигурно в момента пишете от лаптоп в собствената си стая...Добродетелите са присъщи на богатите, въобще не си мислете. Никъде не е казал, че не проявява уважение към баба си, много ясно, че като имат разлика 60 години няма да са на един акъл. Авторе, потърси помощ от училищния психолог или нещо пдобно, you'll fuckin' raise!

loca10
08-25-2011, 10:28
И забрави за лаптопа за известно време, в момента той не ти е най- големият проблем.

toniiiiiiiii
02-19-2012, 19:52
Малък какво да ти кажа , учи се от грешките на вашите и приемай всичко , като едно предизвикателство.Защото ако успееш да преодолееш всичко това ти ставаш един силен , организиран и благодарен човек.Давам ти чист пример с мене - беше ми супер трудно когато бях на твоите години (проблемите са ни подобни горе - долу) а сега знам какво искам от живота , знам какъв не трябва да бъда и знам как да постигна това което искам.Имам приятели , който от малки са имали всичко и все още на 19-20 години не могат масата да си сложат (образно казано). Така че горе главата и се стягай другото си зависи от тебе на къде ще тръгнеш. :). И друго да ти кажа - запомни че парите не са всичко.Аз си бях поставил парите на първо място в живота ми (тъй като малък винаги съм бил лишаван от много неща и майка ми не е имала възможност да ми задоволява децките нужди понеже нямам баща) , но дойде моментът в който парите за мене не бяха проблем (и даже е имало моменти в който имам всичко и е чудя какво да си купя , единственото нещо което не можех да си купя бяха приятели , любов и т.н.) и осъзнах че парите не са най-важното нещо , напротив наличието на много пари ако не си умен те дърпа на долу.

krasawichka
03-13-2012, 17:11
Каквито родителите - Такова и детето.