PDA

View Full Version : Дали?



0722
08-22-2011, 16:43
Такааа да започнем и двамата сме на 18 запознахме се преди един месец в един клуб. След няколко дена пак се засякохме в едно кафе чрез обща компания и наистина много ми хареса :) След няколко дена го намерих във фейсбук. Докато го мислих 1 седмица дали да му пиша се оказа, че е заминал на почивка с техните. Накрая му писах де. За късмет имаше от къде да влезе във фейс и ми отговори. Писахме си известно време и накрая ме покани да излезем като се пребере. И м/у друго си писахме някакви сладкодумни думички, че искаме да се видим, че мн сме си харесали той ме омайва и т.н.
Днес прекарахме цял ден заедно. Бяхме на кафе, разходихме се по плажа накрая седнахме в една градинка и от дума на дума пак почна да ми ги реди едни сладички. Че съм хубава, че съм имала много красиви очи, че имам много хубава усмивка... Целувахме, държахме се за ръце, гушкахме се, накрая ме изпрати до нас. Утре пак ще излизаме.
Многооооо съм радостна, но не мога да се отпусна, много бързо стигнахме до целувки прегръдки едно др. Искаше ми се да излезем повече да се опознаем по добре. Наистина много го харесвам, но преди толкова мн съм страдала заради мъже, че сега ми е трудно да се доверя толкова лесно.
Глупаво е да питам тук...но вие какво мислите? Искрен ли е? Да му се доверя ли? Не искам да страдам отново и то по бързата процедура. Седмица-Две и после да съжалявам. :-o

Sh@d0w
08-22-2011, 16:47
Ми забави темпото,първо че ще имаш още малко време да го поопознаеш,второ че ще разбереш дали е искрен.Ако ти се нацупи,значи просто иска да те мине и дотам.Ако наистина изпитва нещо към теб,би изтраял колкото време е нужно.

fenkaaa
08-22-2011, 16:49
Ми поинтересувай се от приятели,познати.. поразпитай ги как е той с момичетата,женкар ли е и т.н и си гради мнение.Пък щом не искаш да избързвате (и си права) утре му го кажи.. кажи му,че искаш да се опознаете,да не избързвате.. виж го какво ще ти каже и ще прецениш човека ;)

0722
08-22-2011, 16:50
Ми забави темпото,първо че ще имаш още малко време да го поопознаеш,второ че ще разбереш дали е искрен.Ако ти се нацупи,значи просто иска да те мине и дотам.Ако наистина изпитва нещо към теб,би изтраял колкото време е нужно.
мерси, права си ако забавя темпото и той прояви разбиране значи наистна е искрен. Ако неее просто ще трябва да го преживея, че не е за мен

Sh@d0w
08-22-2011, 16:52
^Мъжко съм 8-)

0722
08-22-2011, 16:53
Ми поинтересувай се от приятели,познати.. поразпитай ги как е той с момичетата,женкар ли е и т.н и си гради мнение.Пък щом не искаш да избързвате (и си права) утре му го кажи.. кажи му,че искаш да се опознаете,да не избързвате.. виж го какво ще ти каже и ще прецениш човека ;)
Оооо една приятелка се оказа, че е от неговия клас и сварих да поразпитам. Уж бил сериозен и разбран. Ам ще я видим тая работа. Утре ще си поговорим. :)

0722
08-22-2011, 16:53
^Мъжко съм 8-)
8-) Извинявааааай

ivcheto0o
08-22-2011, 17:09
Няма лошо нещата да тръгват бързо и спонтанно.Както казаха позабави темпото и ако той не се откаже,може да се получи нещо по-сериозно.Аз винаги съм смятала че никога не знаеш с кого какво ще се получи :)

tuzaro
08-22-2011, 17:14
на първа среща сте се целунали и ти си на 18, много сте прибързали.... :lol:
ти кво искаш да правите на първа среща, да ядете пасти с боза в сладкарницата?

0722
08-22-2011, 17:42
на първа среща сте се целунали и ти си на 18, много сте прибързали.... :lol:
ти кво искаш да правите на първа среща, да ядете пасти с боза в сладкарницата?
:D неее ама ддз и аз... по принцип съм свикнала да опознавам хората и след това да се впускам в по-близки отношения... Все пак съм си малко по така сдържана и сега ми стана хем приятно хем супер странно. А искам нещата да се получат не искам да е нещо кратко

tuzaro
08-22-2011, 17:43
на първа среща сте се целунали и ти си на 18, много сте прибързали.... :lol:
ти кво искаш да правите на първа среща, да ядете пасти с боза в сладкарницата?
:D неее ама ддз и аз... по принцип съм свикнала да опознавам хората и след това да се впускам в по-близки отношения... Все пак съм си малко по така сдържана и сега ми стана хем приятно хем супер странно. А искам нещата да се получат не искам да е нещо краткоаз ако бях щях и за циците да те хвана.

jeezloxxy
08-22-2011, 18:54
Да не си роднина на 0409 ? :oops:

0722
08-22-2011, 21:40
Да не си роднина на 0409 ? :oops:
8-) Не на 22 октомври 92 Защо?

jeezloxxy
08-22-2011, 21:44
Да не си роднина на 0409 ? :oops:
8-) Не на 22 октомври 92 Защо?

Нямах предвид годината на раждане. :oops:
Ако самият 0409 дойде,може да ти обясни.
Все пак е Вибокс Звезда. :oops:

icetoo0
08-22-2011, 21:53
Ми забави темпото,първо че ще имаш още малко време да го поопознаеш,второ че ще разбереш дали е искрен.Ако ти се нацупи,значи просто иска да те мине и дотам.Ако наистина изпитва нещо към теб,би изтраял колкото време е нужно.

+1

Наистина трябва да изчакаш малко.Опознай го по хубаво преди да се влюбваш и т.н.

0722
08-22-2011, 21:55
Да не си роднина на 0409 ? :oops:
8-) Не на 22 октомври 92 Защо?

Нямах предвид годината на раждане. :oops:
Ако самият 0409 дойде,може да ти обясни.
Все пак е Вибокс Звезда. :oops:
ааа роднина... не прочетох правилно 8-) Мммм не не го/я познавам

0722
08-22-2011, 21:57
Ми забави темпото,първо че ще имаш още малко време да го поопознаеш,второ че ще разбереш дали е искрен.Ако ти се нацупи,значи просто иска да те мине и дотам.Ако наистина изпитва нещо към теб,би изтраял колкото време е нужно.

+1

Наистина трябва да изчакаш малко.Опознай го по хубаво преди да се влюбваш и т.н.
да да вече съм си го решила, ДНЕС :D като се видим ще го раздавам по-леко
Благодаря на всички за коментарите. Лека :-)

wankata7
08-23-2011, 12:03
Ми забави темпото,първо че ще имаш още малко време да го поопознаеш,второ че ще разбереш дали е искрен.Ако ти се нацупи,значи просто иска да те мине и дотам.Ако наистина изпитва нещо към теб,би изтраял колкото време е нужно.


Съгласен 8)