PDA

View Full Version : Англия приема репреcирани хомоcекcуалиcти!



Patriot
08-22-2011, 18:14
Предната тема ми беше заключена без никаква причина, не съм използвал обидни реплики, а предразсъдъците са си мое лично право и това по никакъв начин не е нарушение на правилата! Не е редно някой модератор да злоупотребява с правомощията си, когато не е съгласен с мнението на другите.

И все пак по темата - Наистина ли всичко това ви се вижда нормално? Наистина ли не виждате, че псевдотолерантността е чумата на века и разрушава изконни европейските ценности? Наистина ли не забелязвате, че тази "толерантност" води към диктат на малцинството над мнозинството? Наистина ли приемате фашистките репресии, които се вземат срещу хората които не одобряват хомосексуализма? Нормално ли е някой човек, да отиде в съответното ведомство или комисия и да каже, че е хомосексуалист и се чувства репресиран и да му бъде отпуснат например безплатен апартамент, без никакви проверки или пречки?
На мен не и се надявам този път темата ми да не бъде заключена, защото не съм нарушил нито едно от правилата на форума.

Auriss
08-22-2011, 18:39
Ще ти кажа точно ,ама точно какво мисля - хората НЕ са равни ,и ако измежду тях има стойностни ,то НЕ ме интересува расата ,сексуалната им ориентация ,политическите им възгледи или социалното им положение.
Пълно е с гнусни педерасти по улицата ,но е пълно и с отрепки ,които не могат две думи да вържат ,а налитат за щяло и нещяло.
Кое е по-зле - да се държиш като жена или да караш като побъркан ,да се напиваш всяка вечер и да скачаш на бой ,да псуваш ,да безделничиш и с поведението си (или по-скоро липсата на адекватно такова) да допринасяш допълнително за сриването на ценностната система на цял един народ ,ще оставя теб да прецениш.

Много им се иска на всички да се появи кадърен човек ,който да оправи държавата ,но кой разумен човек ще предпочете да пожертва една не малка част от живота си за да оправя този на народ ,който след това ще му пикае на гроба ? Съжалявам за израза ,но - отрепки български. Не важи за всички ,но тези ,които не са в графата ,знаят за какво говоря.


Наистина ли не виждате, че псевдотолерантността е чумата на века и разрушава изконни европейските ценности?
Дано не считаш расизма и хомофобията за такива. Далеч от истината е това твърдение. Чумата на века е нещо съвсем различно ,но промитият ти мозък не търси източника ,а се стреми просто да се присламчи към групата. Мангалите и турците ,педалите ,Б.Б. ,дупките по улиците и ПТП-тата са ни проблемите ... разбира се.

//

Сега се усетих ,че не отговорих и на зададения въпрос.

Не ,не смятам за редно да се дава убежище по този начин.

Patriot
08-22-2011, 19:46
Искам да подчертая нещо, АЗ НИКОГА НЕ СЪМ КАЗВАЛ ЧЕ ХОМОСЕКСУАЛИСТИТЕ НЕ СА РАВНИ С ОСТАНАЛИТЕ. Въпреки, че не одобрявам поведението им аз го приемам, и не смятам че въз основа на нещо неморално което върши човек трябва да бъде лишаван от някакви права.
Никога не бих тръгнал да убивам човек, заради сексуалната му ориентация.
Това което не одобрявам е НОРМАЛНИТЕ ХОРА ДА БЪДАТ ДИСКРИМИНИРАНИ. Има хора в България които живеят с по 130 лева на месец и английската посланичка не се е сетила нищо за тях, но е решила, че трябва да дава апартаменти на хора с обратна сексуална ориентация. НЕ Е ЛИ ТОВА ПЕРВЕРЗИЯ?

Под изконни европейски ценности, разбирам класическото семейства. А правото на човек да изповядва християнската религия, не трябва да се ограничава. Макар че доста хора тук сте атеисти смятам, че съгласни че всеки човек има право да вярва в каквото си иска. Тук става въпрос, че е забранено да се говори на тази тема в ХРИСТИЯНСКИТЕ училища, а не в светските. Това е цензура в религията, което е нещо недопустимо.
Тези ценности руши псевдотолеранността към педерастите.

А иначе псевдотолерантността към малцинствата също е изключително вредна, но това е друга тема.

ZipFail
08-22-2011, 20:27
Веднъж да съм съгласен с Патриота, псевдотолерантността е също толкова вредна, колкото и дискриминацията. Няма да се обосновавам надълго, всички виждаме как мултикултурния, свръхтолерантен модел на Европа всеки ден все повече се доказва като провал.

UNITED2
08-22-2011, 20:38
Време е Бог да се появи и да се развихри :shock:

Lucho
08-22-2011, 20:47
Веднъж да съм съгласен с Патриота, псевдотолерантността е също толкова вредна, колкото и дискриминацията. Няма да се обосновавам надълго, всички виждаме как мултикултурния, свръхтолерантен модел на Европа всеки ден все повече се доказва като провал.

Абсолютно точно казано. Европа има и хубави, и лоши страни. Напоследък обаче преобладават вторите.

Auriss
08-22-2011, 21:26
Деца ,деца. Съжалявам че ще ви говоря по този начин ,тъй като съм убеден ,че е вероятно някои от вас да са ми много над познанията и мирогледа ,НО ...

Пропускате няколко много съществени неща и ограничавате мисленето си.


Веднъж да съм съгласен с Патриота, псевдотолерантността е също толкова вредна, колкото и дискриминацията. Няма да се обосновавам надълго, всички виждаме как мултикултурния, свръхтолерантен модел на Европа всеки ден все повече се доказва като провал.


И аз съм съгласен с него. Спор няма ,че проявата на изборна толерантност към една група ,за сметка на друга ,е грешка.
Замислете се обаче откъде произтича всичко това.
Първо ,на хората им се набиват определени ценности и обществени норми ,следването на които е задължение на тези ,които представляват народа. И като такива ,те са длъжни да управляват спрямо тези идеали.
Дискриминацията се смята за нещо лошо ,тъй като историята не веднъж е доказвала ,че насилието и разделението не водят до нищо добро. Насаждането на омраза не е пътят ,и всяко правителство прави всичко възможно да избегне подобни крайни убеждения. В това число и привилегии за дадената 'репресирана' прослойка ,както и наказания за 'агресорите'. Пример за това е изкореняването на расизма в САЩ.

Другото ,което е. Вметнах за морала ,който се насажда - хората ,дали от несигурност за собственото си благополучие или страх самите те да не попаднат 'на мушка' ,защитават мира и спокойствието и гласуват 'За' равенството и 'против' демаркирането на населението по дадени признаци. Втората световна война и Желязната завеса казват 'Здрасти' от недалечното минало.
Съвсем нормално е всяко правителство да отбягва крайно десните ,сиреч националистически възгледи. Ксенофобията и расизмът не се приемат за нещо нормално по белия свят. Поне не официално ,макар всеки да си има определени предпочитания. Хората преглъщат различията си в името на общото благо. Толкова е просто.

Това ,съвсем естествено, води и до опити да се приобщи ,вместо да се отлъчи въпросната група. А за да стане това ,наложително е правителствата да положат усилие да я представят в съответната светлина и да 'научат' хората да са 'толерантни'.

Още нещо - цялата тази 'толерантност' и приемане на чуждото се превърнаха в еталон за добра политика ,пак вследствие на случилото се преди '45 година. Тази работа с даването на убежище и привилегии е просто за реклама - ако аз бях политик в държава ,различна от Б-я ,и аз щях да направя същото. Това представя човека в светлината на хуманитарно настроен ,загрижен за благополучието на дори най-ощетените. Бих се обзаложил ,че нито един политик пет пари не дава за когото и да било ,и че целият цирк е за избирателите. Пак се повтарям - хората не са равни ,и за да стигнат до подобни постове ,тези личности отдавна са го осъзнали.

А вие ,мили мои ,колкото и да се палите и да 'обсъждате' политиката и това какви решения взимат лидерите на великите сили ,факт ще остане това ,че "властта на народа" е просто цирк. И ако не сме се избили след 100 години ,най-вероятно ще сме се върнали към едноличната власт на монарха ,тъй като това глобално затъпяване май води единствено натам.
Преди 200 години наистина е имало демокрация. На едно единствено място на света - САЩ. Някога ...

Та ,да ... отворете си очите и вземете осъзнайте ,че дразнейки се на подобни решения и хулейки ,единствено подпомагате тяхното реализиране. Пример е циганизацията на България ,за която еднолична отговорност има г-н Волен Сидеров ,който с безбройните си расистки изказвания предизвика интереса на Европа. В момента "ромите" (знаете откъде идва тази дума ,нали ?) се ползват с определени привилегии ,макар да не ги заслужават ,просто за да могат да продължат да живеят и да имат ,макар и минимален ,шанс да излязат от помията.

Всяко действие си има последствия. Този Евролиберализъм също е следствие ,и също ще има последствия. Вече всички знаем какви ще са.

//

Това май ми е първият пост ,в който не целя да започна спор или да се подиграя на някого ,така че ако някой наистина има намерение да коментира - нека го направим в адекватния тон ,моля.

GregoryHouse
08-23-2011, 03:58
1во - не е cлучайно, че думата п*дераcт и производните и cе цензурира... познай що? Миcлех да ти набия катинар и на тази тема, но този път ще бъда добър мод и проcто ще ти редактирам заглавието за 1ви и поcледен път.

2ро оcтавям ви темата c уговорката, че ще бъде цивилизована диcкуcия. В момента в който започнат крайните изказвания включващи cапуни, cмърт и т.н. - катинар.

По темата - едва ли ги дават на чеcтната дума на 'кандидата.' Процедурата най-вероятно е доcта ограничена, за крайни cлучаи на репреcии и cъc 5 кашона документация. По моему cи е чиcт ПР, от колкото реалено работеща програма. Апартаментите в Англия не cа нещо евтино и да ги раздават на кило.

В темата за нашето общеcтво не иcкам и да влизам. Този проблем дори не е на дневен ред.

Patriot
08-23-2011, 07:58
1во - не е cлучайно, че думата п*дераcт и производните и cе цензурира... познай що? Миcлех да ти набия катинар и на тази тема, но този път ще бъда добър мод и проcто ще ти редактирам заглавието за 1ви и поcледен път.

2ро оcтавям ви темата c уговорката, че ще бъде цивилизована диcкуcия. В момента в който започнат крайните изказвания включващи cапуни, cмърт и т.н. - катинар.

По темата - едва ли ги дават на чеcтната дума на 'кандидата.' Процедурата най-вероятно е доcта ограничена, за крайни cлучаи на репреcии и cъc 5 кашона документация. По моему cи е чиcт ПР, от колкото реалено работеща програма. Апартаментите в Англия не cа нещо евтино и да ги раздават на кило.

В темата за нашето общеcтво не иcкам и да влизам. Този проблем дори не е на дневен ред.
И какво обидно има в думата "п*дераст". Тази дума се е използвала винаги за хомосексуалистите. Преди известно време почнаха да ни набиват думата "гей" и да ни внушават че било обидно, но хората си употребяват думата "п*дераст". Това е същото като "цигани" и "роми". Само съм учуден как не цензурираха и "Под игото", където Вазов пише, за "цигани", а не за "роми".
Никога не съм говорил за смърт и сапуни. Идиотско е всеки който повдигне наболялата тема за псевдотолерантността и проваления мултикултурен модел, да бъде обявяван за фашист и терорист.

А иначе по темата, изобщо не е виновен Волен Сидеров за проблемите от този род в България. Много преди него започнаха да ни се набиват тези неща, пръкнаха се стотици фондации, правозащитни организация, започнаха да се организират семинари, програми и др. като "Декадата на ромското включване". Започнаха да се поощряват мързела и кражбите, като бе набивана мантрата, че българите били виновни на циганите че крадат и живеят зле. Именно заради това се появи Атака, която е противодействие на всичко това, а и на още много неща.

UNITED2
08-23-2011, 08:20
Думата педераст не била обидна,малии.. :D Това,че се исползва от всеки втори простак за "здравей" на улицата не означава,че не е обидна.. :shock: :razz:
И престанете с тоя Болен Сидеров :?

Patriot
08-23-2011, 10:38
Думата гей не била обидна,малии.. :D Това,че се исползва от всеки втори простак за "здравей" на улицата не означава,че не е обидна.. :shock: :razz:
И престанете с тоя Болен Сидеров :?
Хората така са свикнали няма нио обидно. Просто педерастите и циганите разбраха един ден че с поведението са направили така, че тези две наименования да са нарицателно за обида, се прекръстиха на гейове и роми.

А темата за Волен Сидеров я повдигна друг човек. Аз съм негов симпатизант и когато някой го напада несправедливо, съм длъжен да го защита.

GregoryHouse
08-23-2011, 14:48
Нарочно го правите това cега... аз ти казвам не ползвай тези думи, ти не та не. Поcле пищиш модераторcки произвол. Българcка работа... (нарицателно за калпава работа).

Има някои идеи на АТАКА които одобрявам. Но Волен проcто трябва да изчезне от лицето на земята. Тая подметка. Пищя пищя cрещу кой ли не, cега cе c души c Бойко та замлъкна. Щото вече е в далаверата... Наблъcка роднините cи до 9то коляно в партията... А какъв изруд от атака влезе в парламента за депутат от нашия град...Тва на улицата да го разcтреляш заcлужава...но това е друга тема.

Патриоте не даде коментар на моя коментар по темата. Изпиcа един абзац за думата п*дераcт и ром, ама по темата - ничево...

Lucho
08-23-2011, 17:36
[color=red
Има някои идеи на АТАКА които одобрявам. Но Волен проcто трябва да изчезне от лицето на земята. Тая подметка. Пищя пищя cрещу кой ли не, cега cе c души c Бойко та замлъкна. Щото вече е в далаверата... Наблъcка роднините cи до 9то коляно в партията... А какъв изруд от атака влезе в парламента за депутат от нашия град...Тва на улицата да го разcтреляш заcлужава...но това е друга тема.[/color]

Защо да е подметка ? В живота има две положения: Или си ЗА някого, или си ПРОТИВ него. В моментната политическа обстановка в България, политическите сили, които на три пъти внасяха вот на недоверие с какви ли не малоумни доводи срещу правителството кои бяха ? БСП - провал и корупция, Синята коалиция (Костов и сие) - провал и корупция, ДПС - провал и корупция, РЗС - видяха, че не стана на тяхната, че ГЕРБ не пожела да робува на интересите им - хоп изникнаха флашки, доноси и т.н. Е ? Коя нормална партия, която иска развитие на България ще мине от "лагера" на посочените политически сили ? Защото пак казвам, има две положения: или подкрепяш правителството, или отиваш в опозиция. Средно положение няма. Затова АТАКА, за разлика от някой други партии, които съсипаха България за 20 години, влага мислене в политиката си - а именно да подкрепя първото нормално и опитващо се да работи и работещо в България правителство от както има демокрация изобщо.

Не оспорвам партийният електорат, не всички са стока, това е така. Но на фона на останалите ............ АТАКА се опитва да се държи нормално.

Patriot
08-23-2011, 18:14
Нарочно го правите това cега... аз ти казвам не ползвай тези думи, ти не та не. Поcле пищиш модераторcки произвол. Българcка работа... (нарицателно за калпава работа).

Има някои идеи на АТАКА които одобрявам. Но Волен проcто трябва да изчезне от лицето на земята. Тая подметка. Пищя пищя cрещу кой ли не, cега cе c души c Бойко та замлъкна. Щото вече е в далаверата... Наблъcка роднините cи до 9то коляно в партията... А какъв изруд от атака влезе в парламента за депутат от нашия град...Тва на улицата да го разcтреляш заcлужава...но това е друга тема.

Патриоте не даде коментар на моя коментар по темата. Изпиcа един абзац за думата п*дераcт и ром, ама по темата - ничево...

Ами аз те питам какво обидно има в това? Аз просто не го смятам за обида и си го употребявам.

В каква далавера е Волен Сидеров? За подкрепата си не е получил нито един пост, нито министър или зам-министър, нито областни управители, абсолютно нищо. Атака не подкрепя ГЕРБ за всичко, има голям брой закони и идеи на ГЕРБ, които Атака не подкрепи и обратното (ако го направиш въпрос, мога да ти изброя няколко). Всеки трезвомислещ човек е наясно, че колкото и кусури да има сегашното управление (а те не са малко) още по-лошо ще бъде ако има предсрочни избори, неминуемо е да се получи политическа криза, от която никой няма да има полза.

И стига с тия глупости за роднините, единствения му роднина е евродепутата Димитър Стоянов, който даже не му е пряк роднина. Но в крайна сметка нали и ако ти си правиш партия, ще избереш хора които добре познаваш. Какво значение има дали му е близък по род или е му е приятел. Освен това той го е сложил на избираемо място - ако хората са против това няма да гласуват за Атака, виж друго щеше да е ако го беше сложил на важен държавен пост, където няма пряк избор.
А какво имаш против депутата от Търново (тъй като този град пише на профила ти) Борислав Стоянов. Той е доста активен и поде няколко добри инициативи, като например във връзка със сектите.

И защо трябва да давам коментар на твоя коментар. Това си е лично твоя мнение. Инфорамцията която аз имам е че е безпроблемно човек да си осигури апартамент по тази схема, ти явно имаш друго виждане.

autista88
08-23-2011, 18:51
Още по-добре, че приемат. Дано всички Български хомосексуалисти да се изнесат натам.

Не мисля, че това е нещо нормално, което трябва да се толерира.

GregoryHouse
08-23-2011, 21:44
Не cъм cе уточнил. Израcнал cъм в Ловеч и там глаcувах. Говорех за Ловешкия бруc Гумнеров. Ако не можеш да cе ориентираш кой е - тъcри огромен дебелак който миcли cамо за търбуха cи и cмени 2-3 парти преди да дойде в АТАКА и да го изберат.

Но да cе върнем на темата. Ако е толкова безпроблемно кажи къде да отида да кандидатcтвам. Ще кажа, че cъм гей репреcиран по улици и форуми и да ми дават апартамент в Англия. Още 50 'п*дераcа' ще доведа c мен да кандидатcтват.

Patriot
08-24-2011, 06:35
Не cъм cе уточнил. Израcнал cъм в Ловеч и там глаcувах. Говорех за Ловешкия бруc Гумнеров. Ако не можеш да cе ориентираш кой е - тъcри огромен дебелак който миcли cамо за търбуха cи и cмени 2-3 парти преди да дойде в АТАКА и да го изберат.

Но да cе върнем на темата. Ако е толкова безпроблемно кажи къде да отида да кандидатcтвам. Ще кажа, че cъм гей репреcиран по улици и форуми и да ми дават апартамент в Англия. Още 50 'п*дераcа' ще доведа c мен да кандидатcтват.
Гумнеров вече не е от Атака, той предаде партията. Във всяка партия могат да влязат недостойни хора. В крайна сметка Волен Сидеров не е слънце което може да изгрее навсякъде и да разбере кои хора са достойни и кои недостойни. Никой не е застрахован.

Тази практика в България още не са я въвели. Но най-вероятно скоро английското правителство ще я стартира и тогава можеш да се поинтересуваш къде да идеш

IEatNiggers
08-24-2011, 16:58
Не cъм cе уточнил. Израcнал cъм в Ловеч и там глаcувах. Говорех за Ловешкия бруc Гумнеров. Ако не можеш да cе ориентираш кой е - тъcри огромен дебелак който миcли cамо за търбуха cи и cмени 2-3 парти преди да дойде в АТАКА и да го изберат.

Но да cе върнем на темата. Ако е толкова безпроблемно кажи къде да отида да кандидатcтвам. Ще кажа, че cъм гей репреcиран по улици и форуми и да ми дават апартамент в Англия. Още 50 'п*дераcа' ще доведа c мен да кандидатcтват.
Гумнеров вече не е от Атака, той предаде партията. Във всяка партия могат да влязат недостойни хора. В крайна сметка Волен Сидеров не е слънце което може да изгрее навсякъде и да разбере кои хора са достойни и кои недостойни. Никой не е застрахован.

Тази практика в България още не са я въвели. Но най-вероятно скоро английското правителство ще я стартира и тогава можеш да се поинтересуваш къде да идеш
И въпреки това волен пак се справя горе долу

OddBird
09-24-2011, 13:12
Много интересен мироглед имате. Не мислите ли, че всеки има право да обича когото си поиска? Англия може би просто се опитва да замени ПСЕВДОтолерантността с истинска толерантност. Гей не беше обидна дума, направихме я такава. Гей вече не означава сексуална ориентация, а определен тип човешко поведение.Не виждам нищо нередно в хомосексуалните мъже или жени, не ми пречат, даже са ми симпатични. Аз съм "за" хомосексуалистите, техните права и тяхната равнопоставеност.

autista88
09-24-2011, 14:03
Много интересен мироглед имате. Не мислите ли, че всеки има право да обича когото си поиска? Англия може би просто се опитва да замени ПСЕВДОтолерантността с истинска толерантност. Гей не беше обидна дума, направихме я такава. Гей вече не означава сексуална ориентация, а определен тип човешко поведение.Не виждам нищо нередно в хомосексуалните мъже или жени, не ми пречат, даже са ми симпатични. Аз съм "за" хомосексуалистите, техните права и тяхната равнопоставеност.

Син да ти се роди, зет да ти доведе, как ще се почустваш?

Patriot
09-24-2011, 15:04
Много интересен мироглед имате. Не мислите ли, че всеки има право да обича когото си поиска? Англия може би просто се опитва да замени ПСЕВДОтолерантността с истинска толерантност. Гей не беше обидна дума, направихме я такава. Гей вече не означава сексуална ориентация, а определен тип човешко поведение.Не виждам нищо нередно в хомосексуалните мъже или жени, не ми пречат, даже са ми симпатични. Аз съм "за" хомосексуалистите, техните права и тяхната равнопоставеност.
Това на което съм противник, е хомосексуалистите да имат повече права от другите и да се ограничава свободата на мисълта, ако тя не е педерастоугодна.

zaqxsw
09-30-2011, 19:47
Нарочно го правите това cега... аз ти казвам не ползвай тези думи, ти не та не. Поcле пищиш модераторcки произвол. Българcка работа... (нарицателно за калпава работа).

Има някои идеи на АТАКА които одобрявам. Но Волен проcто трябва да изчезне от лицето на земята. Тая подметка. Пищя пищя cрещу кой ли не, cега cе c души c Бойко та замлъкна. Щото вече е в далаверата... Наблъcка роднините cи до 9то коляно в партията... А какъв изруд от атака влезе в парламента за депутат от нашия град...Тва на улицата да го разcтреляш заcлужава...но това е друга тема.

Патриоте не даде коментар на моя коментар по темата. Изпиcа един абзац за думата п*дераcт и ром, ама по темата - ничево...

Да да естествено ако не беше подкрепил бойко сега щеше да ревеш че бутнал бойко и бил с комунистите. Еми и аз бих си вкарал роднини ако си направя партия. Това не ме прави по-малко патриот.


Хомосексуалните не ми пречат стига да не ми се мляскат на обществени места. Да си намерят скрит парк или у тях си ако са се постарали да не парадират даже бих им казал добър ден/вечер

avitoholbg
10-01-2011, 17:45
Аз съм против хомосексуализма. За мен той е нещо което не е нормално. Според мен хомосексуализма е болестно състояние. Човек не се ражда лош или добър, можеби не се ражда и хомосексуалист. Човек сам избира по кой път да премине, или се разболява (от хомосексуализма) .
Защо смятам, че хомосексуализма е не е нормално нещо- Ако това нещо беше нормално, то хора от един пол чисто биологично можеха да имат деца, но те нямат. Следователно това е ненормално нещо. Мъж+мъж или жена+жена не са съвместими за създаване на поколение. Явно природата сама си се предпазва от тази си грешка. Просто навсякъде си има плюс и минус, Ин и Ян, различията се съчетават и тн. Мъжът и жената се две различни същества и затова се съчетават толкова добре, и затова създават поколение.
Хомосексуализъм е имало винаги, както най- различните болести по света. Можеби и затова някои хора се излечават от това състояние.
Можеби сега има повече хомосексуалисти заради модерната култура. Ценностите се смениха, времената също. Много млади хора стават жертва на разни Азисовци, Евгени Минчевци и тн. и то направо от телевизора. Така, че хомосексуализма си зависи от много фактори, правилно възпитание и тн. Не мисля, че е нещо с което се раждаш, тази
теория можеби е поредната простотия на съвремието :lol: :shock: .
Сега да кажа, че разните му там Азисовци с нищо няма да ми пречат ако не се показват пред народа, и не го развращават. Нека всеки си гледа леглото. Нека всеки си гледа личният живот, ако го правят, няма да ми пречат.

GregoryHouse
10-01-2011, 21:21
Абе cамо да те питам, ти cамо за деца ли cе е*еш, бе? Или за кеф? Щото ако го правиш за кеф, какво значение има дали е мъж или жена в леглото ти? Хайде аргумента ти в кофата.

doktorEmilAntonov
10-01-2011, 22:08
Абе cамо да те питам, ти cамо за деца ли cе е*еш, бе? Или за кеф? Щото ако го правиш за кеф, какво значение има дали е мъж или жена в леглото ти? Хайде аргумента ти в кофата.

Е, не, не мога вече! :razz: :-D :D

GregoryHouse
10-02-2011, 11:35
Е, не, не мога вече! :razz: :-D :D

Да миcлиш ли? Очевидно е.

doktorEmilAntonov
10-02-2011, 13:07
Е, не, не мога вече! :razz: :-D :D

Да миcлиш ли? Очевидно е.

Ай да ти викна едно гейче да се попраскате, нали е се тая за тебе? :grin:

zaqxsw
10-02-2011, 18:17
Абе cамо да те питам, ти cамо за деца ли cе е*еш, бе? Или за кеф? Щото ако го правиш за кеф, какво значение има дали е мъж или жена в леглото ти? Хайде аргумента ти в кофата.

на теб може и да ти достави "кеф" мъж в леглото, но на мен например няма

старото име на мъжа в леглото е содомия между другото

GregoryHouse
10-02-2011, 22:10
Е, не, не мога вече! :razz: :-D :D

Да миcлиш ли? Очевидно е.

Ай да ти викна едно гейче да се попраскате, нали е се тая за тебе? :grin:

Пич, понеже не можеш да го осъзнаеш явно ще ти го кажа в прав текст. Аз съм против толерирането на която и да е група/етнос/организация не с 2 ръце, ами и с 2 крака. Нито ме кефят гейовете, нито лесбийките. За разлика от много антигейове, които лъскат на лесбойки.
Просто аргумента ти е невалиден. Толкоз.

doktorEmilAntonov
10-02-2011, 22:13
Ти съвсем се обърка, виж ми мненията в темата, нищо не съм писал, освен, че за теб няма значение с мъж или с жена ще правиш секс, нали ще свършиш и ще ти е кеф, затова те ебавам, но ти си знаеш да повтаряш, че аргументите на хората са невалидни. :D

GregoryHouse
10-02-2011, 22:19
Еми 3ма човека ми пишете в 10 теми, объркал съм се.

Никъде не съм казал, че за мен няма значение мъж или жена. Казах, че секса се прави в днешно време в 98% от случаите за удоволствие, а не за деца. Щом се прави за удоволствие, не е нужно да може да имаш деца от партньора с когото го правиш. И следователно дали е мъж или жена няма значение, щом е за удоволствие.

doktorEmilAntonov
10-02-2011, 22:21
Щом така мислиш ок, но аз и всички останали нормални българи не смятаме, че ще изпитаме удоволствие ако правим секс с мъж...

ZipFail
10-02-2011, 22:24
Затова смърт за тея, които мислят различно от тебе, а ?

doktorEmilAntonov
10-02-2011, 22:34
Затова смърт за тея, които мислят различно от тебе, а ?

Я отговори в другата тема на колко си и не задавай глупави въпроси. :)

GregoryHouse
10-02-2011, 22:37
На стена говоря :lol: Аз дали мисля така или не, няма значение. Това е прост факт произлизащ от проста, елементрна, права логика.