PDA

View Full Version : Няколко въпроса, които може би не интересуват само мен.



Ggbro94
08-22-2011, 18:27
Ако може да ми дадете мнения/съвети/препоръки и т.н. за следните ме интересуващи теми да ги наречем... За да правя 3 теми ще напиша всичко тук!

1) Цвят на косата. Значи, като бях малък бях доста, наистина доста рус и започна с годините да ми потъмнява косата. Интересно лятото, ако седя много време на слънце, (например на море доста дни) доста бързо изсветлява и дори може да стане от онази почти бяло русата... Зимата става пак някаква кестенява ! ;( Та, така, има ли някакъв метод или нещо такова да може да се изсветли по естествен начин (не с боядисване) и да е в рус тон през цялата година? В смисъл мисля че имам... потенциала да го наречем да стане!

2)Цветът на очите. Принципно са светло кафяви, но интересно като стана сутрин са зеленикави! Може ли по някакъв начин да се изсветлят за постоянно?

3) Височина. Роднините ми и по майчина и по бащина линия не са много високи (по-висок съм и от двамата). Не знам със сигурност колко съм в момента, но мисля около 175-180... Искам, ако е възможно да стигна почти два метра или направо два, постепенно разбира се! Чувал съм и мисля че баскетбол, волейбол и с висене по лостове се постигат резултати. Така ли е?

Благодаря предварително!

Sintya
08-22-2011, 18:46
1) Можеш... чувала съм за метод с кислородна вода, но не ти го препоръчвам.
2) Не.
3) Ако тренираш баскетбол, волейбол и тн... да, но зависи от годините. Ако си на 13 - 14 , може и да успееш...
Иначе генът си е ген, не може да го промениш. :)

OnlyMeAndYou
08-22-2011, 18:52
1) Без да си гориш косата няма как да стане. Освен ако си я оставяш по-дълга я скъси да ти се изсветлява от слънцето.
2) Явно си с променливи очи. Няма как да ги изсветлиш, а и не виждам защо. Има операции за смяна на цвета на очите. Отлепя се горния слой на окото и се слага някакво парче отгоре ретината с всета, който искаш да ти е окото, но не ти го препоръчвам.
*Много пари
*Стой грозно и нереално
*Можеш да си увредиш зрението
3) Радвай се на тази си височина. Пък като искаш да станеш толкова висок се запиши на баскетбол, волейбол или мисля че и плуването помагаше.

HolyShit
08-22-2011, 19:02
За очите има начин,много опасин начин и правен само 3 пъти в историята на Земята от 4,5 милярда години,а той е да ти се направи нещо като татуеровка на зениците,нито знам колко струва,100% е много рисковано и не знам къде ли ще търсиш..

Ggbro94
08-22-2011, 19:38
Благодаря за отговорите! А по въпроса за косата, може ли да поне да я запазя възможно най-светла за дълго време? Иии да ще се радвам на още мнения по темата.

joannalof
08-22-2011, 20:14
Това е точно за косата -
слагаш мед и вода,добавяш канела или зехтин и си мажеш косата .стоиш няколко часа и ще има ефект!!! меда помага за изсветляването!

Ggbro94
08-22-2011, 20:25
Това е точно за косата -
слагаш мед и вода,добавяш канела или зехтин и си мажеш косата .стоиш няколко часа и ще има ефект!!! меда помага за изсветляването!

Благодаря! А какви количества от тези съставки трябва да ползвам и на слънце ли трябва да стоя?

Да попитам и какво мислите за тази рецепта:

"Домашен лосион за изсветляване на косата

4-5 лъжици чай от лайка
Сока на 1 лимон

4-5 лъжици чай от лайка се запарват в литър вряла вода. Полученият чай се прецежда и към него се добавя сока на 1 изцеден лимон. След измиване с шампоан косата се изплаква с готовия лосион без да се отмива."